Nowa seria ZIAJI do cery dojrzałej!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-25, 12:42   #61
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria ZIAJI do cery dojrzałej!!

kwas ursolowy wchodzi w sklad kwasów trójterpenowych i on ma dzialania regener zmiszczonej skory np przez promienie uv, nawilzanie, nie kazdy kwas dziala degrdacyjnie na naczynka , tu mozesz byc spokojna



widocznie sa tam jakies wyciagi z szalwi, melisy, lawenda, rozmarynu, miety, bo one wlasnie zawieraja kwasy troterpenowe- ursolowe. siwetny antyutleniacz, on akurat wzmacnia naczynka


jelsi masz zmarszczaki od spania znmien zwyczaj spania, na plecach spij! derma popros o atrederm , on silniejszy od retinu a bo jest w zelu, na poczatek najmniejsze stezenie bo o\nawet ono potrafi dac w kosc oczywscie na dzien filtry bo na nioc dzialanie p-zmarszczkowe atredermu jesli bedziesz latac z "gola twarza" oczywxie filtry takie jak np iwostion 50 , avene 50, anthelios 40 czy 50
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 13:39   #62
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Nowa seria ZIAJI do cery dojrzałej!!

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
jelsi masz zmarszczaki od spania znmien zwyczaj spania, na plecach spij! derma popros o atrederm
dziękuję Emilia
Och ileż to ja czasu próbuje się już przestawić na spanie na plecach i nic boli mnie całe ciało i nie mogę zasnąć a jak już się uda to budzę sie w środku nocy cała obolała istna radość, ale staram się nie poddawać
A czy atrederm moge stosować pod oczy również czy może mnie podrażnić nawet ten najsłabszy?
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 14:03   #63
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nowa seria ZIAJI do cery dojrzałej!!

oczywiscie ze Cie podrazni i to bardziej niz pewne , łuszczyc bedziesz sie na bank , oczywscie na noc tylko uzywaj , poczatkowo co 4 dni , na dzien filtry , po okolo miesiacy co 2 dni uzywaj jak bedziesz ise łuszczyc ( ale to pozywtywne zjawisko) mniejsz czestotliwosci ale codzienie filtruj sie!!! pod oczy mozesz , jak najbardziej ale rob to ostroznie zeby eni wlecialo do oka ,a el nei czesciej niz co 3 dni znaczy na noc
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 21:10   #64
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Dot.: Nowa seria ZIAJI do cery dojrzałej!!

wczoraj kupilam sobie serum liftingujace pod oczy, a moja mama krem na noc z nowej serii....
zastanawialam sie nad kremem, ale w koncu wzielam serum, bo nie lubie dlugo czekac na efekty, a serum wlasnie kojarzy mi sie z wieksza skutecznoscia i szybkoscia w dzialaniu no i jak sie okazalo w domu jest 2 razy wieksze

za kilka tygodni napisze czy zadzialal na moje pierwsze zmarszczki-> dokladniej to jedna a reszta pojawia sie podczas usmiechania -> tylko ciekawe czy choc troche ja rozprasuje
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 08:17   #65
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Nowa seria ZIAJI do cery dojrzałej!!

moja mama bardzo sobie chwali ta mikrodermabrazje:rolleyes : ma tez krem i tez uzywa ale z tego 1 chyba jest bardziej zadowolona bo ciagle o niej mowi
ja uzylam ja sobie tylko na czolo i stwierdzam ze po jej uzyciu , skora jest nawilzona i natluszczona i nie ma juz potrzeby nakladania kremu
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.