Scent Bar - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-04, 16:36   #1681
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Uwaga! Mam news'a!

Podali w radiu/o, że kobiety na skraju załamania nerwowego i w depresji używają więcej perfum (sic!)...

W obliczu tych doniesień tak jakoś inaczej patrzę na nasze forum...

O facetach nic nie mówiono

(ale u nas musi być podobnie, bo początek moich "załamań i depresji" datuje się na jakieś 7 lat wstecz, a to również czas kiełkowania perfumeryjnej manii... ma ktoś może Prozac "na zbyciu"? )
Hm, chyba jestem statystyczna inaczej

U mnie jest na odwrót - kiedy jestem w kiepskim nastroju, mam jakieś stresy, nie mam energii ani chęci na nic, to i na perfumy nie mam ochoty
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 16:39   #1682
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Uwaga! Mam news'a!

Podali w radiu/o, że kobiety na skraju załamania nerwowego i w depresji używają więcej perfum (sic!)...

W obliczu tych doniesień tak jakoś inaczej patrzę na nasze forum...

O facetach nic nie mówiono

(ale u nas musi być podobnie, bo początek moich "załamań i depresji" datuje się na jakieś 7 lat wstecz, a to również czas kiełkowania perfumeryjnej manii... ma ktoś może Prozac "na zbyciu"? )
Jak to dobrze, że termin kobiety na skraju załamania nerwowego znam głównie z filmu Almodovara...
A używam tak samo często perfum, zarówno kiedy jestem happy, jaki i trochę mniej happy
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 16:43   #1683
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Na pewno jesteś (nadal?).
A powiedzieli Ci przynajmniej za kogo?

No i czy nie pora byłoby zapytać, jak Ci się pożycie małżeńskie układa?
Domyślam się nieśmiało, że chodziło o mojego chłopaka. Chociaż oczywiście nigdy nie można być pewnym do końca...
A o pożycie spytam Na pewno dowiem się wielu ciekawych rzeczy

Angel, pozdrowienia dla babci

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
E tam ja to w szkole średniej urodziłam nieślubną córkę (moja nieślubna córka czyli rodzona siostra ma w tej chwili 11 lat). Oczywiście wpadkę zaliczyłam z sąsiadem z naprzeciwka. Aby było zabawniej półtora roku przed tym jak urodziłam córeczkę on wyjechał do USA. Tak wiec dzieciaka mi zmajstrował korespondencyjnie przy pomocy e-maila.
Czy ludzie naprawdę aż tak nie mają co robić?...

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
No przyznaj się ile już tych ciąż za hibernowałaś?
1 zaręczynowa? 1 ślubną? (a może ta ślubna to tez i ta zaręczynowa?).....
Jak Zuziunia urodzi trojaczki to już wszystko będzie jasne

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Fakt, młynek kosztuje, ale ja wolę takie świeżo zmielone i nie wiem, czy w młynku nie jest trochę więcej przyprawy do kawy lubię Kamisa, ale on najbardziej rewelacyjny jest w czekoladzie na gorąco, takiej robionej z roztapianej w mleku tabliczki...udało mi się nawet przekonać samą siebie, że od czasu do czasu taka rozpusta po prostu się należy
pewnie, że się należy!!! A ja poproszę o dokładny przepis, poczułam, że też zasłużyłam

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Wibratora jeszcze nie konstruowałam. W tej kwestii popieram wyższą technikę i zamiast bateriowego wole taki z napędem jądrowym.


Będziesz odpowiedzialna za moje niekontrolowane wybuchy śmiechu na zajęciach

Betty, chciałabym prosić o przytoczenie całej książki Może być w odcinkach

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Oooo! Jest to kwestia dyskusyjna - dla mnie marchewka, z lubościa niestety dodawana do wszelkich sałatek, surówek i mieszanek warzywnych, to okropny smakopsuj i jak każde słodkie warzywo jest przeze mnie wywlekana na bok talerza, tudzież wyłuskiwana z mrożonek
Najgorsza jest taka rozciapciana, gotowana, z groszkiem... Bleee

Zmykam na ciąg dalszy zajęć...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2008-01-04 o 19:48
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 16:48   #1684
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Hm, chyba jestem statystyczna inaczej

U mnie jest na odwrót - kiedy jestem w kiepskim nastroju, mam jakieś stresy, nie mam energii ani chęci na nic, to i na perfumy nie mam ochoty
ja mam tak samo. jak nie pachnę to mama się od razu pyta czemu mam zly humor, czy cos sie stalo...
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:04   #1685
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar

Ciesze sie ze chcialo sie komus poczytac, bo sie umeczylam piszac z polskimi znakami
Juz zakladam watek na kulturze i przepisuje 300 stron...
Lubie sie dzielic ale lepiej poszukam skanow albo pdf' ow.
Ksiazka cala utrzymana w podobnym klimacie i zawiera jeszcze pare spiskowych teorii.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:18   #1686
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar

tak swoją drogą to Witaj Gryxiu!
Dawno Cie nie widziałam.
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:18   #1687
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Uwaga! Mam news'a!

Podali w radiu/o, że kobiety na skraju załamania nerwowego i w depresji używają więcej perfum (sic!)...

W obliczu tych doniesień tak jakoś inaczej patrzę na nasze forum...

O facetach nic nie mówiono

(ale u nas musi być podobnie, bo początek moich "załamań i depresji" datuje się na jakieś 7 lat wstecz, a to również czas kiełkowania perfumeryjnej manii... ma ktoś może Prozac "na zbyciu"? )
,no to wyglada na to ,że sporo osob jest w zalamaniu nerwowym i ma depreche powyzej jednego flakonika super deprecha ,testujacy minimum trzy zapachy dziennie deprecha do 3 potegi itd.
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 17:27   #1688
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Uwaga! Mam news'a!

Podali w radiu/o, że kobiety na skraju załamania nerwowego i w depresji używają więcej perfum (sic!)...

W obliczu tych doniesień tak jakoś inaczej patrzę na nasze forum...

Gryx
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:45   #1689
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Uwaga! Mam news'a!

Podali w radiu/o, że kobiety na skraju załamania nerwowego i w depresji używają więcej perfum (sic!)...

W obliczu tych doniesień tak jakoś inaczej patrzę na nasze forum...

O facetach nic nie mówiono

(ale u nas musi być podobnie, bo początek moich "załamań i depresji" datuje się na jakieś 7 lat wstecz, a to również czas kiełkowania perfumeryjnej manii... ma ktoś może Prozac "na zbyciu"? )
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:07   #1690
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Oczywiście seler też jest w grupie moich"pupilków", chyba nawet przed marchewką, na medalowym drugim miejscu. Niezaprzeczalnym królem horroru kulinarnego jest oczywiście burak, który nie dość, że nie smakuje, to jeszcze okropnie wygląda.
nienawidzę selera bleee... wyczuję zawsze i wszędzie < rzyga dalej jak widzi fujjj...>

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
pewnie, że się należy!!! A ja poproszę o dokładny przepis, poczułam, że też zasłużyłam
proszę bardzo dzisiaj gdy już udało mi się odkuć od chodnika i wróciłam zamarznięta do domku zrobiłam wersję hardcore:
na 2 filiżanki:
pół tabliczki czekolady (może być pół na pół mleczna i gorzka lub jak kto lubi) rozpuszczasz w garnuszku włożonym do większego garnka z wrzątkiem. Jak zaczyna się rozpuszczać wmłynkowujesz trochę Kamisa(ja tak z 5 obrotów na filiżankę) a potem do tego gorące mleko po trochu lejesz i mieszasz. a potem do filiżanek

w wersji "czekolada, gdy mam ochotę, a nie chce mi się robić"
też na dwie filiżanki: zagrzać w garnuszku 2 filiżanki mleka, ale nie zagotowywać. Jak jest mocno gorące wmłynkować Kamisa, a potem wrzucić pół tabliczki czekolady jaką się lubi(ja daję najtańszą z Biedronki), połamaną w kostki i przez chwilę mieszać aż się rozpuści. Wsjo
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:20   #1691
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Scent Bar

vesenko - to wszystko brzmi przepysznie Ale moje minimalistyczne podejście do spraw kuchennych pozwala mi na wersję skróconą tylko: czekolada instant w ilości 5-6 łyżeczek na kubek wzbogacona o piekielne chili. Dosłownie parę malutkich ziarenek, bo pali jak diabli. I w sekundę mam swoją czekoladę po aztecku
pięknie o tym napoju pisała kijanka przy okazji swojej recenzji Piment Brulant L`Artisana w KWC...
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 19:24   #1692
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
vesenko - to wszystko brzmi przepysznie Ale moje minimalistyczne podejście do spraw kuchennych pozwala mi na wersję skróconą tylko: czekolada instant w ilości 5-6 łyżeczek na kubek wzbogacona o piekielne chili. Dosłownie parę malutkich ziarenek, bo pali jak diabli. I w sekundę mam swoją czekoladę po aztecku
pięknie o tym napoju pisała kijanka przy okazji swojej recenzji Piment Brulant L`Artisana w KWC...
Z chili też lubię Ale ja wolę się trochę pobawić...instant jest fajna, ale smakuje mi jak kakao, a taka rozpuszczana z tabliczki jest gęściutka i naprawdę czekoladowa tą szybszą wersję można zrobić w 5 minut
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:29   #1693
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Uwaga! Mam news'a!

Podali w radiu/o, że kobiety na skraju załamania nerwowego i w depresji używają więcej perfum (sic!)...

W obliczu tych doniesień tak jakoś inaczej patrzę na nasze forum...

O facetach nic nie mówiono

(ale u nas musi być podobnie, bo początek moich "załamań i depresji" datuje się na jakieś 7 lat wstecz, a to również czas kiełkowania perfumeryjnej manii... ma ktoś może Prozac "na zbyciu"? )
O to ja powinnam na psychiatrii już leżeć

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Jak Zuziunia urodzi trojaczki to już wszystko będzie jasne
A kyszzzz......

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
nienawidzę selera bleee... wyczuję zawsze i wszędzie < rzyga dalej jak widzi fujjj...>


proszę bardzo dzisiaj gdy już udało mi się odkuć od chodnika i wróciłam zamarznięta do domku zrobiłam wersję hardcore:
na 2 filiżanki:
pół tabliczki czekolady (może być pół na pół mleczna i gorzka lub jak kto lubi) rozpuszczasz w garnuszku włożonym do większego garnka z wrzątkiem. Jak zaczyna się rozpuszczać wmłynkowujesz trochę Kamisa(ja tak z 5 obrotów na filiżankę) a potem do tego gorące mleko po trochu lejesz i mieszasz. a potem do filiżanek

w wersji "czekolada, gdy mam ochotę, a nie chce mi się robić"
też na dwie filiżanki: zagrzać w garnuszku 2 filiżanki mleka, ale nie zagotowywać. Jak jest mocno gorące wmłynkować Kamisa, a potem wrzucić pół tabliczki czekolady jaką się lubi(ja daję najtańszą z Biedronki), połamaną w kostki i przez chwilę mieszać aż się rozpuści. Wsjo
Musze wypróbować, takiego smaka mi narobiłyście, że ide sobie zrobic jacobs capucino


Właśnie wróciłam ze szkoły, jestem przerażona wizja egzaminów, w tym tydzień wolny od nauki (wylot) echh może jakoś podołam. Powoli odmarzam czekałam w takim zimnie pół godziny na busa do domu.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 20:18   #1694
MAMAANTOSIA
Raczkowanie
 
Avatar MAMAANTOSIA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Scent Bar

No tak Śląsk ma swoje Pachnące spotkanie, Warszawa Sabat, to może ja nieśmiało zapytam: Czy w Gdańsku coś się szykuje, bo byłałabym chętna na jakieś zapachowe spotkanie? (a tu cisza...)
MAMAANTOSIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 20:58   #1695
volje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 177
Dot.: Scent Bar

Uwaga dziewczyny - Ogłoszenie prywatne
Najprawdopodobniej ze względów osobistych będę musiała założyć nowe konto z nowym nickiem [myślę, że avatar zostanie ten sam].
Szkoda mi tych paru ostów, które się nazbierały ale co zrobić...
__________________
konto volje nie istnieje.
volje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 21:02   #1696
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Ciesze sie ze chcialo sie komus poczytac, bo sie umeczylam piszac z polskimi znakami
Juz zakladam watek na kulturze i przepisuje 300 stron...
Lubie sie dzielic ale lepiej poszukam skanow albo pdf' ow.
Ksiazka cala utrzymana w podobnym klimacie i zawiera jeszcze pare spiskowych teorii.
O rany Muszę to gdzieś dorwać

Vesenko, dziękuję za przepis

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
A kyszzzz......
Taaaa... Teraz to a kysz? A kto hibernował?
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 21:22   #1697
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez volje Pokaż wiadomość
Najprawdopodobniej ze względów osobistych będę musiała założyć nowe konto z nowym nickiem [myślę, że avatar zostanie ten sam].
Coś poważnego? Czy po prostu jakieś niespełnione życiowo stworzenie obsmarowuje Cię za plecami?

---

Wróciłam do domu po jednym z najgorszych dni w moim życiu, a na pewno - w dotychczasowym roku. W SuperPharm w ZT zgubiłam kartę (Inteligo). I co ciekawe, nie ja jedna - kiedy pytałam się, czy może jej nigdzie nie znaleziono, obok mnie z identycznym problemem przyszła inna dziewczyna... Marta i Aga dzielnie ze mną wytrwały, asystując w wybebeszaniu mojej torebki na alejce, potem dołączył tż i razem z panią z Inglota (a siostrą tej dziewczyny, która również pytała o zgubioną kartę), jeszcze raz poszliśmy do SP, tym razem prosząc o sprawdzenie nagrania z kamery. Obraz tragiczny, więc nadal nie mam pewności, czy moja karta rzeczywiście została mi oddana. A jeśli tak, to za cholerę nie wiem, gdzie jest. Prawdopodobnie zamiast do portfela, musiała mi jeszcze przy kasie spaść na podłogę...
No nic, stresu za dużego nie miałam, bo na koncie mam aż 2zł (z resztą już je zastrzegłam) - ale ta druga dziewczyna zgubiła kartę kredytową...
Beznadziejny dzień.

---

Ciociu Kijanko, wieści z frontu (piszę tutaj, może jeszcze komuś przydadzą się te informacje). W towarzystwie przemiłego pana ochroniarza, który nie odstępował mnie na krok (), zmacałam Armaniego.

Podkład w słoiczku - rewelacja. Nie wiem, czy jesteś tak blada jak ja (tzn. jak kolor Ivory Beige z IsaDory), ale nr 2 był naprawdę jasny. Niestety, nie był w chłodnej tonacji (róż), określiłabym ten kolor raczej jako bezpieczny, pośredni beż. Krycie niezłe, ale bez efektu tynku. Konsystencja w słoiczku gęsta, ale łatwo i gładko rozsmarowywał się na skórze.
Podkład z pompką, mimo że również testowałam nr 2, był wręcz pomarańczowy! Znacznie ciemniejszy i znacznie bardziej żółty, niż dwójka w słoiczku. I konsystencja jakaś nie tego, słoiczkowy wg mnie jest znacznie ciekawszy.

Szminka bardzo przyjemna, obawiałam się że da efekt chamskiego brokatu; a tymczasem lekko maźnięta wyglądała jak przezroczysty błyszczyk - rozświetla, mocno nabłyszcza, ale się nie lepi. Drobinki minimalne, nie drapią.

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 21:28   #1698
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
W obliczu tych doniesień tak jakoś inaczej patrzę na nasze forum...




Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
(ale u nas musi być podobnie, bo początek moich "załamań i depresji" datuje się na jakieś 7 lat wstecz, a to również czas kiełkowania perfumeryjnej manii... ma ktoś może Prozac "na zbyciu"? )[/COLOR]
Mam! Moj depresyjny pies jedzie (zima) na Prozacu... Moze sie z Toba podzieli


Gotowany seler okropny jest.
Natomiast surowy (surowka z chrzanem) i marynowane drobniutkie niteczki sa pyszne!
Buraki uwielbiam, od zawsze i w kazdej postaci; ciepla papka, barszcz, buraczki na zimno z papryka i czosnkiem. Mniam, mniam
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 21:33   #1699
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

P.S.
Cytat:
Napisane przez MAMAANTOSIA Pokaż wiadomość
No tak Śląsk ma swoje Pachnące spotkanie, Warszawa Sabat, to może ja nieśmiało zapytam: Czy w Gdańsku coś się szykuje, bo byłałabym chętna na jakieś zapachowe spotkanie? (a tu cisza...)
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193750

Czasem wystarczy wdać się w krótki romans z wyszukiwarką ;]
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 21:45   #1700
MAMAANTOSIA
Raczkowanie
 
Avatar MAMAANTOSIA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Scent Bar

Dzięki Ci Dobra Kobieto w wynalezieniu . Tylko patrzę, że to już było . Może następnym razem się załapię .
MAMAANTOSIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:16   #1701
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Brr, przyprawa Kamisa (już nawet kiedyś o niej pisaliśmy) jest, jak dla mnie nie do przejścia - te farfocle pływające w kawie -

Wiecie co? Wiecie. Sesja idzie
Ja już bym chciała, żeby było po, żeby się wyspać i iść do pracy na dwie zmiany
Masakrrra będzie w tym semestrze

to pisałam ja, tulip, która włączyła komputer celem otworzenia skryptu z Mediów, z których ma przedtermin... 11.01 omatkoicórko, za tydzień niecały
a same fajne piosenki mi się losują na last.fm
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:18   #1702
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Wróciłam do domu po jednym z najgorszych dni w moim życiu, a na pewno - w dotychczasowym roku. W SuperPharm w ZT zgubiłam kartę (Inteligo). I co ciekawe, nie ja jedna - kiedy pytałam się, czy może jej nigdzie nie znaleziono, obok mnie z identycznym problemem przyszła inna dziewczyna... Marta i Aga dzielnie ze mną wytrwały, asystując w wybebeszaniu mojej torebki na alejce, potem dołączył tż i razem z panią z Inglota (a siostrą tej dziewczyny, która również pytała o zgubioną kartę), jeszcze raz poszliśmy do SP, tym razem prosząc o sprawdzenie nagrania z kamery. Obraz tragiczny, więc nadal nie mam pewności, czy moja karta rzeczywiście została mi oddana. A jeśli tak, to za cholerę nie wiem, gdzie jest. Prawdopodobnie zamiast do portfela, musiała mi jeszcze przy kasie spaść na podłogę...
No nic, stresu za dużego nie miałam, bo na koncie mam aż 2zł (z resztą już je zastrzegłam) - ale ta druga dziewczyna zgubiła kartę kredytową...
Beznadziejny dzień.
O kurczę, a już myślałam, że coś się udało wyjasnić. Ja niestety musiałam zmykac na autobus, bo gdyby nie to, to bym pewnie cały Super Pharm przekopała. I co w takim razie maja za kamery, skoro nie było widać co sie stało z kartą? A ta ekspedientka z którą wczesniej gadałysmy, nie rzucała się przypadkiem?
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:21   #1703
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Nie rzucała się, Konrad wyrwał () jakąś wyższą stanowiskiem, która nas umiarkowanie spokojnie wysłuchała i poszła sprawdzić nagrania z kamer.
Też bym tego SP przekopała, bo dam sobie wszystkie flaszki wytłuc, że karta tam jest.

Ogólnie jestem zmęczona i mam lekkiego dołka, bo nałaziłam się i nastresowałam, a nawet nic na pocieszenie nie mogłam sobie kupić. Zjedliśmy ostatnią porcję sushi w TokioExpress i smętnie poszliśmy do autobusu.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:34   #1704
volje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 177
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Coś poważnego? Czy po prostu jakieś niespełnione życiowo stworzenie obsmarowuje Cię za plecami?
nie, po prostu rejestrując się nie zakładałam aż tak aktywnego uczestnictwa... [ach ten Wizaż!]
__________________
konto volje nie istnieje.
volje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:40   #1705
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Scent Bar

dobranoc
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:40   #1706
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Wiecie co? Wiecie. Sesja idzie
Ja już bym chciała, żeby było po, żeby się wyspać i iść do pracy na dwie zmiany
Masakrrra będzie w tym semestrze
Tulip, nie strasz
Ja jeszcze swietami zyje
W poniedzialek sie dopiero zacznie jazda.
Jeszcze debilnie nam pisemne egzaminy ulozyli, mam dwie kobyly dzien po dniu a ustne jeszcze nie wiem kiedy zdawac bede
Zawsze wiedzialam, ze mam pogieta uczelnie, ale tego sie nie spodziewalam. Przez piec lat bylo po ludzku, minimum tydzien odstepu miedzy egzaminami.



Rachel, wspolczuje 'przygody'
Raz mi sie zdazylo zgubic karte i wiem co za stres.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:45   #1707
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar



Aha, za gadanie o sesji będę rozdawać BANany. Całymi kiściami


Jeżeli dobrze pójdzie, to w sesji będę miała jeden egzamin - za to tonę zaliczeń tuż przed sesją... Chociaż i tak uważam, że mi się poszczęściło; dzięki temu że chodziłam na wykłady (były listy obecności) mam możliwość zdawania jednego egzaminu za pomocą prezentacji. Temat wybrany, dezynfekcja wody.
Jak dobrze pójdzie, to za kilka godzin przepisywania materiałów i odpicowywania tego w PowerPoincie będzie piąteczka. Chociaż jedna, bo jak pomyślę o egzaminie z technologii ścieków i osadów lub chemii ścieków...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:46   #1708
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Tulip, nie strasz
Ja jeszcze swietami zyje
W poniedzialek sie dopiero zacznie jazda.
Jeszcze debilnie nam pisemne egzaminy ulozyli, mam dwie kobyly dzien po dniu a ustne jeszcze nie wiem kiedy zdawac bede
Zawsze wiedzialam, ze mam pogieta uczelnie, ale tego sie nie spodziewalam. Przez piec lat bylo po ludzku, minimum tydzien odstepu miedzy egzaminami.
Ja nie straszę, ja już jestem wystarczająco przerażona swoją sytuacją
Tydzień przerwy między egzaminami? Marzenie... Jak "dobrze" pójdzie, to będę miała 2 masakryczne dzień po dniu, potem kilka dni przerwy i następny. No a potem poprawki Plus dwa przed sesją (jeden przedtermin, ten drugi dostaliśmy w ramach gratisu, bo zamiast zaliczenia zrobili nam egzamin, z polityki społecznej [bzdura nad bzdurami te zajęcia ]).
I praca jeszcze...

dobra, idę czytać skrypt, pilnujcie, żebym się tu nie pokazywała

Rachel -
a ja banana nie dostanę
szczęściara, też chcę jeden egzamin, grzecznie chodziłam na wykłady
na dodatek wszystko, poza polityką społeczną, mam ustnie
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:49   #1709
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar

Rachela, współczuję stresów okołokartowych

Gryx wrócił Hej

No dobra, posnułam się netowo, a teraz chyba pójdę coś obejrzeć, jakaś podrażniona jestem, wrrrr...
Na pociechę wydłubałam zza sterrty flaszek Lacoste i całkiem mi z nią miło - ale w ciągu dnia to na bank jej nie użyję, za zimmmmnoooo
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:53   #1710
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
dobra, idę czytać skrypt, pilnujcie, żebym się tu nie pokazywała
Sio! Paszol won!
Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
a ja banana nie dostanę
Ze niby ta lepsza jestes? Phi!
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.