Scent Bar - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-07, 22:59   #1981
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar

Dzięki za słowa otuchy - pomagają (jak zawsze )

Betty, wiesz że baba chyba nawet nie powiedziała... Spoko, to w jej stylu. W każdym razie musi być 3 żeby zaliczyć koło (jak już wcześniej pisałam 17 na 30 osobom się dziś ten wyczyn nie udał )

Miss Natasha - bożesztymój aleś ty zjawiskowo śliczniasta... Ja chcę tak wglądać jak Ty na 2 focie ! Bosz, gwiazda filmowa Błagam, wstaw w awatar !

Tnij, raz się żyje

Truskawo, piękny awatar...
Dlaczego mi nie pasują ciemne pomadki ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:59   #1982
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Na początku testu kobieta zapowiedziała, że w sumie do niektórych pytań nie ma podanej dobrej odpowiedzi i wtedy mamy wybrać... "mniej złą" No to mi ręce opadły...
Nieźle

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Proszę Cię - nie strasz mnie. I tak jestem kłębkiem nerwów . Normalnie zaczynam wątpić, że mi się to wszystko uda
Aniołku kochany , trzymam za Ciebie , nie stresuj się - wszystko będzie dobrze Zdasz na pewno !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 23:03   #1983
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Scent Bar

[QUOTE=czarnazuzia1;623411 7]

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Mad za poczcie humoru.
Zdjecie fryzurki kcem zobaczyc(sama nie mam szczescia do fryzjerow)
jak sie nie ma wyglądu, to tylko humor pozostaje
zdjęcie będzie, najwyżej monolog mi pozostanie w wątku

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
dziewczyny! [że się tak wetnę, ]
uroczo wyszłaś na zdjęciach ze spiętymi włosami, moim skromnym zdaniem pasuje Ci do twarzy, bardzo dziewczęco i świeżo wyglądasz
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 23:15   #1984
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Sabbath, bo mam taka teorie, ze oni sie najczesciej na trzecim pojawiaja...
Moj raczej bez apaszki sie pojawial.... ale to moze tylko dla zmylki.


Pewnie tak.
Niech go pchły oblezą, paskudnika!

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Powiem tyle, jako matka dwoch corek o wadze urodzeniowej 4,2 i 4 kg,
za drugim razem wszystko jest latwiesze! Naprawde.
Khe, khe, khe...
To ja już raczej uwierzę ci na słowo i nie będę sprawdzać.
Dla mnie "łatwiejsze" to nadal nie jest perspektywa do przyjęcia.

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
Sabbath... fascynujesz...


Ale o co chodzi?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 23:18   #1985
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar

Aniolku ja caly czas trzymam ,nawet chusteczke na supelek zawiazalam coby niezapomniec
Truskawciu sliczny avatar
Miss Natasha-bardzo ladnie Tobie w tych fryzurkach ,smialo tnij ( zdjecie nr2)
Wizaz mi dzis kiepsko chodzi ,co chwile nie moge wejsc na strony pisze Database error,ciekawe czy wysle
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 23:19   #1986
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar

your Angel - foto + PS by TŻ przekażę, że efekt zadowalający
[tak, czy owak - jesteś pierwsza do której będę się jakby co żalić, że mnie namówiłaś, ha!]
też trzymam za Ciebie kciuki - wszystko będzie okej! pomyśl sobie o tej chwili PO
Madlaine - właśnie tak optuję za opcją - sweterek = dziewczęco, czerwień na ustach = femme fatale

jeszcze abstrahując - jakoś ostatnio w perełkowym wątku pojawiła się Escada w różowej sukience i wybaczcie, ale cały czas nie mogę się pozbyć skojarzenia z Matką Boską z Częstochowy...no wiecie, ta sukienka... przepraszam, jeśli kogoś to uraziło, ale non stop siedzi mi to w głowie!
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 23:25   #1987
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Aniołku kochany , trzymam za Ciebie , nie stresuj się - wszystko będzie dobrze Zdasz na pewno !
Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Aniolku ja caly czas trzymam ,nawet chusteczke na supelek zawiazalam coby niezapomniec
Kochane jesteście, no Dam z siebie wszystko

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
your Angel - foto + PS by TŻ przekażę, że efekt zadowalający
[tak, czy owak - jesteś pierwsza do której będę się jakby co żalić, że mnie namówiłaś, ha!]
też trzymam za Ciebie kciuki - wszystko będzie okej! pomyśl sobie o tej chwili PO
Na zdjęciach "z profilu" wyglądasz megazjawiskowo Nie wiem jaka w tym zasługa PS, ale chyba całych rysów nie było sensu zmieniąć, bo wówczas nie widziałabyś jak będziesz w rzeczywistości wyglądać

A ta chwila po.... Matko bosko... W połowie lutego chyba dopiero

Statystyczny EOT (bo pawia puszczę ).

Cytat:
jeszcze abstrahując - jakoś ostatnio w perełkowym wątku pojawiła się Escada w różowej sukience i wybaczcie, ale cały czas nie mogę się pozbyć skojarzenia z Matką Boską z Częstochowy...no wiecie, ta sukienka... przepraszam, jeśli kogoś to uraziło, ale non stop siedzi mi to w głowie!
Matka Boska Częstochowska nosi się na różowo ... ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 23:34   #1988
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Na zdjęciach "z profilu" wyglądasz megazjawiskowo Nie wiem jaka w tym zasługa PS, ale chyba całych rysów nie było sensu zmieniąć, bo wówczas nie widziałabyś jak będziesz w rzeczywistości wyglądać

A ta chwila po.... Matko bosko... W połowie lutego chyba dopiero

Statystyczny EOT (bo pawia puszczę ).
ależ mi słodko hyhy. a szczerze powiedziawszy, to zawsze mnie coś mi w moim nosie z profilu nie pasowało - by może to przez fakt, że nie widują go takim zbyt często

ja czekam na chwilę PO oddaniu projectu z matematyki i tzn internala z historii [uroki międzynarodowej matury z sesją dzieloną na dokładkę, yesss ]
też znam ten specyficzny ścisk żołądka.
Cytat:
Matka Boska Częstochowska nosi się na różowo ... ?
no nie ale, hm...zmienia sukienki.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 05:35   #1989
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar

Cytat:
no nie ale, hm...zmienia sukienki.

Escada Matka Boska Częstochowska no fajnie,fajnie.
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Ale o co chodzi?
Chodzi o to, że dawno nie widziałam kogoś tak ... hm, silnego, ambitnego, zaradnego i upartego jak Ty. Mało kto teraz stara się wykonać swoje należności jak najlepiej, mało kto się tak przykłada... Nie wiem... Jesteś jak taka życiowa wojowniczka, jakby niezwykła. No kurczę, fascynująca.

Wybacz, miałam potrzebę, żeby Ci to napisać, mimo tego, że pewnie już to wiesz



Deszcz pada Wolałam już ten śnieg i lekki mróz. Ja chce lato i wiosne deszcz jest mokry mam katar, jestem chora i nie poszłam do szkoły, a chciałam iść... dla jednej lekcji, dla chemii.

i jeszcze dzisiaj ten durny stroik świateczny na plastyke jutrzejszą muszę zrobić po co ja mam stroik po świętach kurcze robić?
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 06:18   #1990
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Scent Bar

Natasho, mnie się podobasz we wszystkich w sumie fryzurach - ładnie Ci z grzywką, chociaż mnie jakoś zapadło w pamięć pierwsze zdjęcie.
Piękna dziewczyna z Ciebie, ale to pewnie bez przerwy słyszysz

A ja sobie siedzę jeszcze chwilkę leniwie z kawką (kupiłam sobie tę przyprawę, o której pisałyście - bosko smakuje! mnie fusy nie latają, bo z ekspresu piję) i zaraz ruszam do pracy - żyję tylko jutrzejszym rankiem, kiedy będę mogła się wyspać.

A jeszcze czeka mnie dziś przeprawa z szefem, grrr

Miłego dnia!
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 06:44   #1991
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
no nie ale, hm...zmienia sukienki.
matko, wymiękłam...
Rzeczywiście coś jest w tym podobieństwie przeładowanych, "natkanych" kreacji sztywnych i pancernych.
Myślę, że to skojarzenie zostanie ze mną na wieki.

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość

Chodzi o to, że dawno nie widziałam kogoś tak ... hm, silnego, ambitnego, zaradnego i upartego jak Ty. Mało kto teraz stara się wykonać swoje należności jak najlepiej, mało kto się tak przykłada... Nie wiem... Jesteś jak taka życiowa wojowniczka, jakby niezwykła. No kurczę, fascynująca.

Wybacz, miałam potrzebę, żeby Ci to napisać, mimo tego, że pewnie już to wiesz
Dziękuję Leo, bardzo dziękuję.
Ja po prostu zastanawiałam się, czy to aby nie w kwestii mojej niechęci (tak to delikatnie ujmę, żeby nie napisać o czymś w stylu traumy ) do porodów. Przyznaj, że w tym kontekście byłaby to zabawna wypowiedź.

Ja... czuję się głęboko przejęta, kiedy widzę, że dla ludzi taka postawa to nie tylko bezsensowne frajerstwo i nieżyciowy idealizm. Dlatego dziękuję.

A tak serio - po prostu nie potrafiłabym inaczej.
Czasem wiem, że to nierozsądne, nieopłacalne, że nie tylko na tym nie skorzystam, ale jeszcze dostanę w tyłek... I wiem też, że wole to, niż potem żyć ze sobą, jakiej nie zniosłabym.
Taki... zakuty łeb.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 07:27   #1992
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja po porodzie to zdychałam i ryczałam przez 3 tygodnie. Rodzić dzieci moge ale w połogu niech mąż chodzi
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jeszcze dwa dni po urodzeniu traciłam przytomność przy próbie wstania z łóżka. Musiałaby mnie dopaść galopująca skleroza, żebym zdecydowała sie jeszcze raz na taki koszmar. Najpierw kilkanaście godzin rzeźni na porodówce, potem trzy tygodnie krwawienia jak prosię z szarpanych ran, a potem pół roku potwornego karmienia i do tego rok babrania się w gównie. Nie, dziękuję.
TERRORYSTKI!!!!

Ja tu zaraz przez was (na szczescie na zawał a nie poród) zejdę.
A z drugiej strony jam mam strasznie duża wytrzymałość i fizyczna i na ból.
Juz nie raz słyszałam ze coś nie może Mnie tak bardzo bolec bo bym była już dawno nieprzytomna z bólu. Ale ja jestem ponoć Freek.


Ja swoje studia wspominam bardzo miło mimo kilku "normalnych inaczej" prowadzących zajęcia.
Kilku z nich chyba do końca życia będę pamiętać (oby tylko Mi się nie śnili po nocach).
Najlepiej chyba wspominam egzamin u "Pana" który na 300 zdających przepuszczał jednorazowo 5 osób. Mona było oblać u niego za wszystko: nie podobała mu sie koszula, nie podobał krawat, ktoś miał za długie lub za krótkie włosy, nie ten kolor oczu itp. Oczywiście każdy zdający musiał zawsze usłyszeć coś "miłego".
Ja zdałam za 1 podejściem po 2 minutach 120 minutowego egzaminu.
Wlazłam na egzamin (rozluźniona bo przygotowana na to ze i tak zdam może za 10 razem) zasiadłam w 1 ławce wyciągnęłam kartkę po czym słyszę: "Pani może już egzaminu nie pisać" pomyślałam "no super nawet nie zdarzyłam wyciągnąć pióra". Po czym usłyszałam: "Pani jest ładna to ma Pani u Mnie 4 poproszę o index". Nie muszę chyba mówić jaki dziki taniec odstawiłam po wyjściu za drzwi sali egzaminacyjnej. Na dziwne spojrzenia stojących pod sala zaśpiewałam tylko "Zdałam Sikorę z 1 razem". Chyba cały korytarz Mi wtedy klaskał.

Drugim egzaminem który będę pamiętać do końca życia to "Metody numeryczne". Gdzie w indeksie ocenę mam wpisana taką duża i gruba żeby chyba nikt jej nie przeoczył.

Ech. Rozmarzyłam się. Czasami chciałabym cofnąć sie do okresu akademickiego.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 07:36   #1993
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
TERRORYSTKI!!!!

Ja tu zaraz przez was (na szczescie na zawał a nie poród) zejdę.
A z drugiej strony jam mam strasznie duża wytrzymałość i fizyczna i na ból.
Juz nie raz słyszałam ze coś nie może Mnie tak bardzo bolec bo bym była już dawno nieprzytomna z bólu. Ale ja jestem ponoć Freek.


.
Eenax, bywa różnie
dla mnie okres po urodzeniu córki to jeden z najpiękniejszych w życiu
nie pamiętam żadnych fizycznych niedogodności, nawet stan ciągłego niewyspania mnie cieszył
tak spokojna i szczęśliwa nie byłam już chyba nigdy potem
nie jestem typem idealnej matki, ale karmienie, niedospanie, kupy itp były dla mnie naturalnym (i miłym) dodatkiem do maleńkiej córki, która była dla nas oooooogrooooomnyyyym Szczęściem
nie czekaj na ból, czekaj na Szczęście
całusy dla Was
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 07:50   #1994
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
(...) potrzebuję kurażu albowiem wymyśliłam sobie fryzurę i to krótką - ostatni raz miałam taką długość może z 7 lat temu...?
Myślę, że bez obaw możesz sobie zafundować taką fruzrkę. Taka długosć i grzywka bardzo pasują ci do kształtu twarzy, zatem - marsz do fryzjera !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 09:40   #1995
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Smile Dot.: Scent Bar

Angel trzymam kciuki za sesje!
Za sesje innych studentek oczywiscie rowniez

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Czasami chciałabym cofnąć sie do okresu akademickiego.
Oj tak...
Naleze do typow, ktorzy lubia sie uczyc, to dla mnie prawdziwa przyjemnosc. Na studiach uczylam sie tylko interesujacych rzeczy, wiec przychodzilo mi to latwo
Nigdy nie oblalam zadnego egzaminu
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Eenax, bywa różnie
dla mnie okres po urodzeniu córki to jeden z najpiękniejszych w życiu
nie pamiętam żadnych fizycznych niedogodności, nawet stan ciągłego niewyspania mnie cieszył
tak spokojna i szczęśliwa nie byłam już chyba nigdy potem
nie jestem typem idealnej matki, ale karmienie, niedospanie, kupy itp były dla mnie naturalnym (i miłym) dodatkiem do maleńkiej córki, która była dla nas oooooogrooooomnyyyym Szczęściem
nie czekaj na ból, czekaj na Szczęście
Pieknie napisane
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 10:09   #1996
MAMAANTOSIA
Raczkowanie
 
Avatar MAMAANTOSIA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Talking Dot.: Scent Bar

O Boziu jak czytam o tych ciążkich porodach to nie chce mi się wierzyć, bo ja moje dziecko wypchałam na świat za drugim parciem . Tak więc nie porozrywało mnie , a misiek przesypiał od początku całe noce. Mam nadzieję, że przy drugim dziecku też będzie tak gładko, bo jedynaka nigdy nie planowałam mieć i wogóle dzieci są takie mięciutkie i śliczniutkie. Jak się naumiem to załączę mojego "przystojnego Antka"
MAMAANTOSIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 10:55   #1997
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Tak. Chyba jak wszyscy studenci
Na moich studiach sesja to prawie jak wakacje Nie ma staży, nie ma zajęć, wejściówek, kolokwiów co tydzień w ilości co najmniej jednego. W dodatku mojej grupie fajnie się terminy rozlosowały, na najtrudniejsze rzeczy będę miała sporo czasu do nauki. Bylebym się zmobilizowała w porę i nie chorowało to powinno być ok. Będzie dobrze zobaczysz. Pierwsza sesja to niezły szok, ale na pewno sobie poradzisz



Aż coś skombinuję, naprawdę
Kombinuj

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Niezły numer z Ciebie

Ja nie miewam kampanii wrześniowej - właśnie z lenistwa Jak sobie wyobrażę całe wakacje z widmem jakichś zaległych egzaminów nad głową To już wolę siedzieć na d... (albo leżeć nad Zalewem i wystawiać d... do słońca a nos w notatki ) i się uczyć.

Ja miałam tylko jedna poprawkę z rosyjskiego. A teraz juz jestem po 1 egzaminie, wiec u mnie sesję uważam za otwartą



Marnie się czuje...bolą mnie oczy i głowa tak dziwnie. Pakuje się już na czwartek. Rano w czwartek wylot. O godz 3 rano pewnie będę musiała wyjechać z domu. Normalnie do W-wy jedziemy 2 godz ale teraz ślisko jest.
Lecimy liniami Centralwings.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 10:59   #1998
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Eenax, bywa różnie
(...) nie czekaj na ból, czekaj na Szczęście
całusy dla Was
Was-y bardzo dziękują

Ja sie nie boje ogólnie ja jestem nastawiona pozytywnie.
Co będzie to będzie.

(Czasami tylko bym chciała nie być wokoło przez inne kobiety (nie mowie to akurat o Sabbath czy Tymenie) raczona mrożącymi opowieściami o 20-kilku godzinnych porodach z strasznych męczarniach i nieczułym personelu którego to nie obchodziło, o pękaniach, krzywych szyciach, krwotokach, wypadnięciach macicy itp. A im bliżej kwietnia tym 'życzliwe" bardziej mrożącymi krew opowieściami Mnie racza. A jak pięknie i opisowo opowiadają dobrze ze narazie nie wydaja przy okazji paszczowo jęków porodowych )

Zmieniając temat.
Po wczorajszej sesji terapeutycznej polegającej na opowiadaniu swoich pokręconych snów, a zwłaszcza po opowiadaniach Sabbath dotyczacych mieszkania w poblizu koscioła....

Śniło Mi sie zarazem z siostra kłóciłyśmy sie z księdzem na temat Wielkiej Inkwizycji, Zgromadzeń AA i postanowień któregoś tam Synodu.
Jak sie skończył spór nie wiem bo sie obudziłam w momencie jak wstawałam z łózka (tzn. przez sen usiadłam i obudziłam sie jak położyłam stopy na zimnej podłodze) by sprawdzić w Google jakiś punkt który był omawiany na tym Synodzie.


__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:09   #1999
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
(Czasami tylko bym chciała nie być wokoło przez inne kobiety (nie mowie to akurat o Sabbath czy Tymenie) raczona mrożącymi opowieściami o 20-kilku godzinnych porodach
Eanax, ponoć u wielu kobiet z biegiem lat - co rok poród "wydłuża" się o godzinę, za to dzieci o miesiąc szybciej siadają, chodzą, same się ubierają...
Oczywiście nie u wszystkich, ale te najbardziej mrożące krew w żyłach opowieści - dziel przez 3 choćby

Kilka przykładów mi się ostatnio zebrało, bo moja Siostrzyczka urodziła w grudniu, więc też była i jest raczona opowieściami (najpierw o porodach, teraz o szybkości rozwoju dziecka). Bywa, że kobiety, o których wiedziałyśmy, że rodziły 4-5 godzin, w listopadzie opowiadały jej o właśnie o 15-20, dzieci karmione od początku butelką, do roku były wyłącznie piersią, a te co nosiły pieluchę w wielu 18-20 miesięcy, nagle w wieku 10-11 same sikają na nocnik i żadnej pieluchy nie trzeba było... Ech... Jakbyśmy co niektórych kobiet nie znały od wielu lat, a ich dzieci nie karmiły ww butelką, to może byśmy się nabrały
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 11:10   #2000
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

Ja mam pytanie, które nurtuje mnie odkąd jestem na Wizażu? Co dokładnie oznacza termin"TŻ"???????? Wiem, że określacie tak swoich mężów, narzeczonych, chłopców, ale gdyby mi któraś podała pełne rozwinięcie, to nie byłabym taka niespokojna
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:13   #2001
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar

TŻ = Towarzysz Życia

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=52513 - tu masz tego więcej
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:17   #2002
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

Dziękuję
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:19   #2003
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
(Czasami tylko bym chciała nie być wokoło przez inne kobiety (nie mowie to akurat o Sabbath czy Tymenie) raczona mrożącymi opowieściami o 20-kilku godzinnych porodach z strasznych męczarniach i nieczułym personelu którego to nie obchodziło, o pękaniach, krzywych szyciach, krwotokach, wypadnięciach macicy itp. A im bliżej kwietnia tym 'życzliwe" bardziej mrożącymi krew opowieściami Mnie racza. A jak pięknie i opisowo opowiadają dobrze ze narazie nie wydaja przy okazji paszczowo jęków porodowych )
No i widać, jak niektórym ludziom brakuje łbów... dosłownie. Chyba żadna ciężarna nie oczekuje pełnego relaksu w czasie porodu, ale nie widzę sensu z straszeniu, bo w końcu każdy poród jest inny. A zresztą często się okazuje, że rzekomo nieodporna na ból kobieta zniesie poród całkiem dobrze, lepiej niżby się spodziewała.

Tak mi się skojarzyło to, co napisałaś o straszeniu ze wspominkami Magdaleny Samozwaniec, która była dziewczęciem w czasach, kiedy o pewnych sprawach się po prostu nie mówiło. Przypomniało mi się, jak pisała, że kiedyś do tego stopnia nie uświadamiano dziewcząt, że dzień po ślubie panny przybiegały z płaczem do matek i zarzekały się, że one już nigdy do męża nie wrócą, bo Jasio to był zawsze taki kulturalny, taki dżentelmen, a poprzedniej nocy to chyba diabeł w niego wstąpił...
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:24   #2004
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar

wlazłam tu zeby Wam coś powiedziec, ale zapomnialam
to sie chociaz grzecznie przywitam, bo dzis mnie tu jeszcze nie było

dzien dobry
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:31   #2005
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
wlazłam tu zeby Wam coś powiedziec, ale zapomnialam
to sie chociaz grzecznie przywitam, bo dzis mnie tu jeszcze nie było

dzien dobry
A witam, witam.
Z wrażenia co my tu wypisujemy zapomniało Ci się?
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:37   #2006
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Ja... czuję się głęboko przejęta, kiedy widzę, że dla ludzi taka postawa to nie tylko bezsensowne frajerstwo i nieżyciowy idealizm. Dlatego dziękuję.

A tak serio - po prostu nie potrafiłabym inaczej.
Czasem wiem, że to nierozsądne, nieopłacalne, że nie tylko na tym nie skorzystam, ale jeszcze dostanę w tyłek... I wiem też, że wole to, niż potem żyć ze sobą, jakiej nie zniosłabym.
Taki... zakuty łeb.
wśród moich znajomych mam takich paru idealistów uważam to za coś niecodziennego, w kierunku wyjątkowym bo niewiele osób wykazuje takie przekonanie w swojej postawie i poglądach najważniejsze, że Ty dobrze się z tym czujesz i wyciągasz jak najwięcej dla swojej satysfakcji i spokojnego sumienia.
[co do sukienek - to właśnie miałam identyczną wizję, ze złotymi nićmi i wymyślnymi wzorami ]

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Myślę, że bez obaw możesz sobie zafundować taką fruzrkę. Taka długosć i grzywka bardzo pasują ci do kształtu twarzy, zatem - marsz do fryzjera !
nie omieszkam się zapisać na wizytę, może jeszcze dziś

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Śniło Mi sie...
o kurczę, ciekawa sprawa

mi się śniło moja własna impreza urodzinowa przemieszana różnymi epizodami w roli głównej z obecnymi gośćmi to chyba z tęsknoty - prawie wszyscy najbliżsi znajomi wrócili znowu do Londynu, po świętach [studia]
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:51   #2007
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No i widać, jak niektórym ludziom brakuje łbów... dosłownie. Chyba żadna ciężarna nie oczekuje pełnego relaksu w czasie porodu, ale nie widzę sensu z straszeniu, bo w końcu każdy poród jest inny. A zresztą często się okazuje, że rzekomo nieodporna na ból kobieta zniesie poród całkiem dobrze, lepiej niżby się spodziewała.

Tak mi się skojarzyło to, co napisałaś o straszeniu ze wspominkami Magdaleny Samozwaniec, która była dziewczęciem w czasach, kiedy o pewnych sprawach się po prostu nie mówiło. Przypomniało mi się, jak pisała, że kiedyś do tego stopnia nie uświadamiano dziewcząt, że dzień po ślubie panny przybiegały z płaczem do matek i zarzekały się, że one już nigdy do męża nie wrócą, bo Jasio to był zawsze taki kulturalny, taki dżentelmen, a poprzedniej nocy to chyba diabeł w niego wstąpił...
Bardziej bym obstawiała opcje bycia uczynna aż za nadto i próby przygotowania na wszystko co sie może zdarzyć.
Na relaks na pewno nie liczę ale skoro tyle kobiet rodziło i przeżyło to dlaczego ja niby mam nie przeżyć.

O kurka a ja dzień po ślubie nie pobiegłam do Mamusi? I co ja mam teraz zrobić? Czy mamusia nadal sadzi ze ja jestem Dziewica?
Chyba napisze o tym do BravoGirl



Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Eanax, ponoć u wielu kobiet z biegiem lat - co rok poród "wydłuża" się o godzinę, za to dzieci o miesiąc szybciej siadają, chodzą, same się ubierają...
Oczywiście nie u wszystkich, ale te najbardziej mrożące krew w żyłach opowieści - dziel przez 3 choćby
Nawet jak bym podzieliła przez 3 to niektóre opowieści i tak by się nadawały na horrory. Z tym ze ja poprostu to słucham z przymrożeniem oka znając te osoby.

Strasznymi dolegliwościami (puchniecie, wymioty, zgagi, bóle pleców, bóle podbrzusza, skurcze macicy itp.) tez byłam terroryzowana ale jak ktoś zaczynał tylko o tym opowiadać to ja sie "wyłączałam".
Pewnie mam gigantyczne szczęście ale jak narazie mam za sobą spokojne bezobjawowe (poza większą sennością i szybszym męczeniem się) 6 miesięcy.
Teraz też staram sie nie słuchać i nie czytać dolegliwości jakie maja dziewczyny z podobnym do Mojego terminem porodu. Jakos terroryzm grupowy Mnie nie bawi. Doszłam do wniosku im Mniej wiem na temat dolegliwości jakie mogę mieć tym mniej z nich Mnie dopadnie.

Na razie się ciesze takim stanem jaki jest. Ja się czuje bardzo dobrze, mała jest zdrowa, kopytkami pracuje równo dając mi sygnały ze z Nią jest wszystko OK.

PS. Przypomniało mi sie jeszcze ze powinnam chodzić jak kaczka, mieć pryszcze, rozstępy, powinien urosnąć mi tyłek i powinnam przytyć 20 kg.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:52   #2008
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Nie nadaje sie do prasowania

mam traumy

kupilam sobie w PL w zarze na wyprzedazy bluze, fajna, kremowa z durnym napisem za pare groszy...

Wcieplam do prania, pieknie sie wyprala ale jakos tak wymagajaca prasowania
Wiec czytama uwaznie metke, prasowalam i tak na duzo, duzo nizszej temperaturze niz ta dozwolona zeby sie okazalo, ze ten napis z przodu pobrudzil mi tyl... a po nim tylko delikatnie machnelam zelazkiem zeby uniknac takich sytuacje...

Wrzucilam bluze do prali raz jeszce, zobacze - mam nadzieje, ze zjedzie bo fajna byla/jest...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:54   #2009
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
O kurka a ja dzień po ślubie nie pobiegłam do Mamusi? I co ja mam teraz zrobić? Czy mamusia nadal sadzi ze ja jestem Dziewica?
A brzuszek Ci rośnie, bo Cię pszczółka ugryzła...?
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:56   #2010
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A brzuszek Ci rośnie, bo Cię pszczółka ugryzła...?
Eanax - a moze to niestrawnosc ?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.