Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-09, 20:21   #631
luamalua
Raczkowanie
 
Avatar luamalua
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Nikt nic nie wie o studio 3? Hmm to muszę poszukać kogoś innego.
A tych trendach na grunwaldzkiej to długo się czeka na termin?
luamalua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 22:53   #632
Clarissanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Ja ostatnio przekonałam się, że dobry fryzjer to podstawa. Nigdy nie dbałam o włosy, ot były sobie. Ale w dniu ślubu musiałam coś z nimi zrobić. Moja świadkowa zaprowadziła mnie do zupełnie obcego dla mnie wtedy salonu xxx . I nagle cud, moje włosy znowu były ładne i na pokaz. A mój obecny już mąż stwierdził, że najbardziej one mu się teraz we mnie podobają . Także jak ktoś wybiera się do fryzjera to z całą pewnością polecam

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-28 o 02:10 Powód: Link.
Clarissanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 14:56   #633
luamalua
Raczkowanie
 
Avatar luamalua
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Dziewczyny w końcu trafiłam do na Kościuszki. Ścinała mnie Beata. Teraz tam są dwa połączone salony, to Kaliope i Magia, który kiedyś był na Żydowskiej. Beatę polecam z czystym sercem. Za cięcie długich zapłaciłam 70 zł.
luamalua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 00:58   #634
hannatater
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Witam ja jakiś czas temu z resztą dzięki temu forum znalazłam swojego fryzjera na imie mu Alan chodze do niego kilka lat przeszłam już z nim wiele zakładów w poznaniu ale warto ! Słucha czego chce i oczekuje klient doradza patrzy fachowym okiem Każdej dbającej o swoje włoski kobietce polecam Alana https://www.facebook.com/AlanFryzjerStylista
hannatater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 15:54   #635
EA Ekshibicjonizm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej Kochane
Wiem, że już Wam mówiłam o Łukaszu z centrum z xxx Ale muszę się Wam pochwalić!
Przyjaciółka wpadła do niego i myślała, że go zabije, kiedy zamiast skrócić same końcówki i zrobić kolor, on ciachnął jej włosy przy karku!!!
Ale nie tylko go nie zabiła! Bo w końcu (sorry, że to piszę Aguś) wygląda dobrze! Tak, że nawet Kożuchowska może się schować przy niej
No i od teraz chce być mu wierna dożywotnio :P
Patrząc na nią też się zastanawiam czy nie dać mu wolnej ręki, bo długie włosy może i są piękne, ale ile to się człowiek namęczy, zwłaszcza przy małym dziecku...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-31 o 15:55 Powód: Reklama.
EA Ekshibicjonizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:01   #636
Mezuana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej

od niedawna mieszkam w Ponaniu, szukam tutaj fryzjera/rki który umie ściąć kręcone włosy, tak by się podniosły, a nie oklapły po pół dnia. Moje włosy są kręcone ale jednocześnie dość podatne i cokolwiek na nie nałożę to je obciąża. jedynie dobre cięcie im pomaga. Dlatego pliss jeśli macie dobrego fryzjera lokowane koleżanki to proszę o namiar.

Gosia
Mezuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 07:50   #637
201702031224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 178
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Może ktoś kogoś polecić do zarostu?
201702031224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 18:15   #638
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

rozpaczliwie poszukuję fryzjerki, która odeszła jakiś czas temu z Bibiuti w Kupcu : Pani Ludmiły ! gdyby ktokolwiek cokolwiek słyszał, że pracuje nadal gdzies w Poznaniu lub okolicach będę wdzięczna za informację !

ewentualnie poradę kto dobrze strzyże krótkie włosy ?
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 14:23   #639
Clarise_Pn
Przyczajenie
 
Avatar Clarise_Pn
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cześć Polecicie na Grunwaldzie/Jeżycach jakiegoś fryzjera - włosy długie, kręcone, dość zniszczone, ale zależy mi na pozostawieniu długości i jednocześnie nadaniu "kształtu" - jakiś dobry fryzjer, który przede wszystkim doradzi?
__________________
If it doesn’t challenge you, it doesn’t change you.

Czym zajmuję się na co dzień? >> http://hrownia.pl/
Clarise_Pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 18:23   #640
mariabr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Ja niestety moge tylko ostrzec, na pewno nie salon Wujec w greenpoincie Bylam kilka razy a teraz kruszą mi się włosy i wydaje na drogie odzywki, nie polecam, szczerze.
mariabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 16:51   #641
Justyna0797
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej. Jestem nowa w Poznaniu i szukam dobrego salonu, który nie zrujnuje mojego studenckiego portfela. Zależy mi głównie na tym żeby włosy łatwo się układały (u mnie trochę o to trudno xd), ładnej koloryzacji i współpracy z fundacją Rak&Roll. Jakieś rekomendacje? Najlepiej w okolicach Grunwaldu, ale niekoniecznie.
Justyna0797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-25, 20:29   #642
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez Justyna0797 Pokaż wiadomość
Hej. Jestem nowa w Poznaniu i szukam dobrego salonu, który nie zrujnuje mojego studenckiego portfela. Zależy mi głównie na tym żeby włosy łatwo się układały (u mnie trochę o to trudno xd), ładnej koloryzacji i współpracy z fundacją Rak&Roll. Jakieś rekomendacje? Najlepiej w okolicach Grunwaldu, ale niekoniecznie.
Obczaj Trendy na Bukowskiej. Polecam osobiście Pauline. Scinalam i rozjasnialam włosy już nie raz a z tego co pamiętam mają zniżkę studencką w tyg do 16.00
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 20:59   #643
blondivip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cześć dziewuszki!Dołączam do was i waszego włosomaniactwa!Dzisiaj to wyczytałam już chyba całe forumI też jestem po przejściach od salonów typu bellissimo do sieciówek w galeriachDzielę się z wami moją wizytą u dziewczyn z salonu look poznań ,pod warunkiem ze umiem dodac zdjecia i je wgrammianowicie dokolor z cieemnych na blond ,w dwie wizyty!Bez gumy z włosów i innych efektów specjalnychMyślała m ,że już nigdy nie będę blondynka!Chyba bóg istniejewłosy są wlepszym stanie niż przed.aha pracują na lorealu i olplexie czy jakoś tamnie musze sie znac

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Chyba jednak nie umiem odoać zdjęć.Kto pomoże?

Edytowane przez blondivip
Czas edycji: 2016-09-29 o 21:00
blondivip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 15:05   #644
alienen
Przyczajenie
 
Avatar alienen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Exclamation Fryzjer! Poznań! Help me pls!!

Hej! Od jakiegoś czasu mam w głowie pomysł rozjaśnienia włosów i pofarbowania ich na blond (odtąd zawsze miałam ciemne kolory, teraz są rudo-czarno-brązowe, sama nie wiem co to jest). Jestem już zdecydowana, nie chcę jednak trafić z góry na kogoś kto kompletnie zniszczy mi włosy. Stąd pytanie: Jakiego fryzjera w Poznaniu polecacie? Który rozjaśni mi włosy i zmieni fryzurę dokładnie na taką jaką chcę (w przystępnych cenach, oczywiście, choć zdaje sobie sprawę, że ceny są dość wysokie za rozjaśnienie + farbę + zmianę fryzury). Bardzo proszę o jakieś opinie, polecenie swoich zaufanych fryzjerów. Myślałam już o salonie monohair, więc jeśli ma ktoś jakieś doświadczenie z tym miejscem to proszę o opinię. Z góry dziękuję i życzę miłej niedzieli!
alienen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 21:56   #645
oaleksandra
Raczkowanie
 
Avatar oaleksandra
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer! Poznań! Help me pls!!

Cytat:
Napisane przez alienen Pokaż wiadomość
Hej! Od jakiegoś czasu mam w głowie pomysł rozjaśnienia włosów i pofarbowania ich na blond (odtąd zawsze miałam ciemne kolory, teraz są rudo-czarno-brązowe, sama nie wiem co to jest). Jestem już zdecydowana, nie chcę jednak trafić z góry na kogoś kto kompletnie zniszczy mi włosy. Stąd pytanie: Jakiego fryzjera w Poznaniu polecacie? Który rozjaśni mi włosy i zmieni fryzurę dokładnie na taką jaką chcę (w przystępnych cenach, oczywiście, choć zdaje sobie sprawę, że ceny są dość wysokie za rozjaśnienie + farbę + zmianę fryzury). Bardzo proszę o jakieś opinie, polecenie swoich zaufanych fryzjerów. Myślałam już o salonie monohair, więc jeśli ma ktoś jakieś doświadczenie z tym miejscem to proszę o opinię. Z góry dziękuję i życzę miłej niedzieli!
Bardzo polecam zakład Śródka 1. Zawsze wychodzę stamtąd zadowolona
oaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 15:42   #646
Mezuana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Kręcone włosy poznań

Hej

od niedawna mieszkam w Ponaniu, szukam tutaj fryzjera/rki który umie ściąć kręcone włosy, tak by się podniosły, a nie oklapły po pół dnia. Moje włosy są kręcone ale jednocześnie dość podatne i cokolwiek na nie nałożę to je obciąża. jedynie dobre cięcie im pomaga. Dlatego pliss jeśli macie dobrego fryzjera lokowane koleżanki to proszę o namiar.

Gosia
Mezuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 10:49   #647
kiniunia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: Magda z salonu Tropicana w Tesco Poznań

Hej widzę, że post stary, ale odpisuję, bo sama chodziłam do Pani Magdy z Tropicany. Bylam tam jeszcze kilka miesięcy temu, a dziś zadzwoniłam do salonu, odebrała jakaś Ukrainka i poinformowała mnie, że p. Magda już nie pracuje:P Ktoś wie gdzie ją teraz można znaleźć?:P
kiniunia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 09:25   #648
tamaranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kręcone włosy poznań

@Mezuana moja siostra była w Salonie Da Vinci na Traugutta przed komunią. Śliczne loczki jej zrobiono. Cały dzień się trzymały ze ścięciem też nie będzie problemu

Edytowane przez tamaranka
Czas edycji: 2016-11-09 o 09:27
tamaranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 08:45   #649
patana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej. Widze ze tez zniszczyli Co wlosy w wujcu. Mi wykonano keratyne bez efektu wlasciwie do ktorej zostalam namowiona jako przygotowanie pod koloryzacje. Po zwroceniu uwagi fryzjer sie uniósł i odmówił kolejna wizytę. Zenada. Reklamowalas usluge?
patana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 11:59   #650
marcitta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

myślę że każdy ma inne wymagania. Ja chodzę do lolomanolo bo nie mam co zrobić z dziećmi, a tam jest pokój zabaw dla dzieci i wtedy ze spokojem Oddaje się sobie;-)
marcitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 11:51   #651
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez marcitta Pokaż wiadomość
myślę że każdy ma inne wymagania. Ja chodzę do lolomanolo bo nie mam co zrobić z dziećmi, a tam jest pokój zabaw dla dzieci i wtedy ze spokojem Oddaje się sobie;-)
Przykro mi to pisać ale nigdy nie byłam u tak nieuprzejmego i chamskiego fryzjera jak w LOLOMANOLO!
Normalnie byłam w szoku po wizycie i jestem zła że w ogóle zapłaciłam za tak chamskie uwagi i fryzurę jak z lat 80.
Pominę szarpanie włosów, docinki oj ale ma pani rzadkie włoski prawie nic na głowie nie robi pani z tym nic (serce mi stanęło bo i mezoterapie i płukanki i wcierki stosuje).
Przy nakładaniu farby (blond) zażartowałam że chyba genetycznie nie mam dużo siwych włosów (nigdy żadnego nie znalazłam) i usłyszałam "co pani opowiada ma pani spore gniazdo siwuch tu z tyłu, prosze dac telefon to zdjecie zrobie i sobie pani popatrzy"... w zyciu tak chamskich tekstów nie słyszałam
Pani na fotelu obok usłyszała że ma "gniazdo kołtunów" i czy w ogole włosy czesała czy cos w tym gnieździe szmugluje, nie mogac rozczesac pani radośnie odcieła poplątane włosy bo i tak będzie podcinać
Obie z panią chciałysmy lekkie loki/fale, a wyszłysmy ze skrętem jak na wesele w remizie strażackiej...
ODRADZAM ODRADZAM! Na prawde przykre przezycia.

Czy któraż z Was korzystała z Czesanki w Spocie?

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2017-01-06 o 11:51
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 15:48   #652
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej Dziewczyny

Czy któraś ma i mogłaby podać mi namiary do p. Krzysztofa z Veron?

Dzięki!
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 19:49   #653
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej dziewczyny, czy znacie jakiegoś dobrego, sprawdzonego fryzjera który zrobi mi sombre z Olaplexem w Poznaniu?
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 13:06   #654
Reginaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Jakiekolwiek zabiegi czy zwykłe ścięcie czy farbowanie czy układanie ja zawsze idę do pani Izy z salonu da Vinci na Traugutta. Kobieta jest niesamowita, zawsze pozytywnie mnie zaskoczy, więc was na pewno też
Reginaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 01:12   #655
Ramzetia
Raczkowanie
 
Avatar Ramzetia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 64
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Jakie opinie o Czesance?
Ramzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 19:01   #656
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez Clarise_Pn Pokaż wiadomość
Cześć Polecicie na Grunwaldzie/Jeżycach jakiegoś fryzjera - włosy długie, kręcone, dość zniszczone, ale zależy mi na pozostawieniu długości i jednocześnie nadaniu "kształtu" - jakiś dobry fryzjer, który przede wszystkim doradzi?
JEŻYCE

Grupa Artystyczna Waldemar Wagner. Tylko tam chyba trzeba zapisywać się się na 2 miesiące wcześniej minimum.

Na szybko znajdziesz termin w L'oreal na Kościelnej. Na jakieś lekkie cięcie powinno być ok.

Ja mam włosy długie i falowane. Na wejście pewnie Ci wcisną pielęgnację, ale tak jest chyba wszędzie. Ja podcinam co 2-3 miesiące i skaczę po salonach niestety, bo nie lubię zapisywać się na kilka miesięcy z góry.
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 11:36   #657
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Niestety mam kiepskie wrażenia z wizyty w CZESANCE, byłam z koleżanką - ja krótkie cienkie blond włosy, koleżanka - długie grube i gęste ciemne. Obydwie jesteśmy niezadowolone, najbardziej chyba z cen które nijak się mają do wykonanej usługi.
Juz na wstepie byłam zła - przyszłyśmy nikt nas nie przywitał, brak poczekalni, brak miejsca na płaszcze, fryzjerzy chodzą i udaja że jesteśmy powietrzem.. Zaczepiłam jednego bo ileż można czekać (to był błąd - należało stamtąd wyjść po prostu), nadąsany pokazał nam fotel fryzjerski na który możemy rzucić nasze płaszcze i zawołał nasze fryzjerki. Wszystko na stojąco w przejściu, tak czekałysmy na panie kolejne kilkanaście minut..
Włosy obcęto nam średnio wypowiem się o swoim przypadku: mam włosy obcięte na krótko, do ucha, niestety mimo moich opowieści o tym jak się układają jak pielęgnuje itd Pani zdecydowała się na ćięcie które w tej chwili kiedy trochę odrosły po prostu zakładam włosy za ucho bo w innym przypadku wyglądam jak strach na wróble,chciałam farby blond tak jak zawsze farbuje a do dnia dzisiejszego (trzeci miesiąc po wizycie) mam jasny brąz, na moje protesty że włosy sa absolutnie za ciemne i nie zgadzam sie na taki kolor bo źle w nim wyglądam i się nie czuję usyszałam że farba się w ciągu tygodnia wypłucze i będą jaśniejsze (?!?).. Oczywiście nie są, mimo mycia przez pierwszy tydzień włosów dwa razy dziennie... Kupiłam szampony rozjaśniające ale nie pomogło to za wiele..
Kolejnym minusem - myjki, jak idziemy na zmycie farby i nałożenie pielęgnacji to oczekuję chociaż chwili masażu głowy, a moja pani fryzjerka nałozyła mi maskę i biegusiem pobiegła do kuchni (która jest obok myjek, więc zapomnij o chwili relaksu z maską na głowie, ciągle ktoś chodzi, drzwi trzaskają, słyszymy rozmowy z kuchni, nawet widziałam obściskująca sie tam parę i słyszałam jak sie całują.. no i jest tam zimno! zmarzłam straszliwie z mokra głową).
Mega nieprofesjonalnie.
Zapłaciłyśmy każda z nas ponad 500zł, plus pielęgnacja która kupiłam do domu (szkoda, że fryzjerka dobierając ją nie zająknęła się o cenach, a naklejki nie było) - za szampon i odżywkę zapłaciłam 195zł, gdybym wiedziała absolutnie bym ich nie kupiła zwłaszcza że to davines i nie kojarzyłam aby mieli az takie ceny (kupowałam wcześniej ich produkty).
Czesanka została wykreslona z mojej ksiązki adresowej, chętnie zapłacę za wizyte sporo ale niech kolor włosów będzie taki jak sobie zażyczyłam.. To chyba najdroższy fryzjer w moim zyciu, za wizytę pielęgnację i późniejsze próby uratowania tego co mam na głowie zapłaciłam blisko tysiąc złotych.

Czy któraś z dziewczyn może polecić dobrego fryzjera w Poznaniu/okolicach który potrafi dobrać blond i KOBIECĄ fryzurę?

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2017-03-02 o 13:12
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 19:14   #658
agis111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Poszukuje fryzjera Damiana ktory jeszcze kilka mc temu pracowal w salonie Oliwia na ul. Modrej. Odszedl i ciezko sie dowiedziec gdzie teraz pracuje. Nie znam nazwiska.
Bardzzo go polecam tak poza tym.

Linki do salonu:
http://www.salonurody-olivia.pl/kontakt.html

https://www.facebook.com/pg/Salon-Ur...04008609732742
(Jest na jednym z ostatnich zdjec ze szkolen - moze ktos skojarzy)

Moze ktos do niego chodzi i wie gdzie mozna go znalesc?
agis111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 13:37   #659
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Czy któraś z Was była w salonie na Szamarzewskiego - Malina fryzjer? Jestem ciekawa jakie są Wasze opinie, ponieważ na ich stronie F. widzę piękne cięcia. I jak z cennikiem - średnie czy wysokie ceny?
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 22:45   #660
nethalien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Fryzjer poszukiwany! Poznań/ślub/9wrzesień

Szukam fryzjera, który uczesze mnie na ślub. Data - 9.09.2017r. Jestem totalnie zielona jeśli chodzi o fryzjerów - nie chodzę do nich. Pewnie jeszcze mile widziane byłyby fryzury próbne. Jak się orientowałam, to w Poznaniu trochę salonów ma już porezerwowane terminy. Jak ktoś ma jakąś znajomą, która dobrze czesze, również nie pogardzę, może czesać mnie u mnie w domu.
Z góry dziękuję za rady!
nethalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-12 10:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.