Wypadające włosy cz. V - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-17, 13:44   #1411
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Nie przetłuszcza Wam Jantar włosów? Bo mi niestety trochę tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzo dawno temu miałam Jantar, ale włosy nie były po niej w dobrym stanie - chodzi mi o czas bezpośrednio po wtarciu, w przeciwieństwie właśnie do kozieradki.
Kozieradkę wcieram co 2 dzień, wieczorem na noc jak wiem że rano włosy myje. Jedna aplikacja bezpośrednio po zaparzeniu, a druga za 3 dni. Trzymam w zamknięciu w małej ampułce w lodówce. Potem robię świeży napar.
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 15:40   #1412
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ja po skończeniu jantaru przerzucę się na kozieradkę
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 14:46   #1413
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez vindicta Pokaż wiadomość
Ja po skończeniu jantaru przerzucę się na kozieradkę
Ja po Jantarze na Joannę Rzepę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 20:34   #1414
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Widzzę jednak postępy, jestem po 2 mies stosowania wcierki z kropli żołądkowych, ponad 1 tydz stosowania jantaru i brania biotebal. Zamiast dwóch garści włosów przy myciu, wypada mi jedna garść i pojawiło się mnóstwo babyhear
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 09:03   #1415
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez vindicta Pokaż wiadomość
Widzzę jednak postępy, jestem po 2 mies stosowania wcierki z kropli żołądkowych, ponad 1 tydz stosowania jantaru i brania biotebal. Zamiast dwóch garści włosów przy myciu, wypada mi jedna garść i pojawiło się mnóstwo babyhear
zastanawiam się nad tymi kroplami, czy któreś konkretnie (chodzi o firmę) są polecane?
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 12:49   #1416
adziakf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 30
Dot.: Wypadające włosy cz. V

wydaje mi się,że warto byłoby zrobić badania hormonalne,żeby mieć pewność czy wszystko jest ok
adziakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 14:26   #1417
Marlenka_Wojcik78
Przyczajenie
 
Avatar Marlenka_Wojcik78
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Badania hormonalne to bardzo ważna sprawa przy wypadających włosach wiem to po swoim przykładzie. Moje włosy zaczęły wypadać mi jak szalone i po badaniach okazało się, że mam niedoczynnosc tarczycy. Zmiana diety, suplementacja, dobre kosmetyki do włosów i powoli moje włosy zaczynają wracać do normalności

Nie każde wypadanie włosów musi wiązać się z hormonami, jednak nie zaszkodzi je sobie zbadać. W moim przypadku zadziałało. Teraz jem zdrowo, łykam witaminki, zainwestowałam w skuteczny szampon, odżywkę i tonik i powiem Wam, że zaczynam wierzyć że da się walczyć z wypadającymi włosami

PS po krótkim czasie kuracji zauważyłam pierwsze babyhairy
Marlenka_Wojcik78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 11:55   #1418
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Wypadające włosy cz. V

I to i ha się dołączę dziewczyn
Ja z wypadaniem włosów mecze się od prawie 2 lat.
Możliwe, że był to tylko zbieg okoliczności, ale pierwszy raz zobaczyłam wzmożone wypadanie włosów po pofarbowaniu ich na ciemny brąz, chociaż włosy farbowałam od 16 roku życia (teraz mam 26)

Po farbie tej włosy przetluszczlay mi się w pół dnia do takiego stopnia, że były mokre.. Ogólnie zawsze jednak musiałam myć włosy codziennie, więc myślałam że to przejdzie, jak farba się wypłucze. Później zaczęło się swędzenie i pieczenie skóry i tak rozpoczęła się moja historia z lekarzami. Nie będę opisywać wszystkiego, bo to temat rzeka, ale widziałam chyba 3 dermatologow, 3 endokrynologów i 2 trychologów.
Robiłam badania na tarczyce i hormony, wszystko w normie. Przeszłam przez wcierki, witaminy, leki, szampony, peelingi...

Nikt oczywiście nie wie dokładnie co mi jest, ale obecny trycholog u którego robiłam mezoterapie stwierdził, że to łojotok i pozapychane mieszki włosowe.

Obecnie mam mega cienką kitkę, mega przerzedzone skronie, tragedia.
Dzięki wcierkom Radical i szamponów Vichy opanowałam wypadanie, bo np dziś przy myciu specjalnie sprawdzałam ile ich wypadło i było ich tylko trzy. Miałam 3 zabiegi mezoterapii osoczem, ale szczerze mówiąc wątpię że to ona pomogła, bo zdecydowaną poprawę zobaczyłam właśnie po szamponie, mimo że wcześniej żaden środek mi nie pomagał.
Mam jednak kompleksy z powodu włosów. Mieszkam w Anglii i na samą myśl o powrocie do Polski robi mi się słabo, bo znajomi i rodzina, którzy nie widzieli mnie kilka miesięcy zobaczą te różnice najbardziej.. Planuje przeczytać ten wątek od początku i może znaleźć coś, co pomoże mi zagęścić włosy i odzyskać dawną pewność siebie.

Powodzenia z wakacji dziewczyny!
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 08:31   #1419
Marlenka_Wojcik78
Przyczajenie
 
Avatar Marlenka_Wojcik78
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Planuje przeczytać ten wątek od początku i może znaleźć coś, co pomoże mi zagęścić włosy i odzyskać dawną pewność siebie.

Powodzenia z wakacji dziewczyny!
@Dews - powodzenia! najważniejsze, że powoli odnajdujesz już coś co Ci pomaga. Wiem doskonale, co przechodzisz, a opiniami innych, co do wyglądu włosów się nie przejmuj. Ja używam zestaw Tea Tree Scalp Care od jakiegoś czasu i naprawdę działa cuda, także jak coś to polecam te kosmetyki jakbys chciała spróbować czegoś nowego. Pozdrawiam!
Marlenka_Wojcik78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 12:24   #1420
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Chętnie zerknę dzięki!


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, szampon Vichy /selsum blue
Wewnętrznie: krzem, cynk, D3, A+E, kolagen, pokrzywa
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 15:52   #1421
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
I to i ha się dołączę dziewczyn
Ja z wypadaniem włosów mecze się od prawie 2 lat.
Możliwe, że był to tylko zbieg okoliczności, ale pierwszy raz zobaczyłam wzmożone wypadanie włosów po pofarbowaniu ich na ciemny brąz, chociaż włosy farbowałam od 16 roku życia (teraz mam 26)

Po farbie tej włosy przetluszczlay mi się w pół dnia do takiego stopnia, że były mokre.. Ogólnie zawsze jednak musiałam myć włosy codziennie, więc myślałam że to przejdzie, jak farba się wypłucze. Później zaczęło się swędzenie i pieczenie skóry i tak rozpoczęła się moja historia z lekarzami. Nie będę opisywać wszystkiego, bo to temat rzeka, ale widziałam chyba 3 dermatologow, 3 endokrynologów i 2 trychologów.
Robiłam badania na tarczyce i hormony, wszystko w normie. Przeszłam przez wcierki, witaminy, leki, szampony, peelingi...

Nikt oczywiście nie wie dokładnie co mi jest, ale obecny trycholog u którego robiłam mezoterapie stwierdził, że to łojotok i pozapychane mieszki włosowe.

Obecnie mam mega cienką kitkę, mega przerzedzone skronie, tragedia.
Dzięki wcierkom Radical i szamponów Vichy opanowałam wypadanie, bo np dziś przy myciu specjalnie sprawdzałam ile ich wypadło i było ich tylko trzy. Miałam 3 zabiegi mezoterapii osoczem, ale szczerze mówiąc wątpię że to ona pomogła, bo zdecydowaną poprawę zobaczyłam właśnie po szamponie, mimo że wcześniej żaden środek mi nie pomagał.
Mam jednak kompleksy z powodu włosów. Mieszkam w Anglii i na samą myśl o powrocie do Polski robi mi się słabo, bo znajomi i rodzina, którzy nie widzieli mnie kilka miesięcy zobaczą te różnice najbardziej.. Planuje przeczytać ten wątek od początku i może znaleźć coś, co pomoże mi zagęścić włosy i odzyskać dawną pewność siebie.

Powodzenia z wakacji dziewczyny!
Dews, jaki to szampon z vichy? Mogłabyś podać pełną nazwę ew. link? Używasz go do każdego mycia?
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-17, 16:07   #1422
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Wypadające włosy cz. V

X_ana_X kupuje w Anglii więc tak tłumacząc jest to Vichy Dercos szampon przeciwłupieżowy do włosów tłustych, ale możliwe że w Polsce nazywa się inaczejIMG_1502982584.291327.jpg

Wcześniej uzywalam go codziennie, ale ostatnio przeczytałam, że po jakimś czasie włosy się przyzwyczajają więc używam na zmianę z Selsum blue, ktory przy okazji mówiąc, kompletnie mi nie służy, więc szukam innego zamiennika obecnie

Vichy jednak w dalszym ciągu polecam, po żadnym szamponie nie mam takich fajnych włosów. Ogranicza też wypadanie razem z wcierkami.



Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, szampon Vichy /selsum blue
Wewnętrznie: krzem, cynk, D3, A+E, kolagen, pokrzywa

Edytowane przez dews
Czas edycji: 2017-08-17 o 16:09
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 06:43   #1423
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Wypadające włosy cz. V

dziękuję, Dews
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 08:23   #1424
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Maria_Magdalena_sz koniecznie daj znać jak rezultaty bo słyszałam o tych plastrach i jestem ich bardzo ciekawa


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, szampon Vichy /selsum blue
Wewnętrznie: krzem, cynk, D3, A+E, kolagen, pokrzywa
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 09:17   #1425
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez maria_magdalena_sz Pokaż wiadomość
Mnie zaczęły wypadać włosy po urodzeniu dziecka. Wszyscy mówili, żeby się nie przejmować, że to przejdzie, no ale moje dziecko jest już w przedszkolu a poprawy u mnie za bardzo nie widać. Czytając to forum, trafiłam gdzieś na opis działania plastrów dermastic, zaciekawiło mnie to, bo to dość oryginalny pomysł, plaster na włosy. Spróbowałam i mam wrażenie, że jest lepiej. Czas pokaże Chciałabym mieć znowu piękne, gęste włosy jak kiedys
Zbadaj całą tarczycę. Możliwe ze tu jest problem. U wielu kobiet zaczyna się właśnie po porodzie
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 09:34   #1426
Marlenka_Wojcik78
Przyczajenie
 
Avatar Marlenka_Wojcik78
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Wypadające włosy cz. V

@maria_magdalena_sz zgadzam się z @X_ana_X żeby koniecznie zbadać tarczycę, też miałam problemy z wypadaniem włosów i okazało się, że mam sporo podwyższone tsh co daje niedoczynność teraz biorę leki, używam odzywki i szamponu Tea Tree Scalp Care i jest ok
Marlenka_Wojcik78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 11:05   #1427
majka420
majka420
 
Avatar majka420
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 69
Nadmierne wypadanie włosów

Ostatnio mam kłopot z wypadaniem włosów, wszędzie je widzę na podłodze, na poduszce i w wannie. Nie wspomnę już o kłopocie z rozczesywaniem specjalnie do tego kupiłam szczotkę Tangle
Wiem, że może to być spowodowane stresem ale nie każdy jest w stanie go od tak wyeliminować.
Co polecanie jakieś witaminy wcierki ?
Łykam od tygodnia Capivit A+E forte i przerobiłam już i napar z pokrzywy i wcierkę z kozieradki.
Wyniki mam dobre więc to raczej nie wina choroby.

Edytowane przez majka420
Czas edycji: 2017-08-21 o 08:44
majka420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 13:13   #1428
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Majka420 a jakie badania robiłaś?
Zauważyłaś jakieś problemy ze skórą? Pieczenie swędzenie? Liczyłaś ile tych włosów tam naprawdę wypada? Może to tylko tak wygląda, a jak policzysz to wyjdzie w tzw normie?

Wzmocnij włosy wcierkami, mi pomagają wcierki Radical, ale nie na każdego działają.


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, szampon Vichy /selsum blue
Wewnętrznie: krzem, cynk, D3, A+E, kolagen, pokrzywa
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 16:06   #1429
Sandwichh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 210
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Łykałam Revalid przez 3 miesiące (czerwiec, lipiec sierpień). Mam sobie teraz zrobić przerwę trwającą 1 miesiąc i potem znów zacząć łykać produkt przez kolejne 3 miesiące. Niestety wypadanie wzmaga się u mnie w okresie sierpień-listopad, boję się, że jak teraz (tj. we wrześniu) nie będę łykać leku to znowu dojdzie do zwiększenia wypadani (tak u mnie bywa). Brać Revalid dalej i nie robić przerwy? A może go czymś zastąpić?
Jak to jest z tymi przerwami w braniu suplementów?
Sandwichh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 19:16   #1430
daria05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 126
pielęgnacja włosów słabych i farbowanych

cześć, otóż mam cienkie, słabe i wypadające włosy do tego masakrycznie mi się przetłuszczają. Do tej pory stosowałam szampony wzmacniające itp, ale zauważyłam, że wypłukują mój wiśniowy kolor dziewczyny znacie jakieś szampony i odżywki, które wzmacniają wypadające włosy jednocześnie nie wypłukujące koloru?
daria05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 15:31   #1431
agiszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 237
Wypadanie włosów

Hej od kilku miesięcy strasznie wypadają mi włosy. Byłam już nawet u dermatologa, zapisała jakieś tabletki i płyn do wcierania w skórę, ale nic nie pomogło Znacie może jakieś domowe sposoby?
agiszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 08:11   #1432
Loristax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 123
Unhappy Nie wiem co się dzieje... pomocy!

Cześć dziewczyny,
po raz pierwszy wchodzę na dział włosowy, ponieważ potrzebuję waszej pomocy. Kiedyś prostowałam włosy i nie dbałam o nie szczególnie, jednak od ostatnich dwóch lat bardzo ograniczam prostownicę tylko do większych wyjść, zaczęłam bardziej dbać o włosy i siebie. Wydawało mi się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, jem zdrowo, nie palę, czuję się dobrze, ostatnio miałam robione badania krwi i wszystkie elementy mam w normie, żadnych braków magnezu itp, ale... włosy zaczęły wypadać mi garściami. DOSŁOWNIE.
Używam ekologicznych szamponów bez silikonów, czasem na końcówki nakładam olejek arganowy. Zaczęłam nawet stosować odżywkę do włosów nawilżającą, ale nic nie pomaga. Moje włosy wypadają garściami, ledwo odkurzę dom a jest ich mnóstwo na podłodze, na ubraniach... Gdy biorę prysznić mam wrażenie, że zaraz cała wyłysieję, bo mogę je dosłownie "wyciągać" i to chyba nie ma końca. Nie muszę chyba dodawać, że potem na szczotce (tangle teezer) jest ich jeszcze więcej. I zauważyłam na skalpie głowy ich znaczne przerzedzenie.
Jestem w kompletnej kropce! Zaczęłam pić miesiąc temu herbatę z pokrzywy, ale to również nie pomaga. Odstawiłam nawet kawę (piłam jedną dziennie), bo pomyślałam, że to może to.

Nie straciłam na wadze, nic się u mnie nie zmieniło, styl życia ten sam.
Dziewczyny, czy ktoś tak miał? Co może pomóc?
Jestem otwarta na wszystkie rady!
Niestety nie mieszkam w Polsce więc nie wszystkie specyfiki będę miała dostępne, ale na pewno gdy ktoś coś poleci będę w stanie znaleźć odpowiednik.

Buziaki!
Loristax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 13:07   #1433
Loristax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 123
Dot.: Nie wiem co się dzieje... pomocy!

Cytat:
Napisane przez Loristax Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
po raz pierwszy wchodzę na dział włosowy, ponieważ potrzebuję waszej pomocy. Kiedyś prostowałam włosy i nie dbałam o nie szczególnie, jednak od ostatnich dwóch lat bardzo ograniczam prostownicę tylko do większych wyjść, zaczęłam bardziej dbać o włosy i siebie. Wydawało mi się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, jem zdrowo, nie palę, czuję się dobrze, ostatnio miałam robione badania krwi i wszystkie elementy mam w normie, żadnych braków magnezu itp, ale... włosy zaczęły wypadać mi garściami. DOSŁOWNIE.
Używam ekologicznych szamponów bez silikonów, czasem na końcówki nakładam olejek arganowy. Zaczęłam nawet stosować odżywkę do włosów nawilżającą, ale nic nie pomaga. Moje włosy wypadają garściami, ledwo odkurzę dom a jest ich mnóstwo na podłodze, na ubraniach... Gdy biorę prysznić mam wrażenie, że zaraz cała wyłysieję, bo mogę je dosłownie "wyciągać" i to chyba nie ma końca. Nie muszę chyba dodawać, że potem na szczotce (tangle teezer) jest ich jeszcze więcej. I zauważyłam na skalpie głowy ich znaczne przerzedzenie.
Jestem w kompletnej kropce! Zaczęłam pić miesiąc temu herbatę z pokrzywy, ale to również nie pomaga. Odstawiłam nawet kawę (piłam jedną dziennie), bo pomyślałam, że to może to.

Nie straciłam na wadze, nic się u mnie nie zmieniło, styl życia ten sam.
Dziewczyny, czy ktoś tak miał? Co może pomóc?
Jestem otwarta na wszystkie rady!
Niestety nie mieszkam w Polsce więc nie wszystkie specyfiki będę miała dostępne, ale na pewno gdy ktoś coś poleci będę w stanie znaleźć odpowiednik.

Buziaki!

Nikt nie ma pomysłów?
Loristax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 14:00   #1434
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Nie wiem co się dzieje... pomocy!

Niestety my na forum możemy tylko wróżyć... tak naprawdę przyczyn może być wiele i radziłabym jedynie wizytę u dobrego dermatologa, żeby sobie nie pogorszyć sytuacji.
Jesteś pewna, że te specyfiki, odżywki, które używasz są naturalne, bez żadnych mocniejszych substanacji, które mogłyby podrażniać skórę głowy?
Masz może łupież, jakieś zmiany na skórze głowy? Mi tak kiedyś włosy wypadały jak miałam łojotokowe zapalenie skóry głowy.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 14:27   #1435
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Nie wiem co się dzieje... pomocy!

Może alergia na jakiś olej albo składnik tych naturalnych szamponów?
Może się łamią na długości z braku silikonów?
Olej może też zatykać okolice cebulek włosowych i utrudniać przebicie się baby hair przez skórę. Nie stosuj oleju na skalp, ale dopiero od połowy długości i dobrze zmywaj.
Brak mocnych szamponów sprzyja też rozwojowi grzybów powodujących łupież. To też może skutkować wypadaniem.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 14:43   #1436
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nie wiem co się dzieje... pomocy!

Hmm, nie wiem czemu tak się dzieje - ale polecam doustne kuracje np. żelki SugarBearHair albo jakieś inne witaminy "na włosy" z biotyną, cynkiem, wapniem i krzemem.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 14:44   #1437
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Nie wiem co się dzieje... pomocy!

Zrób podstawowe badania. Przyczyn wypadania może być naprawdę wiele, ale stawiałabym na stres.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 13:58   #1438
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Nie wiem co się dzieje... pomocy!

Cytat:
Napisane przez okrytonasienna Pokaż wiadomość
Zrób podstawowe badania. Przyczyn wypadania może być naprawdę wiele, ale stawiałabym na stres.
Albo hormony. Badałaś hormony?
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 15:51   #1439
Loristax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 123
Dot.: Nie wiem co się dzieje... pomocy!

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Albo hormony. Badałaś hormony?
Tak, wszystko w normie

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez okrytonasienna Pokaż wiadomość
Zrób podstawowe badania. Przyczyn wypadania może być naprawdę wiele, ale stawiałabym na stres.
Napisałam wyżej, że robiłam wszystkie podstawowe badania w tym też krew, wszystko w normie. Nie mam też w życiu żadnych stresów, nic się nie zmieniło w ostatnim czasie.
Jestem we włosowej kropce.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Hmm, nie wiem czemu tak się dzieje - ale polecam doustne kuracje np. żelki SugarBearHair albo jakieś inne witaminy "na włosy" z biotyną, cynkiem, wapniem i krzemem.
Wypróbuję, dzięki!
Loristax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 22:51   #1440
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Nie wiem co się dzieje... pomocy!

Cytat:
Napisane przez Loristax Pokaż wiadomość
Tak, wszystko w normie
Byłaś z tym u trychologa w ogóle?
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-20 13:09:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.