Jakość butów ALDO - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 07:54   #31
kiniusia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Jakość butów ALDO

Co do ceny zgadzam się... jest trochę przesadzona. Czasem widzę na Allegro aukcje butów sprzedawanych np ze Stanów. Nie dość, że te modele nie są spotykane w Polsce, to jeszcze cena jest całkiem przystępna. Z resztą wystarczy spojrzeć na stronę i popatrzeć na ceny....)
kiniusia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 15:35   #32
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jakość butów ALDO

Niestety Aldo rujnuje cena... nei wydaje mi sie zeby bylo warte po 500 600 zl za czolenka na szpilce.

Mam kupione saszki z wyprzedazy i jestem z nich zadowolona jakosc bdb
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 09:36   #33
kubuspuchatek12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jakość butów ALDO

witam wszystkich bardzo serdecznie.
więc z tą jakościa butkow aldo to chyba jest różnie:
w listopadzie 2010r kupiłem kozaki za 345zl chodziłem w nich 2 tygodnie to znaczy zjeżdzałem windą do pracy przechodziłem 50 metrów i tyle chodzenia,bo pracuje i mieszkam w tym samym budynku,po tym czasie okazało sie,że mam problem ze ściagnięciem prawego buta ,bo wraz ze stopą wychodziła cała podszewka,po niedługim czasie z lewym butem stało sie to samo,dodatkowo uszkodzeniu uległa wewnętrzna struktóra wzmacniająca pięty.Buty zareklamowałem,reklamacja została uwzględniona,otrzymalem nową pare butków.Co sie okazało,że po dwuch tygodniach użytkowania z butami stało się to samo co z parą poprzednią-buty zareklamowalem i co?REKLAMACJA NIE ZOSTAŁA UWZGLĘDNIONA i tu przestałem rozumieć:
dwie pary tych samych butów
ta sama usterka
i jedną reklamacje się uznaje a drugiej nie,dlaczego?
w sklepie ALDO w galeri mokotow dostałem odpowiedz,że rzeczoznawca sie zmienił.
CO MNIE OBCHODZI KTO I GDZIE SIE ZMIENIŁ?
sprawe oddałem do Biura Konsumenta i co sie okazało,że ALDO NIE ODPOWIADA NA ICH PISMA a ww.biuro jest w takiej sytuacji bezradne,teraz sprawe oddaję do sądu,bo tak tez doradza mi Biuro Konsumente.
BAAARDZO PROSZE O KONTAKT WSZYSTKICH KTÓRYCH ALDO URZĄDZIŁO PODOBNIE może wystosujemy jakiś zbiorczy pozew.
pozdrawiam wszystkich serdecznie.
kubuspuchatek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 15:25   #34
MaryJane7
Przyczajenie
 
Avatar MaryJane7
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Jakość butów ALDO

Moja siostra odkąd zaczęła dobrze zarabiac= ubierac sie w markowe ciuchy, zaczela takze kupowac buty Aldo i Rylko. I zawsze byla z nich bardzo zadowolona.
Ja tydzien temu przez przypadek natrafilam na swietna promocje - gdy kupi sie gazete glamur dostaje sie 20 procent znizki - wiec skorzystalam i kupilam sobie buciki. Zaplacilam za nie 160 zl (zamiast 200 zl = zaoszczedzilam 40 zl) i jestem z nich baaaaaardzo zadowolona! sa przesliczne i super wygodne! Mam duzy problem ze scieraniem piet a w nich nie mam tego problemu ich z tylu sa lekko podwyzszone.
Mysle, ze jeszcze kupie tak buty szczerze polecam!
MaryJane7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 18:08   #35
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Jakość butów ALDO

Mam sandały i jestem zadowolona.
Natomiast nie dałabym za zwykłe szpilki ponad 300zł, gdy bardzo podobne ze skóry, można kupić za mniej. Chyba bym nie dała... Aczkolwiek modele mają ładne.
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 13:48   #36
vintagelook
Raczkowanie
 
Avatar vintagelook
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 90
Dot.: Jakość butów ALDO

W Aldo kupiliśmy buty do ślubu dla mojego męża. Kosztowały prawie 400zł, ale czuł się w nich jak w kapciach.
vintagelook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:15   #37
ahoooj
Raczkowanie
 
Avatar ahoooj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 326
Dot.: Jakość butów ALDO

ja powiem szczerze kupiłam sobie w aldo buty w październiku, mając nadzieję, że będą mi służyć na długie lata (a przede mną jeszcze studniówka). Wydałam na nie 400 zł, ale były tak piękne, że czciłam je prawie, jak jakiegoś bożka, miały specjalną półeczkę w mojej szafie. Ubrałam je na wigilię PIERWSZY RAZ od momentu zakupu i... rozkleiły mi się! Nieznacznie, ale BARDZO mnie to irytuje. Chciałam je oddać do reklamacji, ale studniówkę mam w piątek, a czas oczekiwania, aż łaskawie odpowiedzą, czy wymienią buty, czy nie wynosi 14 dni, więc mam zamiar się tym zająć po studniówce. W sobotę byłam w aldo i zobaczyłam, że moje buty są przecenione z 400 zł na 190 Chociaż, jakby nie patrzeć ani nic na tym nie zyskałam, ani nie straciłam, gdybym kupiła z wyprzedaży nie mogłabym ich zareklamować - i w tym, i w tym przypadku 200 zł w błoto ;-) Pozdrawiam
ahoooj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 18:58   #38
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
Dot.: Jakość butów ALDO

mialam 3 pary i wszystkie sie rozkleily
__________________
M. : *
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:13   #39
Nieziemska Izis
Raczkowanie
 
Avatar Nieziemska Izis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 191
GG do Nieziemska Izis Send a message via Skype™ to Nieziemska Izis
Dot.: Jakość butów ALDO

Cytat:
Napisane przez vintagelook Pokaż wiadomość
W Aldo kupiliśmy buty do ślubu dla mojego męża. Kosztowały prawie 400zł, ale czuł się w nich jak w kapciach.
Miałam taką sytuację. Mąż swoje nowe buty z Aldo po raz pierwszy założył na swój ślub i przetańcował w nich do rana bez żadnego nawet otarcia. Na drugi dzień na poprawiny znów je ubrał, bo uznał, że lepszych butów nigdy nie nosił.
__________________
64 kg 14.11.2012
58,2 kg 27.04.2013
56 kg ?
wzrost 168 cm
Nieziemska Izis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:51   #40
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Jakość butów ALDO

Ja mam kilka par z Aldo i ogółem jestem bardzo zadowolona. Niestety wczoraj musiałam zawieźć kozaki do reklamacji. Rozkleiły mi się szwy przy podeszwie - w jednym bucie znacznie, w drugim na szerokość ok 1,5cm. Bałam się, żeby to się dalej nie rozchodziło i żebym pewnego dnia nie wracała z klapiącym przodem... No i minus jest taki, że czasem zdarzyło się, że weszłam w kałużę (na parkingu przy samochodzie itp.) i przez te dziury miałam już przemoczone skarpetki... Zobaczymy czy uwzględnią mi reklamację, bo ekspedientka dosyć lakonicznie opisała wadę. Dodam, że o buty dbam, nie rozkleiły się, bo je przemoczyłam (na taką pogodę noszę kalosze) i chciałabym nadal się nimi cieszyć, bo są bardzo wygodne i pasują mi do wielu ubrań.
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 20:26   #41
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Jakość butów ALDO

Czytam i czytam te opinie. Teraz sama nie wiem czy kupić botki z ALDO, które kosztują 450zł. Wydają się porządne, skórzane, ale jeżeli są made in china to chyba się wstrzymam i poszukam czegoś równie ładnego ;/

Ma ktoś jakieś dobre opinie i doświadczenia z ALDO?
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 22:13   #42
esmee11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Jakość butów ALDO

drogie, ale genrealnie jakosc bardzo dobra
esmee11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 08:11   #43
IzaKa33
Przyczajenie
 
Avatar IzaKa33
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: k-w
Wiadomości: 7
Dot.: Jakość butów ALDO

Cytat:
Napisane przez ahoooj Pokaż wiadomość
ja powiem szczerze kupiłam sobie w aldo buty w październiku, mając nadzieję, że będą mi służyć na długie lata (a przede mną jeszcze studniówka). Wydałam na nie 400 zł, ale były tak piękne, że czciłam je prawie, jak jakiegoś bożka, miały specjalną półeczkę w mojej szafie. Ubrałam je na wigilię PIERWSZY RAZ od momentu zakupu i... rozkleiły mi się! Nieznacznie, ale BARDZO mnie to irytuje. Chciałam je oddać do reklamacji, ale studniówkę mam w piątek, a czas oczekiwania, aż łaskawie odpowiedzą, czy wymienią buty, czy nie wynosi 14 dni, więc mam zamiar się tym zająć po studniówce. W sobotę byłam w aldo i zobaczyłam, że moje buty są przecenione z 400 zł na 190 Chociaż, jakby nie patrzeć ani nic na tym nie zyskałam, ani nie straciłam, gdybym kupiła z wyprzedaży nie mogłabym ich zareklamować - i w tym, i w tym przypadku 200 zł w błoto ;-) Pozdrawiam
Ależ nie!! - wszystkie buty podlegają reklamacji !!! Mogą nie dać się zwrócić albo czas na zwrot jest bardzo krótki. Ale reklamacja (albo rękojmia) obowiązuje sprzedawcę ZAWSZE
IzaKa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-14 09:11:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.