Skąd przywozić odzież do sklepu? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 13:28   #121
malgosiaisabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 12
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

ja tez myslę o czymś swoim ale na początek chciała bym pojechać troche sie rozejrzeć do Łodzi Może troszkę sama siebie opkupię ?
Czy warto jest tam kupować w detalu czy raczej sie nie opłaca?

Edytowane przez malgosiaisabella
Czas edycji: 2010-03-19 o 17:01
malgosiaisabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 14:50   #122
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez malgosiaisabella Pokaż wiadomość
ja tez myslę o czymś swoim ale na początek chciała bym pojechać troche sie rozejrzeć do Łodzi Może troszkę sama siebie obkupię ?
Czy warto jest tam kupować w detalu czy raczej sie nie opłaca?

Napewno jest taniej niż w sklepie .
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:52   #123
jkrawu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witam serdecznie
Właśnie niedawno zostałam bez pracy i stwierdziłam że trzeba dać sobie spokój z pracą u kogoś i zabrac sę za swoje (a że znaleźli się znajomi juz doświadczeni w handlu i gotowi pomóc więc nic tylko do dzieła)
W związku z tym czy mogłabym prosić moje przedmówczynie o przesłanie mi na maila (jkrawu@tlen.pl) namiarów na chińskie hurtownie we włoszech (przede wszystkim chciałabym zacząć od garniturów) więc gdybys ktoś miał, może przesłać namiar na chińskiego producenta garniurów we włoszech
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc

Pozdrawiam
Justyna
jkrawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 19:29   #124
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

A ja mam pytanie onosnie tych hal w Lodzi co jest potrzebne by sie tam dostac? u nas w Poznaniu zeby wejsc na gielde trzeba wyrobic specjalna karte, czy tam jest podobnie? Konkretnie interesuje mnie bielizna - u nas na ryneczku maja majtki po 5 zl, staniki po 10 zl, jestem mega mega ciekawa skad oni to biora
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 12:37   #125
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

a odnośnie Poznania, gdzie można wyrobić ową kartę? ponieważ trochę bezcelowe byłoby jechanie do Poznanie aby wyrobić karte i np czekać ileś dni na nią i znowu jechac po raz drugi po towar. Wiesz jak to wygląda z tą kartą?
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:39   #126
tati3500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Ja mam dobry adres do rzymu po ciuchy mozna poogladac online kto ma do francji jakie sa ceny

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie onosnie tych hal w Lodzi co jest potrzebne by sie tam dostac? u nas w Poznaniu zeby wejsc na gielde trzeba wyrobic specjalna karte, czy tam jest podobnie? Konkretnie interesuje mnie bielizna - u nas na ryneczku maja majtki po 5 zl, staniki po 10 zl, jestem mega mega ciekawa skad oni to biora
staniki w gd centrum kosztuja 4 do 5 zl za sztuke majtki 1 do 3 zl zalezy jakie to wszystko chinski towar ale niezly
tati3500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 14:22   #127
Rivaldo24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witam, czy możesz dać jakis namiar gdzie udać sie po towar do wloch???
Z góry dziekuje i Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Chodzi mi dokladniej o tą miejscowośc Prato
Rivaldo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 09:42   #128
tati3500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez rivaldo24 Pokaż wiadomość
witam, czy możesz dać jakis namiar gdzie udać sie po towar do wloch???
Z góry dziekuje i pozdrawiam

---------- dopisano o 15:22 ---------- poprzedni post napisano o 15:20 ----------

chodzi mi dokladniej o tą miejscowośc prato
wlochy prato niedrogie ubrania cale misteczko zajmuje sie produkcja i sprzedaza ubran

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez tati3500 Pokaż wiadomość
wlochy prato niedrogie ubrania cale misteczko zajmuje sie produkcja i sprzedaza ubran
w gd centrum i maximusie a takze w lodzi ptak hurtownicy jezdza po towar do wloch i francji wiec jesli ktos ma zamiar kupic wiecej odziezy do sklepu to sie oplaca jechac bo sa nizsze ceny wziasc trzeba po uwage koszt podrozy i platne autostrady do prato
tati3500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 16:50   #129
Orszula2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witam!
Nie wiem czy informacja dot ciszkow dla puszystych jest jeszcze aktualna ja na tym forum dopiero zawitałam poraz pierwszy czy moge się dowiedzieć więcej jako że sama jestem tzw puszystą ?
Orszula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 13:47   #130
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez Penelopa47 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki...od jakiegoś czasu myślę o sprzedaży ciuchów tylko amerykańskich..Zalała nas już dostatecznie Zachodnia Europa i zrobiło się trochę nudno na rynku..Tak myślę..Początkowo myślałam o końcówkach serii, ale ktoś już mnie wyprzedził. Poniewż mieszkam w małej miejscowości(15tys.) to drugi taki sklep się nie przyjmie..poza tym córka była rok w USA i nawet tymi zwykłymi ciuszkami jestem oczarowana..One są zwyczajnie inne..naprawdę fajne..
W związku z tym " Fibian" i " Dog-Rose" czy i ja mogę otrzymać takie namiary na priv?
mi też bardzo zalezy
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:59   #131
Renisko15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witam
Czy ja tez moglabym prosic o adres hurtowni w Krakowie -z odzieża z usa
z gory dzieki
moj adres- renatak15@gazeta.pl
Renisko15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 11:57   #132
rajcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Hej mam pytanie ten Głuchów, Tuszyn to pod Łodzią jest?
Czy każdy ma tam wstęp?
I jakie ceny odzieży tam są?
Chciałabym sprzedawać na targu ubrania, Czy może mi ktoś cokolwiek napisać na ten temat Proszę
rajcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 12:09   #133
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Tutaj info o Tuszynie : http://www.tuszyn.info.pl/p,480,Informacje_Ogolne.html (godziny otwarcia td)
Tuszyn jest pod Łodzia

Wiem, ze wielu sprzedawców własnie tam sie zaopatruje. Wieeele lat temu moi rodzice tam jeżdzili na shopping hehe i wiem, ze bylo warto, mam kupowala bluzeczki/tuniczki po 5 zł dla siebie i dla mnie, kurtki po 30/40 zł, ogolnie wydaje mi sie , ze ceny tam to polowa wartosci tych sprzedawanych w sklepach/na bazarkach itd.

Jest tam tez PTAK w miejscowosci Rzgów, wiec od razu tam tez mozesz podjechac tu info o Ptaku : http://ptak.com.pl/

Wszystkie linki z google
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:03   #134
karolina_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Proszę was podajcie mi namiary na jakieś fajne hurtownie z ubraniami, butami, torebkami. Z góry dziękuje..


To mój e-mail poslowska@o2.pl
karolina_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:24   #135
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez rajcza Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie ten Głuchów, Tuszyn to pod Łodzią jest?
Czy każdy ma tam wstęp?
I jakie ceny odzieży tam są?
Chciałabym sprzedawać na targu ubrania, Czy może mi ktoś cokolwiek napisać na ten temat Proszę

Ostatnio byłam w Ptaku . Szczerze mówiąc myślałam , że sprzedawcy mają większą przebitkę na ciuchach . Mówię o takich modniejszych rzeczach . Oczywiście trafić się na coś da i okazje też się nadarza ale szału nie ma . Głównie są rzeczy ktorych wszędzie pełno a jak jakieś bardziej unikalne się trafią to cena zwala z nóg i marza to może jakieś 10-15 zł przy bluzce za 50-60 zł . Bluzki , które mają wszyscy to koszt od 15 zł za jakąś zwykłą bluzkę na krótki rękaw , 25-30 zł za jakieś tuniki . Ale to raczej przeciętne rzeczy . Ja osobiście się rozczarowałam . Poza tym negocjacje z Chińczykami potrafią człowieka wyprowadzić z równowagi I bardzo trzeba pilnować co ci za towar dają , bo mają skłonności do wciskania dużej rozmiarówki w brzydkich kolorach
Uważam , że Ptak , Tuszyn i te inne chińskie hurtownie są dobre jako takie uzupełnienie towaru . Warto np kupić lepsze rzeczy - zapewne troche drożej - gdzieś za granicą albo u mniejszych hurtowników a tymi tańszymi chińskimi zapełnić sklep , żeby klienci mieli w czym wybierać . Kupując samą chińszczyznę - nie wróżę sukcesu . Ale to moje zdanie .
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 09:05   #136
Renisko15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Powiem tak-w Ptaku nie byłam,ale na Starym i Nowym Głuchowie to owszem.Zachwycona nie byłam, żadnych rewelacji...(a jechałam tam ze 4-5godz.)Co mi się udało kupić tanio i dobre jakościowo to spodnie materiałowe , rybaczki.bluzki na "duże Panie"...A tak to ceny są porównywalne do Krakowa.
I to jest prawda,że w sklepie trzeba mieć wszystkiego po trochę,aby klienci mieli w czym wybrać Pozdrawiam Was
Renisko15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 20:09   #137
karolina_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witm.

Czy ma ktoś namiary na hurtownie w Krakowie?? Własnie jestem w trakcie otwierania sklepu, a nie chce brać ubrań z Ptaka bo nie są zbytnio fajne a ktoś pisał że jest fajna hurtownia w krk. POMÓŻCIE.
Mój e-mail poslowska@o2.pl
karolina_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 12:40   #138
delicadeza
Raczkowanie
 
Avatar delicadeza
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 281
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witam Was W związku z powtarzającym się pytaniem odnośnie krakowskiej hurtowni ciuszków ze Stanów mam niestety mało pomyślną informację, bowiem byłam w ubiegłym tygodniu i nie wiedziałam gdzie to jest, trafiłam przez przypadek w miejsce gdzie kiedyś była owa hurtownia i pani pracująca obok powiedziała, że owszem przez długi czas była ale ją zlikwidowali. Nie umiała udzielić bliższych informacji czy ją przenieśli, czy była to jedyna taka hurtownia w Krakowie więc moje plany też nieco się skomplikowały Pozdrawiam
A może gdzieś w Polsce jest jeszcze taka hurtownia ?? Jeśli coś ktoś wie, bardzo proszę o cosik na wątku.
delicadeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 13:20   #139
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez delicadeza Pokaż wiadomość
Witam Was W związku z powtarzającym się pytaniem odnośnie krakowskiej hurtowni ciuszków ze Stanów mam niestety mało pomyślną informację, bowiem byłam w ubiegłym tygodniu i nie wiedziałam gdzie to jest, trafiłam przez przypadek w miejsce gdzie kiedyś była owa hurtownia i pani pracująca obok powiedziała, że owszem przez długi czas była ale ją zlikwidowali. Nie umiała udzielić bliższych informacji czy ją przenieśli, czy była to jedyna taka hurtownia w Krakowie więc moje plany też nieco się skomplikowały Pozdrawiam
A może gdzieś w Polsce jest jeszcze taka hurtownia ?? Jeśli coś ktoś wie, bardzo proszę o cosik na wątku.
To ja pierwszy raz pisałam na tym wątku o tej hurtowni, ale ona nadal funkcjonuje Pod jakim adresem byłaś?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 21:15   #140
delicadeza
Raczkowanie
 
Avatar delicadeza
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 281
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
To ja pierwszy raz pisałam na tym wątku o tej hurtowni, ale ona nadal funkcjonuje Pod jakim adresem byłaś?
Dobry wieczór Droga Dog - Rose nie wiem jak dokładnie nazywała się ulica, pamiętam jedynie, że była w pobliżu CH Tandeta, po drugiej stronie drogi (chyba stara Tandeta). Numer tel. podany też był nieaktualny. Jeśli mogę prosić o informację na maila byłoby pięknie olaola_28@onet.eu DZIĘKUJĘ! A jeszcze mam pytanie odnośnie tego jakie w tej istniejącej hurtowni są rzeczy, czy bardziej młodzieżówka, sportowe rzeczy?
delicadeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 22:29   #141
xxpawelxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witam, od 8 lat prowadzę sklepy z odzieżą. Postanowiłem coś tu napisać, bo widzę że strasznie się męczycie.
Jeśli myślicie że pojedziecie do Łodzi czy też Warszawy i kupicie towar, i dowiecie się wszystkiego w ciągu godziny to się mylicie.
Najlepszy towar znika z wieszaków zanim się pojawi, są nawet zapisy, ale nikt Wam nie powie jak i gdzie. Dobrze pamiętam jak xx lat temu zacząłem jezdzić po towar i wiem w jakim momencie teraz jesteście, sam się kręciłem i mówiłem "przecież tu nic nie można kupić" ale po czasie dowiedziałem się wszystkiego.
Trzeba być ostrożnym i wiedzieć gdzie kupować. Poza tym jak Cie znają, to nie wcisną dziadostwa, wiec warto trzymać się konkretnych sprzedawców.

Jeśli myślicie o wyjeździe do Włoch, to liczcie się z tym, że musi się wam zwrócić koszt podróży, a co za tym idzie ilość zakupionego towaru musi być naprawdę duża.

Służę pomocą, ale nie adresami.
Życzę powodzenia.
xxpawelxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:08   #142
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez delicadeza Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Droga Dog - Rose nie wiem jak dokładnie nazywała się ulica, pamiętam jedynie, że była w pobliżu CH Tandeta, po drugiej stronie drogi (chyba stara Tandeta). Numer tel. podany też był nieaktualny. Jeśli mogę prosić o informację na maila byłoby pięknie olaola_28@onet.eu DZIĘKUJĘ! A jeszcze mam pytanie odnośnie tego jakie w tej istniejącej hurtowni są rzeczy, czy bardziej młodzieżówka, sportowe rzeczy?
już wysłałam PW
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 22:06   #143
Gosia46
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witajcie ,znalazlam ten wątek bo szukam informacji gdzie kupić tanio odzież damską ,chcialabym sprzedawać na bazarach w Niemczech bo tutaj mieszkam ,nie jestem więc konkurencją dla nikogo w Polsce wiec może ktoś mi pomoze i poda jakieś namiary ,czytalam tu na wątku o Prado ale nie wiem jakie są tam ceny ,w Ptaku i Głuchowie bylam niedawno ale ceny sa wcale nie takie tanie ,,,,,,,,,,,,i jeszcze cos czytałam o Czechach tu na wątku,Podaje swojego meila soniawo45@op.pl .Pozdrawiam Gosia i dziękuję z góry za pomoc
Gosia46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 22:17   #144
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez xxpawelxx Pokaż wiadomość
Witam, od 8 lat prowadzę sklepy z odzieżą. Postanowiłem coś tu napisać, bo widzę że strasznie się męczycie.
Jeśli myślicie że pojedziecie do Łodzi czy też Warszawy i kupicie towar, i dowiecie się wszystkiego w ciągu godziny to się mylicie.
Najlepszy towar znika z wieszaków zanim się pojawi, są nawet zapisy, ale nikt Wam nie powie jak i gdzie. Dobrze pamiętam jak xx lat temu zacząłem jezdzić po towar i wiem w jakim momencie teraz jesteście, sam się kręciłem i mówiłem "przecież tu nic nie można kupić" ale po czasie dowiedziałem się wszystkiego.
Trzeba być ostrożnym i wiedzieć gdzie kupować. Poza tym jak Cie znają, to nie wcisną dziadostwa, wiec warto trzymać się konkretnych sprzedawców.

Jeśli myślicie o wyjeździe do Włoch, to liczcie się z tym, że musi się wam zwrócić koszt podróży, a co za tym idzie ilość zakupionego towaru musi być naprawdę duża.

Służę pomocą, ale nie adresami.
Życzę powodzenia.
Masz zupelna racje.

Ciezki kawal chleba, nie wroze powodzenia tym, ktorzy slepo jada na Ptaka czy do innego Maximusa w nadziei znalezienia perelek za rewelacyjna cene. Nie te czasy moje drogie.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 19:52   #145
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Masz zupelna racje.

Ciezki kawal chleba, nie wroze powodzenia tym, ktorzy slepo jada na Ptaka czy do innego Maximusa w nadziei znalezienia perelek za rewelacyjna cene. Nie te czasy moje drogie.
Ja kilka(naście) perełek kupiłam , bez znajomości , będąc pierwszy raz .
Jak się będzie miało fart to się coś dorwie , jednak chodzenia bez liku . Wiadomo zawsze warto miec jakies kontakty , znajomości - wtedy jest 100 razy łatwiej , no ale tak szczerze - kto na początku takie znajomości ma?
Po drugie , patrząc po wszystkich trójmiejskich sklepach - mniejszych i większych - wszędzie jest to samo , wszystko z Łódzkich hurtowni . Ceny podobne choc czasem , ktoś niezle zawyzy cenę (np. kupiłam skórki sprzedaje je za 80 zł a w jednym sklepie widziałam nawet za 190zł! takie same ) Napewno mają atrakcyjniejsze ceny u hurtoników bo biznes prowadzą od x lat ale nie sądze , żeby były to AZ takie rabaty , żeby sprzedaż bluzki za 25zł się opłacało
Ja osobiście uważam , że wyposażenie sklepu w samej Łodzi jest może i wykonalne ale bezsensowne . Konkurencja ogromna a ciuchy szału nie robią . One nadają się do zapchania/zapełnienia sklepu ale jako pełen asortyment u mnie odpadają . Ale są gusta , guściki i inne pomysły na swój biznes.

Co do wypadu to Włoch to jak dla mnie wyższa szkoła jazdy . Pierw wypadałoby się zorientować gdzie , co , jak i po ile . Dopiero później opracować biznesplan i plan podróży , przeliczyć koszty. Samolotem raczej odpada bo nadbagaż musiałby być ogromny , samochodem podróż dosyc długa i męcząca więc dodatkowa kasa na noclegi + nie za tania benzyna . TU rzeczywiście nie jest tak hop siup " jade po towar do włoch bo własnie otworzyłam sklep a tam podobno ..." . Do łodzi to co innego , bo blisko jakby nie było

Wszystko trzeba robić z głową
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 17:10   #146
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witam Was dziewczyny Trochę odświeżam wątek.
Zamierzam rozpocząć własną działalność gospodarczą, a konkretnie sklep obuwniczy. Wiem, że w temacie jest odzież, ale mam nadzieję, że to nic nie szkodzi Zastanawiam się skąd brać towar do mojego przyszłego sklepu. W moim miasteczku można zliczyć na palcach jednej ręki sklepy tej branży i niestety, ale w każdym jest to samo.. Zero wyboru w kolorach, a o rozmiarach już nie wspomnę. Dzięki temu wątkowi zajrzałam na stronę Wólki i zastanawiam się nad cenami tam podanymi. Nie znam się jeszcze na tym i nie mam pojęcia czy są ok.. Może któraś z Was orientuje się w tym temacie. Jakieś miejsca godne polecenia? Muszę gdzieś kupić towar, a jak wiadomo najgorzej jest zacząć. Za wszelką pomoc z góry dziękuję
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 23:04   #147
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez Teczowaa Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny Trochę odświeżam wątek.
Zamierzam rozpocząć własną działalność gospodarczą, a konkretnie sklep obuwniczy. Wiem, że w temacie jest odzież, ale mam nadzieję, że to nic nie szkodzi Zastanawiam się skąd brać towar do mojego przyszłego sklepu. W moim miasteczku można zliczyć na palcach jednej ręki sklepy tej branży i niestety, ale w każdym jest to samo.. Zero wyboru w kolorach, a o rozmiarach już nie wspomnę. Dzięki temu wątkowi zajrzałam na stronę Wólki i zastanawiam się nad cenami tam podanymi. Nie znam się jeszcze na tym i nie mam pojęcia czy są ok.. Może któraś z Was orientuje się w tym temacie. Jakieś miejsca godne polecenia? Muszę gdzieś kupić towar, a jak wiadomo najgorzej jest zacząć. Za wszelką pomoc z góry dziękuję
Wejdz sobie na Moda, tam jest kilka watkow na ten temat, na pewno cos dla siebie znajdziesz

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Czy ma ktoras z was sklep z odzieza dziecieca?
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 11:23   #148
marconi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

witam witam panie i panowie
poszukuje konkretnych adresów hurtowni na terenie włoch
odstąpie chętnie kontakty we francji
pozdrawiam wszystkich serdecznie
papa
marconi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 14:32   #149
Patka2o10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Witam!widze ze jest tu duzo osob ktore znaja sie na robieniu biznesu.Ja dopiero zaczynam i bardzo prosze o jakas pomoc. Chcialabym pojechac do Wloch,ale niestety na slepo nie ma co.Wiem ze trzeba miec kontakty zeby dobrze kupic nawet u nas w Polsce pod Lodzia.Jezeli ktos moze to bardzo prosze o jakies rady,moze podpowiedzi. najlepiej na maila patrysias@interia.pl
Z gory bardzo dziekuje za pomoc
Patka2o10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 07:59   #150
EVKUS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 68
GG do EVKUS
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Hejka! gosiakonopka prześlij mi na e-maila ewa.zap@wp.pl wszelkie warunki handlowe w sprawie ciuszków z Włoszech. Pisałam na Twojego e-maila ale mi wraca na moją skrzynkę. Będę wdzięczna))))))
EVKUS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-09 09:26:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.