HELP!!!! bo coś mi się na twarzy dziać zaczyna !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-11, 11:21   #1
Scarpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 72

HELP!!!! bo coś mi się na twarzy dziać zaczyna !!!


Witam kobietki...
coś mi się na twarzy niedobrego dzieje, wychodzą mi podskórne pryszcze, takie grudki.. nie ładnie to wygląda.
wychodzą szczególnie na policzkach i brodzie.
Czym mam to draństwo zaatakować?
A poza tym znacie jakiś dobry sposób na zaskórniki???
Kupa czarnych kropek na nosie hoho, nie ładnie
I jeszcze jedno, czytałam ostatnio o takim specyfiku o nazwie "Lerosett", wypróbowała go któraś z Was ????
Najgorsze jest to, że nie mogę sobie pozwolić na jakieś dobre ale drogie kosmetyki, mieszkam sama, musze utrzymać siebie, mieszkanie, a z mojej marnej pensyjki wyżyć jest ciężko.. tak to jest jak człwiek jako swoją przyszłość zawodową wybrał polską służbę zdrowia.. o ja głupia
Pozdrawiam
Scarpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 13:18   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: HELP!!!! bo coś mi się na twarzy dziać zaczyna !!!

Musisz przede wszystkim przeglądnąć to forum - wyszukiwarka na pewno wyrzuci tysiąc wątków apropos kwasów czy nadltenku beznoilu (Brevoxyl, Benzacne). Z zaskórnikami ciężka sprawa - nie chcą znikać, to żmudny i skomplikowany sposób - pomaga zielona glinka, kremy z kwasami z apteki, oraz preparaty lecznicze - retinoidy (na receptę) bądź też wielokrotnie wychwalany przeze mnie pod niebiosa Brevoxyl (boję się już o nim pisać... zaraz naprawdę ktoś mnie posadzi o pracę dla producenta!). Poszukaj, sporo wyskoczy do czytania

Dobre kosmetyki nie muszą być drogie są świetne polskie produkty np z serii Iwostin Purritin, Dermedic Acne Expert, czy Dax Perfecta Czysta Cera. Musisz przyjrzeć się swoim kosmetykom, podkładom, pudrom czy kremom - musi być coś co pogarsza stan skóry i zatyka pory. Zwracaj dokładną uwagę na oczyszczanie skóry, ja jestem gorącą zwolenniczką częstych delikatnych peelingów - możesz sobie kupić żel do mycia z granulkami (ma takie Dax oraz Neutrogena w serii Visibly Refined), nakładam często maseczki z glinki oraz blotka (absorbują sebum i dezynfekują skórę). Oczywiście peelingi tylko wtedy jeśli nei masz ropnych wyprysków bo możesz rozsiać infekcję. Na noc kremy z kwasami, itd.

Na pewno nie polecam samodzielnego usuwania zaskórników. W ogóle jestem raczej sceptyczna co do usuwania ich mechanicznie - jeśli juz to tylko u dobrej kosmetyczki i możliwie jak najrzadziej. Jest już sporo innych sposobów usuwania zanieczyszczeń skóry, poprzez złuszczanie kwasami, stosowanie retinoidów, peelingi ultradźwiękami itd.

Pozdrawiam i łączę się w niedoli, bo problemy z cerą obce mi nie są, niestety mimo iż wiek bynajmnie nie nastoletni...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 13:19   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: HELP!!!! bo coś mi się na twarzy dziać zaczyna !!!

A Lerosett jest u nas na KW, ja nie polecam, nie lubię, dużo bardziej pasuje mi ziemia wulkaniczna Abacosun

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5927
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 14:15   #4
Scarpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 72
Re: HELP!!!! bo coś mi się na twarzy dziać zaczyna !!!

Kobietko, jesteś git
Bozia Ci to w dzieciach wynagrodzi. Dzięki serdeczne
Scarpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 15:14   #5
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: HELP!!!! bo coś mi się na twarzy dziać zaczyna !!!

Smoczyca napisał(a):
> dużo bardziej pasuje mi ziemia wulkaniczna Abacosun

I znowu mowa o cudownej ziemi wulkanicznej. Wiele dobrego o niej slyszalam/czytalam i musze z wielkim zalem stwierdzic , ze u siebie jej nie kupie
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.