ostry ból - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-21, 11:42   #1
kinguus
Zadomowienie
 
Avatar kinguus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 252
GG do kinguus

ostry ból


Witam.
Proszę o małą poradę. Jestem po dwóch operacjach (zgniły, wylany wyrostek robaczkowy, oraz niedrożność jelit na 20 cm obie operacje w 2008 roku lipiec-sierpień). Wczoraj byłam ze znajomymi na piwie (jednym ) gdy wróciłam do domu, położyłam się do łóżka i poczułam bardzo ostry, kłujący ból pod cięciem, nasilał się przy oddychaniu. Dodam, że mam zaburzony cykl miesiączkowy(nie wiem jak nazwać inaczej), jestem na Dostinexie, macica, jajniki, jajowody w porządku, mam podwyższony poziom PRL 87, przysadka mózgowa również (nie wiem czy te informacje są potrzebne) I moje pytanie brzmi czy to może być coś niepokojącego? bo nie sądzę żeby to się wzięło od tego jednego piwa.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam K.
__________________
wredna baba z reklamacji
kinguus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 16:10   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ostry ból

pierwsza moja myśl - może masz kamienie na nerkach i "po piwie" się ryszły ??
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 17:39   #3
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: ostry ból

Cytat:
Napisane przez kinguus Pokaż wiadomość
Witam.
Proszę o małą poradę. Jestem po dwóch operacjach (zgniły, wylany wyrostek robaczkowy, oraz niedrożność jelit na 20 cm obie operacje w 2008 roku lipiec-sierpień). Wczoraj byłam ze znajomymi na piwie (jednym ) gdy wróciłam do domu, położyłam się do łóżka i poczułam bardzo ostry, kłujący ból pod cięciem, nasilał się przy oddychaniu. Dodam, że mam zaburzony cykl miesiączkowy(nie wiem jak nazwać inaczej), jestem na Dostinexie, macica, jajniki, jajowody w porządku, mam podwyższony poziom PRL 87, przysadka mózgowa również (nie wiem czy te informacje są potrzebne) I moje pytanie brzmi czy to może być coś niepokojącego? bo nie sądzę żeby to się wzięło od tego jednego piwa.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam K.
Miałaś robiony wskaźnik CRP przy badaniu krwi? Możesz już jutro sama zrobić to prywatnie, nie jest to duży koszt. Ja bym radziła, wykryje stan zapalny. No i oczywiście do lekarza.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 07:21   #4
kasiek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 34
Dot.: ostry ból

wyczytałam , że po dostinexie jako skutki uboczne mogą występować bóle brzucha, więc może to jest przyczyną ? albo po prostu jakieś nerwobóle , które często uaktywniają się nawet jeśli wydaje Ci się , że jesteś spokojna
jeśli często Ci się to przytrafia , może warto udać się do lekarza ?lepiej chuchać na zimne ;]
__________________
...
kasiek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 21:15   #5
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: ostry ból

Ja mam takie pytanie. Pierwszy raz sie zdarzyło żebym po jednym piwie umierała z bolu brzucha. to taki klujacy bol ze az mi nie dobrze i słabo nasila sie kiedy wciagam brzuch albo naciskam okolice pepka.. co to moze byc..
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.