Pomocy!! Już nie wiem co zrobić:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-01, 17:06   #1
Blue_star
Przyczajenie
 
Avatar Blue_star
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Angry

Pomocy!! Już nie wiem co zrobić:(


A więc tak... Wiem, że takich wątków jest masę, ale chciałabym żebyscie pomogły mi rozwiązać mój przypadek. Włosy z natury mam cienkie i deliketne. I tu zaczyna się problem... Żeby wyglądały "do ludzi" myję je co 2 dni, i trochę się boję czy im to nie szkodzi... Uzywam szmaponu Pantene gęste i mocne. Po umyciu prostuję je na okrągłej szczotce, na drugi dzień są strasznie oklapnięte, powywijane, nie są tłuste, tylko no... takie bez zycia. Żeby je doprowadzić do porządku robię z nich loczki na prostownicy, ale mam wyrzuty sumienia, bo wiem, że je to bardzo niszczy. Są jakieś takie przesuszone, sianko się robi. Chciałabym żebyście pomogły mi wybrac kosmetyki do ich pielęgnacji, tak, żebym nie musiała ich torturować na prostownicy, żeby się jakoś tak same z siebie ładnie układały, albo chociaż żeby nie były takie przyklapnięte na drugi dzień, bo myc je codziennie to masakra... Liczę na wasza pomoc.
Blue_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 17:20   #2
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Pomocy!! Już nie wiem co zrobić:(

Ja mam tak samo, jak umyję włoski to mam super tzn. puszyste i same sie ukladaja. Ale na drugi dzien nie są juz takie same, tylko oklapnięte. Ja mam włosy przetluszczajace, ale suche konce. Myje tez co 2 dni, aktualnie mam szampon z proteinami perły Elseve, a odzywke maske nivei. Do ukladania uzywam pianki.
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 10:38   #3
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Pomocy!! Już nie wiem co zrobić:(

mam ten sam problem, z tym, że ja musze myć włosy codziennie (to dopiero jest męczarnia) i tak patrzę na te moje marne włosy i płakac mi się chce, bo mam ich o połowę mniej niż kiedys. zniszczone nie są tylko strasznie mi wypadają.
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.