Praca licencjacka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-23, 16:24   #1
studentka 2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Unhappy

Praca licencjacka


Witam Wszystkich serdecznie - Proszę pomóżcie
Muszę napisać pracę licencjacką , chcę to zrobic sama tzn oczywiście z odpowiednimi konsultacjami z promotorem. Od czego zacząć? jak narazie mam swój temat a mianowicie" Działania i metody Wrocławia na walkę z narkomanią" teraz tak co dalej? bibliografia?Fora? blogi? jak poradzić sobie z rozdziałami JAK ZACZĄĆ??Plan? nie mam pojęcia w dodatku mam 6 miesięczną córeczkę...i musze to jak najszybciej napisać. Pomóżcie!!!!
Offline
studentka 2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 16:39   #2
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Praca licencjacka

Naprawdę nie masz pojęcia jak napisać pracę licencjacką.

Podstawa to odpowiednia literatura plus plan pracy.

Zgromadznie potrzebnych materiałów - książek, adresów stron internetowych itd. Potem to już tylko pisanie i pisane.

Na podforum plotkowym jest grupa wsparcia dla osób piszących pracę magisterską.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2012-09-23 o 16:41
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 21:46   #3
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Praca licencjacka

Cytat:
Napisane przez studentka 2013 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich serdecznie - Proszę pomóżcie
Muszę napisać pracę licencjacką , chcę to zrobic sama tzn oczywiście z odpowiednimi konsultacjami z promotorem. Od czego zacząć? jak narazie mam swój temat a mianowicie" Działania i metody Wrocławia na walkę z narkomanią" teraz tak co dalej? bibliografia?Fora? blogi? jak poradzić sobie z rozdziałami JAK ZACZĄĆ??Plan? nie mam pojęcia w dodatku mam 6 miesięczną córeczkę...i musze to jak najszybciej napisać. Pomóżcie!!!!
Offline
Jak czytam takie posty, to utwierdzam się w przekonaniu, że studia nie są dla wszystkich, że nie wszyscy powinni mieć wyższe wykształcenie.

Od czego jest promotor? Masz pytania, to wal do niego śmiało, w końcu ma za to płacone. Poza tym jest mnóstwo poradników, a uczelnia twoja pewnie posiada skypt, jak pisać pracę licencjacką.

Najgorzej jest zacząć, potem leci już z górki. I odnośnie kwestii córeczki, nie wiem, co ona ma do tego? Jest wiele osób studiujących, pracujących, mających dzieci i sobie radzą- grunt, to dobra organizacja czasu. Powodzenia
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 14:28   #4
hrabinadesroutoutou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 148
Dot.: Praca licencjacka

Nie bój się - pójdziesz do promotora i on wszystko Ci wyjaśni. Z bibliografią też pomoże Swoją drogą - zmień szyk zdania w temacie - nie brzmi, jest niepoprawnie. Musisz go trochę zmienić
Kieruj się skryptem - każda uczelnia taki ma.
Na wstęp rzuć coś o narkomanii ogólnie.
Potem może być rozdział o różnych organizacjach działających przeciwko narkomanii.
Potem kolejny rozdział - o wrocławiu, co jest, czego nie ma, jakie działania są podejmowane
Potem konkluzja - czy jest to wystarczające? jak się ma od innych miast/województw?
Zakończ ładnie.
Nawet nie zauważysz, kiedy wyjdzie Ci z tego 60 stron
Ja tak miałam ze swoją pracą licencjacką. Napisałam ją w cztery dni, bo przez cały rok nie mogłam się zebrać... A właściwie, to było łatwe
hrabinadesroutoutou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:22   #5
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Praca licencjacka

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Jak czytam takie posty, to utwierdzam się w przekonaniu, że studia nie są dla wszystkich, że nie wszyscy powinni mieć wyższe wykształcenie.

Od czego jest promotor? Masz pytania, to wal do niego śmiało, w końcu ma za to płacone. Poza tym jest mnóstwo poradników, a uczelnia twoja pewnie posiada skypt, jak pisać pracę licencjacką.

Najgorzej jest zacząć, potem leci już z górki. I odnośnie kwestii córeczki, nie wiem, co ona ma do tego? Jest wiele osób studiujących, pracujących, mających dzieci i sobie radzą- grunt, to dobra organizacja czasu. Powodzenia

Zgadzam się z pogrubionym.
Poza tym większość uczelni ( jak nie wszystkie ) mają podane wymogi co do pracy licencjackiej: jak ma wyglądać pod względem estetycznym, tematycznym itp.

"teraz tak co dalej? bibliografia?Fora? blogi? jak poradzić sobie z rozdziałami JAK ZACZĄĆ??Plan? nie mam pojęcia w dodatku mam 6 miesięczną córeczkę...i musze to jak najszybciej napisać. Pomóżcie!!!!"

Spróbuję wniknąć głębiej w temat, co masz na myśli mówiąc pomóżcie? że napiszemy za Ciebie plan lub będziemy szukać za Ciebie literatury ?
Jak zacząć? przeczytaj sobie parametry pracy licencjackiej, co ma być na samym początku, a co na końcu.
Rozdziały - zapoznaj się z wordem

Rozumiem, można czegoś nie wiedzieć " kto pyta nie błądzi" , ale takie pytania nie powinny być kierowane do nas a do promotora.

Edytowane przez de_wu
Czas edycji: 2012-09-25 o 09:26
de_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 17:18   #6
kolornowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Praca licencjacka

witam, piszę pracę na temat zjawiska alkoholizmu wśród młodzieży - w opinii gimnazjalistów. Tak brzmi tytuł roboczy. Jest ktoś kto pisał już pracę na taki temat i przygotowywał ankiete? jeśli tak, proszę o odzew ;p pozdrawiam
kolornowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 16:01   #7
rudziaczek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 94
Dot.: Praca licencjacka

ja pisałam o przemocy wobec dzieci w rodznie służe pomoca
rudziaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 21:33   #8
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: Praca licencjacka

Może umów się na wizytę w urzędzie miasta. Człowiek, który się tym zajmuje pewnie z głowy poda Ci plan pracy. A że urzędnicy zwykle nudzą się w pracy i czują niedowartościowani pewnie chętnie się z tobą ktoś spotka
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.