grubasek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 20:11   #1
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Cool

zgubić połowę siebie


Witam i ja.
Podglądam Was i to jak powstają Wasze kolejne mini-blogi i wiem, że i ja powinnam i... i nic.
Gdy dostałam się do grona recenzentek skakałam z radości, a gdy zaczęłam czytać Wasze blogi- zaniemówiłam i się chyba aż zniechęciłam- same laseczki tu są!

Ale do rzeczy:
Mam 23 lata
175 wzrostu i ważę prawie setkę.
Patrzę na Wasze wagi i się podłamuję, naprawdę.
Już nawet nie marzę o żadnej wygranej- gdzie taki klocek na sesję?
Dzizas.

Ale dobra, nie wypada mi się poddać na wstępie- to byłby wstyd, więc może na początku napiszę coś o sobie.
Studiuję dziennie, mam pracę dorywczą.
Swoją "przygodę " z odchudzaniem rozpoczęłam w ubiegłe wakacje- gdy usłyszałam parę przykrych słów na swój temat. Waga wtedy pokazała 120 kg- powiedziałam "dość".
I tak od wakacji zmagam się z tym.
Gdy doszłam do wagi 100kg- byłam bardzo szczęśliwa, bo 20kg za mną odbierałam jako zachętę do dalszego działania, pomyślałam, że skoro udało mi się zgubić 20 kg, to i inne kg się uda.
Nie wiem, czy ma to znaczenie, ale jest to moje pierwsze 'poważne' odchudzanie.
Obecną utratę kilogramów zawdzięczam ograniczeniu jedzenia i ćwiczeniom, a także Therm Line. Stosowałam Therm Line II przez jakiś czas i myślę, że miało to wpływ na spadek wagi. Tym bardziej się cieszę na dostanie się do grona recenzentek, bo wiem, że TL jest skuteczne
Dziewczyny, wiem, że ten wpis jest bez składu i bez ładu, ale gdy zobaczyłam po ile mniej więcej ważą inne recenzentki... opadłam z sił.
Czuję się...niepasująca do reszty, jak jakiś oset wśród maków. Wy marzycie o utracie kg, a ja o rozmiarze ubrań XL.
(obecnie mam 46).
No nic, mam nadzieję, że dalej będzie bardziej pozytywnie




__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.

Edytowane przez siekierrra
Czas edycji: 2012-03-03 o 10:09
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:29   #2
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: grubasek

Kochana nie ważne ile inne ważą, ważne że ty dążysz do bycia szczuplejszą i to się liczy. Spadło ci już 20 kg to już bardzo duży wyczyn, bądz z siebie dumna i za to

A na dalszą motywację i do roboty
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 06:31   #3
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: grubasek

zrzucić 20 kg to nie lada wyzwanie i musisz byc naprawdę silna babką. Pamietaj, że to Ty wyznaczasz reguły i sama decydujesz jak będziesz wygladać. 3 mam za Ciebie kciuki!

Też mam poważny dyskomfort bo roztyłam się jak świnka pigi a nawet jeszcze dzieciaczka nie mam (gdybym miała, to miałabym wymówke chociaż, że to pzrez ciążę) ale koniec z tym !
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:10   #4
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: grubasek

03.03.212- dzień 2

Wczoraj już nic nie napisałam o pierwszym dniu testowania, ale tu nadrobię ;-)

Therm Line będę brała 2 tabl pól godziny przed śniadaniem, i 2 tabl pół godziny przed obiadem.
Jeśli chodzi o "nawyki odchudzania"..
Odchudzam się już od 8 miesięcy i oto moje spostrzeżenia:
nie potrafię stosować żadnych diet, bo....po max 5 dniach każdej po prostu rzucałam się na jedzenie.
Jak już pisałam, dotychczasową utratę kilogramów zawdzięczam dwóm zasadom:

mniej jeść
więcej się ruszać.

Mam nadzieję, że stosując dalej tą zasadę, dalej będę gubić kg, a w połączeniu z TL forte jestem tego niemal pewna

Co mogę powiedzieć o wczorajszym dniu?
Tabl przyjęłam tak jak wcześniej napisałam, na śniadanie od pn- pt jem praktycznie zawsze to samo
Nie robię tego, dlatego, że tak sobie postanowiłam, tylko po prostu... ja to lubię. Tak więc śniadanie:
2 kromki razowego słonecznikowego z ( wymiennie) szynką/ serem i jakimś warzywem + 2jajka na miękko i kawka.
Obiad jest różny, wczoraj były to naleśniki z mąki razowej i otrębów z białym serem i dżemem.

Chciałabym, aby ten 'mini- blog' był ogólnie o wszystkim związanym z moim odchudzaniem.

Napoje
Kawy piję codziennie rano jedną z 1 łyżeczki kawy rozp. , 1/4 szkl. mleka i 1 tabl. słodzika.
Jeszcze pół roku temu nie wyobrażałam sobie kawy niesłodzone cukrem, którego sypałam- UWAGA- conajmniej 4 łyżeczki.
Był taki czas, że nie wyobrażałam sobie przejścia na napoje niesłodzone..Herbata bez cukru?- nie!
A jednak wystarczyły dwa tygodnie, bym odzwyczaiła się od słodzenia
Jeśli chodzi o ilość- piję kawę jedną dziennie, sporadycznie dwie.
Kiedyś piłam więcej, ale biorąc TL II dziwnie się czułam, duże pobudzenie i problemy z zasypianiem.
1-2 kawy są ok, czuję się bardzo dobrze
Wodę na szczęście lubię, i to najbardziej niegazowaną ;-)
Głodu jako takiego nie odczuwam, TL zmniejsza apetyt No i trochę przyzwyczaiłam się do mniejszych ilości jedzenia.
Wczoraj też poszłam na siłownię po dwóch msc przerwy. Podobało mi się
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 11:52   #5
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: grubasek

Kochana-trzymam mocno kciuki-jesteś wysoka dziewczyna więc wcale z Ciebie nie taki klocek!Nie mów tak-przez te 8 tygodni,z naszym wsparciem-zgubisz te kilka kilogramów i poczujesz się lepiej.Ważne jest żebyś trochę się ruszała codziennie a sama zobaczysz jak centymetry polecą....idz na spacer-w domu po powrocie zrób filmiki z serii np.8 min-buns,legs,abs,arms i zobaczysz,że nie trzeba morderczego treningu by chudnąc.Ja też piję kawę-ale nie słodzę.Kiedyś tak jak ty nie wyobrażałam sobie kawy bez cukru-ale po prostu rzuciłam cukier i teraz nie wyobrazam sobie kawy z cukrem
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 13:04   #6
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: grubasek

trzymam kciuki za ciebie jeszcze 12 miesięcy temu ważyłam 92 kg wiec wiem jak się czujesz... i nieistotne jest to ile ważą inni, najważniejsze żebyś wierzyła że to co robisz ma jakiś cel. buziaki
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 13:23   #7
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: grubasek

siekierka ja obecnie waże 98 kg takze nie wszystkie dziewczyny maja niewiele do zrzucenia ja bym chciała schudnąc 40 kg ehh

będe trzymac za Ciebie kciuki bo wiem jak się czujesz i jaką walkę musisz podjąc
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 14:33   #8
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: grubasek

witam i kciuki trzymam
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 15:18   #9
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: grubasek

hej bede mocno za Ciebie kciuki bo widac ze chcesz gratuluje rezygnacji z cukru w herbacie i kawie.. jak herbate przeboleje tak kawa: nie ma szans.. jaki slodzik uzywasz mi wszystkie tak sztucznie smakuja (

20 dałas rade to teraz z nami wiecej nie dasz?? ) bedzie git!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 16:17   #10
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: grubasek

dasz radę!

potraktuj te zbędne kilogramy mocno siekierą
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 16:26   #11
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: grubasek

ja tez cukrem nie słodzę. słodzik od 3 lat
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 16:33   #12
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: grubasek

@ sQuaara, ja używam różnych słodzików, teraz mam jakiś z rossmanna- kosztuje grosze ( niecałe 4 zł za 1200tabl.). Na początku mi dziwnie smakował, ale teraz to jest mój smak kawy
Ale np. nie dodam go do herbaty..o fuuuu
Wiesz, jak ja odstawiłam 4 łyżeczki cukru na 1 tabl słodzika, to uwierz..dasz radę i Ty ;-)
A dodam jeszcze, że ostatnio zamarzyła mi się kawa z przeszłości, taka megasłodka,wsypałam 2 łyżeczki curku i...wylałam ją, obrzydliwa.
Naprawdę, można się odzwyczaić od słodzenia.

Dalej,
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Jestem pozytywnie zaskoczona! Bałam się, że tu jakaś mega rywalizacja się zrobi, a tu miło i przyjaźnie, aż chce się wchodzić, czytać. No ale cóż, w końcu każda ma ten sam cel- pozbyć się kg

Wydaje mi się, że ogólnie jakoś daję radę, ale czasem....sobie pofolguję

I wtedy proszę mnie pogonić na dobre tory tak o : , i tak : , jeszcze może tak : i o ostateczności tak :
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.

Edytowane przez siekierrra
Czas edycji: 2012-03-03 o 16:34
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 16:46   #13
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: grubasek

no nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja nie jestem tu dla nagród, sesji zdjęciowej itd itp tylko dla samej siebie, żeby móc w końcu z podziwem spojrzeć na siebie w lustrze...
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:18   #14
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: grubasek

Siekierko ja swoją walkę też zaczęłam od dobrych 120
teraz wystartowałam z 84
postaram się zaglądać w miarę możliwości
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 18:10   #15
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: grubasek

Cytat:
Napisane przez Miss_Devil Pokaż wiadomość
no nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja nie jestem tu dla nagród, sesji zdjęciowej itd itp tylko dla samej siebie, żeby móc w końcu z podziwem spojrzeć na siebie w lustrze...
Oczywiście, że masz rację...nie mniej jednak, gdy widzisz, że osoby z realnego otoczenia zamiast się cieszyć, że spadają Ci kilogramy, dogryzają, że "i tak jesteś gruba", zaczynasz powątpiewać w rzeczy tak oczywiste, jak czyjeś wsparcie.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 18:22   #16
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: grubasek

wiesz nie warto się przejmować, no niestety wielu ludzi jest sceptycznie nastawionych. jeszcze na studiach miałam koleżankę, na pierwszym roku ważyła dużo za dużo bo około 108 przy 170 cm wzrostu. Przez te 3 lata ostro wzięła się za siebie i zgubiła zdrowo 35 kg (dietka typu MŻ, aquaaerobic i z auta przestawiła się na spacerki). Tak więc da się, trzeba tylko trochę uporu. Ja w poniedziałek wracam na siłownię po roku przerwy. I wiem że w 8 tygodni 15kg nie zgubię, ale ta akcja to taki dobry początek do dalszych działań. poza tym widze że się starasz i Ci zależy i szczerze wierzę że ci się uda
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.






Edytowane przez Miss_Devil
Czas edycji: 2012-03-03 o 18:30
Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 19:36   #17
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: grubasek

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
Oczywiście, że masz rację...nie mniej jednak, gdy widzisz, że osoby z realnego otoczenia zamiast się cieszyć, że spadają Ci kilogramy, dogryzają, że "i tak jesteś gruba", zaczynasz powątpiewać w rzeczy tak oczywiste, jak czyjeś wsparcie.
nie słuchaj ich! przychodz na wizaz i my tu wszystkie w Ciebie wierzymy! każda tu jest na tym forum z jakimś problemem i musimy sobie z nim dać radę! a co!
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 06:37   #18
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: grubasek

Cytat:
Napisane przez Miss_Devil Pokaż wiadomość
wiesz nie warto się przejmować, no niestety wielu ludzi jest sceptycznie nastawionych. jeszcze na studiach miałam koleżankę, na pierwszym roku ważyła dużo za dużo bo około 108 przy 170 cm wzrostu. Przez te 3 lata ostro wzięła się za siebie i zgubiła zdrowo 35 kg (dietka typu MŻ, aquaaerobic i z auta przestawiła się na spacerki). Tak więc da się, trzeba tylko trochę uporu. Ja w poniedziałek wracam na siłownię po roku przerwy. I wiem że w 8 tygodni 15kg nie zgubię, ale ta akcja to taki dobry początek do dalszych działań. poza tym widze że się starasz i Ci zależy i szczerze wierzę że ci się uda


ja tez wróciłam na siłownię juz od tyg po długiej dłuuugiej przerwie. Na poczatku było ciężko, ale jest coraz lepiej!
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 22:54   #19
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: grubasek

widzę, że bardzo Ci zależy, więc na pewno sobie poradzisz! zwłaszcza, że i tak zrzuciłaś już bardzo dużo! powodzenia!
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 13:28   #20
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: grubasek

zapraszam na konkurs u siebie w mini-blogu.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 13:35   #21
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: zgubić połowę siebie

Trzymam za Ciebie kciuki Razem jako recenzentki bedziemy sie wspierac w tej walce przed nami 8tyg
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 21:44   #22
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: zgubić połowę siebie

Witajcie dziewczyny Na początku baaaaardzo przepraszam za niepisanie, ale nawał pracy daje swoje, obiecuję nadrobić wszelkie zaległości

Jeśli chodzi o działanie TL- czuję się bardzo dobrze, mam WIĘCEJ siły do ćwiczeń, chyba mniej się męczę?

I jeszcze mam pytanie do eksperta z innej beczki. może okazać się nieco żenujące, ale....kto pyta nie błądzi
Znajomy powiedział mi, że stosując TL jest zmniejszone przyswajanie tłuszczy. Są one wydalane z kupką, więc będą one inne i częstsze... Hm.... czy powinnam w to wierzyć ?

Dziewczyny, chyba i ja dodam zdj moich prawie 100kg, ale....czy nie pouciekacie?
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 23:10   #23
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: zgubić połowę siebie

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Na początku baaaaardzo przepraszam za niepisanie, ale nawał pracy daje swoje, obiecuję nadrobić wszelkie zaległości

Jeśli chodzi o działanie TL- czuję się bardzo dobrze, mam WIĘCEJ siły do ćwiczeń, chyba mniej się męczę?

I jeszcze mam pytanie do eksperta z innej beczki. może okazać się nieco żenujące, ale....kto pyta nie błądzi
Znajomy powiedział mi, że stosując TL jest zmniejszone przyswajanie tłuszczy. Są one wydalane z kupką, więc będą one inne i częstsze... Hm.... czy powinnam w to wierzyć ?

Dziewczyny, chyba i ja dodam zdj moich prawie 100kg, ale....czy nie pouciekacie?
wiesz ja słysząłam że tak działa alli - ak pisaly dziewczyny na wizazu, ja po Therm Line nie mam skutkow ubocznych...
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 07:51   #24
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: zgubić połowę siebie

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
I jeszcze mam pytanie do eksperta z innej beczki. może okazać się nieco żenujące, ale....kto pyta nie błądzi
Znajomy powiedział mi, że stosując TL jest zmniejszone przyswajanie tłuszczy. Są one wydalane z kupką, więc będą one inne i częstsze... Hm.... czy powinnam w to wierzyć ?
siekierrra, Therm Line ma właściwości wzmacniające termogenezę, czyli spalanie tkanki tłuszczowej. Na przyswajanie tłuszczu nie ma większego wpływu.

Jeśli chodzi o wizyty w ubikacji to rzeczywiście u niektórych osób mogą tam następować pewne zmiany - ale będą one wynikać z okresowego wpływu i zmian w metabolizmie
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:20   #25
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: zgubić połowę siebie

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
siekierrra, Therm Line ma właściwości wzmacniające termogenezę, czyli spalanie tkanki tłuszczowej. Na przyswajanie tłuszczu nie ma większego wpływu.

Jeśli chodzi o wizyty w ubikacji to rzeczywiście u niektórych osób mogą tam następować pewne zmiany - ale będą one wynikać z okresowego wpływu i zmian w metabolizmie
u mnie właśnie metabolizm sie przyspieszył
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:44   #26
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: zgubić połowę siebie

u mnie chyba też i chodzi jak wentylator bo jestem wiecznie głodna...
Kochana czekamy na zdjecia!!!
kazda z nas i tak sobie podpłakuje widzac siebie w lustrze wiec spoko;D
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 13:35   #27
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: grubasek

A ja mam od jakiegoś czasu problemy z chodzeniem do łazienki- a dziś o dziwo normalnie. Uhhh, ale byłoby fajnie jakby w tym TL pomogło
No to zdjęcia...
Na pierwszym moje maksimum- 120 kg..
drugie aktualna setka

(zdj są w załączniku- chyba nie umiem dodać ich w wątku? )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj_0d6eedf544cb394b19312784cff22c2a.jpg (34,8 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj_0b0d9e62b245bf92d6e04246f3252176.jpg (27,7 KB, 173 załadowań)
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 14:41   #28
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: grubasek

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
Oczywiście, że masz rację...nie mniej jednak, gdy widzisz, że osoby z realnego otoczenia zamiast się cieszyć, że spadają Ci kilogramy, dogryzają, że "i tak jesteś gruba", zaczynasz powątpiewać w rzeczy tak oczywiste, jak czyjeś wsparcie.
O matko jak ja nienawidzę takich ludzi. No nienawidzę okrutnie! A jestem osobą bardzo sympatyczną przecież i miłą dla otoczenia.
Nie słuchaj takich ludzi, kij im w oko, zazdrośnicy jedyni, nic nie robią ze swym życiem, tylko umieją krytykować innych ludzi, co starają się coś osiągnać. Wrrr... ja w Ciebie bardzo wierzę, trzymam kciuki i na pewno osiągniesz swój cel i kiedyś będziesz mogła spogladać tym ludziom w oczy z takim rozbiawionym, sk****syńskim uśmieszkiem. Wybaczcie, za brzydkie słowo, ale inaczej nie mogę tego określić.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 15:17   #29
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: grubasek

nio nio 20 kg bardzo widac juz postepy zrobiłaś. zobaczysz schudniesz tylko potrzeba czasu, wierzę w Ciebie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 08:19   #30
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: grubasek

Ponad tydzień minął.

Jak widzę jestem chyba jedną z mniej aktywnych i komentowanych recenzentek, no ale cóż...zawsze ktoś musi być na końcu podglądam Was regularnie.

Minął już ponad tydzień mojej suplementacji TH Forte, więc może napiszę, co mogę powiedzieć o nim po takim czasie zażywania:

Przede wszystkim jaką widzę różnicę- mam więcej siły do ćwiczeń, ostatnio byłam na bieżni równą godzinę, co nigdy mi się wcześniej nie zdarzyło..

Szybciej się najadam. Porcje są mniejsze, bo po kilku/ kilkunastu kęsach jestem najedzona

szybciej rano się budzę I tego trochę nie kumam :conf used: Jak nigdy caały tydzień budziłam się ok. 7 i nie chciało mi się już spać. Dziwne dość.

Waga nieco drgnęła w dół- oby ta tendencja spadkowa się utrzymała
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.