Najtańszy Angel? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-27, 23:02   #1
spruce666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5

Najtańszy Angel?


Cześć,od dłuższego czasu niesamowicie mnie kusi na zakup Angela-Thierrego Muglera,niestety te perfumy do najtańszych nie należą. Jestem zdania,że jeżeli coś jest rzeczywiście warte to zapłace więcej,ale jeżeli nie ma takiej potrzeby to nie lubię przepłacać. Mogłabym dokonać zakupu w jakieś perfumerii,Sephorze czy Douglasie,ale prawda jest taka,że wszystko przez marże mają tam droższe. Szukałam w sieci jakiegoś sklepu,gdzie bezpiecznie mogłabym kupić chociaż troche taniej,jednak mam mieszane uczucia.
iPerfumy odpadają,mają świetne ceny ale czytałam wiele opini,że mają stare,niepełnowartościowe perfumy...
Na Empiku też mają bardzo kuszące oferty.Myślałam,że tej marce można zaufać mimo,że perfumerią nie jest.Niestety przeczytałam podobne opinie klientów jak w przypadku iPerfumy. Po sprawdzeniu świeżości mają nawet po 10 lat,nie są już tak trwałe !! Na allegro jest wiele ciekawych ofert,jednak trzeba uważać na podróby,natknęłam się tam na perfumerie internetową pachnij.pl Można kupić tam oryginalny,pełnowartościo wy produkt? Polećcie jakąś bezpieczną perfumerie,gdzie mogę kupić te perfumy zbytnio nie przepłącając.
spruce666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 23:18   #2
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Najtańszy Angel?

Możesz bez obaw kupować zarówno w iPerfumach, jak i w Empiku. To że kilka osób na dziesiątki tysięcy zadowolonych nabywców napisało negatywny komentarz, nie znaczy, że Ty też dostaniesz zwietrzałe perfumy. Masz na to mniej więcej takie same szanse jak w Douglasie i Sephorze, gdzie też flakony stoją w ostrym świetle i mogą łatwo się popsuć.

Ogólnie polecam po prostu sprawdzić w Ceneo. Większość perfumerii tam proponowanych jest zweryfikowana i zaufana. Dla pewności sprawdź, czy wybrana perfumeria jest tu na naszej liście wiarygodnych perfumerii internetowych i masz Angela.

Co do tych 10 lat, to bardzo marne szanse, żeby faktycznie takie stare egzemplarze wysyłali (tak nawiasem mówiąc, to gwarantuję Ci, że niejedna z Wizażanek dałaby się tu pokroić za Angela sprzed 10 lat - sprzed reformulacji ). Zapewne jakiś geniusz sprawdził w kalkulatorze kodów i nie doczytał, że kody powtarzają się co 10 lat... Więc identyczny kod może być dla 2005 i 2015.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.

Edytowane przez Arsonist
Czas edycji: 2016-11-27 o 23:20
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 21:55   #3
Katefit
Bright side of life
 
Avatar Katefit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Poludniowa
Wiadomości: 1 091
Dot.: Najtańszy Angel?

dolce.pl

e-glamour.pl

perfumesco.pl
Katefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 17:58   #4
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Najtańszy Angel?

Jest tu przecież lista zweryfikowanych perfumerii


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:19   #5
Katarynka_1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 8
Dot.: Najtańszy Angel?

Ja kupuję na iperfumy i nie narzekam. Jeszcze nigdy nie trafiły mi się złe perfumy, a kupuję tam od kiedy pamiętam i nabyłam łącznie chyba z 20 flakonów z tego sklepu. Ja kupuję testery i jestem bardzo zadowolona.
Katarynka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 09:55   #6
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: Najtańszy Angel?

Heh, nie wiem skad Ty wytrzasnelas informacje ze wysylaja 10-letnie perfumy nie, nie sadze. Powiem szczerze ze troche to przykre jest zawsze, jacy ludzie sa strasznie naiwni... Ktos powypisuje glupoty gdzies, napisze komentarze, artykul w gazecie albo internecie, a pozniej wszyscy w to wierza. Nikt nie sprawdza informacji, ktos napisze i juz tak musi byc
Wystarczy ze kod sie powtorzy i te wszystkie swiezomierze wywalaja stara date, nie wierzylabym temu tak bardzo szczerze.
Co do Angela to jakis czas temu kupilam na iperfumy tester Angela za 300 zl(no, niecale) 100 ml z odbiorem osobistym w Wawie. Obok domu doslownie mam perfumerie stacjonarna, nie sieciowke, prywatna. Angel nienapelniany kosztuje 315 zl. Za 25 ml. Napelniane prawie 400. Za durne 25 ml wody, do zuzycia w niecaly miesiac(bo Angel po reformulacji taki trwaly wcale juz nie jest).
Choc osobiscie iperfum nie polecam - kilka razy zamawialam, zazwyczaj byl jakis problem.
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-07 10:55:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.