Przedłużamy świeżość tuszu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-16, 10:25   #1
Szeptem
Raczkowanie
 
Avatar Szeptem
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 74

Przedłużamy świeżość tuszu


Jak w temacie: co robić, by tusz jak najdłużej utrzymać w stanie bezgrudkowym i niegęstym?

Tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=34351&hi ghlight=%BFycie+tuszu znalazłam poradę, by wykręcać z opakowania szczoteczkę, zamiast jej wyciągać oraz co pewien czas myć szczoteczkę. Dodatkowo zaczęłam się zastanawiać, czy nie wkroplić trochę sztucznych łez do środka. Obecnie używam tuszu LRP, który podobno właśnie zawiera sztuczne łzy, więc może udałoby się go w ten sposób ciut rozcieńczyć
Szeptem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 11:11   #2
LadyLuck
Raczkowanie
 
Avatar LadyLuck
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia ;)
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Starczy, że wlejesz kilka kropelek toniku bezalkoholowego lub destylowanej wody.
Moja znajoma trzyma swoją maskarę w lodówce,i twierdzi, że później łatwiej się nakłada i dłużej się trzyma .
__________________
she's a one girl revolution, tatooed on the heart.
LadyLuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 15:05   #3
Szeptem
Raczkowanie
 
Avatar Szeptem
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 74
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Cytat:
Napisane przez LadyLuck Pokaż wiadomość
Starczy, że wlejesz kilka kropelek toniku bezalkoholowego lub destylowanej wody.
Moja znajoma trzyma swoją maskarę w lodówce,i twierdzi, że później łatwiej się nakłada i dłużej się trzyma .
Hm, no z tą lodówką to nie przejdzie, bo moją maskarę noszę zawsze przy sobie A nosić maskarę w torebce termicznej to już chyba przeginka by była

A z tym tonikiem to bezpiecznie dla oczu? Bo na kosmetykach zawsze piszą, aby omijać okolice oczu, a tu nagle nie dość że okolice, to jeszcze drobinki maskary często wpadają do oka...
Szeptem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 16:20   #4
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

U mnie tonik się sprawdza i najlpeszy jest zielony Garniera, bo wcześniej sprawdziłam, że ten właśnie jest zupełnie obojętny dla mojego oka, mogę nim nawet zmyć makijaż. Fajny patente jest też chwilkę przed malowaniem potrzymać tusz w dłoni (całą fiolkę), bo się lekko rozgrzewa od teperatury ciała i też jest łatwiejszy w nakładaniu.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 21:19   #5
Po la
Raczkowanie
 
Avatar Po la
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 362
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Ja nic nie robię (nic nie dolewam, nie rozcieńczam, nie myję szczoteczek), a tusze służą mi po około 0,5 - 1 roku (jeden tusz przy codziennym stosowaniu!!!), słyszałam że nie powinno się tak długo używać jednego tuszu ze względów higienicznych (max. 3 mies.), bo podobno bakterie sie w nim rozwijają przeniesione szczoteczką z oka/rzęs. Ale od lat używam tak długo tuszy i nigdy nic z oczami nie było, żadnych podrażnień, uczuleń. Czasem to już bym chciała żeby sie skończył, bym cos nowego chciała kupić, a taki tusz jak na złość, maluje i maluje, zauważyłam też że niektóre tusze dopiero po 3 mies. lepiej malują, nówki bywają za rzadkie i sklejają.
Podobno długości życia tuszu nie służy wykonywanie w nim szczoteczką ruchów pompujących, ja tego nie robię może dlatego długo mi służą.
Po la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 22:45   #6
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Tak, zdecydowanie nie nalezy wykonywac szczoteczka tych ruchow, ktore wtlaczaja powietrze do srodka. Jezeli nasz tusz jest juz na wyschnieciu, mozna wlozyc go (zakreony) do szklanki z goraca woda i potrzymac z 2-3 minuty.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 13:02   #7
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Cytat:
Napisane przez Po la Pokaż wiadomość
Ja nic nie robię (nic nie dolewam, nie rozcieńczam, nie myję szczoteczek), a tusze służą mi po około 0,5 - 1 roku (jeden tusz przy codziennym stosowaniu!!!), słyszałam że nie powinno się tak długo używać jednego tuszu ze względów higienicznych (max. 3 mies.), bo podobno bakterie sie w nim rozwijają przeniesione szczoteczką z oka/rzęs. Ale od lat używam tak długo tuszy i nigdy nic z oczami nie było, żadnych podrażnień, uczuleń. Czasem to już bym chciała żeby sie skończył, bym cos nowego chciała kupić, a taki tusz jak na złość, maluje i maluje, zauważyłam też że niektóre tusze dopiero po 3 mies. lepiej malują, nówki bywają za rzadkie i sklejają.
Podobno długości życia tuszu nie służy wykonywanie w nim szczoteczką ruchów pompujących, ja tego nie robię może dlatego długo mi służą.
To chyba niewykonalne z tuszami Lancome, żeby używać ich tak długo. A to moje naj!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 13:19   #8
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

to z goraco woda jest dobre ale tylko zaraz przed malowaniem bo pozniej i tak zasycha no i po wyjeciu z tej wody jest strasznie lejacy no i nie wiem czy takie wkladanie do wody przed kazdym malowaniem nie szkodzi samemu tuszowi ? ja dodalam kilka kropelek wody destylowanej i jest ok
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 16:42   #9
Po la
Raczkowanie
 
Avatar Po la
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 362
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
To chyba niewykonalne z tuszami Lancome, żeby używać ich tak długo. A to moje naj!
U mnie wykonalne, teraz mi sie kończy Definicils zaczęty w listopadzie 2007, a używałam go przez ten czas prawie codziennie.
Po la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 15:07   #10
Szeptem
Raczkowanie
 
Avatar Szeptem
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 74
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to z goraco woda jest dobre ale tylko zaraz przed malowaniem bo pozniej i tak zasycha no i po wyjeciu z tej wody jest strasznie lejacy no i nie wiem czy takie wkladanie do wody przed kazdym malowaniem nie szkodzi samemu tuszowi ? ja dodalam kilka kropelek wody destylowanej i jest ok
No właśnie, ja też bym się bała tego wiecznego podgrzewania. Często się pisze o tym, aby chronić kosmetyki przed wysokimi temperaturami np latem, gdy nosimy je w torebkach. Chyba i gorąca woda może zaszkodzić.

Przedwczoraj dolałam do mojej mascary 3 krople sztucznych łez i umyłam szczoteczkę. Na razie jestem zachwycona rezultatem. Tusz przestał sklejać rzęsy i robi o niebo mniej grudek. Jedyne co, to zauważyłam, że część tuszu w postaci gęstej mazi przemieściła się z wnętrza tubki na samą jej krawędź (ponad to zwężenie, w którym zazwyczaj są zatrzymywane różne świństwa). To akurat niedobrze. Ale że maluje się lepiej, na razie nie przejmuję się "przemieszczeniem"
Szeptem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 21:41   #11
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Cytat:
Napisane przez Po la Pokaż wiadomość
Ja nic nie robię (nic nie dolewam, nie rozcieńczam, nie myję szczoteczek), a tusze służą mi po około 0,5 - 1 roku (jeden tusz przy codziennym stosowaniu!!!), .
ja mam identycznie, moja kolezanka wyrzuca tusz po 3 miesiacach uzywania i nie moge sie temu nadziwic
zdarzalo mi sie kiedys spryskiwac szczoteczke od tuszu woda termalna ale wg mnie takie zabiegi na dluzsza mete nic nie daja
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 13:35   #12
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Ze znanych mi sposobow moge dorzucic jeszcze wlanie kilku kropli perfum (mysle, ze po po prostu chodzi o alkohol) do opakwania, lub wrzucenie opakowania z tuszem na kilka minut do szklanki z goraca woda.
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:09   #13
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

oj nie gorąca woda nie wchodzi w grę, popsułam sobie tak kilka w miarę jeszcze malujących tuszy po wyjęciu z wody faktycznie tusz jest mocno płynny, ale jak już zastygnie, to na amen. Jedyne co by mogło pomóc, to chyba każdorazowe wkładanie tuszu do wody, ale moim zdaniem nie ma sensu. Więc nie polecam tego sposobu
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:17   #14
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Ja w zasadzie używam tuszu krótko-3,4 miesiące i już nie nadaje się specjalnie do użytku-traci swoje właściwości,wysycha,krusz y się,grudkuje. Nie "reanimuje " go wtedy, ale wyrzucam.
Dużo zależy też od konsystencji tuszu-te bardziej suche (lancomy,MF) szybko schną.
Mam Telescopica Loreala i ze względu na bardziej wodnistą konsystencję używam go już długo.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 22:21   #15
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Ale Wy długo używanie swoje tusze! Ja swój mam przepisowe 3 miesiące, a te dla klientek to w ogóle jeszcze częściej wymieniam, chociaż nie mam ich jeszcze zbyt wiele (klientek). Po prostu nie lubię starego tuszu, wszystkie mi się podobają póki są świeże i właśnie takie lejące.

Ale zrobiłam wstęp, teraz pytanie: co to są łzy w kroplach? Rozumiem, że należy o n ie prosić w aptece? I czy powodują, że tusz staje się bardziej wodnisty? Czy tylko rozpuszczają grudki, ale gęstość pozostaje bez zmian?
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 15:16   #16
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Cytat:
Napisane przez pau141 Pokaż wiadomość
Ze znanych mi sposobow moge dorzucic jeszcze wlanie kilku kropli perfum (mysle, ze po po prostu chodzi o alkohol) do opakwania, lub wrzucenie opakowania z tuszem na kilka minut do szklanki z goraca woda.
co do perfum to bylabym ostrozna bo jak sie przesadzi to moze zaczac podrazniac oczy, moga lzawic jak ktos ma z nimi problemy. Zreszta niektore tusze chyba juz maja taka krotka zywotnosc zebysmy czesciej siegaly do portfela
Cytat:
Napisane przez Szeptem Pokaż wiadomość
No właśnie, ja też bym się bała tego wiecznego podgrzewania. Często się pisze o tym, aby chronić kosmetyki przed wysokimi temperaturami np latem, gdy nosimy je w torebkach. Chyba i gorąca woda może zaszkodzić.

Przedwczoraj dolałam do mojej mascary 3 krople sztucznych łez i umyłam szczoteczkę. Na razie jestem zachwycona rezultatem. Tusz przestał sklejać rzęsy i robi o niebo mniej grudek. Jedyne co, to zauważyłam, że część tuszu w postaci gęstej mazi przemieściła się z wnętrza tubki na samą jej krawędź (ponad to zwężenie, w którym zazwyczaj są zatrzymywane różne świństwa). To akurat niedobrze. Ale że maluje się lepiej, na razie nie przejmuję się "przemieszczeniem"
ja do swojego dodalam kiedys wody destylowanej w celach testowych i efekt tez mi sie dosc podobal ale i tak polowy tuszy nie uzywam a teraz kupilam Fatala i jeszcze jestem na kupnie ysl i chyba skoncze z kombinowaniem podobno co tydzien nalezy myc szczoteczke zeby tusz nie robil grudek i moze to tez jest jakis sposob?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 23:16   #17
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Mi kiedyś koleżanka poleciła by odświeżyć tusz dodać do niego trochę kremu nawilżającego. Tzn. nałożyć na szczoteczkę i tym sposobem wprowadzić go do opakowania. Próbowałyście tak kiedyś robić? Co sądzicie o tym sposobie?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 23:58   #18
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Tak was czytam i czytam i głupieję... Mi tusze sluza max 2 miesiace A zdarza sie, ze po miesiacu wysychaja.
Rozgrzewalam tusz pod kolanem ale bez wiekszych efektow...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 08:51   #19
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Mi kiedyś koleżanka poleciła by odświeżyć tusz dodać do niego trochę kremu nawilżającego. Tzn. nałożyć na szczoteczkę i tym sposobem wprowadzić go do opakowania. Próbowałyście tak kiedyś robić? Co sądzicie o tym sposobie?
nie probowalam i troche bym sie nie odwazyla na niego ale kto wie?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 15:01   #20
Szeptem
Raczkowanie
 
Avatar Szeptem
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 74
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Mi kiedyś koleżanka poleciła by odświeżyć tusz dodać do niego trochę kremu nawilżającego. Tzn. nałożyć na szczoteczkę i tym sposobem wprowadzić go do opakowania. Próbowałyście tak kiedyś robić? Co sądzicie o tym sposobie?
W życiu nie rób tak! Tusz do rzęs nakładany jest na granice oka. Dlatego wszystko, co nie chciałabyś, aby trafiło do oka, nie powinno znajdować się także w tuszu. Żadnych toników, mleczek czy kremów... Sprawdź dokładnie opakowanie. Na większości z nich jest napisane "W razie dostanie się do oczu przepłukać je dokładnie wodą."
Szeptem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 15:04   #21
Szeptem
Raczkowanie
 
Avatar Szeptem
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 74
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Jakiś czas temu pisałam, że do mojego tuszu dodałam kropli do oczu, aby go rozcieńczyć.

Wydawało mi się to w miarę bezpiecznym pomysłem, bo w końcu są do oczu i nietłuste.

Nie polecam. Rozcieńczyć się udało jednak tusz po prostu wypłynął z opakowania. Bez sensu...
Szeptem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 20:06   #22
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

U mnie też tusze mają bardzo krótkie życie, nigdy nie zwracałam uwagi na to, ile dokładnie mi służą ale nie sądzę, żeby to przekraczało 2 - 3 miesiące. Głównie dlatego idą w odstawkę, bo zaczynają słabo malować, a ja bardzo dużo czasu poświęcam na dopieszczanie, przeczesywanie, modelowanie rzęs bo natura mi poskąpiła i długości, i grubości, i koloru Mój obecny tusz już wygląda na kończący się wg moich kryteriów, więc chyba spróbuję go podrasować sztucznymi łzami jutro...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 21:34   #23
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Tak was czytam i czytam i głupieję... Mi tusze sluza max 2 miesiace A zdarza sie, ze po miesiacu wysychaja.
Rozgrzewalam tusz pod kolanem ale bez wiekszych efektow...
A ja wkładam tusz do kieszeni w spodniach Tak z nim chodzę w kieszeni przynajmniej 10-15 minut a potem maluję rzęsy takim ogrzanym. Efekt bardziej mi się podoba, zamierzam częściej stosowac ten sposób.

Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 10:21   #24
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

[quote=dimiti;8264875]to z goraco woda jest dobre ale tylko zaraz przed malowaniem bo pozniej i tak zasycha no i po wyjeciu z tej wody jest strasznie lejacy

ja zrobiłam dokładnie tak samo i cała sie upaćkałam malujac rzesy...
swoja drogą to na pewno zależy od tuszu, uzywam woder z oriflame i on jest bardzo razdki co lubie gdyż moge sobie jeszcze rozczzesać i wymodelować rzęsy zanim wyschnie i on nigdy nie zdązył wyschnąc, zawsze sie kończył

ostatnio w akcie desperacji gdy przez dłuzszy czas wondera nie było w promocji w katalogu kupiłam, w ramach testowania polskich tanich kosmetyków, tusz wibo extension&curving. Przez tydzień było ok, ładnie malował rzęsy, jak na tusz za 5 zł byłam zadowolona ale to trwało przez jakieś półtora tygodnia... teraz tak zgęstniał że szok moze kiedyś wypróbuję trik z wodą destylowana bo do gorącej wody nie będę już go wkładać po tym jak cała sie nim upaćkałam
na razie leży i czeka na gorsze czasy, teraz uzywam podkręcajacego z ori i jest super
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 10:58   #25
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Pomysł z gorąca wodą jest najgorszym z wszystkich pomysłów :/ Nie wolno tak robić gdyz tusz zawiera w sobie wode, która po podgrzaniu szybciochem wyparowuje czego efektem jest skrócenie żywotności tuszu !!

Najważniejsze jest by otwieranie i zamykanie odbywało się ruchem wykręcającym i wkręcającym, w ten sposób nie pompujemy powietrza do opakowania.
Ja od do czasu wkladam szczoteczke do kubeczka z wodą a następnie zakręcam.

Efekt: moje tusze zbyt dlugo mi służą tak jak i u Po Li
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:28   #26
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

[quote=thelila;9804755]Pomysł z gorąca wodą jest najgorszym z wszystkich pomysłów :/ Nie wolno tak robić gdyz tusz zawiera w sobie wode, która po podgrzaniu szybciochem wyparowuje czego efektem jest skrócenie żywotności tuszu !!

no właśnie... ale tak to jest jak sie lubi eksperymenty a tuszu za 5 zł i tak nie było szkoda
dzięki forum już wiem że tak nie mozna robić
dziękuję za cenne informacje
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:29   #27
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

kurka wodna coś te cytaty mi nie wchodzą
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 11:00   #28
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Przedłużamy świeżość tuszu

Ja dodawalam wody, ale wtedy tusz podraznia.
Teraz dodaje odzywke do rzes Sensique i jest super.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.