Zapuszczamy grzywkę - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 20:06   #151
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Hmm...ja zaczelam zapuszczac dopiero tydzien temu wiec najkrotsze partie grzywki siegaja mi do brwi . Moja grzywka wyglada teraz jak grzywka Marty Żmudy-Trzebiatowskiej w filmie Nie Kłam Kochanie Narazie spinam ja na bok.... a do gory odpada poniewaz mam NIESTETY wysokie czoło Ale ZAPUSZCZAM
__________________
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne - nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.


— Adam Neste

Uzależniona od muzyki z Pachnidła...
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 21:26   #152
lidkawojciech21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

I ja zapuszczam grzywke , wiele razy juz probowalam ale nic -za bardzo lubie zmiany i zawsze tak jakos wyszlo....Ale teraz moze sie uda Moja grzywka byla prosta wiec trudno ukladala sie na bok wiec ja pocieniowalam na koncach, ale i tak nieladnie wyglada , nie da sie zaczesac na bok A ja chcialabym zeby wygladala tak-jak na zdjeciu. Jak ja podciac zeby rosla,,na bok'???

O kircze ale wiele powtorzen uzylam Sorki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40.jpg (26,0 KB, 121 załadowań)
lidkawojciech21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 13:15   #153
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Dawno mnie tu nie było Ale widzę, że nieźle nam idzie z naszymi grzywami. W połowie lipca byłam u fryzjerki i powiedziałam, żeby wycieniowała włosy, a grzywkę tak minimalnie. No i szczęśliwa zapuszczam dalej. Wszyscy mi mówią, że bez grzywki wyglądam ładniej, doroślej i widać wreszcie moje piękne łuki brwiowe Jestem happy i czekam na kolejne wizażanki. Pozostawiam wam jeszcze do oceny moje zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PIC02103.JPG (65,1 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC02167.JPG (49,3 KB, 236 załadowań)
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 19:57   #154
kakka
Raczkowanie
 
Avatar kakka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 58
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

juz pare razy probowalam zapuscic grzywke ktora zrobilam w naglym i bezmyslnym uniesieniu (szczegolnie kolezanki ktora mi ja wlasnie wyciachala). wszyscy mowia mi ze dobrze wygladam z grzywka ale ja juz mam jej serdecznie dosyc. jednak za kazdym razem gdy odrosnie mi do polowy nosa znowu scinam ja na odpowiednia dlugosc. teraz jednak jestem zdeterminowana zeby ja zapuscic bo nienawidze jej juz jak psa mam takie pytanie : co mozna z ta grzywa zrobic. jest cienowana, zakrywa cale czolo, delikatnie wydluza sie na prawa strone. jestem kompletna noga i beztalenciem jesli chodzi o robienie czegokolwiek kolo siebie blagam dziewczyny pomozcie jakimis pomyslami i radami jak to prosto ale efektownie upiac albo jakkolwiek inaczej zlikwidowac problem
kakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 20:27   #155
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez kakka Pokaż wiadomość
juz pare razy probowalam zapuscic grzywke ktora zrobilam w naglym i bezmyslnym uniesieniu (szczegolnie kolezanki ktora mi ja wlasnie wyciachala). wszyscy mowia mi ze dobrze wygladam z grzywka ale ja juz mam jej serdecznie dosyc. jednak za kazdym razem gdy odrosnie mi do polowy nosa znowu scinam ja na odpowiednia dlugosc. teraz jednak jestem zdeterminowana zeby ja zapuscic bo nienawidze jej juz jak psa mam takie pytanie : co mozna z ta grzywa zrobic. jest cienowana, zakrywa cale czolo, delikatnie wydluza sie na prawa strone. jestem kompletna noga i beztalenciem jesli chodzi o robienie czegokolwiek kolo siebie blagam dziewczyny pomozcie jakimis pomyslami i radami jak to prosto ale efektownie upiac albo jakkolwiek inaczej zlikwidowac problem
Skądś to znam Proponuję opaskę i podpinanie do góry (to wymaga mocnych środków do stylizacji, jeżeli masz nieposłuszne włosy). Jeżeli są cienkie, to mogą cię denerwować takie króciutkie włoski wokół czoła, ale po pewnym czasie wygląda to lepiej . I nie sugeruj się opiniami innych: jeśli sama jesteś pewna, że chcesz zapuścić- zrób to.
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 20:46   #156
kakka
Raczkowanie
 
Avatar kakka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 58
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

zaraz wrzuce swoje foty na metamorfoze to moze mi ktos cos doradzi co zrobic ze soba bo juz mi rece opadaja

co do opasek to bardzo je lubie - a najbardziej takie gumki ktore "lapia" cala glowe
kakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 17:04   #157
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

podpisuję się pod pytaniem lidkiwojciech - dziewuszki, doradźcie nam!
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 17:22   #158
ilonchen
Raczkowanie
 
Avatar ilonchen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 268
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja tez mam wysokie czoło i nie mam grzywyWysokie czoło to nie jest jakis mankament urody ze trzeba je zakrywac.
Ja mam za bardzo wycieniowane włosy wokoł twarzy i tez te wiechcie zapuszczam bo nijak to upiac.
Wiec dziewczyny odsłaniamy czólka i buzki
__________________
Mikołaj 19.02.2009
Filip 31.03.2011

ilonchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 21:33   #159
abcdefghijkl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja też zapuszczam. Obcinałan już kilka razy jak była już do ust bo mi się nudziła a potem długo żałowałam...
Teraz mam ją do połowy nosa... I mam nadzieję, że nie ulegnę mojej wyobraźni...
Tylko niewiem właściwie do czego dąże...
abcdefghijkl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 12:04   #160
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

no, właśnie.. właściwie, do czego my z tym zapuszczaniem dążymy? jak potem ma ta fryzurka właściwa wyglądać?...
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 12:10   #161
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
i ja zapuszczam;D !!
mam wysokie czolo wiec podpiąć do góry nie mogę, bo wyglądam jak stary łysiejący facet z zakolami ;/ ale jedziemyy!!;D

Cytat:
Napisane przez lidkawojciech21 Pokaż wiadomość
I ja zapuszczam grzywke , wiele razy juz probowalam ale nic -za bardzo lubie zmiany i zawsze tak jakos wyszlo....Ale teraz moze sie uda Moja grzywka byla prosta wiec trudno ukladala sie na bok wiec ja pocieniowalam na koncach, ale i tak nieladnie wyglada , nie da sie zaczesac na bok A ja chcialabym zeby wygladala tak-jak na zdjeciu. Jak ja podciac zeby rosla,,na bok'???

O kircze ale wiele powtorzen uzylam Sorki

Najlepiej troszkę pocieniować. I jak no grzywkę mamy na prawo, to suszyc i prostować na lewo. Jeżeli włoski schną same, to grzywkę robić wtedy też na lewo.
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-09 o 12:57 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-09, 15:00   #162
joan99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ja mam grzywkę od zawsze prosta i nigdy nie miałam jej dłuższej niż oczu zawsze gdy właziła już w oczy to ja ścinałam a teraz tak poczytałam wasze posty i pooglądałam zdjęcia fryzur to postanowiłam ze tez chyba sobie zapuszczę grzywke nie koniecznie na rowno z wlosami ale tak zeby byla dosc dluga zeby mozna bylo ja sciac ladnie na bok bo stwierdzilam ze to wyglada bardziej kobieco
tylko mam taki problem i chcialam sie poradzic
czy któraś z was miała grzywkę od czubka głowy i gęstą ?? bo nie wiem jak to bedzie bo mi grzywka to rosnie bardziej wszerz niz wzdluz :/ takie mam wrazenie
dołączam fryzurke jaka chce osiagnac do studniowki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (81,8 KB, 214 załadowań)
joan99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 15:14   #163
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez joan99 Pokaż wiadomość
tylko mam taki problem i chcialam sie poradzic
czy któraś z was miała grzywkę od czubka głowy i gęstą ?? bo nie wiem jak to bedzie bo mi grzywka to rosnie bardziej wszerz niz wzdluz :/ takie mam wrazenie
dołączam fryzurke jaka chce osiagnac do studniowki

zrób sobie przedziałek od czoła do "końca głowy" z boku. na pewno włoski będą się lepiej układały.
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 15:17   #164
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Dołączam do Was Przez jakieś 6 lat, odkąd ścięłam sobie grzywkę nie wyobrażałam sobie bez niej życia i swojej fryzury. Ale ostatnio coś mnie wzięło, że chcę ją zapuścić, dlatego zaczynam się udzielać w tym wątku.
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 17:12   #165
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

mój mąż właśnie dziś powiedział, że woli mnie z grzywką. a ja ostatnio zaczesuję do góry. w związku z tym, pomyślałam, że obetnę znowu, ale...
ja chciałabym mieć też możliwość spięcia jej... czyli musiałabym mieć taką dłuższą, na bok właśnie... tylko...

proszę o opinię dziewczyny, które mają taką grzywkę, jak pokazała joan99 - czy to jest trudne w utrzymaniu? trzeba codziennie układać? a jeśli tak - w jaki sposób, jaką szczotką, z jakimi specyfikami? [żele? pianki? lakier? czy wystarczy wosk?]
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 20:30   #166
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Hmm, a może ściąć grzywkę na skos, żeby uzyskać taki efekt? Wtedy rosnąc, będzie się po prostu wtapiała w resztę włosów. Sama zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, bo chciałam zrobić trwałą, a taka grzywka ładnie wygląda z lokami. Z tego co pamiętam, podobną fryzurę miała kiedyś Lindsay Lohan.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 20:17   #167
PinkBetty
Raczkowanie
 
Avatar PinkBetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 32
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cześć wam !
Byłam posiadaczką gęstej i prostej grzywki przez ponad rok czasu! Ale doszłam do wniosku, że trzeba to zmienić i od połowy czerwca zapuszczam! Rośnie dosyć szybko i wiecie co wam powiem? W ogóle nie żałuję swojej decyzji Najgorsze są chyba pierwsze tygodnie, kiedy grzywka włazi do oczu i ciężko się ją układa, ale na dzień dzisiejszy długość mnie już powoli zadowala i czuję, że całkowicie z grzywki nie zrezygnuję, tylko będę miała na bok.
Tak więc życzę wytrwania w zapuszczaniu !
PinkBetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 20:33   #168
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ja mialam prosta, gesta grzywke, bardzo daleko wycieta tak troche za polowe czola, a czolo mam wysokie, to bylo 14 lutego jak scielam, a nigdy takiej nie mialam, no moze w przedszkolu ;p jak juz to byla na bok teraz grzywka siega za czubek nosa i zaczesuje ja na bok i nawet dobrze sie uklada, tylko za ucho jej dac jeszcze nei moge, i mnie wkurza jak leci na oczy, alke podpinam spinkami na bok, bo jak zepne tak na gorze nad czolem to mi wlosy wychodza ;/i troche mi dziwnie z taka gruba grzywka na bok ;/ i troche jakby krzywa jest ;p no ale zapuszczam chcialabym miec rowna z wlosami jak kiedsy, ale ona jest o 2/3 dlugosci wlosow krotsza, takze to by mi dlugo zajelo ;p ale na razie moj cel to taka grzywka za brode troche
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 11:20   #169
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

jak to w ogóle brzmi; "grzywka za brodę".. gdyby to jakiś facet przeczytał, pewnie by nas uznał za wariatki
u mnie już z jednej strony do brody sięga; ale jako, że była cięta na ukos, z tej drugiej strony jeszcze ledwo do nosa...
najbardziej wkurza mnie to, że w tym miejscu, gdzie robię sobie przedziałek, i od którego ją zaczesuję na bok, grzywka się rozdwaja i widać tak głupio włosy od spodu... wiecie może, o co mi chodzi? co robicie z tym miejscem?
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 12:08   #170
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja niestety znowu ciachnęłam sobie grzywkę i od nowa zapuszczam. Źle się czuję zarówno z jak i bez grzywki, ale przynajmniej dłuższe włosy nie skręcają i nie wywijają się przy odrobinie wilgoci.

Mam nadzieję, że do końca września grzywka urośnie na tyle, aby ją jakoś sensownie wycieniować i dać na bok. Znowu przekonałam się, że emocje nie są dobrym doradcą
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:54   #171
zmurka
Raczkowanie
 
Avatar zmurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z małego różowego pokoju :)
Wiadomości: 151
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Również się dołączam

zapuszczam już moją grzywę od miesiąca..
Chcę ją wyrównać z innymi włosami (długością)
zmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 21:45   #172
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

wiecie, wróciłam znad morza... szlag mnie tam trafiał!
jeden dzień, dosłownie JEDEN dzień mogłam mieć grzywkę na bok; ciągle ją poprawiałam, więc już następnego dnia wyglądała tragicznie i nadawała się TYLKO do zaczesania do góry. dobrze, że przynajmniej już ją można dwiema wsuwkami przytrzymać i opaska nie jest konieczna..
ale i tak - męka!
w ostatnim dniu wpadłam na to, żeby jeszcze niżej zrobić przedziałek, w ten sposób do grzywki doczesałam jeszcze część dłuższych włosów z drugiej strony [tej, Z której zaczesuję]. pomogło, ale za jakiś czas i tak leciała na oczy...

proszę, zdradźcie, jakimi kosmetykami utrzymujecie swoje grzywki zaczesywane na bok!!
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:16   #173
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

brylantyna nablyszczajaca z joanny;p
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 09:19   #174
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Przyłączam się do was dziewczynki! W czerwcu fryzjerka z grzywki do brwi, którą miała mi tylko obciąc, zrobiła coś półokragłego, w porywacg do dwóch cm. Byłam przerażona, przepłakałam całą noc, bo ani jej upiąc spinką do góry, ani założyć opaskę, zupełnie nic nie migłam zrobić Dlatego teraz postanowiłam z nią skończyc zupełnie i zapuszczać.
Tylko jaka to męka, ojejciu...
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 10:53   #175
asienkaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 654
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa
Talking Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Widze ze nie ejstem samam tez zapuszczam grzywke - jaks nie lubie jej - wogule nie wiem po co wogule robialam grzywke ;/
Pozdrwaiam mam nadzieje ze razem damy rade
__________________
Wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416289

Nowy : )

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408593 Stary
Zapraszam
asienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 11:00   #176
asienkaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 654
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa
Smile Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez indygo Pokaż wiadomość

proszę, zdradźcie, jakimi kosmetykami utrzymujecie swoje grzywki zaczesywane na bok!!

W sumie ja przez dlugi czas nie moglam jej utzrymac na boku dopiero kiedy mi urosla na tyle dluga ze samam sie tam trzymala , ale moze pomoc Ci wosk do wlosow
__________________
Wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416289

Nowy : )

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408593 Stary
Zapraszam
asienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 17:07   #177
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

na razie po prostu po umyciu przytrzymuję wsuwkami, a potem pryskam lekko lakierem. wosk też stosuję, ale rzadko. chyba masz rację, asienkaaa - chyba po prostu musi urosnąć do takiej długości, żeby się sama na boku utrzymała
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 19:46   #178
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ugrr..jestem na siebie zła ;( zapuszczałam tę grzywkę i była już do ust, no ale, żeby lepiej się układała, chciałam ją bardziej na bok pocieniować, żeby się ładniej układała i z 3 cm grzywki posły ;/ ech.. i w dodatku wycięłam sobie boczki i teraz na dole tych boczków mam łyso a na górze takie przystrzyżone, a grzywka tego nie zakrywa buu ja chcę wreszcie grzywkę za brodę ;(( do brody jest jakieś 5-6 cm, także do końca roku powinna odrosnąć, mam nadzieję ;/ potem już tylko będzie idealna grzyweczka za brodę ach.. i długie włoski (za łopatki na razie chcę ^^) pocieniowane od brody w dół ;> co zrobić z tymi boczkami ? pomocy ! za niecały tydzień szkoła, a wtedy w-f i spięte włosy i wszystko będzie widać ;(
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.

Edytowane przez laza
Czas edycji: 2008-08-27 o 20:13
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 23:06   #179
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

a mi dziś zamiast ścieniować boki włosów przy grzywce, oczywiście pojechała mi po grzywce miałam taką ładną do brwi, pasowała mi, a teraz ścieła mi jakieś 2 cm jeszcze, tak mi to nie pasuje, jestem okropnie zła dziewczyny, Wy się znacie... kiedy mi ona odrośnie do takiej co miałam na początku? w ogóle przez te kilka dni do rozpoczęcia roku szkolnego, to się pewnie nic nie zmieni, co?
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 23:08   #180
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

niewiele, ale pewnie zacznie Ci się lepiej układać
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 13:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.