Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 16:03   #1501
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Hakuro jeszcze lepszy od flata lucy?
Uwielbiam flata lucy, więc w przyszłym miesiącu może wreszcie dorwę hakuro. U mnie lusiowy ultimate concealer brush przyszedł rozdygotany i rozpad się po 3 praniu, więc nie ma reguły.

To ten pędzel z essence jest strasznie mały, inaczej go sobie wyobrażałam.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 16:11   #1502
lanka
Rozeznanie
 
Avatar lanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 700
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ja mam. Ale nie mam porównania do EDM-owskich i Pixie.
Ale jak ocenisz? mieciutki?
__________________
80kg 29 IX 2009 -67.4 kg 23 lI 2010
I od nowa 75,3-74,6 - 73,7- 72,8- 71,9-71,2 - i znowu 74,1 i tak do usmiechnietej smierci... Cel 62 kg

lanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 16:28   #1503
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Hakuro jeszcze lepszy od flata lucy?
Uwielbiam flata lucy, więc w przyszłym miesiącu może wreszcie dorwę hakuro. U mnie lusiowy ultimate concealer brush przyszedł rozdygotany i rozpad się po 3 praniu, więc nie ma reguły.

To ten pędzel z essence jest strasznie mały, inaczej go sobie wyobrażałam.
ten moj lucy tez jest "rozdygotany"(he fajnie to ujelas), chyba nie sa warte tych pieniedzy..

ja tez myslalam ze jest wiekszy, ale spelnia swoje zadanie, wiec wielkosc nie swiadczy o efektywnosci. poza tym mozna go do torebki bez problemu schowac
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 18:28   #1504
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez lanka Pokaż wiadomość
Ale jak ocenisz? mieciutki?
Mięciutki I ma dużo włosków. I zbity chyba też jest (piszę "chyba", bo mogą byś na rynku jeszcze bardziej zbite, przy których SM może wypaść słabo Ale na moje oko, to jest zbity).
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 18:51   #1505
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

dla mnie pędzle lucy tez nie są warte tych pieniądzy...
co prawda mój sie nie rozpada ani nic, ale nie lubimy sie jakos...
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 23:25   #1506
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Jesli chcesz uzywac mineralow to pewnie ze sie oplaca kupic odpowiednie pedzle
tu masz np ten sam pojedynczy pedzel, nieco taniej ale bez zadnych probek:
http://allegro.pl/item1153063651_ped..._minerals.html

a tu taki fajny zestawik, bo uprzedzam ze kabuki jest rownie niezbedny:
http://allegro.pl/item1153063453_fla..._3_sztuki.html
tego pierwszego juz tez ogladalam, ale z probkami sie bardziej oplaca bo i tak chce jakies zamowic, bo jak narazie to z mineralow mam tylko nasza jadwige transparentną
a ten drugi zestaw bym moze kupila gdyby zamiast tego baby byl np do oczu jakis inny, bo po co mi dwa kabuki...

a czy dam rade uzywac tylko flat topa do mineralow?? nie mowie tu o makijazu oczu bo z tym narazie poczekam, ale o podkladzie jak narazie, ew jakis roz. ewentualnie mam zwykly gesty pedzel do pudru, nie wiem czy moge uzywac ?
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 23:37   #1507
lanka
Rozeznanie
 
Avatar lanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 700
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Mięciutki I ma dużo włosków. I zbity chyba też jest (piszę "chyba", bo mogą byś na rynku jeszcze bardziej zbite, przy których SM może wypaść słabo Ale na moje oko, to jest zbity).
Dzieki Zamowie go sobie
__________________
80kg 29 IX 2009 -67.4 kg 23 lI 2010
I od nowa 75,3-74,6 - 73,7- 72,8- 71,9-71,2 - i znowu 74,1 i tak do usmiechnietej smierci... Cel 62 kg

lanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 00:08   #1508
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Tak chwalicie te Hakuro, że też będę pilnować aukcji
Teraz najbardziej potrzebny jest mi blending brush. Może któraś z was ma ten z Hakuro? Jeszcze ciągle się na Maestro czaję, ale wolałabym coś z włosia syntetycznego

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w naturze w galerii kazimierz i było dużo tych pedzelków (ok 7 sztuk ) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...on-Essence.htm
Cena 11.99 zł
To są te na które jest ten szał?
Jakby ktoś był zainteresowany, to wczoraj we wrocławskiej Astrze było dużo tych pędzelków. Ja sobie odpuściłam, bo mam ten, tylko z innym kolorem włosia i w ogóle mam za dużo pędzli do różu. A czerwonego błyszczyku z Eclipse nadal nie dorwałam
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 01:51   #1509
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Czy pędzelki z EDM mogą mieć różnice? Domówiłm na allegro Eye Smudge Brush i Eye Kabuki Junior.
Eye Smudge różni się od mojego obecnego długością rączki i włosia natomiast Eye Kabuki Junior wygląda jakby miał obciętych kilka włosków przy skuwce
Różnice są też w kolorze rączki, ale to chyba normalne, w końcu jest bambusowa
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 10:27   #1510
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Tak chwalicie te Hakuro, że też będę pilnować aukcji
Teraz najbardziej potrzebny jest mi blending brush. Może któraś z was ma ten z Hakuro? Jeszcze ciągle się na Maestro czaję, ale wolałabym coś z włosia syntetycznego

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------


Jakby ktoś był zainteresowany, to wczoraj we wrocławskiej Astrze było dużo tych pędzelków. Ja sobie odpuściłam, bo mam ten, tylko z innym kolorem włosia i w ogóle mam za dużo pędzli do różu. A czerwonego błyszczyku z Eclipse nadal nie dorwałam
u mnie tez te pędzelkią są (bynajmniej były)
i tez sobie odpusciłam, bo mam za duzo pędzli w szczególnosci do różu
(nie ma czego załowac jak dla mnie ten błyszczyk to lipa)
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 13:07   #1511
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Czy pędzelki z EDM mogą mieć różnice? Domówiłm na allegro Eye Smudge Brush i Eye Kabuki Junior.
Eye Smudge różni się od mojego obecnego długością rączki i włosia natomiast Eye Kabuki Junior wygląda jakby miał obciętych kilka włosków przy skuwce
Różnice są też w kolorze rączki, ale to chyba normalne, w końcu jest bambusowa
Tak, pędzle EDM ostatnio się pogorszyły jakością - zamówiłam koleżance i jej się włosie sypało z pędzla Ja sobie teraz chyba zamówię Maestro, podobno świetna jakość.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 14:11   #1512
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Pytanie do dziewczyn zamawiających komplet pędzli sunshade.
Jesteście z niego zadowolone?
Bo ja nie jestem.
Mój bambo kabuki jest dużo za mały w stosunku do opisu do aukcji, wygląda jak połówka pędzla kabuki pixie. A wg wymiarów powinny być takie same.
I jak ja mam się tym malować?
Kabuki jest za to mniej zbity niż pędzle kabuki pixie.
Napiszę do nich zaraz, zobaczę co odpiszą.
Wrzucę wam nawet fotkę tego maleństwa skoro już zrobiłam na potrzeby aukcji:

Edytowane przez katty86
Czas edycji: 2010-08-13 o 14:32
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 14:50   #1513
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny na ktoras z Was brala pedzle Maestro od tej Pani na Allegro ze znizka -20%? Bo mnie kusi ale ma malo opinii i boje sie:/
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 14:59   #1514
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dopiszę,że dostałam odpowiedź, że pędzel bambo kabuki jest zgodny z wymiarem na aukcji.
Rzeczywiście na aukcji podana jest wysokość 5.5cm,ale nie są podane żadne inne wymiary.Gdyby były na pewno bym go nie kupiła.
Natomiast na innej ich aukcji,pędzel ma tą samą nazwę i wymiary pixie kabuki. Gdyby te pędzle miały inne nazwy nie byłoby sprawy.
Ale tak to uważam że jest to wprowadzenie klienta w błąd.
Choć na pewno ja też nie jestem bez winy,bo mogłam dopytać.
Ale nawet nie przyszło mi do głowy,że ten pędzel może być nie tylko niższy ale też węższy.
No nic,pędzelki zwrócę. Zwłaszcza, że kabuki też jest jakiś rzadki.
Mam nadzieję,że oddadzą mi kasę bez problemów.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 15:08   #1515
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Dopiszę,że dostałam odpowiedź, że pędzel bambo kabuki jest zgodny z wymiarem na aukcji.
Rzeczywiście na aukcji podana jest wysokość 5.5cm,ale nie są podane żadne inne wymiary.Gdyby były na pewno bym go nie kupiła.
Natomiast na innej ich aukcji,pędzel ma tą samą nazwę i wymiary pixie kabuki. Gdyby te pędzle miały inne nazwy nie byłoby sprawy.
Ale tak to uważam że jest to wprowadzenie klienta w błąd.
Choć na pewno ja też nie jestem bez winy,bo mogłam dopytać.
Ale nawet nie przyszło mi do głowy,że ten pędzel może być nie tylko niższy ale też węższy.
No nic,pędzelki zwrócę. Zwłaszcza, że kabuki też jest jakiś rzadki.
Mam nadzieję,że oddadzą mi kasę bez problemów.
Dziewczyny kiedys pisaly na watku ze ten "trzeci" to malenstwo i nie wiadomo do czego go uzywac Poza tym wydaje mi sie, ze zdjecia na aukcji ukazuja ze jest malenki, szczegolnie na zdjeciu gdzie sa grupowo wszystkie trzy pedzle

Ale, ze wlosie rzadkie to juz nic ich nie usprawiedliwi

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2010-08-13 o 15:13
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 15:13   #1516
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

tez uwazam, ze na aukcji widac, ze pędzel jest malutki i dlatego od razu stwierdziłam, ze takie malenstwo mi niepotrzebne (ale na szybkie poprawki do torebki moze się nadac ew. rozswietlacz mozna nim nałozyc)

dziewczyny wczesniej wrzucały fotki tych pędzelków
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 15:14   #1517
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedys pisaly na watku ze ten "trzeci" to malenstwo i nie wiadomo do czego go uzywac Poza tym wydaje mi sie, ze zdjecia na aukcji ukazuja ze jest malenki, szczegolnie na zdjeciu gdzie sa grupowo wszystkie trzy pedzle
Moim zdaniem po zdjęciach właśnie nie widać, że jest maleńki.
Może że jest trochę mniejszy,ale nie że aż taki malutki.
Jakoś przegapiłam post, że on jest taki mały.
Nawet pytałam o te pędzle, ale też takiej informacji nie było niestety.
Tylko,że są takie jak pędzle edm i pixie. Moim zdaniem nieprawda,kabuki pixie ma więcej włosia niż kabuki z zestawu. O maleństwie nie wspomnę.
Może flat top jest identyczny.W stosunku do pixie ma inna rączkę.
Włosie na oko takie same, no ale malować się nie będę przecież.


Jak znaleźć te pędzle maestro na allegro bo jakoś nic mi nie wyskakuje.
Podajcie linka na pw.

Edytowane przez katty86
Czas edycji: 2010-08-13 o 15:17
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 15:20   #1518
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny ostatnio tez narzekaly, ze pedzle EDM sie pogorszyly, moze wlasnie TE NOWE "wersje" juz takie beda? Moze chca na wlosiu oszczedzac? Wystarczy, ze z kadego pedzla odejma 3-5% wlosia i przy tak masowej produkcji sa juz bardzo na plus na tym. Stad moze te oszczedzanie na wlosiu?
Niestety czesto (na szczescie nie zawsze) jak popyt rosnie to towar traci na jakosci albo cena idzie w gore

Dlatego chcialabym zaopatrzyc sie szybko w pedzle Maestro, zanim zacznie sie szał na ich punkcie i ceny pojda w gore z Hakuro przeciez tak jest... juz pisali, ze cena flata pojdzie w gore.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 16:33   #1519
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Bamboo kabuki jest wielkościowo zbliżony do baby kabuki EDM, było już o tym Według mnie najlepszy pędzlak do rozświetlacza.

Ja natomiast muszę się poskarżyć na flata hakuro- po ostatnim praniu część włosia zaczęła odstawać i zrobiła się taka wygięta, jak przesuszone włosy, nie wiem, jak to inaczej opisać. Jeszcze w życiu mi się nic takiego z pędzlem nie stało Chyba następnym razem skuszę się na ten zestaw z sunshade.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 16:51   #1520
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ok,może i było. Nie widziałam,nie wiedziałam.
Rozświetlacza nie używam,gdyby pędzel kabuki był gęstszy to by zostały u mnie bo dwa pędzle w tej cenie nadal by się opłacały, ale tak to polecą z powrotem,bo jeden pasujący pędzel za 39zł to nie ma dla mnie sensu.

Poza tym szczerze mówiąc to nie o to chodzi czy to było w wątku czy nie, nie każdy czyta wizaż, a moim zdaniem ta aukcja wprowadzała w błąd.
Na innej aukcji są podane dokładne wymiary pędzla, na tej tylko wysokości po to żeby nie zwracać uwagi na to jaki ten mały pędzel jest mały. Podobnie ze zdjęciami, moim zdaniem jakby chcieli uczciwie pokazać że ten pędzel jest tak mały to by go zestawili z tym drugim kabuki włosiem do aparatu i by było widać.
W dodatku nazwa pędzla w zestawie i w pojedynczej aukcji jest taka sama co także jest mylące.
Nie jest to kłamstwo, tylko manipulacja informacjami.
Tak jakby liczyli,że kupujący się nie domyśli, kupi i już przeboleje ten mały pędzel. Ja akurat czuję się oszukana i jestem zła sama na siebie, że nie doczytałam i nie dopytałam przed zakupem.
Mam nadzieję, że przynajmniej nie będzie problemów ze zwrotem kasy.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 18:19   #1521
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Bamboo kabuki jest wielkościowo zbliżony do baby kabuki EDM, było już o tym Według mnie najlepszy pędzlak do rozświetlacza.

Ja natomiast muszę się poskarżyć na flata hakuro- po ostatnim praniu część włosia zaczęła odstawać i zrobiła się taka wygięta, jak przesuszone włosy, nie wiem, jak to inaczej opisać. Jeszcze w życiu mi się nic takiego z pędzlem nie stało Chyba następnym razem skuszę się na ten zestaw z sunshade.

ja dzisiaj dostałam swój nowiutki zestaw Sunshade i jeszcze nie testowałam ich, jutro użyję i zdam relację, jak dla mnie pędzelki super, mieciutkie, gęste i jakościowo niemal jak edm a cena za 3 jak cena 1 flata edm
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 18:39   #1522
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Katty, ale ja Ciebie absolutnie nie oskarżam, stwierdzam fakt. Świętym prawem konsumenta jest uzyskanie od sprzedającego wyczerpującej informacji o towarze. Po prostu zaskoczyła mnie Twoja ostra reakcja, tym bardziej, że od jakiegoś czasu chiński dostawca pędzlaków a la EDM faktycznie odchudza włosie i jest to obserwowalne zarówno w pędzlach Sunshade, jak i EDM, czy Pixie, więc akurat w tym punkcie nie posądzałabym sprzedawcy o złą wolę. Zresztą na dobrą sprawę wprowadzenie w błąd co do wielkości bamboo może być spowodowane zwykłym 'lenistwem'. No, ale to nie usprawiedliwia

Beata testuj, testuj
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 19:41   #1523
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja akurat wiedziałam, ze ten malutki sunshade jest tak mały, poniewaz mam baby flat topa EDM i tez jest mini, dlatego nie spodziewałam się większego pędzla skoro producent ten sam

a co do małej objętosci włosia to prawda, bo czym wczesniej zamawiałam pędzle tym więcej włosia miały, a te nowsze "odchudzone" są i mówię o pędzlach EDM
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 19:41   #1524
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Nie mam do nich pretensji o jakość kabuki, bo rzeczywiście może być to sprawka producenta.
Choć tak naprawdę to nie wiemy tego. Może są dwa rodzaje pędzli,np. tańsze i droższe i zamienili te droższe na tańsze.
Ale jest także bardzo możliwe,że producent próbuje przyoszczędzić, czym moim zdaniem sam sobie strzela w stopę. I chyba taka opcja jest bardziej prawdopodobna skoro u każdego sprzedawcy jest różnica w jakości w porównaniu do starych pędzli.
Co do kabuki to po prostu uważam,że ma mniej włosia niż ten co mam z pixie.Do pudra/primera pewnie się nada. Ale czy do podkładu to niekoniecznie moim zdaniem. W każdym razie nie podoba mi się to.
Co do tego drugiego pędzla to myślę,że napisali jak napisali żeby klient kupił zestaw myśląc że kupuje 3 pędzelki do podkładu a nie dwa.


A fakt,że reakcja dość ostra bo zdenerwowałam się.Zwłaszcza,że pędzelki miały być na prezent dla siostry a tak to muszę kombinować od nowa coś, a mało czasu zostało.

Edytowane przez katty86
Czas edycji: 2010-08-13 o 19:43
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 10:58   #1525
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Tak czytam i czytam i juz zupełnie nie mam pojecia które pedzle kupic ciągle cos nie tak lub jak sie juz zdecyduje to któras z was pisze ze jednak to nie to i dalej jestem w kropce.I co tu zrobic
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 11:19   #1526
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja mam ten zestaw pędzli z sunshade minerals i moje są identyczne jak FT i LHK, które mam z Pixie
A ten malutki kabuki jest bardzo fajny i idealny np do rozświetlacza.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 11:28   #1527
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja mam ten zestaw pędzli z sunshade minerals i moje są identyczne jak FT i LHK, które mam z Pixie
A ten malutki kabuki jest bardzo fajny i idealny np do rozświetlacza.
Cytat:
Napisane przez RamiStars Pokaż wiadomość
Tak czytam i czytam i juz zupełnie nie mam pojecia które pedzle kupic ciągle cos nie tak lub jak sie juz zdecyduje to któras z was pisze ze jednak to nie to i dalej jestem w kropce.I co tu zrobic

A więc zdaję relajcję z pierwszego użycia Flat Topa Sunshade Minerals.

Bardzo fajny, milutki, gęsty, podkłąd gładko się rozprowadza bez smug, łatwo rozciera

pozostałe dwa z kompletu LHK i mini kabuki wystawiłam na targowisku ale jeśli nic za nie nie znajdę ciekawego to mini będę używać do rozświetlacza właśnie a LHK do różu EDM
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 13:24   #1528
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Mam jeden EDM-owy LHKabuki sprzed roku i jeden nowy (tzn. z maja tego roku) i nie widzę żadnej różnicy między nimi. Rozróżniam je tylko tylko po tym, że ze starego zmyło się logo. Włosie jest identyczne i jest go na oko tyle samo. Nie wypada nic ani ze starego ani z nowego.
Mam też inne EDM-owe pędzle stare i nowe i widzę żadnego pogorszenia jakości nowych pędzli w stosunku do starych.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 14:40   #1529
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Jak jest z pedzlami Kozłowskiego nadaja sie do minerałkow?
http://www.pedzle.com.pl/products.php?pcid=2
Jesli tak to ktore?Matko mam juz 1000 pomysłow na minute
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 09:18   #1530
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny na ktoras z Was brala pedzle Maestro od tej Pani na Allegro ze znizka -20%? Bo mnie kusi ale ma malo opinii i boje sie:/
Ogolnie niby taniej ale jaka jest pewnosc ze to nie podrobki?Czy nie lepiej dac normalna cene u nich na stronce niz sie zastanawiac czy sa orginalne?
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.