Jak wyglądać na starszą ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-26, 12:25   #1
Pati_Yoshioka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 5

Jak wyglądać na starszą ?


Raz dają 15 lat a raz dają 20 lub 26 a mam 17 lat. nie kumam tego.
Więc na ile wam wyglądam i przy okazji jak wyglądać na starszą o kilka lat, chociaż o te 3 lata. W maju następnego roku bd miała 18 a nie chce żeby wszyscy myśleli że mam 15 .

tu macie moje foto :
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...42860258_n.jpg

W czarnych włosach to ja *.*
Pati_Yoshioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 13:14   #2
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jak wyglądać na starszą ?

Dziewczyno ciesz się, jak będziesz miała lat 30 i będą ci dawać 26, a nie jak twoim koleżankom 33 to będziesz aż pod sufit skakać. Doceń to, naprawdę. Ja mam lat 23, dają mi góra 18, czasem nawet jeszcze o dowód mnie proszą i cholernie mnie to cieszy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 13:37   #3
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak wyglądać na starszą ?

nie postarzaj się to, że czasem dadzą ci 15 a czasem 25 to nic dziwnego Nie przejmowałabym się tym większość nastolatek wygląda tak, że mogłaby mieć zarówno 14 jak i 19 lat - na przykład nie wiem ile lat ma koleżanka na zdjeciu, ale dla mnie równie dobrze moze mieć 14 lat jak i 26 .
Na twoim miejscu jedynie zadbałabym o brwi, zainwestowałabym w hennę albo podmalowywałabym je ciemnoszarym (oczywiście matowym) cieniem chyba że nie masz teraz czarnych włosów, to wtedy jakimś szarobrązowym.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-08-26 o 13:40
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 17:51   #4
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Jak wyglądać na starszą ?

Boże, myślałam, że będzie tu pisać jakaś kobieta o wyglądzie dziecka, a tu zaledwie 17 lat Nie masz się czym przejmować, według mnie z twarzy wyglądasz na swój wiek. W przyszłości wystarczy zmienić ubiór na coś bardziej kobiecego i nikt Cię z dzieckiem nie pomyli, więc nie ma co dramatyzować. Nie wiem, ile lat ma koleżanka po lewej stronie, ale wygląda dużo młodziej od Ciebie.

Aha. Jeszcze jedno. Nie wmawiaj sobie młodego wyglądu tylko dlatego, że raz na jakiś czas ktoś daje Ci 15 lat. Piszesz też, że czasami ludzie oceniają Cię na ponad 20 - to znaczy, że wygląd w Twoim przypadku wcale nie sugeruje wieku (gdybyś wyglądała dziecinnie, to wszyscy jak jeden mąż dawaliby Ci mniej lat niż masz - mówię Ci to na podstawie swoich doświadczeń).
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 17:54   #5
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Jak wyglądać na starszą ?

Myślę że pomogłaby zmiana stylu ubierania się
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 19:23   #6
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak wyglądać na starszą ?

Cytat:
Napisane przez Pati_Yoshioka Pokaż wiadomość
Raz dają 15 lat a raz dają 20 lub 26 a mam 17 lat. nie kumam tego.
Więc na ile wam wyglądam i przy okazji jak wyglądać na starszą o kilka lat, chociaż o te 3 lata. W maju następnego roku bd miała 18 a nie chce żeby wszyscy myśleli że mam 15 .

tu macie moje foto :
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...42860258_n.jpg

W czarnych włosach to ja *.*
Bo każdy inaczej odbiera daną osobę. Tak jak pisze v-x-n gdybyś wyglądała młodziutko to wszyscy dawali by Ci mniej.Taka rozpiętość w ocenie wieku może być przez Twój mocny make up oczu i pofarbowane włosy- dla jednych wyglądasz na pomalowana 15-stkę, dla innych już poważniej po prostu Ja bym Ci dała 18-19 lat a Twojej koleżance 14-15
Poza tym nie zrozumiem dramatyzowania bądź dumy z powodu młodego wyglądu gdy pisze to osóbka nastoletnia bądź dwudziestokilkuletnia:rol leyes: Jesteście młodziutkie to co w tym nadzwyczajnego że i wyglądacie młodo? Gdyby to 35-latka (nie żeby to był zaawansowany wiek) pisała że dają jej 20 lat to już można pozazdrościć "żalenie się" na młody wygląd gdy JEST się bardzo młodym to tak jakby 80/90-latka pisała że wygląda dosyć staro i nie jest taka jędrna
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 17:51   #7
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Jak wyglądać na starszą ?

Brwi potraktuj czarna henna, - to Cie troszke 'postarzy'. W ogóle ladna z Ciebie dziewoja, wygladasz na swój wiek. Tylko zrób brwi- za bardzo kontrastuja z czarnymi wlosami.
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 22:41   #8
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Jak wyglądać na starszą ?

Osobiście wydaje mi się,że...
-masz trochę za jasny podkład przez co wygląda to lekko niezdrowo
-na pewno nie zaszkodzi także trochę różu na policzki
-rama dla brwi (generalnie dzięki makijażowi brwi także wyglądamy bardziej poważnie)
ale jedna z wizażanek wspomniała o sposobie ubierania...
widzę,ze trochę stylizujesz się na punk/gotic ( chodzi mi o kolor włosów- IMO- ciut za ciemny do twojej bardzo jasnej buzi; i makijaż), który jest stylem charakteryzujący młodzież , ponadto t-shirt z nadrukiem plus spódniczka...hmm... nie chce Cie urazić, sama jestem konkretniejszych kształtów...a u Ciebie widzę dość duży biust i lekki brzuszek a ubrania które sobie wybrałaś... jakby to ująć-nie wyglądasz w nich korzystnie.
Co prawda nie widzę całej sylwetki,ale wydaje się,że masz figurę typu jabłko... wygoogluj sobie co powinnaś nosić .
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 02:04   #9
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Jak wyglądać na starszą ?

Uzunia dobrze prawi. odrobina delikatnego(!!!) rózu- styl goth jest bardzo ok, ale odrobina rózu nie zaszkodzi. Tylko 'lekka reka', zebys nie zrobila sobie krzywdy i na ulice nie wyszla wygladajac jak rosyjska laleczka. Pocwicz w domu. Róze Bourjois sa bardzo dobre- trzeba sie namachac zeby z nimi przesadzic.

Jak wspomnialam, brwi do zrobienia. Henna, zeby byly bardziej wyraziste. Tak przy okazji- wyglada na to, ze masz rzadkie wlosy. Spróbuj nie cieniowac tak mocno, beda wygladaly o wiele lepiej- szczególnie jesli zalezy Ci na stylu goth, a nie emo.

Teraz ubranie- ten T-Shirt i ta spódnica nie pasuja do siebie wcale. figura 'ginie' pod workowatymi ciuchami. Jesli zakladasz szeroka spódnice, niech top bedzie bardziej dopasowany. Potencjal jest! Jesli mozesz, wrzuc jeszcze inne fotki.

---------- Dopisano o 02:04 ---------- Poprzedni post napisano o 02:00 ----------

A, i jeszcze jedno- Twój makijaz pomniejsza optycznie Twoje oko. Na Twoim miejscu pobawilabym sie cieniami (wypróbuj neutralne, satynowe kolory- np. w odcieniu waniliowym, w chlodnej tonacji) i delikatnie podkresl zalamanie powieki czekoladowym, matowym cieniem. Uzyj delikatnego bialego cienia w wewnetrznym kaciku oka. Dolna powieke musnij czekoladowym cieniem do polowy, rozetrzyj. I wtedy maluj kreche czarnym eyelinerem, wyciagajac ja troche bardziej do góry. Takie cos a'la pin-up. Mysle, ze jak zrobisz te brwi, bedzie wygladalo calkiem spektakularnie.
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 11:41   #10
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak wyglądać na starszą ?

yhmmm ja tu nie widzę stylu goth... czarne włosy, jasna cera i spódniczka to jeszcze nie styl goth czy punk mnie się bardziej ta akurat stylizacja kojarzy z kimś, kto lubi Japonię, mangę, anime - ale moim zdaniem nie ma w tym nic złego, wszak autorka jest nastolatką. i dziewczyny, nie rozpędzajmy się! dziewczyna chce się troszkę postarzyć (moim, i nie tylko, zdaniem - niesłusznie), a nie zmieniać cały wygląd.

ktoś zwrócił uwagę na kreskę - warto popracować nad techniką jej rysowania, bo jest za duża, za gruba do kształtu oka. z pomocą przyjdzie youtube a przede wszystkim brwi. jak je zrobisz, włosy nie będą się wydawały za ciemne.

co do ubioru - wskazuje na młody wiek, może nie jest dopasowany do sylwetki, ale IMHO ubiór to nie tylko podkreslanie kształtów i ozdoba. jak dla mnie lepiej mieć wlasny styl ubierania niż podążać za modą i wyglądać tak samo jak 80% młodych kobiet - nawet jeśli oznaczałoby to korzystny wygląd. jeśli jednak autorka wątku chce porady w sprawie ubioru to pewnie poprosi o nią na odpowiednim forum, bo to jest makijażowe raczej
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.