NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-22, 13:15   #1951
mghunt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

super
mghunt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 14:59   #1952
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
A co do papaya shake - leży kolejny tydzień w moim kuferku i nie mam na niego pomysłu :/ może dzis w końcu go użyję, o ile znajdę inspirację...
Też się długo zastanawiałam. U mnie obecnie w połączeniu z Iguaną Indigo Najpierw robiłam lewą rękę, na środkowym i serdecznym miało być cieniowanie pomarańcz/fiolet. Niestety Iguana się nie nadaje Zostawiłam więc tak jak było, na prawej ręce odwrotnie położyłam kolory.
Zdjęcie oczywiście nie oddaje prawdziwych barw.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13054959_1177480058958990_809050672_o.jpg (152,3 KB, 109 załadowań)

Edytowane przez misisia86
Czas edycji: 2016-04-22 o 15:02
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 08:06   #1953
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Hej.
Myślę nad zakupem jakiegoś lakieru w odcieniu różu. Zastanawiam się nad 3 kolorami; Madam Butterfly, Pink Lady i My Lolita.

Nie mogę jednak nigdzie znaleźć porównania choćby dwóch kolorów.
Czy Madam Butterfly jest neonem a Pink Lady brudnym/zgaszonym różem?
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 08:40   #1954
dkni41
Raczkowanie
 
Avatar dkni41
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 407
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Hej.
Myślę nad zakupem jakiegoś lakieru w odcieniu różu. Zastanawiam się nad 3 kolorami; Madam Butterfly, Pink Lady i My Lolita.

Nie mogę jednak nigdzie znaleźć porównania choćby dwóch kolorów.
Czy Madam Butterfly jest neonem a Pink Lady brudnym/zgaszonym różem?
Porównania nie mam ale pink lady jest mocno neonowy i nasycony, nie jest aż tak cukierkowy
Na żywo bardziej daje po oczach

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
dkni41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 08:57   #1955
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dzięki! Czyli jednak szukam czegoś innego bardziej stonowanego
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 09:22   #1956
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Dzięki! Czyli jednak szukam czegoś innego bardziej stonowanego
Moze forever calm ?
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 09:54   #1957
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja próbowałam reklamować marszczacego banan exotic, niestety nic nie wyszło bo lakier kupiony na stoisku, więc ich to nie interesuje. A paragon dawno w koszu także nie mam z nim co iść.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-23, 11:18   #1958
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Moze forever calm ?
Byłam na stoisku, pooglądałam wzorniki i wybrałam Pink Panther
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 16:47   #1959
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziękuję za podpowiedzi jednak mam z tym kolorem jakiś problem. Kiedys juz zrobiłam z nim ombre, po pomalowaniu jednej ręki sie rozmyslilam i zmylam mani. Dzis postanowiłam go troszkę rozbielic, mieszanka pomalowalam jedna dlon, spojrzałam na efekt i... Zmylam. Obecnie mam gole paznokcie, kufer pelen lakierów i brak chęci i pomysłu na mani...
Właśnie przeszukuję oferty okolicznych domowych manicurzystek Taka niemoc mnie dopadła!

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2016-04-23 o 17:04
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 09:32   #1960
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ja próbowałam reklamować marszczacego banan exotic, niestety nic nie wyszło bo lakier kupiony na stoisku, więc ich to nie interesuje. A paragon dawno w koszu także nie mam z nim co iść.
Ja napisałam do nich maila, że tego i tego dnia zamawiałam ich lakier, ale nie napisałam, że z allegro i że z tego ich nieoficjalnego konta. Nawet nie pytali skąd, gdzie, jak tylko od razu, żebym wybrała sobie nowy kolor to wyślą. I tak jak mówiłam, do lakieru dosłali mi jeszcze brokaty, więc ze swojej pierwszej (mam nadzieje mimo wszystko ostatniej) reklamacji byłam bardzo zadowolona
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 09:39   #1961
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

To widać robią jak chcą, mnir najpierw pytali czy dobrze płytkę przygotowuje, potem zdjęcia chcieli to wysłałam, potem o przelew i jak napisałam że lakier kupiony na stoisku to coś napisali o kodeksie cywilnym i że produkty reklamuje się w miejscu zakupu.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 15:24   #1962
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Dzięki! Czyli jednak szukam czegoś innego bardziej stonowanego
Jeżeli szukasz czegos bardziej stonowanego to polecam Pink Panther.

Natomiast w moim odczuciu Pink Lady nie jest typowym neonem, a juz z pewnoscia nie tym zarowiastym (strasznie nie luie neonow). Dla mnie to specyficzny kolor - taki ciemniejszy, w swietle dziennym widac, ze jest troche neonowy, ale a bym go okreslila jako ciemniejszy zywy roz.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
To widać robią jak chcą, mnir najpierw pytali czy dobrze płytkę przygotowuje, potem zdjęcia chcieli to wysłałam, potem o przelew i jak napisałam że lakier kupiony na stoisku to coś napisali o kodeksie cywilnym i że produkty reklamuje się w miejscu zakupu.
Bo tak jest. Reklamacja za wady fizyczne towaru jest kierowana do sprzedawcy, no ale tutaj musisz miec dowod zakupu bo np. nie odtworzysz go za posrednictwem zlozonego zamowienia.

Natomiast do producenta jest kierowana gwarancja w sytuacji, gdy masz gwarancje albo producent jest jednoczesnie sprzedawca.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2016-04-24 o 15:26
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 15:44   #1963
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość

Bo tak jest. Reklamacja za wady fizyczne towaru jest kierowana do sprzedawcy, no ale tutaj musisz miec dowod zakupu bo np. nie odtworzysz go za posrednictwem zlozonego zamowienia.

Natomiast do producenta jest kierowana gwarancja w sytuacji, gdy masz gwarancje albo producent jest jednoczesnie sprzedawca.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Nie wiedziałam, ale skoro tak jest to nie stosują tego wobec wszystkich tylko wybiórczo. Trudno, jakoś się nie zalalamalam z tego powodu i tak do neonaila byłam średnio nastawiona ponieważ z każdym kolorem jest jakiś problem. A w sumie nie, perseus jest bezproblemy. A tak to albo z końcowek uciekają, smuza, czy zostają jakieś plamy. I nawet gdyby reklamacje uznali to bym nastawienia raczej nie zmieniła. Z tej firmy korzystam tylko wtedy gdy nie potrafię znaleźć absolutnie w żadnej przyjaznej mi firmie koloru. Jak np perseus czy vibrant blue.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 15:52   #1964
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Zakochałam sie w tych dwóch kolorach <3 Moje wczorajsze mani skończone o 1 w nocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160424_14_17_57_Pro.jpg (63,8 KB, 110 załadowań)
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 16:20   #1965
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, ale skoro tak jest to nie stosują tego wobec wszystkich tylko wybiórczo. Trudno, jakoś się nie zalalamalam z tego powodu i tak do neonaila byłam średnio nastawiona ponieważ z każdym kolorem jest jakiś problem. A w sumie nie, perseus jest bezproblemy. A tak to albo z końcowek uciekają, smuza, czy zostają jakieś plamy. I nawet gdyby reklamacje uznali to bym nastawienia raczej nie zmieniła. Z tej firmy korzystam tylko wtedy gdy nie potrafię znaleźć absolutnie w żadnej przyjaznej mi firmie koloru. Jak np perseus czy vibrant blue.
No wiesz, ja tez bym nie uwzglednila reklamacji gdybym nie miala dowodu zakupu. A dlaczego twierdzisz, ze podchodza wybiorczo do reklamacji? Moze dziewczyny zamawialy przez internet, dlatego tak sprawnie im poszla ta reklamacja.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 16:29   #1966
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No wiesz, ja tez bym nie uwzglednila reklamacji gdybym nie miala dowodu zakupu. A dlaczego twierdzisz, ze podchodza wybiorczo do reklamacji? Moze dziewczyny zamawialy przez internet, dlatego tak sprawnie im poszla ta reklamacja.
Opowiadalam na komentarz gdzie było napisane że lakier był kupiony na allegro nie przez ich oficjalny kanał, gdzie neonail nawet o to nie pytalo. Więc jak widać podchodzą wybiórczo. Poza tym gdzieś na forum jest też post o reklamacji lakieru że stoiska, poprzez stronę neonail.

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-04-24 o 16:31
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 16:38   #1967
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Opowiadalam na komentarz gdzie było napisane że lakier był kupiony na allegro nie przez ich oficjalny kanał, gdzie neonail nawet o to nie pytalo. Więc jak widać podchodzą wybiórczo. Poza tym gdzieś na forum jest też post o reklamacji lakieru że stoiska, poprzez stronę neonail.
Wybacz, ale to nie jest zadna wybiorczosc, bo robiac zakupy przez internet nie trzeba dowodu zakupu, bo ten zakup jest gdzies rejestrowany np. w postaci historii zamowien. Ty nie masz dowodu zakupu, do tego kupowalas na stoisku, wiec z tego wzgledu masz pozamiatane i nie powinno byc to zrodlem Twego zdziwienia

Reklamacja i tak czy siak ostatecznie trafia do producenta, tylko ze w przypadku reklamacji za posrednictwem sprzedajacego.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 16:44   #1968
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

W takim razie mogłam rzeczywiście napisać że zamówiłam gdzieś tam przez internet, nie u nich ale gdzieś tam i miałabym prawo do reklamacji ;-)
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 17:14   #1969
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

No nie do konca, bo jeszcze pozostaje kwestia "zarejestrowania historii zamowienia" itd :P No chyba ze uwierzyliy na slowo. Ale w ten sposob latwo o "wyludzenia":P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 17:50   #1970
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

No w sumie racja ktoś mogły zgłaszać reklamacje w dwóch punktach, ale o tym nie pomyślałam wcześniej. Trudno się mówi, nie zbieram wszystkich paragonow, szczególnie za takie pierdóły. Jak kiedyś jeszcze coś od nich zakupie to będę pamiętać żeby odłożyć.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 22:15   #1971
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No nie do konca, bo jeszcze pozostaje kwestia "zarejestrowania historii zamowienia" itd :P No chyba ze uwierzyliy na slowo. Ale w ten sposob latwo o "wyludzenia":P
Tak jak pisałam wyżej - mnie nikt o żadne szczegóły nie pytał... Więc nie wiem jak to jest... Na informację, że zamawiałam u nich lakier takiego i takiego dnia (nie podałam więcej szczegółów, o żadne też mnie nie pytano) dostałam taką odpowiedź:

Dzień dobry,

Szanowna Pani, aby nie powstawały takie "bąbelki"
należy nakładać bardzo cienką warstwę.
Jednakże nasza firma chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom naszym Klientom wyślemy Pani na nasz koszt
dodatkowo jeden lakier.
Proszę o podanie nr jaki Pani chce otrzymać oraz podać dane na jaki adres ma być wysyłka.

Więc moja reklamacja była ekspresowa, ale może mi się pofarciło..
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 22:24   #1972
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

A to ja nie wiem Moze zaczeli miec zbyt duzo przypadkow takich reklamacji i zaczeli juz ostrozniej podchodzic do ich uwzgledniania.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 22:51   #1973
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Mi się bardziej wydaje, ze to zalezy od osoby ktora rozpatruje reklamacje Bo na pewno nie jest to jedna i ta sama osoba
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 04:09   #1974
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

jakiś czas temu też rozpatrywałam reklamacje lakier kupiony na stoisku i to nie przeze mnie, a mimo to bez problemu przysłali nowy także faktycznie działają wybiórczo, w zależności od tego kto reklamacje przyjmuje
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 14:01   #1975
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Bylam dzis na stoisku NN obczaic cat eye. Wzorniki pomalowane fatalnie, nawet nie robilam foty, bo efekt praktycznie niewidoczny. Masakra. Wierze, ze kolory sa ladne, ale nikt na nie nie zwroci uwagi, ogladajac tak niedbale pomalowany wzornik.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 14:19   #1976
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Opowiadalam na komentarz gdzie było napisane że lakier był kupiony na allegro nie przez ich oficjalny kanał, gdzie neonail nawet o to nie pytalo. Więc jak widać podchodzą wybiórczo. Poza tym gdzieś na forum jest też post o reklamacji lakieru że stoiska, poprzez stronę neonail.
To chyba ja kupowałam na stoisku i zadzwoniła do mnie pani z NN i miałam na to samo stoisko podejść i wziac nowy lakier, a tamten oddać
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 20:15   #1977
beck20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Taka informacja na profilu Neonail na fb:
"Marka NeoNail już niedługo obchodzi swoje 10 urodziny! Planujemy celebrować je hucznie i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek Emotikon heart Ponieważ nasze najbliższe spotkanie nastąpi 7-8 maja podczas Targów Beauty Vision w Poznaniu, serdecznie Was zapraszamy na wspólne świętowanie! Więcej szczegółów zdradzimy już wkrótce"

Mi uwzględnili reklamację, zamawiałam z nieoficjalnego konta. Napisałam do nich, że przysłali rozwarstwiony lakier, przekazali moją wiadomość do działu reklamacji, a dział odpisał, że wychodzą naprzeciw klientom... i kazali wybrać nowy kolor, a do koloru dodali 3 pojemniczki z brokatem. To było miłe
beck20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 07:21   #1978
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

a ja wczoraj weszłam w posiadanie dwóch Cat Eye! postaram się dzisiaj wrzucić je na wzorniku i wam pokazać, wybrałam kolory cymric i sphynx
koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 08:04   #1979
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Super. Czekamy na fotki
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:34   #1980
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez koralowanka Pokaż wiadomość
a ja wczoraj weszłam w posiadanie dwóch Cat Eye! postaram się dzisiaj wrzucić je na wzorniku i wam pokazać, wybrałam kolory cymric i sphynx
Ooo mnie bardzo interesuje cymric, bo sama zawiesiłam na nim oko
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.