Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2007-11-15, 14:52   #31
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

dziewczyny wklejam fajny link do ciuchów na deskę czy narty :

http://girl.supersklep.pl/

dziś przyszła do mnie kurteczka z tego sklepu, jestem mega zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg coalition.jpg (61,2 KB, 84 załadowań)
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 14:56   #32
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
dziewczyny wklejam fajny link do ciuchów na deskę czy narty :

http://girl.supersklep.pl/

dziś przyszła do mnie kurteczka z tego sklepu, jestem mega zadowolona
zamierzasz w niej jeżdzić na desce? a ni ebędzie za krótka?
Przy zakupie spodni i kurtki na deskę nalezy zrobić skłon do ziemi i zobaczyć czy ciało nie wystaje kurtka najlepiej 'za pupę' zeby była, więc narciarskie sie raczej nie nadają JA zaczynałam deskę po nartach- to była masakra dlatego lepiej zacząć od razu na desce. Nie wiem jak niektóre z was mogą wkładać rajstopy pod spodnie, nie wyobrażam sobie tego, umieram ze smiechu (przepraszam )
Nie umiem jeździć w czapce, drażni mnie, juz wolę w kapturze. Kask kupię sobie jak zacznę skakać lub jeżdzić za granicę, bo na tych polskich stokach to nawet nie ma miejsca żeby się porzadnie rozpędzić
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 15:34   #33
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Jeszcze jedna mała uwaga - Nie prać ubrań z membraną zwykłym proszkiem! Do tego potrzeba specjalnych środków!

Mam inne pytanie.. Jak to jest z tymi wyciągami? Bo ja za każdym razem panicznie się ich boję Na orczykowych już tam jakieś "doświadczenie" mam, ale na krzesełkowych w ogóle Boje się, że dostanę krzesełkiem w głowę(orczykiem już miałam okazję):/
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 15:42   #34
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
zamierzasz w niej jeżdzić na desce? a ni ebędzie za krótka?
Przy zakupie spodni i kurtki na deskę nalezy zrobić skłon do ziemi i zobaczyć czy ciało nie wystaje kurtka najlepiej 'za pupę' zeby była, więc narciarskie sie raczej nie nadają JA zaczynałam deskę po nartach- to była masakra dlatego lepiej zacząć od razu na desce. Nie wiem jak niektóre z was mogą wkładać rajstopy pod spodnie, nie wyobrażam sobie tego, umieram ze smiechu (przepraszam )
Nie umiem jeździć w czapce, drażni mnie, juz wolę w kapturze. Kask kupię sobie jak zacznę skakać lub jeżdzić za granicę, bo na tych polskich stokach to nawet nie ma miejsca żeby się porzadnie rozpędzić
hej. mam zamiar w tym roku zalożyć ja na stok kurtka ma na plecach specjalną przypinaną klapkę - która uniemożliwia dostanie się śniegu i chroni dodatkowo od zimna . firma coaliton to firma zajmująca się rzeczami i akcesoriami na snowboard , więc myślę , że kurtka jest jak najbardziej ok
ja taż nie lubię rajstop,ale żeby nie było zimno, wolę się przemęczyć lub zakładam cienkie spodnie dresowe i na to spodnie. a co do czapki - mi akurat nie przeszkadza
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 21:28   #35
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez nat92 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna mała uwaga - Nie prać ubrań z membraną zwykłym proszkiem! Do tego potrzeba specjalnych środków!

Mam inne pytanie.. Jak to jest z tymi wyciągami? Bo ja za każdym razem panicznie się ich boję Na orczykowych już tam jakieś "doświadczenie" mam, ale na krzesełkowych w ogóle Boje się, że dostanę krzesełkiem w głowę(orczykiem już miałam okazję):/
po prostu wstajesz, jak z normalnego stołka zwykle przy wysiadaniu jest 'z górki' więc jak już podniesiesz pupę i staniesz stabilnie na desce to sama cię deska zwiezie na dół
Nie masz się czego bać, bo i tak na górze są panowie z obsługi którzy zatrzymują wyciąg jeśli widzą, że ktoś się przewraca A jak już się wywrócisz to połóż się na ziemi i czołgaj żeby krzesłem nie dostać w głowę gdyby przypadkiem panowie z obsługi nie zadziałali poprawnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 23:21   #36
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Ja z kolei spokojnie jezdze w czapce, byle fajnej jakies. Kilka lat temu dostalam w prezencie czapke specjalna narciarska. Jest lekka, nie przewiewa mi uszow i z "rogami"

Rajstop raczej nie zakladam, bo mi cieplo, chyba, ze jest wielki mroz, ale wtedy bardzo niechetnie jezdze.

Snowboard mnie zupelnie nie pociaga, nie rozumiem co moze byc fajnego w spieciu dwoch nog razem Ale oczywiscie o gustach sie nie dyskutuje, jak kogos to bawi, to mi to nie przeszkadza (no poza tym, ze snowbordzisci zle wyrabiaja glebe pod wyciagiem orczykowym).

Wyciagow orczykowych nie cierpie, lubie krzeselkowe i jak to mozliwe to takie wybieram.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 06:17   #37
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Aaś, ale dziwne zwyczaje w tych sklepach, jeszcze się z tym nie spotkałam. Ale to znaczy, ze jeden sklep ma np tylko M a inny tylko S? Jestem w szoku.
eee na pewno nie. ja wczoraj bylam w sklepiku Tchibo, bo TZ kupowal kurtke i bluze do biegania. w rozmiarach mogl przebierac - tu akurat nie bylo zadnego problemu. a kurtka wyglada super. wszelkie narciarskie gadżety plus RECCO na wypadek lawiny. ciekawe jak sie spisze na stoku.

tez bym sobie kupila ich kurtke, ale w tym roku damskie sa tylko w kolorze rozowym po spodnie wybieram sie do Decathlona albo do 4F, bo widzialam calkiem przyjemne. poprzymierzam i zobacze (ciezko znalezc dobra dlugosc na moj niewielki wzrost )

no i w koncu wypatrzylam rekawiczki z zabezpieczeniem nadgarstkow. ciezko bylo, bo jakos wiekszosc takiego zabezpieczenia nie ma.

obecnie najwiekszy problem to gogle. kupilabym sobie Uvexy Snowcat II, ale niestety w sklepach ich nie widzialam tylko na allegro. a przyznam, ze najpierw wolalabym zobaczyc jak w nich wygladam.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 17:40   #38
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
JSnowboard mnie zupelnie nie pociaga, nie rozumiem co moze byc fajnego w spieciu dwoch nog razem Ale oczywiscie o gustach sie nie dyskutuje, jak kogos to bawi, to mi to nie przeszkadza (no poza tym, ze snowbordzisci zle wyrabiaja glebe pod wyciagiem orczykowym).
Ano chociażby to, że sama sobie nie jesteś w stanie nóg połamać na desce, za to na nartach owszem Albo jak się boisz, że nie wyhamujesz to poprostu siadasz na pupie a nie jedziesz w jakieś krzaki czy tez kolejkę do wyciągu
Co do gleby pod orczykiem to aj mam odwrotne doświadczenie- zanim się taki narciarz pozbiera, wypnie narty i wstanie to snowboardzista juz dawno rusza dalej ciągnąc deskę na jednej nodze
Długo jeździłam na nartach więc mam praktyczne porównanie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 08:19   #39
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

.

Edytowane przez Aaś
Czas edycji: 2007-11-27 o 08:20 Powód: post pod postem:)
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 08:20   #40
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
eee na pewno nie. ja wczoraj bylam w sklepiku Tchibo, bo TZ kupowal kurtke i bluze do biegania. w rozmiarach mogl przebierac - tu akurat nie bylo zadnego problemu.
Kurczę...w Factory naprawdę były same M! Serio!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
tez bym sobie kupila ich kurtke, ale w tym roku damskie sa tylko w kolorze rozowym po spodnie wybieram sie do Decathlona albo do 4F, bo widzialam calkiem przyjemne. poprzymierzam i zobacze (ciezko znalezc dobra dlugosc na moj niewielki wzrost )
W sobotę byłam w Decathlonie i nawet przymierzyłam jedne spodnie...ale jeszcze poszukam tańczych Może coś się fartem trafi

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
no i w koncu wypatrzylam rekawiczki z zabezpieczeniem nadgarstkow. ciezko bylo, bo jakos wiekszosc takiego zabezpieczenia nie ma.
W Decathlonie te rękawiczki wypatrzyłaś? Bo z tego co wyczytałam na wątku przydałyby się a ja nie chciałabym na nie wydawać niewiadomo ile kasy

A tak w ramach PSu: zarezerwowałam sobie wczoraj deskę w wypozyczalni. Zaliczka wpłacona. Odwrotu brak Już teraz mi adrenalinka skoczyła
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 09:12   #41
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

ja musze sie pochwalic ze w Decathlonie upolowałam swietną kurtkę dłuższą z dwoma suwakami (jeden to kieszen) symetrycznymi od srodka kurki z przodu no kurcze taki "dziwny"suwak i spodnie za około 109zł i jestem bardzo zadowolona jednak wybrałam opcje narciarską jeszcze rękwiczki i okulary
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 14:56   #42
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
W sobotę byłam w Decathlonie i nawet przymierzyłam jedne spodnie...ale jeszcze poszukam tańczych Może coś się fartem trafi
ja nigdzie tanszych nie widzialam. z reszta juz raczej tanszych nie chce, bo moze sie to odbic na jakosci...

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
W Decathlonie te rękawiczki wypatrzyłaś? Bo z tego co wyczytałam na wątku przydałyby się a ja nie chciałabym na nie wydawać niewiadomo ile kasy
w Decathlonie takich nie ma (przynajmniej ja nie widzialam). sa za to w 4F za jakies 100zl
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 18:57   #43
DIDA22
Raczkowanie
 
Avatar DIDA22
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 221
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Hejka, ja też w tym roku (a dokładnie w marcu) nauczyłam się jeździć na nartach - czekam na sezon z utęsknieniem. Sprzęt i ubranie już mam, tylko bielizna termoaktywna mi została do kupienia, myślałam o takiej http://www.hsfactory.pl/products/7/p/42 widać fajna i całkiem niedroga.
Co do wszelkich informacji na temat sportów zimowych i wszystkiego co z nimi związane odsyłam na stronę www.skiforum.pl dosłownie kopalnia wiedzy nietylko o ubraniach ale przede wszystkim o sprzęcie
DIDA22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 22:58   #44
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
ja musze sie pochwalic ze w Decathlonie upolowałam swietną kurtkę dłuższą z dwoma suwakami (jeden to kieszen) symetrycznymi od srodka kurki z przodu
ja dzisiaj wlasnie patrzylam na te kurtki w Decathlonie (te za ok 200zl) i nie podoba mi sie, ze w nich nie ma tego podszycia z guma zeby snieg nie wpadal. i kurcze wszystkie kurtki jakies takie szerokie sa, bez taliowania ani niczego i wygladam w nich jak sumo
kupilabym sobie taka TCM z RECCO, antysniegowcem, sciereczka do gogli, wywietrznikami pod pachami itp. ale juz zapewne ich nie ma w sklepach Tchibo. buuu...

za to udalo mi sie dzis kupic spodnie (nie sa za dlugie sukces) i gogle. bede patrzeca na swiat przez zolte szybki
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 07:55   #45
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Lain własnie ja kupiłam taką dosyć sporo dłuzszą z Deca no co prawda ponad 300zł (połowa mojej ostatniej pensji zmianowej) ale za to no kurcze-baardzo funkcjonalna ze wszystkim no i super do talii sie dopasowuje postaram sie wkleic zdjecia wieczorem bo u nich za ponad 200 tez widziałam bez śniegołapu no i jakies napompowane
a Recco tez chciałam widziałam dziewczynę na miescie w tym różu i kurcze powiem szczerze ze mogłabym nie głupio w niej wygladac (choć ja i róż...)
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 08:22   #46
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Kurczę...a ja ostatnio trafiłam w Tchibo na S i co? I za mała! No ja się chyba pochlastam! M za duża, S za mała!
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 09:24   #47
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Aaś
ja w ogóle kupiłam S w Decathlonie a nosze zazwyczaj M ale M wisiała, ale te zimowe chyba tak mają to do siebie ze na mnie są za duze
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 10:28   #48
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Narobiłyście mi ochoty na narty/snowboard!
Ja ze sportów zimowych to miałam przyjemność jeździć na łyżwach, i to by było na tyle.
Im dłużej czytam, tym bardziej się napalam no to całe jeżdżenie. "Wszyscy" jeżdża na czymś, tylko ja nie, trzeba to zmienić. Tymbardziej, że tż jeździ ponoć świetnie), to mnie nauczy.
Teraz tylko: jak ja mam się za to wszystko zabrać. Przecież nie pojadę jutro od tak sobie do sklepu sportowego bo specjalną odzież
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 10:37   #49
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

To ta moja
http://www.decathlon.com.pl/PL/produ...1101-24133714/
wersja niebieska

Beoneself my z TZem sie tan napalilismy ze po wypłacie od razu do sklepu polecielismy tpo będzie nasz"pierwszy raz"
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 12:23   #50
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
a Recco tez chciałam widziałam dziewczynę na miescie w tym różu i kurcze powiem szczerze ze mogłabym nie głupio w niej wygladac (choć ja i róż...)
oo mowisz ze ladny tez roz na zywo? ja tylko widzialam w necie, a wiadomo, ze w rzeczywistosci moze byc roznie.

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Teraz tylko: jak ja mam się za to wszystko zabrać. Przecież nie pojadę jutro od tak sobie do sklepu sportowego bo specjalną odzież
a czemu nie?

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Beoneself my z TZem sie tan napalilismy ze po wypłacie od razu do sklepu polecielismy tpo będzie nasz"pierwszy raz"
haha my z TZem tak samo. i tez to bedzie nasz 'pierwszy raz'

ja myslalam o takie kurtce jak w zalaczniku, ale jak ja na siebie ubralam to stwierdzilam, ze to nie to... za duzo, za szeroka, za gruba...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.JPG (41,4 KB, 76 załadowań)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:37   #51
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
oo mowisz ze ladny tez roz na zywo? ja tylko widzialam w necie, a wiadomo, ze w rzeczywistosci moze byc roznie.

haha my z TZem tak samo. i tez to bedzie nasz 'pierwszy raz'

ja myslalam o takie kurtce jak w zalaczniku, ale jak ja na siebie ubralam to stwierdzilam, ze to nie to... za duzo, za szeroka, za gruba...
kurcze ładny nie cukierkowa-landryna, tylko taki w miare gustowny, stonowany Taki chłodny hmm wieczorem wpadający lekko w bordo tzn wieksza czesc kurtki (są takie jakby podzielone) (eee no wiecie) Powiem krótko tak : jak siedziałam w pracy i widziałam akurat dziewczynę w tej kurtce to az się za nią wyjrzałam miała fajną minę jak zobaczyła jak ją oblukuję bo naprawde ten róz był taki ciemniejszy, naturalny i az siedziałam i porównywałam z foto na aukcji te bidulkę
Pomogłam coś?

hm te kurtki klasyczne faktycznie często się "wydymają" Tzn pewnie rozmar był odpowiedni tylko tak na brzuchu i po bokach za szeroka? Bo ja własnie tak miałam i TZ od razu powiedział "Kochanie moze Activię"
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 13:03   #52
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Pomogłam coś?
tak dziekuje
moze dzis wyciagne TZa do drugiego sklepiku Tchibo, bo w tym w ktorym bylismy juz nie bylo damskich kurtek

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
hm te kurtki klasyczne faktycznie często się "wydymają" Tzn pewnie rozmar był odpowiedni tylko tak na brzuchu i po bokach za szeroka? Bo ja własnie tak miałam i TZ od razu powiedział "Kochanie moze Activię"
ja mam dosc szerokie biodra i wcieta talie. na biodrach lezy ok, a brzuch i boki rzeczywiscie sie wydymaja. i jeszcze te rekawy takie szerokie, ze mi sie robia lapki jak u ludzika Michelin... ehh. ciezki ze mnie przypadek.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 13:57   #53
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
tak dziekuje
moze dzis wyciagne TZa do drugiego sklepiku Tchibo, bo w tym w ktorym bylismy juz nie bylo damskich kurtek


ja mam dosc szerokie biodra i wcieta talie. na biodrach lezy ok, a brzuch i boki rzeczywiscie sie wydymaja. i jeszcze te rekawy takie szerokie, ze mi sie robia lapki jak u ludzika Michelin... ehh. ciezki ze mnie przypadek.
Wyciągnij i daj znac jak poszło

To ja mam tak samo tylko że mi by sie przydało trochę z nich zrzucić kurcze dlatego ja nigdy nie biorę np puchówek ani takich grubaśnych a moze tez taki fason dłuzszy by Ci odpowiadał?
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 14:48   #54
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
a moze tez taki fason dłuzszy by Ci odpowiadał?
no niestety fason dluzszy przy moim wzroscie zazwyczaj jest za dlugi

TZ dzwonil z pracy ze nie ma problemu i ze pojedziemy zobaczyc mam nadzieje, ze nie zlikwidowali juz kolekcji, bo te kurtki to juz tam chyba miesiac temu byly.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 14:53   #55
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

wydaje mi sie ze to jeszcze nowosc więc powodzenia (teraz to mam nadzieje ze dobrze opisałam kolor ) daj znać jak było
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 21:04   #56
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze to jeszcze nowosc więc powodzenia (teraz to mam nadzieje ze dobrze opisałam kolor ) daj znać jak było
kupilam
TZ stwierdzil, ze slicznie mi w tym kolorze. akurat zostaly w sklepie dwie S-ki, alez mialam farta kurtka w koncu lezy idealnie, nigdzie nie odstaje, nie jest zbt gruba i ma mnostwo bajerow (2 kieszonki na komorke, szmatke do gogli, przypinke do kluczy, przypinke do karnetu - w kazdej kieszonce cos sie kryje). ogolnie super. jeszcze tylko rekawice i moge pomykac na stok
i ta cena... jestem bardzo zadowolona
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 08:36   #57
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Gratulacje Mi jak pisałam wczesniej nie jest niestety dane jej kupić A szkoda.
Wczoraj w Decathlonie kupiłam spodnie. Zielone z dużą kieszenią na kolanie. Niezłe jak na 149zł Plus do tego trzy pary skarpet długich, ocieplanych, typowo narciarskich Coraz bardziiej nie mogę doczekać się wyjazdu Problem będzie jak mi się nie spodoba ten cąły snowboard....
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 08:58   #58
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Problem będzie jak mi się nie spodoba ten cąły snowboard....
mi jak sie nie spodoba to przesiade sie na narty. a jak narty rowniez mi sie nie spodobaja to zostane przy sankach
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 11:02   #59
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
mi jak sie nie spodoba to przesiade sie na narty. a jak narty rowniez mi sie nie spodobaja to zostane przy sankach
racja. najwyżej będziemy śmigać między narciarzami na sankach lub tzw. dupozjazdach
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 17:45   #60
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

hej dziewczyny my z TZ tez w tym roku zamierzamy wybrac sie pierwszy raz na narty i az sie boje zebym zebow nie stracila

no ale zanim poszalejemy to czekaja nas powazne zakupy i tu mam pytanko ile trzeba dac za kombinezon meski i damski chodzi mi spodnie i kurtka??

czy 180zł za damski a 280 za meski to duzo?? -spodnie i kurtki na polarku
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 09:33:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.