Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 20:00   #451
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Co do różu Nude, to również go polecam, wygląda bardzo naturalnie i fajnie się nakłada, można ładnie stopniować efekt. A teraz żałuję, że nie zamówiłam próbki Sunrise
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 20:49   #452
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość

A ja jeszcze nie mam, liczę na jutro będzie wielkie testowanie, bo zamówiłam oba korektory i podkład ciemniejszy o ton, jako bronzer jak już wypróbujesz rozświetlający, to napiszesz, jaki jest? Bo widziałam gdzieś swatch, gdzie te drobinki były takie aż brokatowe a ja bym chciała raczej subtelne rozświetlenie, np. na kości policzkowe, taki delikatny błysk...
Dam znać, jak użyję.

Sunrise jest jaśniejszy i delikatniejszy niż sądziłam. Miły efekt zdrowej cery. Polecam ciepłym typom
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 08:59   #453
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Matujący Annabelle kryje lepiej niż kryjący pixi A z pixie byłam bardzo zadowolona. Annabelle zaskoczyło mnie jakością.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:37   #454
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja dzisiaj na szybko przetestowałam na twarzy korektory light i medium i stwierdzam, że są rewelacyjne! Niestety później wszystko wytarło się w szalik także czekam na wiosnę :P
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:14   #455
przecinkowa
Przyczajenie
 
Avatar przecinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Co do różu Nude, to również go polecam, wygląda bardzo naturalnie i fajnie się nakłada, można ładnie stopniować efekt. A teraz żałuję, że nie zamówiłam próbki Sunrise
Ja właśnie przymierzam sie do różu w odcieniu Nude Czekam tylko na wypłatę i finalizuje zamówienie

Uwielbiam minerały i do normalnych podkładów raczej nie wrócę. U mnie świetnie sprawdzały się Em i jestem bardzo ciekawa jak te się sprawdzą
przecinkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:27   #456
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zamówiłam, wahałam sie bo mam jeszcze prawie pełen podkład LL i co j biedna zrobie jak anabell okaże sie lepszy
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:45   #457
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

sprzedasz
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 13:17   #458
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Przyszły moje próbki! Niestety nastąpiła pomyłka, go zamiast Golden Fairest i Light, dostałam te same Natural... Już do nich napisałam
Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Dam znać, jak użyję.

Sunrise jest jaśniejszy i delikatniejszy niż sądziłam. Miły efekt zdrowej cery. Polecam ciepłym typom
Dostałam Sunrise jako gratis i jeszcze korektor Dark
Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj na szybko przetestowałam na twarzy korektory light i medium i stwierdzam, że są rewelacyjne! Niestety później wszystko wytarło się w szalik także czekam na wiosnę :P
Ja dopiero będę testować, ale Light wydaje mi się okropnie jasny zobaczę jak to się będzie prezentować
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:23   #459
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość

Ja dopiero będę testować, ale Light wydaje mi się okropnie jasny zobaczę jak to się będzie prezentować
Też się tego obawiałam Ale dzisiaj nałożyłam naprawdę mikroskopijną ilość light pędzelkiem, na to podkład Golden fairest, później tym samym pędzelkiem poprawiłam jeszcze medium i było pięknie
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:29   #460
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Golden fairest jest dla mnie troszkę za jasny. Połączę go z kryjącym, albo rozświetlającym fairest. A następnym razem zamówię fair.

Mam korektor medium. Ale przy takim kryciu matującego nie wiem do czego go zużyję Świetnie się trzyma buzi i nie ściera o mój ogromniasty komin

Pędzel do różu jest mięciusi, ładnie miesza, fajny. Tylko troszkę mały jak na mój gust. Oczywiście nie chodzi mi o rączkę, a o włosie. Ale to kwestia przyzwyczajenia.

Dostałam w próbkach gratisowych dwa rozświetlające goldeny - medium [idealny bronzer dla mnie]oraz fairest [przetestuje i zobaczę jak się sprawują].
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:55   #461
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Też się tego obawiałam Ale dzisiaj nałożyłam naprawdę mikroskopijną ilość light pędzelkiem, na to podkład Golden fairest, później tym samym pędzelkiem poprawiłam jeszcze medium i było pięknie
O, dzięki za pomysł to ja też tak spróbuję
Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Golden fairest jest dla mnie troszkę za jasny. Połączę go z kryjącym, albo rozświetlającym fairest. A następnym razem zamówię fair.

Mam korektor medium. Ale przy takim kryciu matującego nie wiem do czego go zużyję Świetnie się trzyma buzi i nie ściera o mój ogromniasty komin

Pędzel do różu jest mięciusi, ładnie miesza, fajny. Tylko troszkę mały jak na mój gust. Oczywiście nie chodzi mi o rączkę, a o włosie. Ale to kwestia przyzwyczajenia.

Dostałam w próbkach gratisowych dwa rozświetlające goldeny - medium [idealny bronzer dla mnie]oraz fairest [przetestuje i zobaczę jak się sprawują].
Ja mam trochę kropek do przykrycia, podkład niestety nie zawsze sam daje radę... Do tej pory malowałam najpierw Golden Fairest tylko te kropki i potem nakładałam podkład. Mam nadzieję, że korektor to przykryje na 100% i właśnie sobie zdałam sprawę, że nie mam pędzla do różu
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 17:05   #462
maddie87
Rozeznanie
 
Avatar maddie87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 569
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam pytanie: zamówienia są wysyłanie paczką priorytetową czy listem priorytetowym?
maddie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 17:07   #463
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maddie87 Pokaż wiadomość
Mam pytanie: zamówienia są wysyłanie paczką priorytetową czy listem priorytetowym?
Listem
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 10:29   #464
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2013-02-23 o 18:43
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 18:32   #465
aneczka123456789
Raczkowanie
 
Avatar aneczka123456789
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 376
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

hej dziewczyny
Ja mam już spore doświadczenie z AM . Polecam róże sunrise- trochę bronzer powiedziałabym, rose-piękny rózowy wyraźny kolor i romantic jest delikatny i jasny ale bardzo ładny. Z serii kryjącej fairest jak dla mnie ciut za jasny(mam jasną karnację ale light jest idealny. Z korektorów polecam medium fajnie kryje. No i pędzle )mam oba , są świetne. Mam jeszcze próbki, które dostałam jako gratisy podkładu matujacego dark i rozświetlającego dark ale to już jest hardcoremoże spokojnie robić za bronzer. Polecam w zestawie wychodzi dużo taniej. Ja zamawiałam dwa razy próbki i wczoraj dostałam zestaw także mam zapas
pozdrawiam
aneczka123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 19:27   #466
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja chyba nie ogarniam jak zamówić te próbki
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 19:29   #467
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja chyba nie ogarniam jak zamówić te próbki
W czym problem?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 19:52   #468
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

hej dziewczyny dopiero zaczynam swoją drogę z minerałami i chciałam sobie zamówić próbki pudru, różu i korektora. Mam pytanie, na jak długo mniej więcej powinny mi wystarczyć te próbki przy codziennym stosowaniu i czy jest sens w ogole zamawiać większe opakowania rożu i korektora. Pisałyście, że dostałyscie dodatkowo jakieś próbki, możecie napisać przy jakiej wielkosci zamówienia się je dostaje?

no i ogolnie nurtuje mnie jedno pytanie, czy rzeczywiscie ten podkład który jest sypki, będzie miał na twarzy konsystencję płynnego?
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 20:33   #469
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
hej dziewczyny Mam pytanie, na jak długo mniej więcej powinny mi wystarczyć te próbki przy codziennym stosowaniu i czy jest sens w ogole zamawiać większe opakowania rożu i korektora.
Pisałyście, że dostałyscie dodatkowo jakieś próbki, możecie napisać przy jakiej wielkosci zamówienia się je dostaje?

no i ogolnie nurtuje mnie jedno pytanie, czy rzeczywiscie ten podkład który jest sypki, będzie miał na twarzy konsystencję płynnego?
próbka podkładu starcza na ok miesiąc(jedne probki mają trochę więcej drugie mniej podkladu). Róż stosuję też jako brązer więc zużywam więcej(sunrise) ale próbka na same policzki wystarczy na ok 4-5 miesięcy. Korektor na jeszcze dłuzej.
Przy zamowieniu 4-rech probek dostałam jeden gratis róż. Przy zamowieniu zestawu dostalam dwa gratisy.
Do tej pory stosowąłam podkłady - fluidy, NIE Ma PORÓWNANIA z mineralnymi, te wyglądają niesamowicie na twarzy a po zmyciu wieczorem cera jest piękna i wypoczeta. Na twarzy nie wyglada jak sypki, można nakładać na mokro(spryskać pędzel) lub po nałozeniu na twarz zwilżyć wacikiem.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 21:07   #470
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Szukam podkładu Golden Dark, w wersji rozświetlającej- najchętniej. Może któraś z Was chciałaby go wymienić na coś z mojej skromnej wymianki? Mam próbki rożu Sunrise i Coral.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 23:32   #471
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
hej dziewczyny dopiero zaczynam swoją drogę z minerałami i chciałam sobie zamówić próbki pudru, różu i korektora. Mam pytanie, na jak długo mniej więcej powinny mi wystarczyć te próbki przy codziennym stosowaniu i czy jest sens w ogole zamawiać większe opakowania rożu i korektora. Pisałyście, że dostałyscie dodatkowo jakieś próbki, możecie napisać przy jakiej wielkosci zamówienia się je dostaje?

no i ogolnie nurtuje mnie jedno pytanie, czy rzeczywiscie ten podkład który jest sypki, będzie miał na twarzy konsystencję płynnego?
Mi wystarczyły na ponad dwa miesiące mieszałam Fairest z Fair. Zamówiłam pierwszy raz dwie próbki - dostałam jedną gratis. Teraz zamówiłam siedem, dostałam dwa gratisy
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 10:55   #472
Khadaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 190
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
hej dziewczyny dopiero zaczynam swoją drogę z minerałami i chciałam sobie zamówić próbki pudru, różu i korektora. Mam pytanie, na jak długo mniej więcej powinny mi wystarczyć te próbki przy codziennym stosowaniu i czy jest sens w ogole zamawiać większe opakowania rożu i korektora. Pisałyście, że dostałyscie dodatkowo jakieś próbki, możecie napisać przy jakiej wielkosci zamówienia się je dostaje?

no i ogolnie nurtuje mnie jedno pytanie, czy rzeczywiscie ten podkład który jest sypki, będzie miał na twarzy konsystencję płynnego?
Moim skromnym zdaniem w ogóle nie opłaca się zamawiać pełnowymiarowego opakowania korektora ;p. Próbka starszy na wieki. Podkładu nie używałam, różu również nie, jednak mam wrażenie że róż również w wersji próbkowej długo Ci posłuży .
__________________
09.2012 - ... Naturalna pielęgnacja cery!
10.2012 - ... Zapuszczanie włosów, 20 cm i ciągle rosną
11.2012 - ... Odchudzanie (było 55kg, jest 53kg, będzie 48kg)
02.2013 - ... Trening z Ewą Chodakowską (Killer, Turbo spalanie i Skalpel )
Khadaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 15:45   #473
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
próbka podkładu starcza na ok miesiąc(jedne probki mają trochę więcej drugie mniej podkladu). Róż stosuję też jako brązer więc zużywam więcej(sunrise) ale próbka na same policzki wystarczy na ok 4-5 miesięcy. Korektor na jeszcze dłuzej.
Przy zamowieniu 4-rech probek dostałam jeden gratis róż. Przy zamowieniu zestawu dostalam dwa gratisy.
Do tej pory stosowąłam podkłady - fluidy, NIE Ma PORÓWNANIA z mineralnymi, te wyglądają niesamowicie na twarzy a po zmyciu wieczorem cera jest piękna i wypoczeta. Na twarzy nie wyglada jak sypki, można nakładać na mokro(spryskać pędzel) lub po nałozeniu na twarz zwilżyć wacikiem.
Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Mi wystarczyły na ponad dwa miesiące mieszałam Fairest z Fair. Zamówiłam pierwszy raz dwie próbki - dostałam jedną gratis. Teraz zamówiłam siedem, dostałam dwa gratisy
Cytat:
Napisane przez Khadaki Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem w ogóle nie opłaca się zamawiać pełnowymiarowego opakowania korektora ;p. Próbka starszy na wieki. Podkładu nie używałam, różu również nie, jednak mam wrażenie że róż również w wersji próbkowej długo Ci posłuży .
dziękuje teraz mam troche problem z doborem odpowiedniego koloru, czy te kolory pokazane na stronie są takie jak w rzeczywistosci? bo szperałam w internecie i w świetle dziennym troche były inne w ogóle możecie mi jakoś pomóc dobrać odpowiedni kolor, wiem że nie macie pojęcia jaki mam kolor cery itp, waham się pomiędzy beige a natural, pomiędzy odcieniami light i medium. Nie jestem blada, ani też różowa. Znalazłam zdjęcie dziewczyny w internecie i mam kolor cery podobny do niej, no i też trądzik. A i jeszcze jedno, obecnie mam puder 'mineralny' z l'oreala true coś tam i mam do tego dołączony pędzelek, myślicie że dałabym radę nakładać nim ten podkład ?

http://2.bp.blogspot.com/-xljbXYTMMC...0/IMG_8346.jpg
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 19:38   #474
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
dziękuje teraz mam troche problem z doborem odpowiedniego koloru, czy te kolory pokazane na stronie są takie jak w rzeczywistosci? bo szperałam w internecie i w świetle dziennym troche były inne w ogóle możecie mi jakoś pomóc dobrać odpowiedni kolor, wiem że nie macie pojęcia jaki mam kolor cery itp, waham się pomiędzy beige a natural, pomiędzy odcieniami light i medium. Nie jestem blada, ani też różowa. Znalazłam zdjęcie dziewczyny w internecie i mam kolor cery podobny do niej, no i też trądzik. A i jeszcze jedno, obecnie mam puder 'mineralny' z l'oreala true coś tam i mam do tego dołączony pędzelek, myślicie że dałabym radę nakładać nim ten podkład ?

http://2.bp.blogspot.com/-xljbXYTMMC...0/IMG_8346.jpg
W sumie na stronie te kolory są nieźle pokazane, prawie takie jak w rzeczywistości [oceniam Golden Fair, Fairest i Medium, bo tylko te mam]. Teraz jak zrobiłam zamówienie dostałam przez pomyłkę sklepu Natural Light i Fairest [chciałam Goldeny ]. Sprawdziłam je, Natural Light na twarzy jest według mnie bardzo różowy. Doradzić nie umiem, nie znam się jakoś bardzo... To w ogóle jest mój pierwszy w życiu podkład, więc wiesz pędzelek też nie wiem, na oczy go nie widziałam na żywo, sprawdziłam na KWC jak wygląda - i chyba ok, ale może ktoś ma i podpowie konkretnie, czy się nadaje


Dzisiaj wypróbowałam korektory. Light nie potrafię użyć, ciągle widać, że zielone ale Medium... szaleństwo kryje cudnie i kolor mi pasuje idealnie.
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 22:39   #475
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
A golden fair i fairest bardzo się różnią? Jutro zamawiam zestaw Fajny ten pędzel do różu? Korektor biorę medium, a róż sunirise
Wg. mnie różnica jest. Jaki pędzelek wzięłaś? Ja mam flat topa

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
próbka podkładu starcza na ok miesiąc(jedne probki mają trochę więcej drugie mniej podkladu). Róż stosuję też jako brązer więc zużywam więcej(sunrise) ale próbka na same policzki wystarczy na ok 4-5 miesięcy. Korektor na jeszcze dłuzej.
Przy zamowieniu 4-rech probek dostałam jeden gratis róż. Przy zamowieniu zestawu dostalam dwa gratisy.
Do tej pory stosowąłam podkłady - fluidy, NIE Ma PORÓWNANIA z mineralnymi, te wyglądają niesamowicie na twarzy a po zmyciu wieczorem cera jest piękna i wypoczeta. Na twarzy nie wyglada jak sypki, można nakładać na mokro(spryskać pędzel) lub po nałozeniu na twarz zwilżyć wacikiem.
Poważnie? Na miesiąc? Mi na ponad tydzień. Może coś źle robie. Ile warstw nakładasz?

Zamówiłam zestawik z Annabell. Wybrałam podkład matujący Golden fairest (teraz wydaje mi się, że fair byłby lepszy), róż nude (cudo), korektor light oraz próbki różu Rose i korektora medium. W gratisie dostałam podkład roświetlający Golden Medium - fajny jako bronzer.
Mam też róż Coral - próbeczkę.

Po czasie stwierdzam, że mogłam wybrać korektor medium. Co myślicie na temat zmieszania 4g light z 1g medium?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 13:30   #476
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

złożyłam zamówienie wczoraj wieczorem, korektor medium, róż rose, no i podkład kryjący natural medium, nie wiem czy nie będzie za ciemny, no ale to próbki póki co, więc po to są, zeby je odpowiednio dopasować. mam nadzieje jednak, że bedzie dobre wszystko pisze mi, że zamówienie w realizacji czy coś takiego, jest możliwosc że zostanie dziś wysłane?
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 14:00   #477
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
złożyłam zamówienie wczoraj wieczorem, korektor medium, róż rose, no i podkład kryjący natural medium, nie wiem czy nie będzie za ciemny, no ale to próbki póki co, więc po to są, zeby je odpowiednio dopasować. mam nadzieje jednak, że bedzie dobre wszystko pisze mi, że zamówienie w realizacji czy coś takiego, jest możliwosc że zostanie dziś wysłane?

Medium będzie za ciemny, mam podobną karnację do tej dziewczyny tylko trochę bardziej żółta i mam golden fair. Celowałabym w beige fair lub golden fair ewentualnie wzieła jeden light. Podkłady kryjące są trochę ciemniejsze niż matujące. Wzielabym i kryjący i matujący.

Edytowane przez nandadevir
Czas edycji: 2013-02-25 o 15:05
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 14:08   #478
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Wg. mnie różnica jest. Jaki pędzelek wzięłaś? Ja mam flat topa



Poważnie? Na miesiąc? Mi na ponad tydzień. Może coś źle robie. Ile warstw nakładasz?

Zamówiłam zestawik z Annabell. Wybrałam podkład matujący Golden fairest (teraz wydaje mi się, że fair byłby lepszy), róż nude (cudo), korektor light oraz próbki różu Rose i korektora medium. W gratisie dostałam podkład roświetlający Golden Medium - fajny jako bronzer.
Mam też róż Coral - próbeczkę.

Po czasie stwierdzam, że mogłam wybrać korektor medium. Co myślicie na temat zmieszania 4g light z 1g medium?
Mam ten do różu. Flat topa z pixie.
Do różu jest fajny, ale troszkę za mała powierzchnia włosowa :P Choć dobrze rozciera, jest miękki i łatwo go zachować w czystości.
Flat pixie służy mi dwa lata bez szwanku
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 15:09   #479
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

Poważnie? Na miesiąc? Mi na ponad tydzień. Może coś źle robie. Ile warstw nakładasz?

Po czasie stwierdzam, że mogłam wybrać korektor medium. Co myślicie na temat zmieszania 4g light z 1g medium?
Probka starczyla mi na miesiąc bez tygonia bo jeden tydzień testowałam podkład kryjacy, teraz sobie przypomniałam. Nakladam jedną warstwę.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 16:46   #480
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Mam ten do różu. Flat topa z pixie.
Do różu jest fajny, ale troszkę za mała powierzchnia włosowa :P Choć dobrze rozciera, jest miękki i łatwo go zachować w czystości.
Flat pixie służy mi dwa lata bez szwanku
Flat pixie jest super. Wzięłam Annabelle z ciekawości. Pixie wygrywa.


Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
Probka starczyla mi na miesiąc bez tygonia bo jeden tydzień testowałam podkład kryjacy, teraz sobie przypomniałam. Nakladam jedną warstwę.
No to się nie dziwię. Nakładam 2-3 warstw
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.