drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-17, 16:55   #1
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286

drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???


Hej , chcialabym dopytać doświadczone w temacie wizażanki - co bedzie najlepsze na wypelnienie naprawde drobnych zmarszczek, "kreseczek" - od usmiechania i przy oczach od spania? czy wypelnia się tego typu zmarszczki kwasem? czy od usmiechania nie wypchnie się preparat? ile mniej wiecej płacicie za taki zabieg i co ile go wykonujecie?
będę bardzo wdzięczna za pomoc i rady!
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 17:58   #2
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Do takich drobniutkich zmarszczek idealne jest osocze bogatopłytkowe. Jest to delikatny, naturalny wypełniacz. Sprawdzone
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 19:42   #3
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Do takich drobniutkich zmarszczek idealne jest osocze bogatopłytkowe. Jest to delikatny, naturalny wypełniacz. Sprawdzone
Agataa_S dzieki - a co jaki czas sie to robi? dlugo juz stosujesz ten zabieg u siebie? jak dlugo widoczne są efekty i jaki mniej wiecej jest koszt?
baaaardzo dziekuje za odp
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 21:22   #4
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
Agataa_S dzieki - a co jaki czas sie to robi? dlugo juz stosujesz ten zabieg u siebie? jak dlugo widoczne są efekty i jaki mniej wiecej jest koszt?
baaaardzo dziekuje za odp
Mi lekarz mowil ze co 2-3 tygodnie jest najlepiej serie 4 zabiegow. Pozniej mozna dac sobie spokoj i po jakims roku, dwoch latach powtorzyc zabieg dla podtrzymania efektu. Mam kolezanke ktora miala 2 lata temu i dalej ma piekna buzie ale kazdy ma inna cere i inne problemy. Ja planuje powtorke za rok. Moze dwa. Zobacze jak z kasa bedzie Pierwsze delikatne efekty sa widoczne po pierwszym zabiegu (u mnie i u mojej kolezanki). Najszybciej zareagowały mi bruzdy przy nosie. Delikatnie sie wypelniły. Najdłuzej doktor pracowal nad lwia zmarszczka bo byla najgłębsza ale sie udalo wypelnic. Wiesz, mi sie podoba to w tym zabiegu ze z twarzy sie nie robi maska. To taki dziwny efekt, taki jakby skora stawała sie powolutku mlodsza, z dnia na dzien reaguje na osocze bogatopłytkowe i sie odmladza. Nie wiem ile ten efekt potrwa bo te 4 zabiegi mialam niedawno ale na razie jest extra To nie jest tak ze po roku PYK, bylo ladnie i nagle zmarszki wrocily. O nie nie nie Jak bede widziala ze skora znowu potzrebuje malej pomocy to jej pomoge. Efekt po wampirzym jest naturalny i raczej długoterminowy. Jesli o taki efekt Ci chodzi to polecam. od botoksu juz nie ma odwroru, jak zaczniesz to trzeba w to brnąć Warto zaczac od delikatniejszych. Oczywiscie moim zdaniem. Ja botoks moooze zrobie sobie za 10 lat a moze nigdy Na pewno nie teraz jak wampirzy liftingna mnie dziala.
Koszt zabiegu napisalam Ci w tym drugim wątku Ja mialam w A2med. Co klinika to inne ceny. Absolutnie nie chce robic antyreklamy innym klinikom dlatego jesli Cie interesuje jak nacieli moja kolezanke na wampirzym liftingu w innym miejscu niz tam gdzie ja chodze to jak bedziesz ciekawa to napisze Ci na priv. pozdrowienia i powodzenia
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 21:42   #5
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

a czy ktos jeszcze moglby odpowiedzieć na temat kwasu? decydowac sie czy czekać az kreseczki bedą wieksze i ja będę troszkę starsza (mam 30 lat :P)
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 10:53   #6
Louisebelcher
Przyczajenie
 
Avatar Louisebelcher
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 22
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

wypełnienie kwasem hialuronowym działa dopóki kwas się nie wchłonie, lekarz nie wypełnia drobnych zmarszczek tylko np bruzdę nosowo wargową. W temacie zmarszczek drobniejszych może ci zrobić mezoterapię igłową (wstrzykiwac np witaminę c, albo kwas hialuronowy - nieusieciowany (to nie wypełniacz!). Możesz sama działać dermarollerem z serum, używać retinoidów, ćwiczyć/masować twarz, naklejać plastry na okolice zmarszczek (są dedykowane ale moim zdaniem identycznie działa przylepiec uniwersalny). Co do osocza bogatopłytkowego tak między sobą laboranci się śmieją z tego zabiegu, żeby trafić na 1 komórkę macierzysta trzeba mieć szczęście. Moim zdaniem lepsze byłyby lasery jeśli chcesz ingerować drastycznie. Troszkę mniej drastycznie dermapen u lekarza. Osobiście na zmarszczki polecam tretinoinę (stosowaną od lat), laser fraxel (widziałam efekty na mamie) no i ewentualnie zabieg rf titan (koleżanka faktycznie jak doszła do siebie po zabiegu wyglądała młodziej z 10 lat). Pamiętaj, że jeśli masz zmarszczki utrwalone nawykiem to trudniej je usunąć ( też śpię na boku :P) Te od uśmiechu botoks powinien spokojnie zlikwidować, ale naturalność mimiki ucierpi.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Louisebelcher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 16:36   #7
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Cytat:
Napisane przez Louisebelcher Pokaż wiadomość
wypełnienie kwasem hialuronowym działa dopóki kwas się nie wchłonie, lekarz nie wypełnia drobnych zmarszczek tylko np bruzdę nosowo wargową. W temacie zmarszczek drobniejszych może ci zrobić mezoterapię igłową (wstrzykiwac np witaminę c, albo kwas hialuronowy - nieusieciowany (to nie wypełniacz!). Możesz sama działać dermarollerem z serum, używać retinoidów, ćwiczyć/masować twarz, naklejać plastry na okolice zmarszczek (są dedykowane ale moim zdaniem identycznie działa przylepiec uniwersalny). Co do osocza bogatopłytkowego tak między sobą laboranci się śmieją z tego zabiegu, żeby trafić na 1 komórkę macierzysta trzeba mieć szczęście. Moim zdaniem lepsze byłyby lasery jeśli chcesz ingerować drastycznie. Troszkę mniej drastycznie dermapen u lekarza. Osobiście na zmarszczki polecam tretinoinę (stosowaną od lat), laser fraxel (widziałam efekty na mamie) no i ewentualnie zabieg rf titan (koleżanka faktycznie jak doszła do siebie po zabiegu wyglądała młodziej z 10 lat). Pamiętaj, że jeśli masz zmarszczki utrwalone nawykiem to trudniej je usunąć ( też śpię na boku :P) Te od uśmiechu botoks powinien spokojnie zlikwidować, ale naturalność mimiki ucierpi.
Mezoterapia igłowa wpomniana przez Louisebelcher jest fajnym zabiegiem. Jeszcze lepsza jest mezoterapia mikroigłowa. Dermorollery już sa trochę passe Robią zbyt duże dziurki w skórze. Lepszy jest dermapen lub dr pen

Z tego co wiem to osocze bogatopłytkowe to zupełnie inny zabieg niż zabieg komórkami macierzystymi (które najczęściej pozyskuje się z tluszczu a nie z krwi). Znalazłam na jakimś blogu fajnie wytłumaczoną różnicę pomiędzy tymi zabiegami:

http://www.blogchirurgicznieprecyzyj...tkowe-to-samo/

"Jaka jest różnica między komórkami macierzystymi, a osoczem bogatopłytkowym? Zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego zdecydowanie nie są tym samym, co zabiegi z komórkami macierzystymi. Komórki macierzyste powodują odbudowanie (rekonstrukcję) uszkodzonych tkanek, ich zadanie polega na wytworzeniu tej samej tkanki, w której się znalazły. Osoczem bogatopłytkowym wspomagamy i przyspieszamy proces regeneracji i gojenia się. Wspomnieć jednak należy, że osocze stymuluje proces namnażania się komórek macierzystych."
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-20, 22:56   #8
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

cwiczę, masuję - na drobne kreseczki nie dziala ten sposób - mam w kacikach ust oraz przy oczach takie jakby lekkie łuki. pomyslalam, że czymś je potraktuję u lekarza med estet. szukam sposobu - na osocze sie nie zdecyduję... myśle jak zachowa sie kwas hiaur., niektore Pani piszą, że trzyma im się nawet 3 lata... ciezkko mi w to uwierzyc, ale moze jednak...

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2017-10-20 o 22:59
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 23:43   #9
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
cwiczę, masuję - na drobne kreseczki nie dziala ten sposób - mam w kacikach ust oraz przy oczach takie jakby lekkie łuki. pomyslalam, że czymś je potraktuję u lekarza med estet. szukam sposobu - na osocze sie nie zdecyduję... myśle jak zachowa sie kwas hiaur., niektore Pani piszą, że trzyma im się nawet 3 lata... ciezkko mi w to uwierzyc, ale moze jednak...
Kwas sie trzyma w skrajnych przypadkach najkrócej pół roku a zwykle rok. Rzadko się zdarza ze połtora roku. Od dłuzszym czasie nie słyszałam...
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 11:11   #10
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

a co z dziwnymi wypowiedziami, że kwasu nie daje się juz w bruzdy nosowo- wargowe bo od np. usmiechania kwas się wypycha? czy bez obaw mozna wstrzykiwać go w te obszary?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 10:04   #11
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
a co z dziwnymi wypowiedziami, że kwasu nie daje się juz w bruzdy nosowo- wargowe bo od np. usmiechania kwas się wypycha? czy bez obaw mozna wstrzykiwać go w te obszary?
Wszystko zależy od rodzaju podanego kwasu. Są gęste i rzadkie, bardziej i mniej plastyczne. Nie każdym kwasem można każdy obszar potraktować. Źle dobrany kwas rzeczywiście może poczynić szkody ale dobrze dobrany i dobrze podany da dobry efekt. Na pewno kosmetyczki nie powinny podawać kwasów bo nie znają anatomii ludzkiej tak dobrze jak lekarze.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-22, 23:30   #12
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

a czy jak zostanie podany kwas w bruzdy lub zrobi zabieg wolumetrii to mozna masować i ćwiczyć twarz czy lepiej nie, bo może to wplynąć substancje podane pod skórę?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 21:31   #13
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
a czy jak zostanie podany kwas w bruzdy lub zrobi zabieg wolumetrii to mozna masować i ćwiczyć twarz czy lepiej nie, bo może to wplynąć substancje podane pod skórę?
Z tego co wiem, to delikatny masaż jest wskazany.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 21:09   #14
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

czy np stylege s nadaje sie zarowno do wypelnienia drobnych kresek przy ustach jak i lekkiego uniesienia policzka?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 11:34   #15
prajewska
Przyczajenie
 
Avatar prajewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Powinien wystarczyc kochana. Ja stosowalam juz dlugo, ale to juz sie nie sprawdzilo wiec poszlam na zabieg mobilift m6 w Clinica Cosmetologica(tak, wydalam troche kasy na to ale coz.... wiesz no trzeba iwnestowac w wyglad). Teraz juz mam z glowy problem ze zmarszczkami.
prajewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 15:59   #16
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Witam ponownie. Czy jesli chcę wypelnic drobna zmarszczke kw h. to i tak musze wykupic cala ampulke czy mozna zaplacic tylko za tą wstrzyknieta, małą ilosc?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 10:34   #17
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
Witam ponownie. Czy jesli chcę wypelnic drobna zmarszczke kw h. to i tak musze wykupic cala ampulke czy mozna zaplacic tylko za tą wstrzyknieta, małą ilosc?
Z tego co wiem to za cała ampułkę. Ampułki mają różne pojemności. Od 0,5ml do np. 2ml.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 16:25   #18
Aurelia1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Cześć, dziewczyny! Mam widoczne już zmarszczki mimiczne, jakie zabiegi na zmarszczki by mi pomogły? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Aurelia1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 17:21   #19
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Cytat:
Napisane przez Aurelia1313 Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny! Mam widoczne już zmarszczki mimiczne, jakie zabiegi na zmarszczki by mi pomogły? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Jeżeli masz dopiero początki widocznych linii, to możesz zacząć od kuracji jakimś serum z acetyl hexapeptide.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 12:31   #20
Eleonomikela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 23
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Nie polecam. lepiej zacząć od kremów z kwasem hialuronowym. To wystarczy i nie jest inwazyjne. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-09-03 o 10:22 Powód: reklama
Eleonomikela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 12:47   #21
Jozefa2nowska
Przyczajenie
 
Avatar Jozefa2nowska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Nie jestem przekonana do kwasu hialuronowego, tym bardziej jeśli ma się ponad 30 lat a nie 40 czy 50. Ja robiłam zabieg xxx w Gdańsku, który polega na odbudowie włókien kolagenu i elastyny. Nie dość, że pozbyłam się zmarszczek to jeszcze skóra ma o wiele ładniejszy kolor

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-04-11 o 10:40 Powód: reklama
Jozefa2nowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 07:34   #22
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Cytat:
Napisane przez Jozefa2nowska Pokaż wiadomość
Nie jestem przekonana do kwasu hialuronowego, tym bardziej jeśli ma się ponad 30 lat a nie 40 czy 50. Ja robiłam zabieg xxx w Gdańsku, który polega na odbudowie włókien kolagenu i elastyny. Nie dość, że pozbyłam się zmarszczek to jeszcze skóra ma o wiele ładniejszy kolor
2 wiadomosci w swoim dorobku i w tym jedna to reklama kliniki...

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-04-11 o 10:41 Powód: cytat
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 10:56   #23
Jozefa2nowska
Przyczajenie
 
Avatar Jozefa2nowska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

a co jakiś problem, że chcę się podzielić zabiegiem i miejscem w którym byłam? najłatwiej kogoś hejtować za to :P nie tylko twoje rady mogą okazać się pomocne
Jozefa2nowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 07:07   #24
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Cytat:
Napisane przez Jozefa2nowska Pokaż wiadomość
a co jakiś problem, że chcę się podzielić zabiegiem i miejscem w którym byłam? najłatwiej kogoś hejtować za to :P nie tylko twoje rady mogą okazać się pomocne
Stettin_Lady chodziło raczej o to, że robisz reklame kliniki w ktorej pracujesz lub jestes wlascicielka a nie w ktorej byłas na zabiegu...
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 13:03   #25
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
Hej , chcialabym dopytać doświadczone w temacie wizażanki - co bedzie najlepsze na wypelnienie naprawde drobnych zmarszczek, "kreseczek" - od usmiechania i przy oczach od spania? czy wypelnia się tego typu zmarszczki kwasem? czy od usmiechania nie wypchnie się preparat? ile mniej wiecej płacicie za taki zabieg i co ile go wykonujecie?
będę bardzo wdzięczna za pomoc i rady!
Jestem dosc młoda ale przez moją ekspresyjną mimikę twarzy szybko pojawiły mi sie zmarszczki Moze tez przez sucha skórę... Miałam wypełniane zmarszczki przy oczach i ustach bardzo miękkim kwasem. Efekt jak na razie trzyma mi sie 3 miesiace i cały czas jest ok Najgorsze mialam zmarszczki przy oczach. Tam mialam tez podane tyciuńke botoksu. Kapkę. Efekt jest taki ze mam zero zmarszczek a mimike twarzy dalej mam a tego sie balam najbardziej, ze bede wygladala jak Nicole Kidman
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 15:19   #26
gawa80
Przyczajenie
 
Avatar gawa80
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Kwas jest mega skuteczny a sam zabieg podobno nie boli - moja przyjaciółka robiła ostatnio an Aniołkach w Gdańsku.
Natomiast ja na razie jeszcze się nie wybrałam na taki zabieg, ale coraz poważniej o tym myślę. Powiem szczerze, że na płytkie zmarszki to wystarczy krem, ale już jak ktoś ma na czole albo lwią to trzeba zabieg wykonać, żeby te mięśnie pobudzić troszeczkę
Botox jakoś mnie nie przekonuje, nie wiem...
W każdym razie decyzja wymaga przemyślenia, bo to już jest konkretny pieniądz
gawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 12:49   #27
k_amka
Przyczajenie
 
Avatar k_amka
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Olsztynek
Wiadomości: 12
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Chodzi o klinkę dr Michajłowskiego?
__________________
Jeśli chcesz być piękna, musisz cierpieć
k_amka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 16:55   #28
Agnieszkamona19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

A mi koleżanka na zmarszczki zachwala ten produkt impreskin i sama się teraz zastanwiam, w internecie tez czytałam wiele pochlebnych opinii. korzystała któraś z was?

Edytowane przez Agnieszkamona19
Czas edycji: 2018-05-15 o 16:57
Agnieszkamona19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 19:29   #29
gawa80
Przyczajenie
 
Avatar gawa80
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: drobne zmarszczki od usmiechania i spania- kwas hialuronowy???

Cytat:
Napisane przez k_amka Pokaż wiadomość
Chodzi o klinkę dr Michajłowskiego?
Tak jest, tę samą A co, też chodzisz tam?
gawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-14 19:29:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.