Nieśmiałe próby - Saipan - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-12, 22:20   #1
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077

Nieśmiałe próby - Saipan


Cześć Dziewczyny

Jestem tu nowa i chciałam się z Wami przywitać. Podziwiam to co robicie i jakie cuda potraficie wyczarować.
To moje początki z zabawą w "tworzenie" biżuterii. Pierwsze elementy zamówiłam w lipcu. Póki co robię głównie dla siebie. Wiem, że muszę popracować jeszcze nad loopami. Na początek zamówiłam tańsze elementy żeby zobaczyć czy w ogóle coś mi z tego wyjdzie. Proszę napiszcie co o tym myślicie i co mogłabym poprawić
saipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 22:36   #2
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

No więc witam na wizażu.

Twoje prace nie są szczególnie porywające ale każda z nas zaczynała podobnie a przynajmniej ja
Pochwalę za loopy. Bardzo ładne jak na początki.
Plus również za używanie przekładek i drutu.

Skarcę za goły drut. Nie jest on pokrzywiony ale jeśli chcesz aby kolczyk miał akurat taką długość używaj rurek dystansowych. Estetyczniej to wygląda i na pewno drut się nie pognie. Generalnie zawsze loopy robimy tak aby koraliki nie latały na drucie.

Jeśli chodzi o mojego faworyta to jest to trzeci komplecik oczywiście po poprawieniu kolczyków (czytaj dodaniu rurek).

Nie zniechęcaj się moim komentarzem. Nie jest źle Trzymam kciuki i czekam na więcej prac. Tylko trening pozwala nam się udoskonalać i szkolić technikę. Pozdrawiam.
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 22:42   #3
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Dziękuję za Twoją opinię. Co do gołego drutu to właśnie przeglądając forum zastanawiałam się nad tym czy przepadkiem nie jest błędem zostawianie gołego bo we wszystkich oglądanych kończył się zaraz za koralikiem.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 06:52   #4
iwogg
Zadomowienie
 
Avatar iwogg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 103
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Potwierdzam zdanie hanki. Nie jest źle. Ładne loopy, przekładki i kuleczki. W kolczykach lepsze są szpilki gwoździe. Rurki aż się proszą by ich użyć. W pierwszych kolczykach przydałoby się gęściejsze owinięcie , żeby zasłonić drut. Na drugim zdjęciu jest 1 kolczyk. Dlaczego?
W sumie całkiem ładne i estetyczne prace.
__________________
Mój wątek wizażowy
iwogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 17:41   #5
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Tylko jeden kolczyk, bo lepiej go widać Dziękuję za miłe przyjęcie i konstruktywne komentarze. Wrzucam jeszcze zdjęcie kompletu, bransoletka pleciona, kolczyki dzisiaj poprawiłam zgodnie z sugestią bo we wszystkich moich do tej pory wystawał goły drut. Dziewczyny, a czy goła linka w naszyjniku też jest błędem czy może dopuszczalne jest stosowanie linki z kamyczkami zawieszonymi na niej bez przekładek?
saipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:26   #6
agnessja
Rozeznanie
 
Avatar agnessja
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ruda Śl.
Wiadomości: 800
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy goła linka w naszyjniku też jest błędem czy może dopuszczalne jest stosowanie linki z kamyczkami zawieszonymi na niej bez przekładek?
wg. mojego odczucia szara goła linka jest brzydka, co innego jeśli jest dopasowana kolorystycznie i stanowi element kompozycji, szara linka ale z rurkami przekładkami kuleczkami, ja staram się tak robić naszyjnik, żeby nie było jej widać, konieczne są wtedy też łapaczki, nie lubię też stoperów ściśniętych które hamują koralik, no ujdą w tłoku delikatnie z wyczuciem ściśnięte kuleczki 1,8mm
takie jest moje skromnie zdanie na ten temat

co do ostaniego wrzutu, to pewnie zaraz się dowiesz, że w kolczykach brakuje jakichś przekładek między koralikami, ale rozumiem, że miała nawiązywać do bransoletki, dlatego takie są, jednak między czarnymi koralikami pewnie coś by się przydało, nawet w bransoletce, jest to prosty wzór i może się wydawać że niewiele da się tu wykombinować, ale zawsze coś można, mnie osobiście bardziej interesowałoby jak jest zrobione zapięcie tej bransoletki, bo od tego zależy, czy długo posłuży i czy będziesz musiała ją niebawem naprawiać

ćwiczenie czyni mistrza, jak i oglądanie i analizowanie prac innych pod kątem techniki, powodzenia
__________________
Moje odchudzanie A.D. 2018
90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70
_________________________ _________________________ ____________________

Blog o hobby - scrap i decou

Edytowane przez agnessja
Czas edycji: 2009-09-13 o 18:28 Powód: edit
agnessja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:27   #7
mrude
Raczkowanie
 
Avatar mrude
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 288
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Mi też najbardziej się podoba czarno fioletowy komplet. Jedyne ale, że kolczyki są chyba różnej długości. Co do gołego drutu w kolczykach, to nie powiedziałabym że nigdy go nie wolno zostawić - wg mnie to kwestia gustu, w sklepach widziałam wiele takich kolczyków. Chociaż fakt z rurkami dystansowymi było by ładniejsze. Ale nie ładne to co ładne ale co się komu podoba, nikt tu nie jest alfą i omegą Nie przejmuj się krytyką i twórz dalej. Pozdrawiam
__________________
Prawdziwa kobieta potrafi stworzyć z niczego kolczyki, scrapa i scenę małżeńską.... Nie tak to leciało?? Nic nie szkodzi
www.mrude.pl
mrude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 18:31   #8
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

No ten komplecik jest całkiem całkiem. Kolczyki już lepiej wyglądają bez gołego drutu. Loopy naprawdę bardzo ładne. Co do naszyjnika mnie się bardzo podoba pomimo braku przekładek i nie wiem czy dziewczyny się ze mną zgodzą ale ja bym taką wersję dopuściła. Czekam na więcej. Robi się ciekawie

Hehe. Myślałam, że pytanie Twoje dotyczy tego naszyjnika a tu okazuje się, że to bransoletka. Widzisz a ja widziałam to jaki taki krótki przylegający do szyi naszyjnik I jako bransoletka to przydałyby się przekładki a jako naszyjnik według mnie już niekoniecznie

Edytowane przez hanka2501
Czas edycji: 2009-09-13 o 18:35
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:14   #9
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

W sumie to faktycznie fajnie wyglądałaby ta bransoletka jako króciutki naszyjnik. Bransoletka jest pleciona i zastanawiam się w jaki sposób mogłabym dodać przekładki pewnie z boku jakoś, bo dziurki wypadają z boku. Zapięcie wygląda mniej więcej jak na tym zdjęciu. Tylko łapaczka nie jest taka rozkwaszona, to poprzednia bransoletka, którą rozwaliłam bo była za długa i szara linka brzydko wyglądała więc zrobiłam na żyłce.
A pytając o linkę miałam na myśli coś takiego jak na zdjęciu. Pewnie za mało urozmaicone komplety?
saipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:32   #10
fredkaa67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

bardzo mi się podoba ten 2 komplecik
__________________
Będę walczyć o nową fryzurę !
fredkaa67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 07:59   #11
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Czarno-niebieska bransoletka bardzo fajna, ale kolczykom faktycznie przydałyby się jakieś przekładki.
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 08:40   #12
ayumi88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zabrze/Poznań
Wiadomości: 710
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Ale dziewczyny mają rację,za loopy trzeba Cię pochwalić.Bardzo ładne.Mi się podoba ostatnia bransoletka.
ayumi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 13:14   #13
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Trening czyni mistrza
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 13:25   #14
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

podoba mi się niebieska bransoletka pleciona i ten ostatni mniebieski komplecik na lince, niby prosty, a coś w sobie ma
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 07:20   #15
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Dziękuję bardzo za wszystkie uwagi i opinie Wrzucę jeszcze trochę zwyklaków Czekam na przesyłkę od Eltaya żeby coś nowego zrobić.
To hobby to straszny pożeracz czasu

Edytowane przez saipan
Czas edycji: 2009-09-18 o 07:36
saipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 08:24   #16
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

ta bransoletka z koralików/kamyków niebiesko-czarna - śliczna, chociaz ja też bym dodała coś, na przykład dodatkową żyłkę stawiającą w linii czarne koraliki a co drugi (tam gdzie teraz jest dziurka) srebrną kulkę.
Tak czy inaczej, kompozycja jest kwestią gustu, a bransoletka zwróciła moją uwagę
czekam na następne oryginalne prace.
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:14   #17
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Zdecydowanie w tym wrzucie najbardziej wybijają się bransolety. Całkiem fajne. Natomiast TYM kolczykom też nic nie brakuje. Tylko zdjęcie jakieś takie nienaturalne. Robiłaś fotkę wiszącym, prawda? A potem odwróciłaś jakby leżały, tylko, że w efekcie wygląda to tak, jakby ,,lewitowały"
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:32   #18
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

najbardziej podoba mi się niebieski komplet bransoletka i kolczyki. Te czarne też są fajne, tylko chyba troszkę za dużo drutu zostawiłaś za koralikiem. Zwracam uwagę na to bo ja też tak robiłam i mi dziewczyny zwracały uwag e
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:19   #19
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Killa Ree spróbuję i z ciekawości dołożę linkę tak jak mówisz, ciekawa jestem efektu

heurek dokładnie tak zrobiłam jak piszesz Zrobię im jakieś lepsze foto w poniedziałek bo dzisiaj na szybko cykałam a ciężko się je foci.

gusiak23 dzięki za uwagę, wiem że muszę poprawić. Robiłam je zanim weszłam na wizaz, a dzisiaj nie chciało mi się poprawiać przed zdjęciem.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 14:01   #20
LilySerpent100
Zadomowienie
 
Avatar LilySerpent100
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

te https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1253036616 wyglądają naprawdę ładnie .No i loopy robisz bardzo dobre
__________________
xo!

[aniolek1]352688[/aniolek1]
https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-352688 klik

LilySerpent100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:17   #21
sunnyskies
Wtajemniczenie
 
Avatar sunnyskies
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 644
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Bardzo odpowiada mi kolorystyka


a to chyba z mojego wątku..

Cytat:
Napisane przez LilySerpent100 Pokaż wiadomość
te https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1253036616 wyglądają naprawdę ładnie .No i loopy robisz bardzo dobre
__________________
Jesteśmy tu - Biżuteria

Wymiankowo
sunnyskies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 00:07   #22
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Cytat:
Napisane przez LilySerpent100 Pokaż wiadomość
te https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1253036616 wyglądają naprawdę ładnie .No i loopy robisz bardzo dobre

No właśnie to nie moje

Edytowane przez saipan
Czas edycji: 2009-09-21 o 00:08
saipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 10:25   #23
ReprezentujeSiebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 3
GG do ReprezentujeSiebie
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Nie wiem dlaczego wszyscy uczepili się tych gołych drucików na kolczykach. W wakacje miałem nad morzem (półwysep) stoisko z ręcznie robioną biżuterią (wtedy prawie same kolczyki, tak zwane "szaszłyki" [kulki na szpilce], zamawiane u różnych ludzi ze względu na to, że sam nie miałem ani wiedzy ani czasu aby je robić). Przez wakacje poszło ich na pewno grubo ponad 2000 i szczerze powiem, że najlepiej szły właśnie najzwyklejsze w typie koralik-przekladka-koralik na długim gołym druciku. I takie kolczyki widuję też bardzo często u dziewczyn na mieście., więc nie do końca jest prawdą, że goły drucik to profanacja skoro kobiety chcą je nosić.

Pozdrowienia!
ReprezentujeSiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 12:36   #24
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Cytat:
Napisane przez ReprezentujeSiebie Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego wszyscy uczepili się tych gołych drucików na kolczykach. W wakacje miałem nad morzem (półwysep) stoisko z ręcznie robioną biżuterią (wtedy prawie same kolczyki, tak zwane "szaszłyki" [kulki na szpilce], zamawiane u różnych ludzi ze względu na to, że sam nie miałem ani wiedzy ani czasu aby je robić). Przez wakacje poszło ich na pewno grubo ponad 2000 i szczerze powiem, że najlepiej szły właśnie najzwyklejsze w typie koralik-przekladka-koralik na długim gołym druciku. I takie kolczyki widuję też bardzo często u dziewczyn na mieście., więc nie do końca jest prawdą, że goły drucik to profanacja skoro kobiety chcą je nosić.

Pozdrowienia!
Chyba troszkę nie na temat...
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 09:30   #25
ReprezentujeSiebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 3
GG do ReprezentujeSiebie
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Cytat:
Napisane przez Killa Ree Pokaż wiadomość
Chyba troszkę nie na temat...
Dziękuję Ci Killa Ree za gorące przywitanie po swoim 1 poście na tym forum . Jak masz zły dzień proponuję odłożyć koraliki i iść się przejść na spacer zamiast próbować niesłusznie dojechać kolejnego biednego forumowicza Taka przyjacielska rada, bez ciśnień!

Chciałem podłączyć się do dyskusji i podzielić swoim doświadczeniem, bo zajmuję się sprzedażą, nie produkcją biżuterii ręcznie robionej, a w kilku postach w tym temacie była mowa o zostawianiu gołego drutu/linki na kolczykach/naszyjnikach, tak więc wyraziłem swoje zdanie na ten temat,które może się przydać komuś kto będzie wytwarzał kolczyki na sprzedaż.

A co do biżuterii pani Saipan, żeby nie rozmywać, czaro różowy komplet z 1 postu super! Proste wykonanie, mało pracy-fajny efekt, tak samo naszyjniki z bodaj 9 postu. Tak trzymaj.
ReprezentujeSiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 10:25   #26
zuteria
Rozeznanie
 
Avatar zuteria
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 968
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Wtrącę się Kobietom, które tylko noszą kolczyki, a nie je robią rzeczywiście często nie przeszkadza ten goły drucik. Tak się jednak składa, że to forum przeglądają głównie same bizuteryjki, a one troszkę inaczej patrzą na biżuterięTakie kolczyki na gołym druciku wyglądają na niedokończone. Wszystko można tak ładnie skomponować, że posłuży trochę dłużej od szpilki, która "bez obstawy" wygnie się raz, drugi, straci kształt i zmasakrowany drucik odbierze cały dawny urok kolczykom.

Co do prac samej Saipan chętnie zobaczę kolejne. To ciekawe, że wszystkie zaczynamy zazwyczaj bardzo podobnie, a później każda z nas obiera swoją własną biżuteryjną drogę i zaczyna mieć swój styl
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=351036

Chainmaille w moim wykonaniu, będzie mi miło jeśli skomentujesz

zuteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 12:32   #27
ReprezentujeSiebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 3
GG do ReprezentujeSiebie
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

A tam wtrace odrazu, po to jest forum aby dyskutować na różne tematy. Dla biżuteryjek zgodzę się, goły drucik nie jest fajny. Pytanie tylko komu to ma się podobać, czy autorce, czy klientce. I ile ma wyrób kosztować potem. Przy niskiej cenie i produkcji "hurtowej" można sobie pozwolić na drucik który pognie się nawet po 3 założeniach, bo klientce to nie robi. Natomiast jeżeli ktoś wytwarza małe arcydzieła to oczywiście liczy się każdy detal
ReprezentujeSiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 12:33   #28
zuteria
Rozeznanie
 
Avatar zuteria
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 968
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Właśnie o to chodzi. A wielu z nas marzy się właśnie nie produkcja hurtowa
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=351036

Chainmaille w moim wykonaniu, będzie mi miło jeśli skomentujesz

zuteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 15:21   #29
Yori
Rozeznanie
 
Avatar Yori
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 769
GG do Yori
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

ReprezentujeSiebie, na tym forum jest dużo autorek, mało klientek. Pokazując tutaj prace pytamy o zdanie autorki czy klientki? Komu więc mają się ewentualnie spodobać: autorce czy klientce?
__________________
A teraz, drogie dzieci, księżniczka opuszcza bajkę, otwiera zimne piwo i zapala fajkę.



Mój wątek
Yori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 13:17   #30
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: Nieśmiałe próby - Saipan

Saipan tak trzymaj i pokazuj nam nowe dziełka czekam.
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.