Półmetek - czyli w co się ubrać! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-26, 08:36   #1
justinfailbieber
Przyczajenie
 
Avatar justinfailbieber
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubartów
Wiadomości: 1

Półmetek - czyli w co się ubrać!


Cześć, wszystkim! Postanowiłam założyć ten wątek z racji tego, że pewnie nie jedna z Was niedługo będzie miała półmetek. Zastanawiam się, czy założyć sukienkę, spódnicę z jakąś ładną bluzką, a może w ogóle spodnie? Ciekawi mnie też co sądzicie o ubiorze osoby towarzyszącej. Ogólnie mówi się, że półmetek nie jest aż tak wielkim wydarzeniem, żeby przyodziewać facetów w garnitury, ale skoro robimy go w lokalu i większość dziewczyn przyjdzie odstawionych, to może warto zadbać i o elegancję swoich parnterów? Jeżeli miałabym się skłaniać ku sukience (a skłaniam się), to założyć coś bardziej wieczorowego, czy jakąś prostą? Proszę o rady, bo mój półmetek już niedługo, a ja nadal jestem w kropce. Pozdrawiam!
justinfailbieber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 09:12   #2
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Półmetek - czyli w co się ubrać!

Cytat:
Napisane przez justinfailbieber Pokaż wiadomość
Cześć, wszystkim! Postanowiłam założyć ten wątek z racji tego, że pewnie nie jedna z Was niedługo będzie miała półmetek. Zastanawiam się, czy założyć sukienkę, spódnicę z jakąś ładną bluzką, a może w ogóle spodnie? Ciekawi mnie też co sądzicie o ubiorze osoby towarzyszącej. Ogólnie mówi się, że półmetek nie jest aż tak wielkim wydarzeniem, żeby przyodziewać facetów w garnitury, ale skoro robimy go w lokalu i większość dziewczyn przyjdzie odstawionych, to może warto zadbać i o elegancję swoich parnterów? Jeżeli miałabym się skłaniać ku sukience (a skłaniam się), to założyć coś bardziej wieczorowego, czy jakąś prostą? Proszę o rady, bo mój półmetek już niedługo, a ja nadal jestem w kropce. Pozdrawiam!
Dużo zależy od tego w jakim lokalu go robicie. My mieliśmy półmetek w wynajętej sali kawiarni ale strój mieliśmy raczej luźny, taki bardziej jak do clubu. Muzykę też mieliśmy clubową. Najlepiej jeśli dogadasz się z dziewczynami jak one się ubierają, ustalcie między sobą i poinformujcie kolegów z klasy żeby przekazali koleżanką że np obowiązują stroje wieczorowe. Jeśli chodzi o strój chłopaków to ja raczej proponowałabym jakieś jeansy i koszule niż garnitur. Trochę bez sensu wydaje mi się żeby specjalnie się stroić i robić taką imprezę bardzo wystawną. Ja osobiście nie lubię takich sztywnych imprez gdzie trzeba założyć sukienkę a faceci (tacy młodzi) też niekoniecznie komfortowo muszą się czuć w garniturach. Pomyślcie też pod tym kątem że niebawem będziecie mieli studniówkę i lepiej dołożyć kasę na sukienkę/garnitur na studniówkę niż teraz wydawać na strój na połowinki.
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 09:50   #3
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Półmetek - czyli w co się ubrać!

Moje połowinki będą się odbywać w wynajętej restauracji, więc wszyscy automatycznie przygotowują się na bardziej eleganckie stroje. Ja najpewniej włożę małą czarną
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.