Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 10:04   #1741
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

zapewne chodzi o 60 podwójnych czyli 120 pojedynczych
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 22:31   #1742
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
ja sie nadal zastanawiam czy robic czy nie
ostatnio ogladalam z bliska warkocze dziewczyny ktora siedziala przedemna w autousie i i z kazdego wystawaly kawalki tych syntetycznych wlosow,zawsze tak sie dzieje?
syntetyczne wychodza czesto na koncach warkoczy jesli wlosy syntetyczne sa nierowne.zauwazylam,ze jesli chodzi o wlosy firmy latrend to czesto tak sie dzieje przy blondach.one sie po prostu haczą osiebie.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mruk Pokaż wiadomość
masz na myśli 60 złożonych na pół, czy 60 nazwijmy to połówek?
60 pojedynczych czyli 120 połowek-6 opakowan

chcialam jeszcze was ostrzec przed ta pania
http://allegro.pl/item666674216_wark..._hairkama.html
fotki, ktore pokazuje sa wlasnoscia kiny z warszawy i pochodza z tej strony:
http://twistedhair.pl/warkoczyki.htm
wniosek jest prosty-jesli nie ma wlasnych zdjęć swojej pracy to znaczy,ze nie warto u niej robic warkoczykow
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 23:02   #1743
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

strasznie mnie to denerwuje jak ludzie zamieszczają czyjeś zdjęcia reklamując siebie.
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 23:16   #1744
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez PoisonCandy Pokaż wiadomość
strasznie mnie to denerwuje jak ludzie zamieszczają czyjeś zdjęcia reklamując siebie.
na gronie jedna panna tlumaczyla sie,ze przeciez jakos musi zaczac .masakra.
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 07:55   #1745
korbiontko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Pochwale się swoimi. Robię warkoczyki już dość długo, od liceum.... o jejku ile to już lat? 6 matko.... Dawno nie robiłam sobie sama. Ale dałam rade. Lustro pomogło. Oto efekt. Pozdrawiam i zapraszam na warkocze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5010482 - Kopia.jpg (38,2 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5010496 - Copy.jpg (38,8 KB, 133 załadowań)
korbiontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 07:58   #1746
korbiontko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Ach, miełam jeszcze napisać, że tu już są troche brzydsze, przed samym zdjęciem ale nie mam zdjęć wcześniejszych Zapraszam na Warkoczyki. Łódź
korbiontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:52   #1747
tone11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Witam szanowne ekspertki
Dopiero teraz zalogowalam sie na forum ale juz wczesniej was podczytywalam,wiem ze macie ogromna wiedze na temat warkoczykow i licze na wasza pomoc.

Trzy tygodnie temu zrobiłam warkoczyki,mialam je nosic do wrzesnia ale chyba w tym tygodniu sie z nimi pozegnamSWEDZENIE DOPROWADZA MNIE DO OBLEDU.Czasami mam ochote wyrwac siebie te warkoczyki z drapac sie po glowie az do krwi.
Próbowałam juz rozowego gliss kura,szampony i odzywki radical,odzywki Fructis z garniera do suchych wlosow,w miejscach gdzie wyskakiwały mi krostki lub gdzie wydrapalam sobie ranki smarowalam tribiotikiem,nic mi nie pomaga
Jedyna poprawa jest po niebieskim Clearu ale po dwoch dniach od umycie znow powraca to koszmarne swedzenie.
Przeciez nie bede myla tych warkoczy co dwa dni


Ile w was utrzymywalo sie to swedzenie?
Umnie po trzech tygodniach nadal jest masakra,najpierw zaczyna sie od jednego miejsca a potem przechodzi na calo glowe,w pracy nie moge sie skoncentrowac na tym co robie,w domu jestem caly czas wkurzona.
W tej chwili bardzo zaluje ze sama to sobie zafundowalam.

Ostatino znalazlam na afrostylu olejek do warkoczykow ktory zapobiega swiedeniu.Czy ktoras z waz moze go stosowala?Pomaga cos bo nie wiem czy oplaca mie sie go kupowac czy lepiej od razu rozplatac warkocze i dac sobie spokoj.
tone11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 14:46   #1748
Dadziorek1987
Przyczajenie
 
Avatar Dadziorek1987
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
GG do Dadziorek1987
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

oj oj ....to niedobrze.. a ja ide robic moje pierwsze w ten piatek i sie troche boje co to bedzie :P
a tak swoja droga to mozecie mi powiedziec
1. jak to myjecie(czy ze specjalnym dozownikiem i jakie szampony)
2. i jak sypiacie w tykm :P

pozdrawiam
__________________
"...z życiem tak bywa jak z chorobą, kostucha w lustrze zęby szczerzy..."
Dadziorek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 15:10   #1749
Maalinkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

witam jestem tu nowa, ale tylko na tym forum mogę się dowiedzieć o warkoczykach o których marze już dłuuuuugo mam pytanie:
Gdzie można zrobić takie warkoczyki w Częstochowie? albo w Krynicy Morskiej? i jaka jest ich cena? raczej nie chciałabym wydawać na nie niewiadomo jakiej sumy pieniędzy liczę na odpowiedz i pozdrawiam
Maalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 01:14   #1750
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez tone11 Pokaż wiadomość
Witam szanowne ekspertki
Dopiero teraz zalogowalam sie na forum ale juz wczesniej was podczytywalam,wiem ze macie ogromna wiedze na temat warkoczykow i licze na wasza pomoc.

Trzy tygodnie temu zrobiłam warkoczyki,mialam je nosic do wrzesnia ale chyba w tym tygodniu sie z nimi pozegnamSWEDZENIE DOPROWADZA MNIE DO OBLEDU.Czasami mam ochote wyrwac siebie te warkoczyki z drapac sie po glowie az do krwi.
Próbowałam juz rozowego gliss kura,szampony i odzywki radical,odzywki Fructis z garniera do suchych wlosow,w miejscach gdzie wyskakiwały mi krostki lub gdzie wydrapalam sobie ranki smarowalam tribiotikiem,nic mi nie pomaga
Jedyna poprawa jest po niebieskim Clearu ale po dwoch dniach od umycie znow powraca to koszmarne swedzenie.
Przeciez nie bede myla tych warkoczy co dwa dni


Ile w was utrzymywalo sie to swedzenie?
Umnie po trzech tygodniach nadal jest masakra,najpierw zaczyna sie od jednego miejsca a potem przechodzi na calo glowe,w pracy nie moge sie skoncentrowac na tym co robie,w domu jestem caly czas wkurzona.
W tej chwili bardzo zaluje ze sama to sobie zafundowalam.

Ostatino znalazlam na afrostylu olejek do warkoczykow ktory zapobiega swiedeniu.Czy ktoras z waz moze go stosowala?Pomaga cos bo nie wiem czy oplaca mie sie go kupowac czy lepiej od razu rozplatac warkocze i dac sobie spokoj.
olejek jest super,ale wiem,ze nie na kazdego dziala. sprobuj tanszej opcji-kup sobie kwas borny w aptece, rozpusc w wodzie i smaruj skore glowy.

---------- Dopisano o 01:14 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Dadziorek1987 Pokaż wiadomość
oj oj ....to niedobrze.. a ja ide robic moje pierwsze w ten piatek i sie troche boje co to bedzie :P
a tak swoja droga to mozecie mi powiedziec
1. jak to myjecie(czy ze specjalnym dozownikiem i jakie szampony)
2. i jak sypiacie w tykm :P

pozdrawiam
zwykly szampon-najlepiej rozcieńczony z woda.
pierwsza noc jest trudna, ale potem juz jest ok.ja związuję w luźnego koka, zeby mi sie po poduszce nie walały.
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 08:16   #1751
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

sama chce sobie zrobic warkoczyki i czytajac opinie wiekszosc dziewczyn je odradza, czemu? znalazlam takie miejsce za 150zl czy to nie za malo?

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez korbiontko Pokaż wiadomość
Pochwale się swoimi. Robię warkoczyki już dość długo, od liceum.... o jejku ile to już lat? 6 matko.... Dawno nie robiłam sobie sama. Ale dałam rade. Lustro pomogło. Oto efekt. Pozdrawiam i zapraszam na warkocze.

a w jakiej cenie sa warkoczyki?
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 00:42   #1752
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez sylllvia89 Pokaż wiadomość
sama chce sobie zrobic warkoczyki i czytajac opinie wiekszosc dziewczyn je odradza, czemu? znalazlam takie miejsce za 150zl czy to nie za malo?

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------




a w jakiej cenie sa warkoczyki?
a kto odradza
ja jestem jak najbardziej za
tez widzialam to ogloszenie o warkoczykach za 150zl.poprosilabym na twoim miejscu o przeslanie fotek prac.juz sie spotkalam z takimi ekspertkami,ktore pisaly,ze plota rok a tak naprawde zaplotly moze z2 glowy i jeszcze spytaj jak dlugo trwa zaplatanie.klientka mi opowiadala jak jedna dziewczyna mowila jej ,ze zaplata w 12 godzina robila to w 23godziny!
poza tym warkoczyki do polowy pelcow maja dlugosc ok 55 cm a nie 35

Edytowane przez bagladyshop
Czas edycji: 2009-07-02 o 00:45
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 10:19   #1753
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
a kto odradza
ja jestem jak najbardziej za
tez widzialam to ogloszenie o warkoczykach za 150zl.poprosilabym na twoim miejscu o przeslanie fotek prac.juz sie spotkalam z takimi ekspertkami,ktore pisaly,ze plota rok a tak naprawde zaplotly moze z2 glowy i jeszcze spytaj jak dlugo trwa zaplatanie.klientka mi opowiadala jak jedna dziewczyna mowila jej ,ze zaplata w 12 godzina robila to w 23godziny!
poza tym warkoczyki do polowy pelcow maja dlugosc ok 55 cm a nie 35


moglabys mi polecic jakies sprawdzone miejsce? jaki jest mniej wicej koszt?
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 16:05   #1754
Natalcia862
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej szukam kogoś kto robi w Warszawie cornrows i ma wolny termin 20 lipca

Natalcia862 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 12:27   #1755
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

No więc, ja mam już warkoczyki na głowie od kilku dni. Jestem zadowolona. Jak narazie są one jakby sianowate, ale podobno po kilku myciach mają się zrobić w dotyku podobne do włosów naturalnych. Bardzo wygodnie mi się w nich śpi, służą mi jako druga poduszka
Jak narzie żadnych krost nie dostałam i mam nadzieję, że tak zostanie.
Warkocze plotły mi najpierw 3, później 4 osoby i trwało to 3,5 godz. Poprosiłam o drobne, bo takie mi się podobają. Jedna z dziewczyn, które plotły miała śliczne dredolki, naprawde piękne. Wkleiłabym zdjęcie, ale chyba nie umiem.
Znacie może jakieś strony z upięciami. Wiem, że kiedyś już ktoś o to pytał, ale w końcu niczego się nie doszukałam.
Aha, i jeszcze ciężko jest mi samej zrobić cokolwiek z tych warkoczy, bo po chwili bolą mnie ręcę. Muszę się oczywiście wprawić. Polecam warkoczyki, bo są nprawdę śliczne

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalcia862 Pokaż wiadomość
Hej szukam kogoś kto robi w Warszawie cornrows i ma wolny termin 20 lipca
Ja robiłam w Warszawie w salonie Balckstar Studio. Ich strona to twistedhair.pl
A z tego co pamiętam to chyba bagladyshop plecie w Warszawie

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Ups, ale nie wiem czy ona plecie cornrows, przeprawszam za pomyłkę!
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 17:13   #1756
Natalcia862
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Właśnie dzwoniłam już do Balckstar Studio i niestety maja wtedy urlop...a bardzo bym chciała cornrows jak bede jechała nad morze... a po powrocie planuje sobie zrobic warkoczyki
Natalcia862 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 22:18   #1757
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
No więc, ja mam już warkoczyki na głowie od kilku dni. Jestem zadowolona. Jak narazie są one jakby sianowate, ale podobno po kilku myciach mają się zrobić w dotyku podobne do włosów naturalnych. Bardzo wygodnie mi się w nich śpi, służą mi jako druga poduszka
Jak narzie żadnych krost nie dostałam i mam nadzieję, że tak zostanie.
Warkocze plotły mi najpierw 3, później 4 osoby i trwało to 3,5 godz. Poprosiłam o drobne, bo takie mi się podobają. Jedna z dziewczyn, które plotły miała śliczne dredolki, naprawde piękne. Wkleiłabym zdjęcie, ale chyba nie umiem.
Znacie może jakieś strony z upięciami. Wiem, że kiedyś już ktoś o to pytał, ale w końcu niczego się nie doszukałam.
Aha, i jeszcze ciężko jest mi samej zrobić cokolwiek z tych warkoczy, bo po chwili bolą mnie ręcę. Muszę się oczywiście wprawić. Polecam warkoczyki, bo są nprawdę śliczne

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------


Ja robiłam w Warszawie w salonie Balckstar Studio. Ich strona to twistedhair.pl
A z tego co pamiętam to chyba bagladyshop plecie w Warszawie

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Ups, ale nie wiem czy ona plecie cornrows, przeprawszam za pomyłkę!
ja nie robie cornów.fotki roznych upiec wleilam chyba z 3 strony wczesniej

a ile sztuk warkoczy masz?
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 10:18   #1758
Dadziorek1987
Przyczajenie
 
Avatar Dadziorek1987
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
GG do Dadziorek1987
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hej hej...od piatku jestem szczesliwa posaidaczka!!! nic mnie nie boli nie mam krostek normalnie super!!!
no nistety nie umiem zdjec wkladac...ale...
http://nasza-klasa.pl/profile/829351/gallery/album/3/80

prosze bardzo :P




__________________
"...z życiem tak bywa jak z chorobą, kostucha w lustrze zęby szczerzy..."

Edytowane przez Dadziorek1987
Czas edycji: 2009-07-06 o 10:19
Dadziorek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 23:24   #1759
caramely
Raczkowanie
 
Avatar caramely
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 143
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

a ja mam takie pytanie jeszcze jedno. Jak to jest z cienkimi włosami? bo moje porosty są mega cienkie, a nie chciałabym mieć takich "prześwitów" na głowie.. chciałabym dużo tych warkoczyków i obawiam się że włosy zaczną mi wypadać z warkoczykami bo moja skóra tego nie wytrzyma. Znajoma mojej kolezanki miała taką sytuacje, że warkoczyki odpadały jej z jej własnymi włosami

i jeszcze powiedzcie mi co nieco o kosmetykach do warkoczykow ze strony http://www.wlosy-sklep.pl
warto w nie inwestowac?
__________________
And I’d give up forever to touch you
’cause I know that you feel me somehow
You’re the closest to heaven that I’ll ever be
And I don’t want to go home right now

Edytowane przez caramely
Czas edycji: 2009-07-07 o 00:09
caramely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 08:09   #1760
korbiontko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cena tak naprawde nie moze byc za niska chyba. Tylko trzba sprawdzic dziewczyne. Ja robie za 200-250 max w Łodzi gdzie sa duzo wieksze ceny. Ale mam tyle klientek, sporo zdjec, wiec zawsze jak sie dziewczyny pytaja to najpierw wyslylam zdjecia moich warkoczy zeby sie upewnily ze beda mialy to co chca bo to jednak sporo pieniedzy. A co do tych cienkich wlosow caramely to warkoczyki mozesz miec tylko nie polecam zebys miala 250 np. Zrob sobie mniej, to naprawde powyzej tych 150-180 nie ma wiekszej roznicy. Jak dziewczyny maja malo wloskow albo cieniutkie to nigdy nie robie 200. Bo takie dziewczyny pozniej rozplataja i placza. I juz nigdy nie chca miec warkoczy i wcale sie nie dziwie. A jak bedziesz miala juz raz i dobrze zrobione bedziesz miala ZAWSZE na nie chrapke. Pozdrawiam Warkoczykary
korbiontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 16:02   #1761
caramely
Raczkowanie
 
Avatar caramely
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 143
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

A co z tymi kosmetykami? Te szampony w sprayu są dobre? Bo niewiem czy zamawiać czy nie..
__________________
And I’d give up forever to touch you
’cause I know that you feel me somehow
You’re the closest to heaven that I’ll ever be
And I don’t want to go home right now
caramely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 18:15   #1762
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

a jak z połączeniem warkoczyki, basen/jezioro i zanurzenie głowy?
dużo cięższe się robią pod wpływem wody?
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 21:18   #1763
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez korbiontko Pokaż wiadomość
Cena tak naprawde nie moze byc za niska chyba. Tylko trzba sprawdzic dziewczyne. Ja robie za 200-250 max w Łodzi gdzie sa duzo wieksze ceny. Ale mam tyle klientek, sporo zdjec, wiec zawsze jak sie dziewczyny pytaja to najpierw wyslylam zdjecia moich warkoczy zeby sie upewnily ze beda mialy to co chca bo to jednak sporo pieniedzy. A co do tych cienkich wlosow caramely to warkoczyki mozesz miec tylko nie polecam zebys miala 250 np. Zrob sobie mniej, to naprawde powyzej tych 150-180 nie ma wiekszej roznicy. Jak dziewczyny maja malo wloskow albo cieniutkie to nigdy nie robie 200. Bo takie dziewczyny pozniej rozplataja i placza. I juz nigdy nie chca miec warkoczy i wcale sie nie dziwie. A jak bedziesz miala juz raz i dobrze zrobione bedziesz miala ZAWSZE na nie chrapke. Pozdrawiam Warkoczykary
madrze piszesz.
a co do ceny to tutsaj ktos kiedys pisal,ze nie da sie zrobic warkoczy za 300zl-ja twierdze,ze da sie. inaczej jest jak w danym miescie warkoczykuje jedna osoba,ktora moze dyktowac ceny a inaczej jak jest tych osob sporo i trzeba miec ceny konkurencyjne.ja plote od 250do 350zl za standardowe dlugosci jak bym miala fantazje zeby plesc za 100zl to tak zrobie
zauwazylam,ze cena zalezy tez od tego jak długo trwa zaplatanie- u mnie to max 6 godzin,a wiadomo,ze jak ktos zaplata 12 godzin to mu sie slabo opłaca pleść za 300zl. co do kosmetykow do warkoczy to nie sa potrzebne.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Trufel Pokaż wiadomość
a jak z połączeniem warkoczyki, basen/jezioro i zanurzenie głowy?
dużo cięższe się robią pod wpływem wody?
tak
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 00:01   #1764
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Dadziorek1987 Pokaż wiadomość
hej hej...od piatku jestem szczesliwa posaidaczka!!! nic mnie nie boli nie mam krostek normalnie super!!!
no nistety nie umiem zdjec wkladac...ale...
http://nasza-klasa.pl/profile/829351/gallery/album/3/80

prosze bardzo :P




mnie nie ma na nk a tez bym chciala zobaczyc
wklej na tinypic.com i daj linka
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 08:30   #1765
korbiontko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Specjalne preparaty do warkoczykow nie sa potrzbane. Najlepiej jest myc delikatnym szamponem (dzieciecym) Bambino itd... Z Afroshopu jest dobry ten chlodzacy ale tylko jak kogos naprawde swedzi glowka po zrobieniu. Natomiast bron boze odzywki bez splukiwania, nie wyplukuja sie nigdy z warkoczykow i zostawiaja lupiez.
Jezeli chodzi o baseny, jeziora itd... no nie jest super wskazane, mokre warkoczyki obciaaja cebulki bardziej. Lepiej nie ale tesz jednorazowo nie zaszkodzi.
Co do tych cen jeszcze to tak jak napisala bagladyshop, sa bardzo rozne i od wielu czynnikiow zaleza. Ja plote okolo 8 godzin ale to zalezy bardzo od tego ile tych warkoczykow, czy sa do ramion czy extremalnie dlugie za pupe. Mysle ze nie ma sensu sie sugerowac cena w stylu 500-600 zl bo lepiej beda wygladac, tylko wygrac tansze ale koniecznie poprosic o fotki.
Ja juz chyba nie wytrzymam i tez sobie zrobie, 2 miesiace wytrzymalam bez
Pozdrawiam Warkoczykarki.
korbiontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 10:00   #1766
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez korbiontko Pokaż wiadomość
Specjalne preparaty do warkoczykow nie sa potrzbane. Najlepiej jest myc delikatnym szamponem (dzieciecym) Bambino itd... Z Afroshopu jest dobry ten chlodzacy ale tylko jak kogos naprawde swedzi glowka po zrobieniu. Natomiast bron boze odzywki bez splukiwania, nie wyplukuja sie nigdy z warkoczykow i zostawiaja lupiez.
Jezeli chodzi o baseny, jeziora itd... no nie jest super wskazane, mokre warkoczyki obciaaja cebulki bardziej. Lepiej nie ale tesz jednorazowo nie zaszkodzi.
Co do tych cen jeszcze to tak jak napisala bagladyshop, sa bardzo rozne i od wielu czynnikiow zaleza. Ja plote okolo 8 godzin ale to zalezy bardzo od tego ile tych warkoczykow, czy sa do ramion czy extremalnie dlugie za pupe. Mysle ze nie ma sensu sie sugerowac cena w stylu 500-600 zl bo lepiej beda wygladac, tylko wygrac tansze ale koniecznie poprosic o fotki.
Ja juz chyba nie wytrzymam i tez sobie zrobie, 2 miesiace wytrzymalam bez
Pozdrawiam Warkoczykarki.
zgadzam sie ze wszystkim co napisalas
ja tez nie wytrzymalam i zrobilma sobie warkoczyki-niedlugo wrzuce fotke
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 10:55   #1767
Dadziorek1987
Przyczajenie
 
Avatar Dadziorek1987
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
GG do Dadziorek1987
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

prosze bardzo


http://tinypic.com/view.php?pic=2nlg64w&s=3
http://tinypic.com/view.php?pic=xol9oo&s=3
http://tinypic.com/view.php?pic=33m8z05&s=3
__________________
"...z życiem tak bywa jak z chorobą, kostucha w lustrze zęby szczerzy..."
Dadziorek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:34   #1768
caramely
Raczkowanie
 
Avatar caramely
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 143
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

ahaa czyli te wszystkie odżywki są nawet niewskazane dobrze że mi napisałyscie bo bym kupila ;p a macie moze jakies zdjecia dziewczyn ktore zostawiły sobie grzywke?
__________________
And I’d give up forever to touch you
’cause I know that you feel me somehow
You’re the closest to heaven that I’ll ever be
And I don’t want to go home right now
caramely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 14:02   #1769
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez caramely Pokaż wiadomość
ahaa czyli te wszystkie odżywki są nawet niewskazane dobrze że mi napisałyscie bo bym kupila ;p a macie moze jakies zdjecia dziewczyn ktore zostawiły sobie grzywke?
były wklejane kilka stron wczesniej
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 14:35   #1770
daria8805
Raczkowanie
 
Avatar daria8805
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: ........Warkoczyki....... ..



nie zgadzam się z tym ze żadne kosmetyki nie są potrzebne! przedewszytskim trzeba myć skórę głowy min raz w tygodniu szamponem przeciwłupizowym, bo skóra jest odsłonięta i narażona na przesuszenie! inaeczej bedziecie miec piekne warkocze a między nimi "brokat" heh

Edytowane przez daria8805
Czas edycji: 2009-07-09 o 13:45 Powód: usuniecie reklamy
daria8805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.