Rude wlosy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-20, 16:34   #31
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Rude wlosy

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Oto moje zdjęcia. Farbowalam się dzisiaj [sorry, ze twarzy nie pokazuję, ale wyglądam jak kupa, zreszta ważny jest kolor włosów ]. Zmieszałam dwa rodzaje Ferii i wyszlo tak, jak widać. Przyznam, że spodziewałam się bardziej miedzianego a mniej czerwonego, ale podoba mi sie w sumie.
NO bardzo ladny kolorek
A poza tym beda ci sie zmywac do miedzianego wlasnie, wiec po kilku myciach bedzie napewno mniej czerwony...
A ja chcialam taki wlasnie jak u mnie na avatorze
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:17   #32
Ogólnie Zły Leśny Potffór
Raczkowanie
 
Avatar Ogólnie Zły Leśny Potffór
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ];p
Wiadomości: 81
Dot.: Rude wlosy

Ja choruję na rude włosy już od 3 lat, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Ciągle mnie coś odwodzi od farbowania. Nawet fryzjerka mi mówiła, żebym nie farbowała włosów (w ogóle!!??)... Może w końcu sie zdecyduję! Albo muszę się w końcu z kimś o co założyć - wiadomo, jak przegram, to lecę do fryzjerki i farbuję. A właśnie, obiła któraś z Was kolorek w salonach L'Oreala??

Wklejam zdjecia mojej ulubionej modelki. Ona ma cudny kolorek (naturalny!!) - własnie taki bym chciała!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00010f.jpg (21,2 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00050m.jpg (37,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00050mdrgdrxg.jpg (43,9 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00350f.jpg (28,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00460m.jpg (46,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00090f.jpg (20,9 KB, 78 załadowań)
Ogólnie Zły Leśny Potffór jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 11:36   #33
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Rude wlosy

Wklejam fotkę jak obiecałam. Niestety zdjęcie robiłam telefonem i jest trochę przekłamane

Farba to nieco już "wyprana" Wella Safira - dzika orchidea

moje włosy.jpg
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:53   #34
fizzz
Raczkowanie
 
Avatar fizzz
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 169
Dot.: Rude wlosy

Dziewczyny, a próbowała któraś z Was tego balsamu koloryzującego w kolorze rudym...;> Nie pamiętam firmy, potem moze poszukam, ale mam na myśli te balsamy w tubkach do kupienia w sklepie zielarskim...
fizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:11   #35
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Rude wlosy

Cytat:
Napisane przez Ogólnie Zły Leśny Potffór
Wklejam zdjecia mojej ulubionej modelki. Ona ma cudny kolorek (naturalny!!) - własnie taki bym chciała!

Ktokolwiek widział-ktokolwiek wie jaką farbą osiągnąć taki efekt to proszę o info Cudna!
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 22:18   #36
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Rude wlosy

Cytat:
Napisane przez annLee

Ktokolwiek widział-ktokolwiek wie jaką farbą osiągnąć taki efekt to proszę o info Cudna!
To zależy jaki masz wyjściowy kolorek włosów... jeśli blond to napewno znajdziesz taki odcień farby dla siebie, sporo takich widziałam Też bym taki chciała ale niestety mam ciemne włosy i nie mam zamiaru ich "mordować" rozjaśniaczem
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 17:50   #37
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Rude wlosy

Cytat:
Napisane przez Ogólnie Zły Leśny Potffór
Ja choruję na rude włosy już od 3 lat, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Ciągle mnie coś odwodzi od farbowania. Nawet fryzjerka mi mówiła, żebym nie farbowała włosów (w ogóle!!??)... Może w końcu sie zdecyduję! Albo muszę się w końcu z kimś o co założyć - wiadomo, jak przegram, to lecę do fryzjerki i farbuję. A właśnie, obiła któraś z Was kolorek w salonach L'Oreala??

Wklejam zdjecia mojej ulubionej modelki. Ona ma cudny kolorek (naturalny!!) - własnie taki bym chciała!
Zanim zafarbowałam się w domu [zdjęcia, które zamiescilam] mialam bardzo podobny kolor, robiony u fryzjera farbą Maijrel L'Oreal. Kurde, teraz chcialabym mieć znowu taki, bo ten czerwonawy coś mi się nie podoba
Załączam zdjęcie moich włosów po pierwszym farbowaniu
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 14:02   #38
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Rude wlosy

Znalazłam wczoraj to zdjęcie Lauren Ambrose z "Six feet under", bardzo fajny rude włosy, taki odcień bardzo mi się podoba
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 16:27   #39
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Talking Dot.: Rude wlosy

Ja farbowałam ta henną Venity w balsamie kolorkiem henna się chyba nazywał w katalogu jest jasny ale mi wyszedł całkiem intensywny. Na zdjęciu tak po około dwóch tygodniach od farbowania juz trochę zmyty. Włoski są po nim błyszczace i zdrowe tylko mi się strasznie krótko trzyma jak szampon koloryzujący.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg samkolorek.jpg (16,4 KB, 73 załadowań)
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 16:46   #40
chanell85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: Rude wlosy

Ja kiedys bardzo czesto farbowałam włosy na czerwono i wiele farb wyprobowałam i z czystym sumieniem moge polecic ci Ferie--L'oreala.Jest najlepsza,poza tym jest taka odzywka ziołowa,kosztuje 2,90 firmy Marion,do włosow o odcieniach czerwonych.Sa to 2 saszetki,naprawde sie opłaca,ja tak robisz srednio co 10 dni to kolor bedzie sie utzrymywał do nastepnego farbowania.Jest swietna.

aha,a co do dekoloryzatora-to lepiej idz do fryzjera,ja sama wykonałam ten zabieg i ...szkoda słow.
Nie dosc ze kolor był w opłakanym stanie to jeszcze włosy,ktore miałam do połowy plecow musiałam obciac do ramion--z ciezkim sercem-ale niestety.Juz chyba bardziej nie mogłam ich popalic,fryzjerka dziwiła sie ze mam jeszcze cos na głowie.
Od tamtego czasu juz roku minaął i po tysiacach maseczek doszły do siebie i sa ładne i lsniace,ale ile musziałam sie napracowac zeby wrociły do normy.
Dlatego jezeli o dekoloryzacje chodz to nie żałuj na fryzjera

__________________
chanell85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 12:04   #41
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Rude wlosy

Cytat:
Napisane przez Cestia
To zależy jaki masz wyjściowy kolorek włosów... jeśli blond to napewno znajdziesz taki odcień farby dla siebie, sporo takich widziałam Też bym taki chciała ale niestety mam ciemne włosy i nie mam zamiaru ich "mordować" rozjaśniaczem
No właśnie nie bardzo jasne zaraz załączę zdjęcie moich wypłowiałych
Nie wiem jak by się zachowała jakakolwiek farba na takich włosach traktowanych fallaxem trza chyba spróbawać będzie wszystko jasne
chodzi za mną ostatnio jakiś ładny kasztan,ale szczerze mówiąc gubię się między półkami.. nie wiem już która firma,która farba będzie lepsza
Jak będę miała więcej czasu to sobie zrobię nasiadówkę w markecie i może w końcu coś wybiorę....
A może wy podsuniecie jakiś pomysł?
-Chciałabym,aby kolor był adekwatny do tego co na opakowaniu-mniej więcej,bo wiadomo,że zależy od podstawy
-aby nie śmierdziała
-była najłagodniejsza dla włosów
-równomiernie i w miarę ładnie się zmywała,aby odrosty nie były bardzo widoczne

Znacie takową?
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 12:05   #42
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Rude wlosy

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Znalazłam wczoraj to zdjęcie Lauren Ambrose z "Six feet under", bardzo fajny rude włosy, taki odcień bardzo mi się podoba
prawie taki wypłosz jak ja
Niestety nie umim obrabiać zdjęć albo nie mam odpowiedniego programu,ale zamazałam co niepotrzebne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0112 a.JPG (65,3 KB, 128 załadowań)

Edytowane przez annLee
Czas edycji: 2006-03-28 o 12:43
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:39   #43
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Rude wlosy

Cytat:
Napisane przez annLee
prawie taki wypłosz jak ja
Niestety nie umim obrabiać zdjęć albo nie mam odpowiedniego programu,ale zamazałam co niepotrzebne
Ale świetny kolor Czym robisz?
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 16:46   #44
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Rude wlosy

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Ale świetny kolor Czym robisz?
Już prawie rok tylko fallax-taka płukanka do kupienia w sklepach fryzjerskich.Kolor to ciemna czerwień,ale jest też czerwień wenecka-niby bardziej ruda...ale ta czerwień jak się spłucze to jest właśnie taka ruda jak na włosach i w sumie mi odpowiada końcówki są jaśniejsze-pozostałości po pasemkach.
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.