udzial w mistrzostwach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-10, 21:00   #1
Red_Rubin
Raczkowanie
 
Avatar Red_Rubin
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 130

udzial w mistrzostwach


....i kolejny moj watek
prosze o kontakt wizazanki ktore braly udzial, czynny badz bierny w mistrzostwach paznokietkowych.Nigdy jeszcze w takowych nie stratowalam ale bardzo mnie korci, ze sie tak wyraze.Prosilam o info, jak to wyglada, jakie sa wymagania (czas wykonywania, jakie tzreb amiec kwalifikacje)itd.Nawet nie wiem o co konkretnie zapytac .Interesuja mnie mistrzostwa Nail art Poland 2006 ktorym tematem przewodnim jest "Piekło i Niebo".Licze na pomoc doswiadczonych w tym temacie
Red_Rubin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 21:40   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: udzial w mistrzostwach

Red Rubin, po pierwsze zajrzyj na strone organizatora i tam znajdziesz szczególowy regulamin.
Zazwyczaj jest tam podany czas na wykonanie zdobienia, bardzo czesto możesz przyjśc z modelka z przedłuzonymi paznokciami pomalowanymi lakierem w jednym kolorze, zazwyczaj, nie wolno uzywać frezarek, czasem mozna, a czase nie miec gotowe elementy......Pamietaj, ze jury ocenia Cie przez cały czas pracy, zatem zachowaj porzadek na stole.
Modelka/model powinien byc wystlizowany odpowiednio do tematyki i do Twojego zdobienia. Często dodatkowe punkty mozna "złapac" za aranżacje stolika.
Pisz co jeszcze chciałbys wiedzieć.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 21:46   #3
Red_Rubin
Raczkowanie
 
Avatar Red_Rubin
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 130
Dot.: udzial w mistrzostwach

Cytat:
Napisane przez Albertyna
Red Rubin, po pierwsze zajrzyj na strone organizatora i tam znajdziesz szczególowy regulamin.
Zazwyczaj jest tam podany czas na wykonanie zdobienia, bardzo czesto możesz przyjśc z modelka z przedłuzonymi paznokciami pomalowanymi lakierem w jednym kolorze, zazwyczaj, nie wolno uzywać frezarek, czasem mozna, a czase nie miec gotowe elementy......Pamietaj, ze jury ocenia Cie przez cały czas pracy, zatem zachowaj porzadek na stole.
Modelka/model powinien byc wystlizowany odpowiednio do tematyki i do Twojego zdobienia. Często dodatkowe punkty mozna "złapac" za aranżacje stolika.
Pisz co jeszcze chciałbys wiedzieć.

dziekuje za odpis
http://www.mtgsa.com.pl/x.php/20,pl,...land-2006.html
bylam na tej stronce i pare kwestii zostalo rozwiazanych.
Czy Ty bralas udzial w czyms takim???Bardzo mnie kusi wizja uczestnictwa, pomyly tez mam aczkolwiek brak mi odwagi....
Red_Rubin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 21:51   #4
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: udzial w mistrzostwach

Nic sie nie bój!
Juz samo uczestwnoctwo w takiej imprezie jest prestizowe.
Tak, brałam udział w zeszłym roku- w Nail Art "Świat Filmu" w Gdańsku.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 21:58   #5
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: udzial w mistrzostwach

Albertynko a nie wiesz moze czegos na temat Katowic?
Bo informacji jest zero a zglaszac się trzeba juz !


paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 21:59   #6
Red_Rubin
Raczkowanie
 
Avatar Red_Rubin
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 130
Dot.: udzial w mistrzostwach

i jak wspomnisz???
nie wiem ale jakos nie umiem skojarzyc tego,- w regulaminie pisze,ze cyt.:
"2. Wszystkie rysunki i dekoracje na paznokciach muszą być wykonane podczas mistrzostw z wyjątkiem

bazowego koloru.

3. Dwie warstwy jednego koloru lakieru do paznokci mogą być nałożone na każdy paznokieć jako lakier bazowy

- przed rozpoczęciem zawodów.

4. Do stworzenia dekoracji na paznokciach mogą być używane farbki, lakiery, szkiełka, cyrkonie,

piórka, kawałki materiału, folie, nitki, bulion i inne oraz kolorowy akryl i żel. "
Rozumiem, ze moge wybrac dowolna technike, mam pare pomyslow ktore wymagaja glebokiego zatopienia w zelu, tzn, ze musez to zrobic zaraz na poczatku zdobienia w zelu.Czyli w trakcie mistrzostw moja modelka moze miec tylko naklejony tips i nalozona 1 warstwe zelu(to zrobie w domu)?a reszte na miejscu???sorki jesli glupie/nie jasne pytanko, ale nie umiem tego skojarzyc.A czy mozna łaczyc tehniki zdobien???
Red_Rubin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 22:05   #7
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: udzial w mistrzostwach

Niestey, Paula nic nie wiem.....

Red Rubin
To znaczy tylko tyle, ze pkt 2 i 3. modelka moze miec pomalowane paznokcie lakierem w jednym kolorze

Modelka nie może miec nic wtopione w zel, ale moze miec paznokcie przedłuzone zelem, lub tylko naklejone tipsy- jak Ci wygodniej.
Możesz łaczyc techniki- ja tez pracowałam i zelem i akrylem i doklejałam mase ozdób z najróżniejszych źródeł, co ci tylko do głowy przyjdzie
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.