kolczyk w języku - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-02, 17:00   #61
Nitra
Przyczajenie
 
Avatar Nitra
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 23
GG do Nitra
Dot.: kolczyk w języku

Hej!...Marzę już od dawna o kolczyku w brodzie lub w języku.Narazie jestem za młoda i rodzice absolutnie mi zakazują





,nawet przekuwania kolejnych dziurek w uchu.Uważam że oni boją

się tych zmian...chociaż już sama nie wiem co o tym myśleć...Kiedy wchodzę na ten temat mówią:"Jak będziesz wyglą

dać jak będziesz stara?" a ja im odpowiadam" jak będę stara to umrę" i krzyczą

na mnie;o/ ...Na swoją

18nastkę spęłnie swoje marzenie...zrobię sobie kolczyk w języku,albo brodzie...Mam nadzieję że jak mnie wyrzucą

z domu to znajdę coś dla siebie )Pozrawiam
Nitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 12:48   #62
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez sylwia18
jeśli chodzi o zarazki to nie ma problemu- ślina jest najlepszym środkiem przeciwdziałającym rozwijaniu się bakterii w tym miejscu. ja tęż miałam problemy z jedzeniem przez pierwsze trzy dni-jadłam tylko starte jabłko i jogurty a co do szkliwa to rzeczywiście kolczyk może powodować niszczenie ale to jak dla mnie jedyny efekt ubocznydzięki za opinie dziewczynyczekam na dalsze
P.S. dla ciekawych-całuje się normalnie (a ja głupia liczyłam na jakieś urozmaicenie)
Sylwuś, ja nie wiedziałam, że Ty masz kolcza w jezyku..
Właśnie od kilku dni strasznie się na taki kolczyk najarałam... Nadal go jeszcze nosisz?? I poważnie całowanie jest z kolczykiem takie samo?? (też liczyłam na to, że jednak kolczyk w jęzorku poteguje wrażenia... )
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:26   #63
kamilka2308
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: kolczyk w języku

hej....ja wlasnie chcialam zrobic aled nie wiem jak czytam te ...komentarze to chwilami az mi ciarki przechodza masakra heh;/w ogole to ja niewiem jak tu zalozyc cokolwiek ja jestem nowa tu i qrde nic nie wiem moglby ktos mi wytlumaczyc cosik?



jak cos to piscie do mnie na poczte

kamilka2308@wp.pl

albo na gg 5262780 prosze o pomoc bo ja nie qmam tej stronki
kamilka2308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 08:24   #64
Kiiniia000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z Hamburga;P
Wiadomości: 1
GG do Kiiniia000
Dot.: kolczyk w języku

hyhy;D
kurcze a ja wczoraj bylam na miescie i chcialam przebic...
tylko ze tutaj nie przebija kosmetyczka tylko salon tatuazy;P
na moj pech bylo zamkniete(
szkoda;P


moze teraz w Polsce przebije;D
ale tak serio to sie strasznie balam... moja kumplela ostatnio spala u mnie i przebila sobie sama ..;/
krew nie leciala mocno i bylo ok tylko ze... nie byl on tak dokladnie na srodku to wyciagnela;/ brr...ciarki mi przechdoza jak sobie przypomne jak wkladala ten wenflon;/

a ja se chcialam zapytac was czy serio to moze zaszkodzic ze moga odiac jezor albo cos;P bo juz mnie tak nastraszyli;P
hyhy)
buZkaa;**
Kiiniia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 06:56   #65
Wisniowaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22
GG do Wisniowaaa
Talking Dot.: kolczyk w języku

a ja wczoraj przebiłam jęzorek
ale było fajnie
a dzisiaj mam lekko spuchnięty ale mówie całkiem normalnie
a co do całowania to już wczoraj wyprubowane i wrażenia faceta są podobno fajne :P
mi tez sie o wiele fajniej caluje z kolczykiem :PP
no to teraz pozdrawiam wszystkich gorąco i lece
Wisniowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 07:52   #66
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
a co do całowania to już wczoraj wyprubowane i wrażenia faceta są podobno fajne :P
nie wiem czy twój piercer ci powiedział,że nie wolno się całowac po przekłuciu bo mozna załapac infekcję-każdy z nas ma inne ph w ustach i inne szczepy bakterii-bedzie dobrze jak ci czegoś nie przeniósł na świeże przekłucie
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 19:48   #67
Cohiba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Question Dot.: kolczyk w języku

Mam pytanie. 3 dni temu zrobilam sobie kolczyka w jezyku. wszystko jak na razie robie tak jak mi przykazano: plukanie ust dentoseptem, brak calowania, palenia, tylko pilam alkohol na drugi dzien (piwo przez rurke prosto do gardla, wiec nie wiem czy to moglo spowodowac cos zlego). od wczoraj mam bialy nalot na jezyku i lekki wyplyw ropy z dziurki, ale czytalam, ze to jest normalne, wiec nie mam sie czym przejmowac. mam tylko watpliwosc. bol owszem jest troche, ale przypomina on raczej swedzenie, wiec nie wiem do konca czy to nie jest nic groznego... najbardziej (wrecz jedynie) odczuwam go na gornej stronie dziurki. a i dodatkowo zrobilo sie takie wybrzuszenie ze skory, jakby pecherzyk i teraz jest na nim cos w formie strupka tyle, ze bialego. czy to nie jest nic groznego? to wazne, nie chce sobie zapaskudzic ust... z gory dziekuje za odpowiedzi
Cohiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 20:47   #68
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: kolczyk w języku

myślę, ze jest wszystko w porządku, aczkolwiek bez obejrzenia ciezko stwierdzic zle to by bylo, gdyby nic z tego przeklucia nie wyplywalo. Ta ropa jest normalna, bialy nalot tez.
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 17:45   #69
Sheril
Zadomowienie
 
Avatar Sheril
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 096
GG do Sheril
Dot.: kolczyk w języku

Moja kol zrobiła sobie kolczyka w języku w tajemnicy przed rodzicami, teraz to oni już nic nie mogą zrobić. Ja w sumie też bym chciała, ale obawiam się tego bólu.
__________________
Starannie obieram ze skórki warianty życia.

WWW.DOGOMANIA.PL - zainteresuj się losem zwierząt!

www.nailsbymagda.pinger.pl Mój blog pazurkowy. Moja pasja. Zapraszam!
Sheril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:46   #70
Wisniowaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22
GG do Wisniowaaa
Post Dot.: kolczyk w języku

no to sie mylisz... mogą jej zrobić... mogą poprostu zarządać aby wyjeła kolczyk... heh też tak miałam ( tylko ze potem pogadalam z mamą i obie uznałyśmy że mogę go mieć... a co do przebicia.. nie jest bolesne... miałam przebijany 2 razy jezyk za drugim razem bez znieczulenia i rówież nie bolało... takim najgorszym momentem jest 2-3 dzień po przebiciu ale i to da się wytrzymać.. bardziej bolał mnie kolczyk na chrząstce w uszku pozdrawiam i gdyby ktoś chciał to mogę troszkę poradzic w sprawach piercingu. to moj nr gg 5366994
Wisniowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 20:05   #71
Charon
Raczkowanie
 
Avatar Charon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 121
Dot.: kolczyk w języku

Nie mam nic przeciwko kolczykom w języku..podobają mi sie ale osobiście nie mam narazie zamiaru robić. Chciałabym..ale w tajemnicy przez mamą? Ee nie Zaczekam spokojnie do pełnoletności...a wtedy kto wie Moja mama zgadza się na kolczyki w chrząstce w uchu..w pępku(ale to trzeba mieć ladny brzuuch żeby się z tym pokazać) więc narazie zostają mi uszy
__________________
"Żyj tak, jakby każdy dzień był Twoim ostatnim..."
Charon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 20:09   #72
Rułka72
Raczkowanie
 
Avatar Rułka72
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Nightmare
Wiadomości: 100
Dot.: kolczyk w języku

MI sie kolczyk w języku bardzo podoba naprawde. a podobno dodatkowo sprawia niesamowitą przyjemność przy całowaniu
__________________

Jeśli nie jesteś Mój, to dlaczego Twe serce odpowiada na moje wołanie?
Jeśli nie jestem dla Ciebie stworzona, to dlaczego serce mówi mi, że jestem?
Jeśli nie jesteś dla mnie, to dlaczego marzę o Tobie jak o Księciu z bajki?
Rułka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 14:01   #73
cyjanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 7
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
wygląda to okropnie a w dodatku istnieje duzo zagrozen:

jedna dziewczyna uszkodziła sobie kubki smakowe i do konca zycia nie poczuje zadnego smaku!!!
mogą kurczyć się dziąsła, zdziera się szkliwo. nie wspominając o tym że można się takim kolczykiem udusić
co za bzdury! ciekawe skad wzielas te informacje ;]
"jedna dziewczyna", jasne, tak sie tworza legendy. kurczyc dziasla? UDUSIC? co za bzdury, najpierw sprawdz informacje, ale w wiarygodnym zrodle, zanim ja komus przekazesz... bo tak wlasnie tworza sie glupie plotki. pozdrawiam;]
rozwiewajac watpliwosci: nie, w kolczyku nie ma skupiska bakterii, bo przy stalym kontakcie ze slina, wszystko sie odkaza. i owszem, jezyk zarasta sie najszybciej ze wszystkich miejsc, wyjecie na chwile moze wystarczyc, zeby dziurka zarosla, nawet po dluzszym czasie noszenia.


ja mam 7 kolczykow w uszach (po 3 w platku i jeden w chrzastce), w pepku [ale nie lubie go i chyba wyjme], pod dolna warga, no i wlasnie kusi mnie zeby przekluc jezyk. troche mnie zniecheca to, ze to najbardziej pospolite miejsce przeklucia, i polowa dresiar ma taki kolczyk ale mysle ze w polaczeniu z kolczykiem pod warga bedzie wygladalo fajniej. wiec mozliwe, ze w przyszlym tygodniu zrobie
cyjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 15:22   #74
asiulqa16kiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Wink Dot.: kolczyk w języku

Dzisiaj sobie przebilam jezorek u kolezanki,ktora jest po kursach... Bolalo tylko troche,ale leciala mi krew...ale da sie przezyc to tylko chwila;]... Teraz natomiast niestety Mnie boli...Kanapke jem juz od 11 minut i jeszcze nawet polowy nie zjadlam^^ wszyscy mowia ze trzeba byc na diecie a to nieprawda bo jak sie nie je od razu wszystkiego to pozniej sie sepleni i dluzej sie goi.
Jezeli chodzi o ten caly bol to nie jest On jakis nie dozniesienia..to normalne ze troche boli, ale nie kazdego musi...Kazdy ma inny organizm, np. moje kolezanki przebijaly sobie u tej samej dziewczyny i nie bolalo je nic,krew tez im nie leciala, takze to zalezy od osoby. Ogolnie to baardzo Mi sie podoba Moj kolczyl [mam tylko w jezyku;p] No i polecam* a te kilka dni bolu i spuchniecia to wkoncu da sie przezyc...
pozdrawiaam**
asiulqa16kiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 13:06   #75
anioleczek190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: kolczyk w języku

Hej! Mam pytanie otóż jutro zamierzam zrobić sobie kolczyk w języku... boję sie strasznie ale mam nadzieje ze dotre do salonu. bylam juz sie dowiedziec ile to kosztuje itp. zapytalam też czy w cenie sa dwa kolczyki tzn o to ze po jakis 2-3 tyg jest wymiana na drugi ktrótszy kolczyk ,no i Pan zajmujący sie tym powiedzial ze tak i nie, a mianowicie ze po zejsciu opuchlizny zmieniaja na krotszy ale ten pierwszy dlugi kolczyk zabieraja...no i moje pytanie to czy potem ten ktory zabieraja zakladaja komus innemu? Wszedzie tak jest czy tylko u mnie w miescie?.....prosze o odpowiedź kogoś kto sie na tym zna.Z goy slicznie dziekuje
anioleczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 13:55   #76
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: kolczyk w języku

Ja miałam zrobić dziś Byłam już umówiona z koleżanką, że jak ona pójdzie wymieniac kolczyk na krótszy, to ja przebiję. Niestety ona nie wytrzymała bólu i wyjęła kolczyk, więc ja też nie poszłam... I żałuję bardzo
Jeszcze kiedyś zrobię
W każdym razie koleżanka kupowała kolczyk u jubilera za 9zł, przebijała u tatuażowca za 20 zł kolczyk jej oczywiście zostawał, płaciłą tylko za przebicie.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 15:03   #77
anioleczek190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: kolczyk w języku

własnie niewiem jak to jest bo skoro po zmianie na jkrotszy ten dluzszy kolczyk zabieraja to co z nim potem robia.......:ee k:
anioleczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 11:31   #78
cyjanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 7
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez anioleczek190 Pokaż wiadomość
własnie niewiem jak to jest bo skoro po zmianie na jkrotszy ten dluzszy kolczyk zabieraja to co z nim potem robia.......:ee k:
szczerze mowiac nie jestem pewna, mozliwe ze zakladaja komus innemu. ale jezeli maja autoklaw, to to nic zlego bo on zabija wszelkie bakterie, wirusy, grzyby itd, i kolczyk wysterylizowany w autoklawie jest jak nowy.
cyjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 12:21   #79
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: kolczyk w języku

U mnie w mieście sama kupujesz kolczyk u jubilera, więc z jakiej racji mieliby go Ci zabrać??
A jesli u Ciebie jest inaczej, ale jest też autoklaw, to bądź spokojna
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 20:17   #80
anioleczek190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: kolczyk w języku

Zrobilam sobie wkoncu kolczyk wcale nie jest tak zle nie boli mnie juz prawie wogole <robilam we wtorek> tylko spuchniety mam;/ i ciezko moi wyraznie mowic... pytalam sie i podobno ten pierwszy kolczyk moge zatrzymac wiec loozps. wg mnie duzo gorsze od przeklucia jest plukanie ust dentoseptem...bleee ochyda
anioleczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 14:14   #81
Mooniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: kolczyk w języku

Wymyśliłam sobie ostatnio, że zrobię sobie kolczyk w języku... Bardzo mi się to podoba ale wszyscy mówią, że nie mam robić itp. Kumpela powiedziała mi ostatnio, że po zrobieniu takowego kolczyka strasznie się sepleni i pluje kiedy się mówi... To prawda?
Mooniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 15:29   #82
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez Mooniaaa Pokaż wiadomość
Wymyśliłam sobie ostatnio, że zrobię sobie kolczyk w języku... Bardzo mi się to podoba ale wszyscy mówią, że nie mam robić itp. Kumpela powiedziała mi ostatnio, że po zrobieniu takowego kolczyka strasznie się sepleni i pluje kiedy się mówi... To prawda?
pluje?.. nie slyszałam żeby ktoś pluł natomiast wiem że taka jedna dziewczyna drożdżówkę jadla 1godzine po za tym druga dziewczyna powiedziała że 2 raz by się nie zdecydowała na kolczyk bo straasznie bolało
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 16:26   #83
Golden Brunette
Raczkowanie
 
Avatar Golden Brunette
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 355
Dot.: kolczyk w języku

Ja generalnie nie mam nic przeciwko,aczkolwiek osobiście nie podoba mi się to ...a druga sprawa to to,że u mnie w mieście (nie wiem jak u was) jest teraz na to jakaś mania :P..i wystarczy wejśc na fotkę, żeby zobaczyc pełno dziewczyn z wystawionymi językami i tym "cudem"
Ja bym sobie nie zrobiła,no ale każdy lubi co innego...
__________________
when marimba rhythms start to play,
dance with me, make me sway
... <3
Golden Brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 16:42   #84
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez Golden Brunette Pokaż wiadomość
Ja generalnie nie mam nic przeciwko,aczkolwiek osobiście nie podoba mi się to ...a druga sprawa to to,że u mnie w mieście (nie wiem jak u was) jest teraz na to jakaś mania :P..i wystarczy wejśc na fotkę, żeby zobaczyc pełno dziewczyn z wystawionymi językami i tym "cudem"
Ja bym sobie nie zrobiła,no ale każdy lubi co innego...
na fotce to się pośmiać można jak taki kolczyk wystawiony, śmieszy mnie też zdjecie samego tyłka
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 18:06   #85
Mooniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Lightbulb Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
pluje?.. nie slyszałam żeby ktoś pluł natomiast wiem że taka jedna dziewczyna drożdżówkę jadla 1godzine po za tym druga dziewczyna powiedziała że 2 raz by się nie zdecydowała na kolczyk bo straasznie bolało
Ale chyba jadła godzinę bo niedawno zrobiła sobie ten kolczyk? Poza tym ból można wytrzymać...

Mam też taką sprawe... nie wiem jak nakłonić do tego rodziców...
Rozmawiałam już z nimi ale oni raczej nie są za kolczykami...
Niby mam 5 kolczyków w uszach(3 w lewym; 2 w prawym) ale robiłam bez ich zgodny... ;p Mam zamiar też zrobić sobie helix(w chrząsce) oczywiście też bez ich zgody(o coś takiego nie powinni się pienić bo to w uszach;p) ale w języku to trzeba mieć niestety zaświadczenie rodziców... Więc... ma ktoś jakiś pomysł?
Mooniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 19:33   #86
Golden Brunette
Raczkowanie
 
Avatar Golden Brunette
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 355
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
na fotce to się pośmiać można jak taki kolczyk wystawiony, śmieszy mnie też zdjecie samego tyłka
i obowiązkowo z wystającymi spod spodni stringami
__________________
when marimba rhythms start to play,
dance with me, make me sway
... <3
Golden Brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 20:43   #87
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez Mooniaaa Pokaż wiadomość
Ale chyba jadła godzinę bo niedawno zrobiła sobie ten kolczyk? Poza tym ból można wytrzymać...

Mam też taką sprawe... nie wiem jak nakłonić do tego rodziców...
Rozmawiałam już z nimi ale oni raczej nie są za kolczykami...
Niby mam 5 kolczyków w uszach(3 w lewym; 2 w prawym) ale robiłam bez ich zgodny... ;p Mam zamiar też zrobić sobie helix(w chrząsce) oczywiście też bez ich zgody(o coś takiego nie powinni się pienić bo to w uszach;p) ale w języku to trzeba mieć niestety zaświadczenie rodziców... Więc... ma ktoś jakiś pomysł?
hm.. pogadać z nimi jesczze raz bo innego wyjścia nie widzę a no i słyszałam że przebicie jezora kosztuje 100zł

a co do tej dziewczyny no to ona cały tydzień tak wolno jadła

Cytat:
Napisane przez Golden Brunette Pokaż wiadomość
i obowiązkowo z wystającymi spod spodni stringami
haha tak najlepiej jak są różowe
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 21:26   #88
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: kolczyk w języku

Mi sie podoba jak ktos ma kolczyk w jezyku, szczegolnie u facetow ale nie wszystkim pasuje Ale sama to nie wiem czy chcialabym miec... Chyba niewygodnie sie z tym je i wogoole... :P
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 15:58   #89
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: kolczyk w języku

JA posiadam kolczyka w języku od niedawna. Uważam,że to jak człowiek w nim wygląda,czy boli puchnie i przeszkadza to tylko i wyłącznie sprawa indywidualna. Mi np. przekłuwała kosmetyczka,nic nie nie bolało,jadłam wszystko normalnie za wyjątkiem mlecznych produktów. Na drugi dzień troche spuchło i pobolewało,ale generalnie jadłam wszystko. Jeżeli chodzi o resztki jedzenia-nie mam z tym problemu. Nic mi tam nie tkwi zawsze język mam czysty co bym nie zjadła dbam o higienę i jestem zadowolona. Kolczyka mam od miesiąca i zmieniałam go trzy razy. Ostatnio odkręcił mi się podczas jedzenia i chcąc nie chcąc musiałam wypluć kanapkę i wygrzebać moje cudo:P ale to była moja wina bo nie dokręcałam kulki. Innym razem zaczepił mi się widelec podczas rodzinnej uroczystości. Z widelcem w buzi grzecznie wszystkich przeprosiłam i poszłam do łazienki go odplątać a tak poza tym to nic sie nie działo zęby jak narazie mi się nie niszczą, a wszyscy znajomi twierdzą że mój kolczyk wygląda super... Ja osobiście też jestem z niego super zadowolona,ale żeby sobie go zrobić,trzeba byc przekonanym w 100%... Pozdrawiam w razie pytań GG-->2638534
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 16:39   #90
orthodox
Raczkowanie
 
Avatar orthodox
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: kolczyk w języku

Moja kolezanka ma kolczyka w jezyku, ogolnie nie przeszkadza mi to, ze ktos przebija jezyk, kwiestia gustu
Kolczyki bardzo lubie, natomiast w jezyku bym sobie nie zrobila i dla mnie wyglada to paskudnie, ale jak kto woli
__________________
Bez skutku fala w uczucia uderza
Ta wyspa zdradliwa do której wciąż zmierzam
wyciąga swe dłonie i zabrać chce więcej
Ty stoisz i wołasz bezgłośnie namiętnie


orthodox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-23 23:32:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.