Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-06, 16:22   #3151
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

ciężki grzech, Kochaneczko, masz takie włosy o jakich marzę
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 18:15   #3152
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
ciężki grzech, Kochaneczko, masz takie włosy o jakich marzę
A ja marzę o własnych gęstych 55cm
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 19:16   #3153
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
ciężki grzech, Kochaneczko, masz takie włosy o jakich marzę


Pamiętam jak ja marzylam o długości do talii teraz moim marzeniem są geste grube włosy - a to niestety juz GENY Ciągle wmawiam sobie, ze urośnie mi ich więcej, że przerzedziły się tak od rozjaśniania ( czasem nawet 3 razy dziennie nakladalam rozjaśniacz )ale... Od jakiegoś mam miesiąca mam załamke i potrzebuje jednak tych clipów wszystko przez wesele, bo jestem świadkową i wymarzylam sobie taka fryzurę :


Próbowałam zrobić sobie identyczne upięcie... Niestety dół nie wyglądał u mnie już tak ładnie, bo moje końcówki to chude strąki ;/
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 17:17   #3154
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Pani na powyższym zdjęciu ma treskę, dlatego są tak równe i piękne. Myślę, że dobra gruba treska i minimum umiejętności / dobry fryzjer i masz taką fryzurkę :P

3x dziennie nakładałaś rozjaśniacz??????????
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 19:10   #3155
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Pani na powyższym zdjęciu ma treskę, dlatego są tak równe i piękne. Myślę, że dobra gruba treska i minimum umiejętności / dobry fryzjer i masz taką fryzurkę :P

3x dziennie nakładałaś rozjaśniacz??????????

Treskę ? tzn ? Jedną grubą taśmę ?


Tak, rozjaśniacz poparzył mi skórę głowy, włosy leciały garściami ( do tej pory wypadają) siano i żółć ;D wykruszyły się do ramion, porozdwajały na całej długosci DRAMAT ;P nie zafarbuję włosow dopoki nie osiwieję, taką mam nauczkę W stronę farb nawet nie patrzę

W tamtych czasach ratowałam się clip in - ale synetykami Później zamówiłam naturalne na allegro, zapłaciłam 200 zł a z włosów po jednym myciu zrobił się mop. Wróciłam więc do syntetyków. Od roku w ogóle nie przedłużam,ale włosy mam coraz rzadsze i nie znalazłam na to sposobu.
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 20:22   #3156
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
Treskę ? tzn ? Jedną grubą taśmę ?


Tak, rozjaśniacz poparzył mi skórę głowy, włosy leciały garściami ( do tej pory wypadają) siano i żółć ;D wykruszyły się do ramion, porozdwajały na całej długosci DRAMAT ;P nie zafarbuję włosow dopoki nie osiwieję, taką mam nauczkę W stronę farb nawet nie patrzę

W tamtych czasach ratowałam się clip in - ale synetykami Później zamówiłam naturalne na allegro, zapłaciłam 200 zł a z włosów po jednym myciu zrobił się mop. Wróciłam więc do syntetyków. Od roku w ogóle nie przedłużam,ale włosy mam coraz rzadsze i nie znalazłam na to sposobu.
Skąd ja to znam Ja używałam rozjaśniacza w sprayu Joanny i John Frieda i pomimo, iż niby produkt bezpieczny zrobił z moich włosów gumę w niektórych miejscach i jak mam kilka cm za łopatki tak mam kilka kosmyków tylko do ucha :/ Skruszyły się.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 20:59   #3157
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam Ja używałam rozjaśniacza w sprayu Joanny i John Frieda i pomimo, iż niby produkt bezpieczny zrobił z moich włosów gumę w niektórych miejscach i jak mam kilka cm za łopatki tak mam kilka kosmyków tylko do ucha :/ Skruszyły się.


mi dosłownie skracały sie w oczach i to bez nożyczek Z clipami na szczęście przetrwałam trudne chwile, nie odczulam tak bardzo utraty tych włosów. Dlatego znów wracam do nich, tym razem żeby zagęścić
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 21:19   #3158
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam Ja używałam rozjaśniacza w sprayu Joanny i John Frieda i pomimo, iż niby produkt bezpieczny zrobił z moich włosów gumę w niektórych miejscach i jak mam kilka cm za łopatki tak mam kilka kosmyków tylko do ucha :/ Skruszyły się.
Firma Joanna to nic dobrego. Farba strasznie poniszczyła mi włosy. Teraz już stawiam tylko na farbę w piance.
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 21:20   #3159
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
mi dosłownie skracały sie w oczach i to bez nożyczek Z clipami na szczęście przetrwałam trudne chwile, nie odczulam tak bardzo utraty tych włosów. Dlatego znów wracam do nich, tym razem żeby zagęścić
To tak jak ja Aby zagęścić I walczę aby odżywić końcówki tych strzępków, ale już wczoraj zdałam sobie sprawę, że pozostaje mi encanto (czekam aż minie okres 2óch tyg od farbowania) i jeśli to nie pomoże muszę niestety je obciąć.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 21:20   #3160
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
Treskę ? tzn ? Jedną grubą taśmę ?


Tak, rozjaśniacz poparzył mi skórę głowy, włosy leciały garściami ( do tej pory wypadają) siano i żółć ;D wykruszyły się do ramion, porozdwajały na całej długosci DRAMAT ;P nie zafarbuję włosow dopoki nie osiwieję, taką mam nauczkę W stronę farb nawet nie patrzę

W tamtych czasach ratowałam się clip in - ale synetykami Później zamówiłam naturalne na allegro, zapłaciłam 200 zł a z włosów po jednym myciu zrobił się mop. Wróciłam więc do syntetyków. Od roku w ogóle nie przedłużam,ale włosy mam coraz rzadsze i nie znalazłam na to sposobu.
Wygoogluj sobie "treska"
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 21:22   #3161
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Firma Joanna to nic dobrego. Farba strasznie poniszczyła mi włosy. Teraz już stawiam tylko na farbę w piance.
Joanną zużyłam tylko jedną buteleczkę. To ten John Frieda tak je wykończył :/ a kosztował ok 50zł więc nie sądziłam, że tak bardzo im zaszkodzę
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 21:28   #3162
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Joanną zużyłam tylko jedną buteleczkę. To ten John Frieda tak je wykończył :/ a kosztował ok 50zł więc nie sądziłam, że tak bardzo im zaszkodzę
Czasem jak widać drogie kosmetyki robią więcej szkody aniżeli pożytku...
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 22:14   #3163
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
To tak jak ja Aby zagęścić I walczę aby odżywić końcówki tych strzępków, ale już wczoraj zdałam sobie sprawę, że pozostaje mi encanto (czekam aż minie okres 2óch tyg od farbowania) i jeśli to nie pomoże muszę niestety je obciąć.


tez myślałam o encanto moje wloski ładniej by wygladały z clipami )
Na treske jednak sie nie zdecuje, bo zależy mi równiez na efekcie przy rozpuszczonych włosach ale dzięki, przyda sie nowa wiedza

i
http://cdn.werun.se/bloggimage/11/is...IMG_3007-6.jpg

Jak pięknie przedłużone włosyyyyy <3 zakochalm się. Z tego co google tłumacz mi objaśnił, jest to metoda keratynowa? albo coś w tym rodzaju. W każdym bądź razie, pięknie wygląda i co najważniejsze, nic się nie odcina....
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7

Edytowane przez kochaneczka7
Czas edycji: 2012-09-07 o 22:19
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 22:21   #3164
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
tez myślałam o encanto moje wloski ładniej by wygladały z clipami )
Na treske jednak sie nie zdecuje, bo zależy mi równiez na efekcie przy rozpuszczonych włosach ale dzięki, przyda sie nowa wiedza

i
http://cdn.werun.se/bloggimage/11/is...IMG_3007-6.jpg

Jak pięknie przedłużone włosyyyyy <3 zakochalm się. Z tego co google tłumacz mi objaśnił, jest to metoda keratynowa? albo coś w tym rodzaju. W każdym bądź razie, pięknie wygląda i co najważniejsze, nic się nie odcina....
Ciekawe czy te Encanto mocno i czy w ogóle niszczy włosy?
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 23:30   #3165
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

ja miałam robione encanto w lutym jakoś i powiem wam, że nie niszczy raczej jedynie to prostowanie jednego pasemka 7-10 razy może zniszczyć, a włosy miałam cały czas proste wystarczyła suszarka (z natury miałam dość mocno kręcone) przed wakacjami pod koniec czerwca dopiero zauważyłam że lekko falują mi już włosy z tyłu jakby od gumki odciśnięte wystarczyło raz przejechać prostownicą i były znów proste teraz już bardziej się kręcą, ale nie tak jak przedtem i nie puszą się wcale, a przed to tragedia.. aa no i jedyna wada to okropnie się przetłuszczały .. musiałam codziennie myć, bo już wieczorem albo na drugi dzień to wyglądały jak posmarowane smalcem naprawdę :/ jednak dla kogoś kto myje codziennie to żaden problem

teraz chcę znowu powtórzyć zabieg żeby tylko clipy wpiąć i już bez tego prostowania bo to najgorsze i najwięcej czasu zajmuje..
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy
olivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 07:40   #3166
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Hej , dziewczyny
Mam geste wlosy do polowy a koncowki niestety cieniutkie ( wina rozjasniania ) chcialabym je nieco zagescic , bez super zageszczania gory i przedluzyc o jakies 10 cm , wlosy mam jakos za ramiona , upatrzylam sobie zestaw 45 cm z cosmoshopu , jasny blond , to jest chyba 65 gram wloskow , mysliscie , ze beda dobre ? Nie chcialabym , zeby bylo widac roznice , ale nie chcialabym miec super gestego zestawu .

Mam jeszcze pytanie odnosnie farbowania - czy bardzo traca na jakosci po farbowaniu ? i stylizowania - czy sa podatne na krecenie lokowka ?

Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 07:41   #3167
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Mam geste wlosy do polowy a koncowki niestety cieniutkie chcialabym je nieco zagescic , bez super zageszczania gory i przedluzyc o jakies 10 cm , wlosy mam jakos za ramiona , upatrzylam sobie zestaw 45 cm z cosmoshopu , jasny blond , to jest chyba 65 gram wloskow , mysliscie , ze beda dobre ? Nie chcialabym , zeby bylo widac roznice , ale nie chcialabym miec super gestego zestawu .
Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 10:36   #3168
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
ja miałam robione encanto w lutym jakoś i powiem wam, że nie niszczy raczej jedynie to prostowanie jednego pasemka 7-10 razy może zniszczyć, a włosy miałam cały czas proste wystarczyła suszarka (z natury miałam dość mocno kręcone) przed wakacjami pod koniec czerwca dopiero zauważyłam że lekko falują mi już włosy z tyłu jakby od gumki odciśnięte wystarczyło raz przejechać prostownicą i były znów proste teraz już bardziej się kręcą, ale nie tak jak przedtem i nie puszą się wcale, a przed to tragedia.. aa no i jedyna wada to okropnie się przetłuszczały .. musiałam codziennie myć, bo już wieczorem albo na drugi dzień to wyglądały jak posmarowane smalcem naprawdę :/ jednak dla kogoś kto myje codziennie to żaden problem

teraz chcę znowu powtórzyć zabieg żeby tylko clipy wpiąć i już bez tego prostowania bo to najgorsze i najwięcej czasu zajmuje..
Rozumiem, że takie zabiegi lepiej wykonywać w salonach anie samodzielnie? Jak to jest? Na allegro na przykład sporo jest produktów do encanto...
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 10:38   #3169
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

. Pisalam posta , ale gdzies zniknal
hej
Chcialabym przedluzyc o jakies 10 cm moje wlosy i zagescic koncowki ( mam geste ale koncowki niestety zrobily sie cieniutkie , dlugosc - w sumie to do biusu prawie ) . Myslalam nad wlosami z cosmoshopu 45 cm to jest chyba jakies 65 gram . Beda dobre ? I czy na pewno sie z nimi nic nie dzieje po farbowaniu ? i czy sa podatne na krecenie ? Mam lekko krecone wlosy , ale zamierzam kupic gruba lokowke i je falowac mysle ze dzieki temu mniej bedzie widac ze sa doczepione
co sadzicie ?
http://modernwomanshairstyles.com/wp...le-Steps12.jpg o taki efekt mi chodzi mniej wiecej

Edytowane przez Polaaaaa
Czas edycji: 2012-09-08 o 10:45
Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 11:12   #3170
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że takie zabiegi lepiej wykonywać w salonach anie samodzielnie? Jak to jest? Na allegro na przykład sporo jest produktów do encanto...
ja miałam właśnie z allegro, trzeba kupić od sprawdzonego sprzedawcy, bo niektórzy oszukują niestety.. no i pożyczyłam od koleżanki prostownice nagrzewającą się do 200 stopni, 3 godzinki poświęciłam na zabieg. preparat nie śmierdzi sam w sobie, ale przy suszeniu włosów i prostowaniu strasznie gryzie w gardło ja zakrywałam się ręcznikiem, ale lepiej jest założyć maskę ;p teraz chcę powtórzyć jak już pisałam, ale coś nie mogę się zabrać czas jest sporo skrócony, bo mi prostowanie najwięcej zajmuje, nie wpinanie clipów.
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy
olivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 11:16   #3171
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez Polaaaaa Pokaż wiadomość
. Pisalam posta , ale gdzies zniknal
hej
Chcialabym przedluzyc o jakies 10 cm moje wlosy i zagescic koncowki ( mam geste ale koncowki niestety zrobily sie cieniutkie , dlugosc - w sumie to do biusu prawie ) . Myslalam nad wlosami z cosmoshopu 45 cm to jest chyba jakies 65 gram . Beda dobre ? I czy na pewno sie z nimi nic nie dzieje po farbowaniu ? i czy sa podatne na krecenie ? Mam lekko krecone wlosy , ale zamierzam kupic gruba lokowke i je falowac mysle ze dzieki temu mniej bedzie widac ze sa doczepione
co sadzicie ?
http://modernwomanshairstyles.com/wp...le-Steps12.jpg o taki efekt mi chodzi mniej wiecej
Falują się świetnie, farbować je można- wiem, bo mam.
Ale zestaw 65g to bardzo mało- będą cieniutkie i będą smętnie zwisać. Myślę, że te 110 co najmniej warto mieć, żeby efekt był naturalny. A jeśli chcesz efektu takiego jak na zdjęciach (to są gęęęste włosy) to te 65 g bankowo Cię nie zadowoli.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 12:00   #3172
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
ja miałam właśnie z allegro, trzeba kupić od sprawdzonego sprzedawcy, bo niektórzy oszukują niestety.. no i pożyczyłam od koleżanki prostownice nagrzewającą się do 200 stopni, 3 godzinki poświęciłam na zabieg. preparat nie śmierdzi sam w sobie, ale przy suszeniu włosów i prostowaniu strasznie gryzie w gardło ja zakrywałam się ręcznikiem, ale lepiej jest założyć maskę ;p teraz chcę powtórzyć jak już pisałam, ale coś nie mogę się zabrać czas jest sporo skrócony, bo mi prostowanie najwięcej zajmuje, nie wpinanie clipów.
Możesz wkleić link skąd zamawiałaś..? bardzo mnie ten temat zaciekawił, boję się jednak, że zniszczy moje delikatne włosy... Też nie chce mi się już prostować włosów, to tak jak z rzęskami - noszę kępki bo żaden tusz nie da mi takiej długości o jakiej marzę
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 12:21   #3173
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

a dla samego efektu zageszczenia te 65 gram tez nie da rady ?
wiem ze jak bede miala geste to moje beda zaaaaaaaa geste ;//// nie chce efektu szopy i wielkiej glowy
Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 12:26   #3174
semila
Przyczajenie
 
Avatar semila
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
GG do semila
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez Polaaaaa Pokaż wiadomość
. Pisalam posta , ale gdzies zniknal
hej
Chcialabym przedluzyc o jakies 10 cm moje wlosy i zagescic koncowki ( mam geste ale koncowki niestety zrobily sie cieniutkie , dlugosc - w sumie to do biusu prawie ) . Myslalam nad wlosami z cosmoshopu 45 cm to jest chyba jakies 65 gram . Beda dobre ? I czy na pewno sie z nimi nic nie dzieje po farbowaniu ? i czy sa podatne na krecenie ? Mam lekko krecone wlosy , ale zamierzam kupic gruba lokowke i je falowac mysle ze dzieki temu mniej bedzie widac ze sa doczepione
co sadzicie ?
http://modernwomanshairstyles.com/wp...le-Steps12.jpg o taki efekt mi chodzi mniej wiecej
ja mam z doczepianych (.pl) mają 45cm ( w zasadzie 47cm ) i 140 gram, wrzucam fotkę - niestety słabej jakości i troche przy jej robieniu były kombinacje alpejskie ale może da Ci to jakiś pogląd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (28,2 KB, 123 załadowań)
__________________
Never look back...
semila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 12:34   #3175
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

semila , piękne i wygladaja na bardzo dlugie
Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 18:34   #3176
siberi
Raczkowanie
 
Avatar siberi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 42
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Hej dziewczyny

Szukając informacji o pielęgnacji włosów syntetycznych trafiłam na wątek. Wiem głupota, że kupiłam syntetyki, ale chciałam kupić jakieś włosy osobiście w sklepie. http://www.wlosyonline.pl/wlosy-rosy...ram-p-177.html liczyłam na te, ale akurat nie było mojego koloru, więc na próbę wzięłam zestaw syntetyków za 49zl. I zgadzam się z wami dziewczyny pieniądze wyrzucone w błoto. Włosy po nałożeniu wyglądają w miarę ok, tak jak na zdjęciach jednak po 2-3m zbijają się w strąki i pasemkują. Więc nosze je tylko w warkoczu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11111111111111111.jpg (19,0 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2222222222222222222.jpg (17,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 333333333333.jpg (12,9 KB, 48 załadowań)
siberi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 21:30   #3177
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

jednak naturalki to naturalki, widzisz
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 12:47   #3178
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny
Dawno mnie tu nie było.. Widzę, ze doczepiane.pl stały sie przez ten czas bardzo sławne
Jakiś rok temu, chyba jako pierwsza na wizażu kupiłam włosy z tej firmy, 55 cm, 120 gram, najciemniejszy braz. Nosiłam je codziennie. I wg mnie nadal są w świetnym stanie! Wieczorem zrobie zdjęcia, to wam pokażę, bo teraz mam mokre włoski
Niestety teraz farbuję włosy na rudo, więc clipy nie pasują mi za bardzo... Ale coś mnie korci, zeby wrócić do brązu jak sobie pomyślę, jakie one piękne...
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 16:54   #3179
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

witaj
ale ten czas leci.... pamiętam jak zamawiałaś.
kobitki czytam o laminowaniu włosków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=637484 - robiłyście może? po wcześniejszym szale jaki był na olejowanie- jest pewnie jest teraz na laminowanie.
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 04:00   #3180
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dawno mnie tu nie było.. Widzę, ze doczepiane.pl stały sie przez ten czas bardzo sławne
Jakiś rok temu, chyba jako pierwsza na wizażu kupiłam włosy z tej firmy, 55 cm, 120 gram, najciemniejszy braz. Nosiłam je codziennie. I wg mnie nadal są w świetnym stanie! Wieczorem zrobie zdjęcia, to wam pokażę, bo teraz mam mokre włoski
Niestety teraz farbuję włosy na rudo, więc clipy nie pasują mi za bardzo... Ale coś mnie korci, zeby wrócić do brązu jak sobie pomyślę, jakie one piękne...
Cholera, ja tęsknię za swoją rudą czupryną, niesamowicie! Ale włosy poniszczyłam częstym farbowaniem to walnęłam brąz. Teraz niby są lekko rudawe, bo używam "henny" venita owoc granatu, ale to nie jest to. :C
Albo za dreadami też tęsknie. Ale nie zrobiłabym drugi raz.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
witaj
ale ten czas leci.... pamiętam jak zamawiałaś.
kobitki czytam o laminowaniu włosków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=637484 - robiłyście może? po wcześniejszym szale jaki był na olejowanie- jest pewnie jest teraz na laminowanie.
Ja robiłam, ale efektu WOW nie zauważyłam. Włosy są trochę bardziej ujarzmione, błyszczą się (ale to może być zasługa mojego odżywiania włosów), nie zauważyłam by były dociążone i bardzo lejące się. Jednak polecam.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.