wczasy odchudzające - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-16, 11:55   #1
kama19
Raczkowanie
 
Avatar kama19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 201

wczasy odchudzające


Wiatm wszystkie wizażanki
Chciałąbym wyjechać na wczasy odchudzające, najlepiej jakies niedorgie ale pojecia nie mam gdzie jechac?wogole zastanawiam sie czy takie wczasy trwajace 10 lub 14 dni faktycznie cos dają i mogaodchudzic,czy to nie za krótko?jak macie jakies sprawdzone miejsca alb byłyście juz na takich wczasach to bede wdzięczna za jakies info!Pozdrawiam serdecznie
kama19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 13:09   #2
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: wczasy odchudzające

istnieje wgl coś takiego jak wczasy odchudzające?
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:08   #3
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: wczasy odchudzające

A może chodzi o miejsca,w których zwyczaje są inne ? Np w Wielkiej Brytanii można przytyc i to szybko ( widziałam po kilku znajomych ) ...o to chodzi?
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:38   #4
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: wczasy odchudzające

Cytat:
Napisane przez Monx Pokaż wiadomość
istnieje wgl coś takiego jak wczasy odchudzające?
oczywiscie ze istnieje , wyguglowalam i znalazlam http://www.wczasyodchudzajace.com/

mysle ze takie wczasy odchudzajace to mozna potraktowac jako wprowadzenie do stałej zmiany nawykow zywieniowych, jesli oczywiscie kogos stac na wydanie 1200 zl za 7 dni bo takie sa mniej wiecej ceny

szczerze mowiac to ja bym wolala wydac pieniadze na karnet do klubu fitness, zmienic nawyki zywieniowe i ewentualnie wspomoc sie jakimis zabiegami u kosmetyczki
__________________
"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 10:35   #5
Siganda
Raczkowanie
 
Avatar Siganda
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 239
GG do Siganda
Dot.: wczasy odchudzające

Ja też szukam jakichś sprawdzonych wczasów odchudzających więc jeśli ktoś coś wie błagam niech pisze.
Siganda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 21:08   #6
lydie84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
szukam chetnych na wczasy odchudzajace

chcialabym sie wybrac na wczasy odchudzajace w pazdzierniku lub listopadzie - nie zdecydowalam sie jeszcze gdzie, chociaz podobaja mi sie oferty hotelu goral w szczyrku i fero-lux w korbielowie. czy bylyby jakies chetne osoby zeby dolaczyc? w grupie razniej mam 25 lat.
lydie84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 23:40   #7
kierokierowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 78
Dot.: wczasy odchudzające

Ja myślałam o wczasach odchudzających, ale połączonych z głodówką... Ciekawa jestem jakbym się czuła podczas takiej kuracji, bo jak dotąd wszelkie nieprzemyślane próby zupełnego niejedzenia wiązały się z dość kiepskim samopoczuciem, migreny itd... Wiecie może jak to działa pod okiem fachowców?
kierokierowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 18:58   #8
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: wczasy odchudzające

Ja też chcę się wybrać na takie wczasy.
Mojego TeŻeta kolega z pracy był na 2 tygodnie, podobno bardzo schudł, uczą jak jeść i chudnie dalej dzięki wykładom których tam się nasłuchał.
Ja potrzebuje z dietą IG ,wiem że są bo znalazłam. Do tego zabiegi, masaże ...... o jak mi się marzy tam jechać.
Chce jechać sama bez dzieci, bez faceta, no chyba ze jakaś towarzyszka na ploty. Relax a problemy niech zostaną w domu. Przydałby mi się taki turnus 7-10 dni. Pytanie tylko ile kasy pakować do portfela? Liczymy 1600 zł pobyt w hotelu lub w tym ośrodku który oferuje wczasy odchudzające + oczywiście drobne na "drobne" wydatki tylko ile tych drobnych. Jak myślicie 2,5 tys wystarczy czy więcej? Zastanawiam się też czy jechać samochodem czy pociągiem.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 12:22   #9
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: wczasy odchudzające


10-dniowe wczasy odchudzające.
A myślałem, że już widziałem wszystkie sposoby jak z (głównie) kobiet wyciągnąć kasę pod przykrywką odchudzania
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 15:26   #10
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: wczasy odchudzające

wczasy odchudzające to nie jest zły pomysł.
Jesz zdrową, nisko kaloryczną, mało przetworzoną żywność.
Masz mnóstwo zajęć - od pływania i spacerowania po godzinne aerobiki.
Dostajesz informację co robić, aby waga się utrzymała, jak kontynuować napoczęte "leczenie" aby nie zaprzepaścić wyników.

Tak więc, co w tym śmiesznego venomiku?
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:06   #11
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: wczasy odchudzające

Cytat:
jak kontynuować napoczęte "leczenie" aby nie zaprzepaścić wyników.
Uhm, ale jakich wyników?
W tydzień/dwa tygodnie tłuszczu się praktycznie nic nie zgubi. Zwłaszcza jak ktoś rozpoczyna dietę wyjazdem. owszem, poje sobie trochę zdrowo, poćwiczy dużo więcej, zgubi sporo wody - wróci lżejszy o 2-4kg i będzie wniebowzięty.
Szkoda, że to sama woda.

Cytat:
Masz mnóstwo zajęć - od pływania i spacerowania po godzinne aerobiki.
Tutaj strzelasz owym wczasom samobója. Aeroby na dłuższą metę są kiepskim ćwiczeniem redukcyjnym (aeroby = ćwiczenia aerobowe = marsze, biegi, rowery, stepery i inne podobne). Duża ilość aerobów jednego dnia nie jest polecana w ogóle.

Nie żyjemy w idealnym świecie. Podejście takich usługodawców będzie proste - możliwie mocno zbić wagę człowieka, a trwałość efektów to sprawa drugorzędna. Tak działa rynek.
Tak działa większość dietetyków w Polsce.

Zamiast poświęcać 7-14 dni na wyjazd, lepiej w tym czasie poczytać samodzielnie odpowiednie artykuły, a się przyswoi więcej wiedzy.
Zamiast wydawać grubą kasę na tych naście dni - poświęcić ją na zakup zdrowej żywności i karnet na siłownię. Wystarczy na dużo dłużej.

Wszystko, co oferuje taki wyjazd (wiedza o żywieniu, wiedza o ćwiczeniach) jest dostępna dla każdego kto zechce sięgnąć. I nie trzeba na to wydawać 1000 zł.
Za połowę tej kwoty zapraszam do mnie - będę gotować, tłumaczyć, układać posiłki, ciągać na siłownię czy nad rzekę (dłuższy bieg albo interwały) i czego tylko dusza zapragnie

Edytowane przez venomik
Czas edycji: 2010-04-02 o 16:08
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 16:26   #12
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: wczasy odchudzające

Skoro jesteś taki dobry załóż biuro.. hmm.. usług, oferujących dwumiesięczny (wakacyjny) cykl odchudzeniowy

Będziesz milionerem po kilku latach działalności
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 23:01   #13
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: wczasy odchudzające

A kto mi uwierzy - jam zapaleniec bez najmniejszego papierka

Chciałbym wierzyć, że takie wczasy dobrze podejdą do tematu. Ale pokusa jest zbyt wielka.
Zresztą pewnie jakbym coś takiego otworzył - też bym się do reguł rynkowych dostosował :P
Czytaj: zaprzedałbym się diabłu
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 07:45   #14
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: wczasy odchudzające

A to uważacie , że tylko na tym z nas kasę zdzierają??? W Polsce każdy kombinuje jak się da, ludzie są naiwni i każdy kit im się wciśnie. Wiem coś na ten temat. Bo ten typ tak ma i tak musi być. A klient to łyka i przekazuje dalej.

Takie wczasy to szansa dla ludzi którzy mają problemy z nadwagą. Tam nie są sami, jest wielu takich jak oni i wspólnie razem chcą pozbyć się nadmiaru kg. Wspólnie się wspierają i jeden drugiego nie kusi ciastem, lub tym podobne. Tam nauczą się pod okiem specjalisty jak się odżywiać i cały dzień spędzają na ruchu. w mieście jest to raczej trudne bo , praca, dzieci, dom, partner.
a jak kogoś stać to dlaczego miałby nie jechać?
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 10:00   #15
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: wczasy odchudzające

Jak kogoś stać to nie bronię wydawania kasy na głupoty. Ale głupotami nie przestanę tego nazywać
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 12:46   #16
cocoro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: wczasy odchudzające

Widzę, że temat umarł, więc go podnoszę z zaświatów

Chcę wyjechać na takie wczasy w wakacje. Czytałam, że najlepiej na 2 tyg, bo wtedy są najlepsze rezultaty. Byłyście już gdzieś?
cocoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 15:49   #17
cocoro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: wczasy odchudzające

Fakt, że ja na takich wczasach chciałabym jedynie odpocząć, a przy tym trochę poćwiczyć i się poruszać bo jestem zastygła.Takie odchudzanie to pomysł mojej siostry, która chce schudnąć. Byłyście gdzieś ostatnio?
Dziewczyny, żadna nie ma się czym pochwalić?
cocoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 14:51   #18
Hania8421
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Question Dot.: wczasy odchudzające

a ktoś był na wczasach odchudzających w Karwi? To jest nad morzem. Ośrodek nazywa się "barbara". Warto tam jechać??
Hania8421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 15:22   #19
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: wczasy odchudzające

Podbijam temat.
Może ktoś teraz mógłby polecić jakiś ośrodek, do którego można się udać na takie wczasy?
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 14:56   #20
MagdaM46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 95
Dot.: wczasy odchudzające

Ja chciałabym polecić "turnus oczyszczania wątroby" w Hotelu Zagroń w Szczyrku. Turnus prowadzi redaktor naczelna magazynu "Szaman" Nina Grella. Turnus trwa 7 dni. W czasie turnusu zapewnione są dania (śniadania, obiady i kolacje) zgodne z kuchnią 5 przemian (posiłki pyszne, nigdy bym nie pomyślałam, że zapiekana cukinia jest taka pyszna i słodka (!)). Do tego codzienna gimnastyka. Oprócz tego można skorzystać z basenu (ja niestety nie korzystałam, bo nie umiem pływać). I z groty solnej.

Przed kuracją każdy uczestnik poddawany jest diagnozie irydologicznej z tęczówki oka, którą wykonuje dr Hanna Chmiel. Następnie kuracjusz przechodzi dwa zabiegi bioterapeutyczne u bioterapeuty Pawła Trembaczowskiego, przygotowujące energetycznie organizm do procesu regeneracji wątroby.
Kolejny cenny zabieg to regeneracja kręgosłupa którą przeprowadza chiropraktyk, mgr Stanisław Marciniak.
Program terapii obejmuje również wykłady najlepszego w Polsce trenera wzroku – Siergieja Litwinowa, połączone z nauką ćwiczeń poprawiających wzrok.

Po tej kuracji schudłam tylko 5 kg, co przy mojej wadze i tak jest wyczynem. Na tym turnusie wystarczył mi tydzień, żebym schudła, a jak jestem w domu to jestem od 2 lat na diecie, ćwiczę, biorę suplementy, odwiedzam kolejnych dietetyków, a waga ani drgnie.
MagdaM46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 19:41   #21
doncia31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: wczasy odchudzające

Witam!

Juz od 2 lat zastanawiam sie nad wczasami odchudzajacymi. W tamtym roku bylam z partnerem na wczasach gdzie byla silownia basen i wogule teren do spacerow. Bo chcialam wreszcie zaczac cos z soba robic wiecej ruchu a myslalam ze najlepiej zaczac na wczasach i potem to kontynuowac. Ale z tego nic nie bylo bo coz ze ja duzo chodzilam no bylam na silce ale tak relaksacyjnie na basenie bylo zimno i nie chcialam tylko byly 3 posilki sniadania, obiady, kolacje a takie dobre. Wiec w tym roku powiedzialam jak wypoczac to aktywnie al niestety ktos musi mnie motywowac i posilki musza byc zdrowe. Wiec mysle nad wczasami odchudzajacymi. Ja sobie nie obiecuje ze schudne niewiadomo ile ale ruch bede miec i stabilne posilki. Juz od pazdziernika 2012 chodze na silownie i moj trener mowi ze widac postepy. Wiec ktos moze wie cos na temat wczasow odchudzajacych lub aktywnych?????
doncia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 12:16   #22
bolinska123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 58
Dot.: wczasy odchudzające

Hej, ja byłam na wczasach odchudzających , Dopiero ten wyjazd zmotywował mnie do zrzucenia paru kilogramów. W tydzień schudłam 3 kilo. A teraz trzymajcie za mnie kciuki żebym znów nie przytyła.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-20 o 13:17 Powód: nazwa
bolinska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 08:49   #23
katie8
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: wczasy odchudzające

Dla mnie wczasy odchudzające do katorga... Byłam na jednych, ale stwierdziłam, że lepiej stosowac dietę na co dzień i pojechać na zwykłe wczasy, odpocząć i zrelaksować się, niż tam namęczyć się dwa tygodnie. Po prostu dla mnie urlop to urlop i nie chcę sobie niczego odmawiać, jeśli już biorę 2 tygodnie wolnego Teraz stosuję diete "fish in water" z Eat Zone, więc chudnę sobie pracując. Boję się tylko, że na urlopie nadrobię zrzucone do tej pory kilogramy
katie8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 21:54   #24
kamila_konarek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 61
Dot.: wczasy odchudzające

Osobiście nie byłam na wczasach odchudzających, ale moja koleżanka właśnie wróciła z tego ośrodka na Mazurach i wygląda cudownie. Więc nie będę gorsza i jak tylko uzbieram pieniądze to jadę.
kamila_konarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 10:48   #25
anielka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: wczasy odchudzające

Byłam na wczasach odchudzających w Szczyrku w ośrodku góral i muszę przyznać że świetnmie to wpłyneło na mnie, był to świetny motywator aby zmienic nawyki żywieniowe i zacząć zdrowy tryb życia, od tego czasu więcej się ruszam nie czuję takiego ogólnego zmęczenia organizmu. Wpojono mi że ruch to podstawa i wcale nie trzeba ograniczać jedzenia aby wyglądać fit także jak najbardziej polecam

Wracam jeszcze często do tego ośrodka, jest tam super atmosfera i czuje jakbym odwiedzała znajomych
anielka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:04   #26
magda319
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: wczasy odchudzające

Hej dziewczyny!
Osobiście uważam, że nie ma nic lepszego jak wczasy odchudzające, szczególnie na początku "przygody" z odchudzaniem. Po pierwsze dlatego, że na wstępie Cię mierzą, ważą, obliczają BMI, więc wiesz na czym stoisz. Po drugie dlatego, że jesteś pod stałą opieką trenera, który świetnie motywuje podczas codziennych ćwiczeń. Po trzecie - dieta, zdrowa i smaczna!! Posiłki odpowiednio zbilansowane podstawiają pod nos, więc nie trzeba zmywać!!. Po czwarte - jesteśmy w grupie, wszystkie borykamy się z nadmiarem kg więc jest nam raźniej i wspieramy się nawzajem. Po piąte, naprawdę można po takim pobycie zmienić nawyki żywieniowe i "uzależnić się" od codziennych ćwiczeń, bo o wiele lepiej się wtedy czujemy.
Polecam bloga o zdrowym trybie życia. Dopiero rusza, ale dużo fajnych info o tym co jeść i jak dbać o ciało i umysł!xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-25 o 14:06 Powód: link
magda319 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 10:04   #27
laJudita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Smile Dot.: wczasy odchudzające

Hej

też miałam bardzo dużo wątpliwości czy wczasy odchudzające są ok.. ale zaryzykowałam i uważam to za świetną decyzję miałam już dosyć ciągłego efektu jo-jo, diet z internetu i pojechałyśmy z koleżanką nad morze na takie wczasy.
Na prawdę polecam! ja byłam 7 dni i zyskałam zupełnie inną motywację- zajęcia w grupie z instruktorem są rewelacyjne no i minus 3 kg!
Poza tym morze było dodatkową atrakcją! Bardzo chcę pojechać tam jeszcze raz- może we wrześniu do Jastrzębiej Góry? Ktoś chętny?
laJudita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 10:56   #28
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: wczasy odchudzające

A możesz napisać coś więcej, jak tam z jedzeniem - pewnie dietetyczne wiadomo, a jakie formy aktywności oprócz aerobiku/fitnessu? Basen, rower, nording walking? Jakieś masaże czy coś w cenie było? Napiszesz na pw gdzie konkretnie byłaś?
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 07:33   #29
magda319
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: wczasy odchudzające

W Elbrusie dzień zaczyna się od porannego rozruchu, później jest spacer nordic walking mniej więcej od 10 do 13, w czwartek jest wyprawa na Klimczok więc troszkę cięższa wycieczka, jeśli chodzi o zajęcia popołudniowe to są ćwiczenia z piłkami, z taśmami, joga, albo pilates. codziennie jest aquaaerobic. Jeśli chodzi o kg to różnie "schodzą", bo spala się tłuszcz , ale budują się też mięśnie.najwięcej widać po centymetrach! 5-6 cm w talii to standard.
W hotelu Elbrus w Szczyrku teraz jest promocja 30% na wczasy, ale robią też promocje, że w cenie masz np 300 zł do wykorzystania na dowolne zabiegi i masaże w spa. trzeba sprawdzać stronę.
magda319 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 07:57   #30
laJudita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: wczasy odchudzające

Wiesz, wszystko zależy od pakietu, który wybierzesz. Ja skorzystałam z pakietu beauty&wellness i miałam w pakiecie zabiegi kosmetyczne i masaże także na prawdę fajnie. Do tego dużo zajęć sportowych: nordic walking, zajęcia na basenie- najfajniejszy był aqua fitness i bardzo dużo zajęć fitness np. zumba, pilates, TBC itp. No i bardzo fajne spacery po plaży Jeśli chodzi o dietę to jest ona dobierana indywidualnie, z tego co pamiętam ja miałam dietę 1200 kcal i byłam zaskoczona, bo nie byłam głodna a jedzenie było pyszne
Byłyśmy z koleżanką w Primaverze w Jastrzębiej Górze, może też chcesz się wybrać?
laJudita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-04 14:49:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.