Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 11:25   #121
LovelyGirl
Raczkowanie
 
Avatar LovelyGirl
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 202
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Dziewczyny a since macie od urodzenia? Czy wychodza w zwiazku ze zmeczeniem? Slyszalam, ze te od urodzenia cizej jest zlikwidowac i takie wlasnie mam

A powiedzcie jak mocne sa wasze cienie? Moje niestety sa bardzo mocne... i zastanawiam sie ktore cuda sobie z nimi poradza
LovelyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:03   #122
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

ja używam Cernoru OX. zasadniczo efekty przychodzą z czasem. używam od ponad dwóch miesięcy i dopiero teraz tak naprawdę zauważam jakiekolwiek efekty.
minusem jest to, że zawiera alkohol i wysusza. i jeżeli oczekujesz natychmiastowej poprawy to nie licz.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:16   #123
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Cytat:
Napisane przez LovelyGirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny a since macie od urodzenia? Czy wychodza w zwiazku ze zmeczeniem? Slyszalam, ze te od urodzenia cizej jest zlikwidowac i takie wlasnie mam

A powiedzcie jak mocne sa wasze cienie? Moje niestety sa bardzo mocne... i zastanawiam sie ktore cuda sobie z nimi poradza
Niestety od urodzenia i sa mocne...
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:48   #124
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Ja tez mam od urodzenia No i są na tyle mocne, że czasem wyglądam jakby mi ktoś oczy podbił
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:14   #125
Justylka
Raczkowanie
 
Avatar Justylka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 104
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Nie wiem czy moge sie podłączyć
Ja jestem dos mlodziutka (16lat) i posiadam zasinienia...tylko one nie sa pod oczami...sa w wewnetrznych kacikach oka przy nosie...
Wygladam jakbym byla zmeczona czuje sie okropnie
jestem zla...czy to juz taka uroda blondynek?
Szukałam na forum jakiegos korektora ktory to zakryje ale gdy jest dobry to mega drogi...a gdy tanszy nie u wszystkich sie sprawdza...
Nie chce nosic pelnego podkladu na twarzy tylko dlatego zeby ukryc since...Poradzcie Prosze
Justylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:26   #126
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 57
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Ja mam problem z żyłkami pod oczami, skóra jest w tym miejscu bardzo cieńka i naczynia krwionośne wręcz prześwitują przez skóre, co w efekcie powoduje cienie pod oczami oraz powieki w siateczce czerwonych żyłek.....ja stosuję serum Nirvanesque firmy Nuxe....drogie bo 15 ml. kosztuje ok. 70, 00 zł szukam czegoś tańszego.
Czytałam, że na sińce i przeswitujące żyłki dobra jest wit . C (wzmacnia nacz. krwionośne), arnika, kasztanowiec, skrzyp polny. Poszukajcie produktów z tymi składnikiami i daj znać jak działają. Ja przymierzam się do zakupu Juvitu C, Rutovitu (doustnie), i żelu arnikowego z Flos-Leku.
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 16:11   #127
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Duze problemy ze skora pod oczami:(

Cytat:
Napisane przez tisia Pokaż wiadomość
Wyciagam moj watek, poniewaz chce podzielic sie z Wami co mi pomoglo.
Ze wzgledu na to, ze mieszkam za granica i masc gojaca z wit. a przyjedzie do mnie dopiero dzisiaj, dwa dni temu w akcie desperacji kupilam sobie krem pod oczy Avene (ten nawilzajaco-kojacy).
Musze Wam powiedziec, ze jest r e w e l a c y j ny !!!
Widzialam juz wczesniej, ze ma super recenzje na KWC, ale nie przypuszczalam, ze jest az tak dobry.
Poradzil sobie swietnie z podraznieniem, ale rowniez wygladzil moje zmarszczki z ktorymi jakos nie mogly poradzic sobie inne kremy (najwyzrazniej moja skora pod oczami byla odwodniona).
Pozdrawiam

Czy mogłabyś podać pełną nazwę tego kremiku, bo nie mogę go znaleźć, a moja skóra pod oczami potrzebuje silnego nawilżenia.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 18:47   #128
deviLady
Raczkowanie
 
Avatar deviLady
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
Dot.: Duze problemy ze skora pod oczami:(

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś podać pełną nazwę tego kremiku, bo nie mogę go znaleźć, a moja skóra pod oczami potrzebuje silnego nawilżenia.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8298
Zapewne, o ten chodzi. Również go polecam. Bardzo dobrze nawilża skórę, nie migruje do oczu, nie szczypie, bardzo delikatny, jedynie jest go mało
__________________
**In beast or scripture?**
***In stars or temples?***
deviLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 22:38   #129
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Cytat:
Napisane przez marta78 Pokaż wiadomość
Widzę,że nie jestem sama w moim utrapieniu. Kiedyś pani w Sephorze proponowała mi Strivectin, podobno:"naprawdę działa,rewelacja" itd...Dużo bym dała żeby pozbyć się tych cieni, ale nie aż tyle ile kosztuje ten krem
Z peptydami jest też - myślę że udana - seria IQ Streve Bielendy, sprawdź na KWC. Tylko czy pomoże na cienie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 22:56   #130
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Ja polecam Active C.Jest to pierwszy krem który naprawdę "wymazuje"mi sińce, a miałam je od zawsze.Po użyciu tego kremiku nawet gdy jestem zmęczona po moich oczach w ogóle tego nie widać.Sama jestem tym zdziwiona bo nie liczyłam na takie efekty
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:19   #131
apasionata
Przyczajenie
 
Avatar apasionata
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Edinburgh, UK
Wiadomości: 23
GG do apasionata
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Dziewczyny, a czy któraś z Was ma może problemy z zasinionymi powiekami (górne i dolne)? Moje są okropne, wręcz brązowe, wyglądają jak brązowy cień do powiek, ale w takim niezdrowym kolorze Mam je od bardzo dawna, tak długo, że już nie pamiętam, ale nie od urodzenia, pojawiły się chyba jakoś tak w okresie dojrzewania i już pozostały. Nie mogę sobie pozwolić na naturalny, minimalny makijaż (chociaż bardzo bym chciała), zawsze muszę kłaść jakiś mocno kryjący podkład, a zanim go jakoś ładnie wetrę, żeby się zbyt nie odznaczał, to trochę czasu mija... Jak się nie spieszę to ok, ale jak mi wypadnie jakieś niespodziewane wyjście i muszę wyjść szybko z domu to jakaś masakra!... Wychodzę bez makijażu to pytają, czy przypadkiem nie jestem chora (dodam, że mam bladą cerą, co w połączeniu z tymi powiekami daje niesamowity upiorny efekt ) Są na to jakieś kosmetyki? Ale nie kolorowe, tylko pielęgnacyjne...
__________________
You can't hurry love, you just have to wait...
apasionata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 15:51   #132
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Ja używam aktualnie kremu Cernor XO SVR (kiedyś to była firma Auriga cosmetics), zawiera witaminę K i ma być specjalnie stworzony do walki z sińcami. Jeśli chodzi o cienie (też mam je od zawsze), widzę spore rozjaśnienie, martwi mnie tylko alkohol na drugim miejscu składu, a jest to krem pielęgnacyjny, który ma też spłycać zmarszczki, choć typowo przeciwzmarszczkowy nie jest
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 16:00   #133
Krissie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Cytat:
Napisane przez apasionata Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was ma może problemy z zasinionymi powiekami (górne i dolne)? Moje są okropne, wręcz brązowe, wyglądają jak brązowy cień do powiek, ale w takim niezdrowym kolorze Wychodzę bez makijażu to pytają, czy przypadkiem nie jestem chora (dodam, że mam bladą cerą, co w połączeniu z tymi powiekami daje niesamowity upiorny efekt ) Są na to jakieś kosmetyki? Ale nie kolorowe, tylko pielęgnacyjne...
apasionata, mam podobny problem i jak na razie nie udało mi się go rozwiązać żadną pielęgnacją. Dość często tu, na forum, chwalony jest krem pod oczy Cernor - podobno fajnie rozjaśnia i wzmacnia skórę pod oczami, ale czy jest coś w stanie poradzić na górne powieki to nigdzie się nie doczytałam. Sama go nie jeszcze nie próbowałam, bo radzę sobie z tym brązem na powiekach przy pomocy kolorówki- dobry korektor pod oczy (nakładany też na oczy) i na to sypki puder. Dzięki tamu mam przez cały dzień zatuszowane zasinienia na powiekach.
Oczywiście, wolałabym, żeby dało się tę kwestią rozwiązać raz na zawsze super-działającą pielęgnacją, jednak jeszcze mi się nie udało
Tobie życzę powodzenia i napisz proszę, jak coś odkryjesz

O, już o Cernorze Judyta napisała

Edytowane przez Krissie
Czas edycji: 2008-01-20 o 16:03 Powód: dopisek
Krissie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 16:15   #134
apasionata
Przyczajenie
 
Avatar apasionata
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Edinburgh, UK
Wiadomości: 23
GG do apasionata
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Krissie i Judyta~, dzięki za podpowiedzi , spróbuję z tym Cernorem... Chociaż nie pocieszasz mnie, Krissie ...
__________________
You can't hurry love, you just have to wait...
apasionata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 23:23   #135
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

dołączam do klubu walczących z sińcami pod oczami
Stosowałam Cernor przez ponad pół roku i spektakularnych efektów nie doczekałam się..... tzn. poprawa była, ale nie taka jakiej oczekiwałam. Na dodatek musiałam stosować jeszcze coś nawilżającego, bo skóra pod oczami robiła się sucha jak pergamin
Teraz od jakiś 2 miesięcy używam Bionic Eye Cream Neostraty, który oprócz wit. K posiada jeszcze 4% PHA. Efekt rozjaśnienia jest widoczny, skóra pod oczami ładnie nawilżona i chyba przy tym kremiku zostanę na dłużej.
Chociaż nie oszukujmy się, chyba jeszcze nie wynaleziono takiego cuda, które załatwi sprawę w 100%....
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:36   #136
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

jeśli chodzi o kremy likwidujące te cienie to ja przez przypadek odkryłam że zmniejsza je fitoregulator a.t.w z oczaru, a usuwa balsam tlenowy Faberlic
efekty w tej przypadłości dawało mi też picie na czczo soku z cytryny lub zażycie większej ilości węgla; w ogóle też trzeba więcej pić, ale wody lub herbat: ziołowych, owocowych, zielonych itp.
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 08:14   #137
Aiwless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Unhappy skóra pod oczami - sucha jak pustynia! zmarszczki,doradźcie coś co da szybki efekt :(

Witam

Mam 24 lata i do tej pory nie uzywalam specjalistycznych kremow pod oczy. Moja skora pod oczami wymaga regeneracji.
Licze na wasze rady!

Edytowane przez Aiwless
Czas edycji: 2009-10-16 o 19:57
Aiwless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 08:21   #138
marsjanka81
Raczkowanie
 
Avatar marsjanka81
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 148
Dot.: skóra pod oczami - sucha jak pustynia! zmarszczki,doradźcie coś co da szybki ef

a jak zmywasz makijaz?bo to bardzo wazne,ja mam 26 lat i przyznam sie szczeze ze do25 roku zycia zmywalam makijaz za pomoca wody i mydla strasznie mialam przeszuszona skore i sie dziwilam dlaczego a wystarczylo ze zaczelam uzywac mleczek do demakijazu i krem ze swietlikiem z apteki pod oczy(cena ok.6zl)i mam o niebo lepsza skore
__________________
start 1.01.2009
76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-60
Anka jestem
marsjanka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 08:33   #139
Aiwless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: skóra pod oczami - sucha jak pustynia! zmarszczki,doradźcie coś co da szybki ef

hmmm.... do mycia twarzy uzywam zeli...ostatnio to byl Lirene, teraz Babydream...
a co do zeli pod oczy to nie cierpie ich konsystencji.... wole kremy, tylko szukam jakis ktore dalyby wymierny efekt...

Edytowane przez Aiwless
Czas edycji: 2009-10-16 o 19:58
Aiwless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 09:40   #140
marsjanka81
Raczkowanie
 
Avatar marsjanka81
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 148
Dot.: skóra pod oczami - sucha jak pustynia! zmarszczki,doradźcie coś co da szybki ef

no ale oczow zelami chyba nie myjesz....wiec jesli boisz sie pryszczy sprobuj tylko makijaz oczow zmyc mleczkiem tam pryszcze napewno nie wyjda z tego co zauwazylam to kolezanki te co maja tlusta skore maja pryszcze a dodatkowe natluszczanie powoduje wiekszy wysyp,Ty masz cere mieszana wiec wystarczy dobrac odpowiednie mleczko do potrzeb skory ja kocham produkty z lirene (mleczka,toniki ,kremy)widzialam ze krem pod oczy tez jest i nosze sie z zamiarem kupnia go jesli krem do twarzy jest super to pod oczy tez musi bycale wiadomo...kazdy ma inna skore i inne potrzeby najlepiej to metoda trud i bledow samemu znalezc odpowiedni dla siebie krem
__________________
start 1.01.2009
76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-60
Anka jestem
marsjanka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 09:43   #141
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: skóra pod oczami - sucha jak pustynia! zmarszczki,doradźcie coś co da szybki ef

Cytat:
Napisane przez Aiwless Pokaż wiadomość
hmmm.... do mycia twarzy uzywam zeli...ostatnio to byl lirene, teraz Babydream...
Mam obawy czy mleczka do demakijazu nie spowoduja u mnie wysypu pryszczy.... ale moze masz racje, moze zele wysuszaja za bardzo moja twarz...
a co do zeli pod oczy to nie cierpie ich konsystencji.... wole kremy, tylko szukam jakis ktore dalyby wymierny efekt...
Jest mnóswo delikatnych kosmetyków, które można używać do demakijażu skory wokół oka i rzęs. Na poprawę jędrności i zmarszczki polecam płatki kolagenowe. Moje ulubione to Dax Cosmetics.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 13:01   #142
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: skóra pod oczami - sucha jak pustynia! zmarszczki,doradźcie coś co da szybki ef

To też mój problem. Ja stosuję nastepujące kosmetyki pod oczy:

- Kolastyna Rajska Oliwka- gęsty, ale super się wchłaniający kremik, wygładza od razu, świetny na dzień

- Ava Mustela, krem pod oczy albo emulsja przeciwzmarszczkowa, bardzo tłuste preparaty super natłuszczają baaaaardzo suchą skórę. Ale nadają się jako kuracja na noc, w dzień makijaż Ci się nie utrzyma. No i kosmetyk kontrowersyjny, bo zawiera olej z tłuszczu norek. Ale działa

-na noc ratuje mnie też świetnie Ziaja oliwkowa pod oczęta oraz wsmarowane kapsułki Tokovitu A+E. mmm, cudowna tłustośc, ale jednocześnie dobra wchłanialnośc, nie należy się więc bać

pozostałe kremy jakie stosowałam były zbyt lekkie dla mojej suuuuchej skóry pod oczami. Zauważ też, że ceny tych kosmetyków są niewielkie
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 16:33   #143
Aiwless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: skóra pod oczami - sucha jak pustynia! zmarszczki,doradźcie coś co da szybki ef

Makijaz zmywam zelem do mycia, natomiast tusz zmywam kremem nivea.... wiec nie sadze zeby tu chodzilo o demakijaz.

kolastyna rajska oliwka brzmi zachecajaco.... do ziaji jakos zaufania.

o tokovicie nie slyszalam....

o platkach kolagenowych rowniez...

rozgladne sie za nimi

dziekuje slicznie za rady.


A jakie kremy pod oczy polecacie ktore dalyby efekt wypelnienia, splycenia i wyprasowania zmarszczek?

Edytowane przez Aiwless
Czas edycji: 2009-10-16 o 19:59
Aiwless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 16:35   #144
Aiwless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: skóra pod oczami - sucha jak pustynia! zmarszczki,doradźcie coś co da szybki ef

spawdzilam z googlach - tokovit czyli po prostu witamina a+e w kapsulkach...

Edytowane przez Aiwless
Czas edycji: 2009-10-16 o 20:04
Aiwless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 17:52   #145
marsjanka81
Raczkowanie
 
Avatar marsjanka81
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 148
Dot.: skóra pod oczami - sucha jak pustynia! zmarszczki,doradźcie coś co da szybki ef

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
To też mój problem. Ja stosuję nastepujące kosmetyki pod oczy:

- Kolastyna Rajska Oliwka- gęsty, ale super się wchłaniający kremik, wygładza od razu, świetny na dzień

- Ava Mustela, krem pod oczy albo emulsja przeciwzmarszczkowa, bardzo tłuste preparaty super natłuszczają baaaaardzo suchą skórę. Ale nadają się jako kuracja na noc, w dzień makijaż Ci się nie utrzyma. No i kosmetyk kontrowersyjny, bo zawiera olej z tłuszczu norek. Ale działa

-na noc ratuje mnie też świetnie Ziaja oliwkowa pod oczęta oraz wsmarowane kapsułki Tokovitu A+E. mmm, cudowna tłustośc, ale jednocześnie dobra wchłanialnośc, nie należy się więc bać

pozostałe kremy jakie stosowałam były zbyt lekkie dla mojej suuuuchej skóry pod oczami. Zauważ też, że ceny tych kosmetyków są niewielkie
rogatka moje pytanie moze zabrzmi glupio ale narobilas mi ochoty tym tokovitem i tak sie zastanawiam jak je wsmarowac one sie rozpuszcza pod okiem pod wplywem ciepla czy najpierw sie je troche nawilza woda
__________________
start 1.01.2009
76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-60
Anka jestem
marsjanka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 19:01   #146
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: skóra pod oczami - sucha jak pustynia! zmarszczki,doradźcie coś co da szybki ef

Ja kiedyś też smarowałam się capivitem, ale potem odkryłam, że witaminy w nim nie są naturalne, a w Tokovicie sa włąsnie z naturalnych olejów. Nie wiem czy takie smarowanie pomaga na zmarszczki w sensie , że witamina penetruje skórę, ale jeśłi chodzi o natłuszczanie to jest rewelacyjna. zresztą na wizażu są wątki, że dziewczyny też były zadowolone.

a stosuję po prostu. przkłuwam kapsułę i palcem rozprowadzam pod oczętami. i zostawiam. po 10 minutach lekko wklepuje. podkreślam, że mimo tłustości z rozprowadzeniem nie ma żadnych kłopotów oraz dobrze się wchłania. dla mojej uparcie suchej skóry pod oczami jest to zbawienne. Na to kładę jeszcze krem.

jeśli chodzi o jakis sprawdzony kremik na zmarszczki, to niestety nie znam takiego, który mogłabym polecić. Sama jestem ciekawa, może dziewczyny coś polecą
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 19:40   #147
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: skóra pod oczami - sucha jak pustynia! zmarszczki,doradźcie coś co da szybki ef

Cytat:
Napisane przez Aiwless Pokaż wiadomość
makijaz zmywam zelem do mycia, natomiast pod oczami tez sie nim myje, lecz tusz i kredke zmywam kremem nivea.... wiec nie sadze zeby tu chodzilo o demakijaz

kolastyna rajska oliwka brzmi zachecajaco.... moze zainwestuje w nia. do ziaji jakos zaufania nie mam poniewaz zadne z tych kosmetykow mi do tej pory nie spasowaly...

o tokovicie nie slyszalam....

o platkach kolagenowych rowniez...

rozgladne sie za nimi

dziekuje slicznie za rady.


A jakie kremy pod oczy polecacie ktore dalyby efekt wypelnienia, splycenia i wyprasowanie zmarszczek???
Wypełniacz zmarszczek, może być jakikolwiek, albo taki pod oczy z Loreala. Cudny krem wypełniający ma Dax w serii 55+ (nie przejmuj się wiekiem, byle wypychał), dobre jest serum Glamour Eye, także Daxa (super współpracuje z płatkami kolagenowymi). No i moje ostatnie odkrycie - krem pod oczy Magiczne Spojrzenie z serii Marokańskie Złoto Bielendy. Zawiera olejek arganowy, poczytaj o tym skłądniku - doskonale regeneruje, jest rewelka do suchej skóry.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 21:03   #148
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: skóra pod oczami - sucha jak pustynia! zmarszczki,doradźcie coś co da szybki ef

Dopiero pół roku temu zaczęłam używac kremów pod oczy....bo do tej pory nie miałam nigdy z nią problemów... teraz staram się podratować moją biedną, wysuszoną i zniszczoną strasznie (mam 22 lata, a wygląda jak u 30-stki lub gorzej....() skórę pod oczami witaminką C (redermic)---> super efekt rozjaśnienia ale zmarszczek narazie nie tknął, oprócz tego garnier ultra lift(niezły, niezły) i krem oriflame hydra energy(wklepuję go ok 3 warstwy....tyle aż moja skóra chłonie....()
Czasem też wcieram sobie kapsułkę z olejkiem z wit. E z rossmana To tyle...jak narazie widzę minimalną poprawę...chyba muszę sięgnąc po coś MEGA SILNEGO na te zmarchy.... dziewczyny jakie to straszne jest....aż sie żyć odechciewa...nie dosyć że ponad rok walczę z trądzikiem to jeszcze to....
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 21:33   #149
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: skóra pod oczami - sucha jak pustynia! zmarszczki,doradźcie coś co da szybki ef

Oglądałam ostatnio program i się wywiedziałam, że kuracja witamina C powinna trwać ok 6 miesięcy aby był efekt,, Więc moze warto dłużej stosować ten Redermic?to jednak witamina C, przynajmniej wiadomo, że działa na skórę
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 22:52   #150
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: skóra pod oczami - sucha jak pustynia! zmarszczki,doradźcie coś co da szybki ef

Cytat:
Napisane przez Silent Witch Pokaż wiadomość
Dopiero pół roku temu zaczęłam używac kremów pod oczy....bo do tej pory nie miałam nigdy z nią problemów... teraz staram się podratować moją biedną, wysuszoną i zniszczoną strasznie (mam 22 lata, a wygląda jak u 30-stki lub gorzej....() skórę pod oczami witaminką C (redermic)---> super efekt rozjaśnienia ale zmarszczek narazie nie tknął, oprócz tego garnier ultra lift(niezły, niezły) i krem oriflame hydra energy(wklepuję go ok 3 warstwy....tyle aż moja skóra chłonie....()
Czasem też wcieram sobie kapsułkę z olejkiem z wit. E z rossmana To tyle...jak narazie widzę minimalną poprawę...chyba muszę sięgnąc po coś MEGA SILNEGO na te zmarchy.... dziewczyny jakie to straszne jest....aż sie żyć odechciewa...nie dosyć że ponad rok walczę z trądzikiem to jeszcze to....
Płatki kolagenowe. Efekt jest natychmiastowy, a regularne stosowanie zdecydowanie poprawia stan, jędrność itp. I np. w Daxie jest 5 kompletów jednorazowych płatków już gotowych do użycia. Nakładasz treściwy krem, na to płatki, 20 mienut i jest super efekt. I te 5 kompletów kosztuje ok. 20 zł, więc jest to super cena w porónaniu z sorayą, gdzie nie dość, że są 3 komplety za 30 zł, to jeszcze trzeba się namęczyć z płynem aktywującym, co niestety jest wnerwiające (przynajmniej mnie wkurza, bo czasem płatek mi się zwija w diabły i idzie na śmietnik). Wiem, że jeszcze Pullanna ma jakieś płatki, ale się nie wypowiem na ich temat, bo nie próbowałam.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-27 14:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.