IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-28, 18:47   #31
NightWish159
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 69
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Cytat:
Napisane przez zapasniczek1 Pokaż wiadomość
oceniam mój angielski na B1/B2, przygotowuję się od 3 tyg, najgorzej idzie mi ze speakingiem, niestety nie mam z kim ćwiczyć, znalazłam tutaj informacje o interpals, sprawdzę dzisiaj na czym to polega...

a o wizę starasz się sama czy z agencją?

Wiesz co... We Wrocku były organizowane Days of Australia przez Bridge Agency i jak już będę miała certyfikat, to chyba powierzę im tą całą biurokracje A Ty ? Skąd jesteś? Może gdzieś okolice Wrocka? Chętnie poćwiczę z Tobą U mnie kiepsko...
NightWish159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 20:30   #32
Dr_Kate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Właśnie jestem w trakcie przygotowywania się do egzaminu IELTS, jutro moje drugie podejście. Potrzebuję mieć 7.5 z każdej części, a za pierwszym razem jak zdawałam w prawdzie miałam srednią 7.5 ale z pisania 6.5, a z mówienia 7 Podobno najtrudniej jest własnie przeskoczyć z 6.5 na powyżej 7... Nie mam pojęcia jak mi pojdzie jutro, ale czuję się bardzo dobrze przygotowana, dlatego z całego serca polecam szkołę City English we Wrocławiu. Pani Marta włożyła bardzo dużo trudu żeby nauczyć mnie słówek z rodzaju advanced level, a także prawidłowej konstrukcji angielskiego, ładnego, długiego zdania na ocenę 9, a przynajmniej 7.5 In a nutshell, nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że to kryptoreklama napisana przez kogoś ze szkoły, moja wypowiedź jest szczera i w taki sposób chcę wyrazić moje zadowolenie z kursu
Dr_Kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 21:27   #33
NightWish159
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 69
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Cytat:
Napisane przez Dr_Kate Pokaż wiadomość
Właśnie jestem w trakcie przygotowywania się do egzaminu IELTS, jutro moje drugie podejście. Potrzebuję mieć 7.5 z każdej części, a za pierwszym razem jak zdawałam w prawdzie miałam srednią 7.5 ale z pisania 6.5, a z mówienia 7 Podobno najtrudniej jest własnie przeskoczyć z 6.5 na powyżej 7... Nie mam pojęcia jak mi pojdzie jutro, ale czuję się bardzo dobrze przygotowana, dlatego z całego serca polecam szkołę City English we Wrocławiu. Pani Marta włożyła bardzo dużo trudu żeby nauczyć mnie słówek z rodzaju advanced level, a także prawidłowej konstrukcji angielskiego, ładnego, długiego zdania na ocenę 9, a przynajmniej 7.5 In a nutshell, nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że to kryptoreklama napisana przez kogoś ze szkoły, moja wypowiedź jest szczera i w taki sposób chcę wyrazić moje zadowolenie z kursu
Hmm... No ciekawe... Coś więcej? Jak długo przygotowujesz się w tej szkole? I jak z kosztami?
NightWish159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 10:24   #34
zapasniczek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Cytat:
Napisane przez NightWish159 Pokaż wiadomość
Wiesz co... We Wrocku były organizowane Days of Australia przez Bridge Agency i jak już będę miała certyfikat, to chyba powierzę im tą całą biurokracje A Ty ? Skąd jesteś? Może gdzieś okolice Wrocka? Chętnie poćwiczę z Tobą U mnie kiepsko...
ja jestem z Warszawy więc może być ciężko się spotkać...

też zastanawiałam się nad Bridge Agency ale chyba póki co spróbuję sama to ogarnąć, chyba oni nie mają większej siły przebicia w ambasadzie niż zwykły człowiek, a jednak trochę sobie liczą za taką usługę...
zapasniczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 00:06   #35
krevett99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 26
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Hej, wybacz,ze dopiero odpisuje ale przez zaliczenia nie mialam glowy. Ja generalnie jestem leniem totalnym jesli chodzi o nauke. 4 tygodnie przed egzaminem poszlam na korki z gramatyki zeby cos tam ogarnac. tyle mojej nauki. Jedyne co zrobilam to ogarnelam z testow pisanie o chartsach i tyle xd
krevett99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 17:40   #36
NightWish159
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 69
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Ja jeszcze nic nie zrobiłam.... Mam miesiac. Myślicie, że na 4.5 dam rade ogarnąć?
NightWish159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 09:19   #37
zapasniczek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Cytat:
Napisane przez NightWish159 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nic nie zrobiłam.... Mam miesiac. Myślicie, że na 4.5 dam rade ogarnąć?
ja myślę że dasz radę
z tego co czytałam 4.5pkt to poziom A2
poćwicz pisanie i słuchanie i będzie ok
zapasniczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 20:45   #38
Katerina29
Raczkowanie
 
Avatar Katerina29
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Scotland -> Krakow
Wiadomości: 397
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Zdaje ielts w nastepnym tygodniu i zaczyna dopadac mnie stres... :P Najbardziej obawiam sie writingu, ale nie przez to, ze jestem zle przygotowana, tylko przez czas... nie wiem czy godzina bedzie dla mnie wystarczajaca do napisania 2 tekstow (tym bardziej, ze zazwyczaj zastanawiam sie dobre 15min, zanim cokolwiek zaczne )
Co do pozostalych czesci jestem raczej spokojna, mature ustna zdalam na 100%, a pisemne zawsze pisalam w granicach 90%~~, wiec mam nadzieje, ze teraz tez jakos pojdzie.

Moje przygotowania opieraja sie glownie na ogladaniu filmow po angielsku i robieniu listening testow z YT mam tez ksiazke check your vocabulary for ielts, ale przyznam, ze brakuje mi weny na systematyczne robienie cwiczen :/

Wszystkim zdajacym zycze powodzenia :P

Edytowane przez Katerina29
Czas edycji: 2015-05-18 o 20:52
Katerina29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 20:42   #39
Kaczinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 36
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Ja zdawałam w marcu i muszę przyznać, że na części na której czułam się najpewniej- reading, potknęła mi się noga. Rozwiązując próbne zwykle zdobywałam 33/34 punkty, a na samym egzaminie utknęłam na drugim tekście. Sama nie wiem, kiedy minęło mi 20 minut przeznaczone na przeczytanie i odpowiedzi. W końcu zostało mi 8 minut na ostatni tekst, więc szybko przeleciałam wzrokiem i może trzech, czterech odpowiedzi z 13 byłam pewna na 100 % Po wyjściu z sali byłam załamana, wyliczałam sobie na który kolejny termin muszę się zapisać, aby zdążyć podejść po raz kolejny i mieć wyniki przed pierwszym czerwca. Po 13 dniach strasznych nerwów, dostałam wynik 6.5 , chyba cieszyło mnie to bardziej niż wyniki z matury dwa lata temu
Kaczinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 15:11   #40
zapasniczek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

ja mam speaking w najbliższy piątek, a w sobotę resztę egzaminu. Zaczynam się mocno stresować.. mam nadzieję że będzie dobrze
zapasniczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 12:31   #41
zapasniczek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

hej,

mam pytanie do osób które egzamin mają już za sobą:
czy podczas słuchania w momencie kiedy kończymy jedną sekcję i mamy 30 sek na sprawdzenie naszych odpowiedzi mogę wykorzystać ten czas na przejrzenie pytań z kolejnej sekcji czy mogę to zrobić dopiero jak dostanę takie polecenie?

- czy muszę mieć swój długopis i ołówek?
zapasniczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 08:33   #42
Katerina29
Raczkowanie
 
Avatar Katerina29
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Scotland -> Krakow
Wiadomości: 397
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Cytat:
Napisane przez zapasniczek1 Pokaż wiadomość
hej,

mam pytanie do osób które egzamin mają już za sobą:
czy podczas słuchania w momencie kiedy kończymy jedną sekcję i mamy 30 sek na sprawdzenie naszych odpowiedzi mogę wykorzystać ten czas na przejrzenie pytań z kolejnej sekcji czy mogę to zrobić dopiero jak dostanę takie polecenie?

- czy muszę mieć swój długopis i ołówek?
Co prawda egzamin mam przed soba, ale z maila od british council wynika, ze na sale nie mozna wniesc praktycznie niczego (widze, ze przyslali ci juz wiadomosc z data speakingu - w niej powinnas miec to napisane )

Please do not bring your own writing materials as pens and pencils will be provided.

The only items you may bring into the test room are your approved identity document and drink in a transparent bottle.
Katerina29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 09:05   #43
zapasniczek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Cytat:
Napisane przez Katerina29 Pokaż wiadomość
Co prawda egzamin mam przed soba, ale z maila od british council wynika, ze na sale nie mozna wniesc praktycznie niczego (widze, ze przyslali ci juz wiadomosc z data speakingu - w niej powinnas miec to napisane )

Please do not bring your own writing materials as pens and pencils will be provided.

The only items you may bring into the test room are your approved identity document and drink in a transparent bottle.
fakktycznie nie doczytałam
dzięki!
zapasniczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 13:43   #44
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

powiedzcie mi dziewczyny jak to jest. Dostajemy czesc 'listening', 'reading' i 'writing' razem i mamy na to 60 min i heja, czy kazda czesc rozdaja nam oddzielnie?
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 12:55   #45
Kaczinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 36
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Cytat:
Napisane przez coperfildo Pokaż wiadomość
powiedzcie mi dziewczyny jak to jest. Dostajemy czesc 'listening', 'reading' i 'writing' razem i mamy na to 60 min i heja, czy kazda czesc rozdaja nam oddzielnie?
Każdą część jest rozdawana oddzielnie. Na początku listening, po czasie zbierają arkusze i rozdają kolejne-reading, godzina pisania mija, oddajesz swoją prace i po chwili dostajesz writing.
Kaczinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 18:12   #46
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

ooo dzieki za odpowiedz
to bardzo cenna wiadomosc, bo myslaam ze na czytaniu przyoszczedze i badziej skupie sie na pisaniu.
A co z mowieniem jak sie nie bedzie mialo pomyslu co mowic przez 1 minute? obniza punkty, czy nie zalicza tego zadania?
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 14:15   #47
Katerina29
Raczkowanie
 
Avatar Katerina29
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Scotland -> Krakow
Wiadomości: 397
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Cytat:
Napisane przez coperfildo Pokaż wiadomość
ooo dzieki za odpowiedz
to bardzo cenna wiadomosc, bo myslaam ze na czytaniu przyoszczedze i badziej skupie sie na pisaniu.
A co z mowieniem jak sie nie bedzie mialo pomyslu co mowic przez 1 minute? obniza punkty, czy nie zalicza tego zadania?
Raczej egzaminator zada ci wtedy jakies pytanie pomocnicze. Watpie zeby oni tam mogli "nie zaliczyc zadania", bo struktura egzaminu (jak i zapewne caly system oceniania) jest zupelnie inna niz np na takiej maturze. Jesli chodzi o punkty, to na pewno je obniza, chociazby za plynnosc wypowiedzi ale nie ma sie co przejmowac gdy nie przyjdzie ci do glowy jakis super konstruktywny pomysl na odpowiedz :P probuj przelewac wode i po prostu gadac, bo w zasadzie o to tu chodzi

Edytowane przez Katerina29
Czas edycji: 2015-06-06 o 08:04
Katerina29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 21:48   #48
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

wezcie pod uwage to, ze odsluch nagrania moze nie byc dla was w pelni zrozumialy, akustyka robi swoje.
Z perspektywy czasu, to gdybym byla na poziomie 4.5 i na to bym celowala, to odpucilabym sobie. Chociaz jeszcze nie mam wynikow, to mysle ze na tym wlasciwym egzaminie trzeba miec zapas.
Zaskoczylo mnie to ze duzo ludzi podchodzi do egzaminu jak do ankiety. Przychodza tam pierwszy raz , zeby tylko sie sprawdzic, a potem beda zdawali wlasciwy egzamin. No ludziieee 7 stow jednak!
Zegarek mialam i nikt nie zwrocil uwagi.
Gdyby sie chcialo, to na luzie mozna tez sciagac.
Co ciekawe posadzili ludzi zdajacych ten sam egzamin obok siebie!
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 08:50   #49
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

dzis odebralam wyniki
Generalnie to jak pisalam, nie cwiczylam mowienia ani pisania w ogole. Pisanie zdalam na 5.5, nie uzywalam jakiegos wyrafinowanego slownictwa, raczej gnalam zeby zdazyc z czasem. Na mowieniu pomylilam home z house i kompletnie sie zaglupilam na minucie mowienia, gadalam jakies glupoty bez pomyslu. Mialam opowiedziec jaki jest w mojej dzielnicy problem i zaproponowac rozwiazanie. Dostalam z mowienia 5.
Z czytania olalam ostatnie 10 pytan, bo nie moglam sie skoncetrowac po nieprzespanych nocach i z powododu braku czasu wpisalam cokolwiek. Dostalam 5.5.
Po sluchaniu bylam przybita, nie slyszlam dobrze i mialam duzo luk. Wyszlo 6.
Takze jestem poztywnie zaskoczona
powodzenia innym!
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 14:11   #50
sombrerro
Przyczajenie
 
Avatar sombrerro
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Ja pisałam IELTS niedawno i wczoraj dostałam wyniki, nie przygotowywałam się prawie wcale a dostałam ogólny wynik 5.5 potrzebne mi 6 wiec 1 sierpnia podchodzę jeszcze raz i zamierzam bardziej się przyłożyć. Z listeningu poszło mi najgorzej bo miałam 5.0 był dość trudny i przyłapałam się że mam problem z literowaniem udało mi sie wszystko zapisać ale z trudem Writing nawet nieźle 5.5 a jak mówiłam prawie nic się nie uczyłam. Reading jest trudny jest aż 40 pytań i 3 dłuuuugie teksty więc trzeba się streszczać i na pewno nie czytać całych tekstów tylko czytać pytania i szukać na nie odpowiedzi miałam 5.5 no i speaking najłatwiejszy na prawdę łatwy, raz mi zabrakło pomysłu co powiedzieć i trochę się zacięłam ale ty z własnej głupoty bo wymyślilam sobie coś trudnego do opisania, z speakingu miałam 6.0.

Edytowane przez sombrerro
Czas edycji: 2015-07-11 o 14:14
sombrerro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 14:20   #51
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

wiec tak samo jak ja poszedlas na luzie
pisalas pewnie academic?
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 21:53   #52
dookolakuli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Hej zdaję egzamin 12 maja w Wawie. Akademia. Does anybody want to practice speaking via Skype?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
dookolakuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 23:53   #53
magiczna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 25
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Cześć ja zdaje 12 maja we Wrocławiu. Musze uzyskać 6,5. Ale trochę sie cykam.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
magiczna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 05:45   #54
dookolakuli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Ja 8.5

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
dookolakuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 23:15   #55
magiczna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 25
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Uuu to masz duże wyzwanie przed sobą.



Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
magiczna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 15:16   #56
IamHere93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Cześć!

Ja zdaję jutro i pojutrze w Wawie, muszę mieć 7.5 z każdej części. Podzieliłybyście się dziewczyny swoimi tematami z ustnych? Listeningi i readingi idą mi super, natomiast martwię się o speaking, bo ciężko mi tak szybko, w ciągu minuty, wyobrazić sobie jakąś sytuację lub osobę, o którą pytają :/

ktoś jeszcze pisze 26 kwietnia w Wawce?
IamHere93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 08:56   #57
goooooooooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

czy mógłby ktoś powiedzieć z doświadczenia jaki jest czas oczekiwania na egzamin ustny? znalazłam informację, że może być to 7 dni przed bądź po reszcie egzaminu. Zdawałam już IELTS w Anglii gdzie wszystko było jedngo dnia.
goooooooooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 15:20   #58
IamHere93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

wiem, że w Wawie ustny jest zazwyczaj dzień przed albo dzień po
IamHere93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 11:54   #59
stefan96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 6
Dot.: IELTS-wątek dla osob przygotowujących sie do tego egzaminu

Cześć, mam problem z przelewem i może mi tu ktoś pomoże. Po rejestracji dostałem wszystkie informacje dotyczące przelewu i w nim była nazwa banku Bank Handlowy w Warszawie S.A. jednak po wpisaniu numeru konta (prawidłowego bo sprawdzałem 10 razy) wyskakuje mi nazwa Bank Handlowy w Olsztynie. Czy tak ma być czy jest jakiś błąd?
stefan96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-13 12:54:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.