nietypowa piosenka na pierwszy taniec :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-28, 21:46   #1
kate771
Raczkowanie
 
Avatar kate771
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 44
GG do kate771

nietypowa piosenka na pierwszy taniec :)


Cześć dziewczyny Do mojego ślubu co prawda jeszcze trochę czasu, ale już powoli zbieram inspiracje. Chciałabym zasięgnąć Waszej opinii w kwestii mojego ostatniego, trochę szalonego pomysłu na pierwszy taniec. Jestem osobą, która lubi robić wszystko inaczej niż inni. Zawsze jednak chciałam, aby nasz pierwszy taniec był dość klasyczny, elegancki, bez jakiś wygłupów, szopek itp..

Niestety... całkiem niedawno moje serce skradł pewien piękny przynajmniej dla mnie utwór. Jest to cover bardzo znanego i dość kiczowatego hitu. Mianowicie " Miłość w Zakopanem" w wykonaniu Rafała Jamki, który nadał tej piosence zupełnie inny klimat, niemający raczej nic wspólnego z disco polo (poniżej wklejam link do kawałka)

Strasznie poruszył mnie ten kawałek i chcą nie chcąc, zaczęłam kombinować, coby tu zrobić żeby to pasowało na pierwszy taniec Wymyśliłam, że można byłoby skrócić piosenkę, tak, aby wyciąć tą zwrotkę o Sławomirze i Magdalenie Mało tego, jako że interesuje się tańcem, obmyśliłam nawet wstępną choreografię, która mogłaby pasować.

Moje wesele będzie w klimacie rustykalnym. Sala jest położona nad jeziorem z widokiem na góry. Nie są to co prawda tatry, ale myślę, że otoczenie pasuje do wesela z motywem gór, jeziora, ogólnie przyrody

Zawsze myślałam sobie, żeby nasz pierwszy, romantyczny taniec uświetnić wyświetlanymi gdzieś na ścianie wspólnymi zdjęciami ( takie dyskretne tło dla tego co się dzieje na parkiecie ) I w tym przypadku mogłyby to być zdjęcia z naszej sesji narzeczeńskiej, wykonane właśnie w Zakopanem, dzięki czemu tekst piosenki nie byłby całkiem od czapy

I teraz pytanie do Was: jak Wy, jako goście na weselu odebrałybyście taki taniec ? Ciekawy pomysł, czy raczej niepotrzebna pokazówa, kicz itp.. Trochę obawiam się komentarzy, ale proszę o jak najszczersze opinie. Mam wiele pomysłów, lecz czasem moja wyobraźnia mnie ponosi, dlatego jestem otwarta na każdą krytykę

Wklejam link do piosenki:
https://www.youtube.com/watch?v=BTgwFijRCk0
kate771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 01:55   #2
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: nietypowa piosenka na pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez kate771 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Do mojego ślubu co prawda jeszcze trochę czasu, ale już powoli zbieram inspiracje. Chciałabym zasięgnąć Waszej opinii w kwestii mojego ostatniego, trochę szalonego pomysłu na pierwszy taniec. Jestem osobą, która lubi robić wszystko inaczej niż inni. Zawsze jednak chciałam, aby nasz pierwszy taniec był dość klasyczny, elegancki, bez jakiś wygłupów, szopek itp..

Niestety... całkiem niedawno moje serce skradł pewien piękny przynajmniej dla mnie utwór. Jest to cover bardzo znanego i dość kiczowatego hitu. Mianowicie " Miłość w Zakopanem" w wykonaniu Rafała Jamki, który nadał tej piosence zupełnie inny klimat, niemający raczej nic wspólnego z disco polo (poniżej wklejam link do kawałka)

Strasznie poruszył mnie ten kawałek i chcą nie chcąc, zaczęłam kombinować, coby tu zrobić żeby to pasowało na pierwszy taniec Wymyśliłam, że można byłoby skrócić piosenkę, tak, aby wyciąć tą zwrotkę o Sławomirze i Magdalenie Mało tego, jako że interesuje się tańcem, obmyśliłam nawet wstępną choreografię, która mogłaby pasować.

Moje wesele będzie w klimacie rustykalnym. Sala jest położona nad jeziorem z widokiem na góry. Nie są to co prawda tatry, ale myślę, że otoczenie pasuje do wesela z motywem gór, jeziora, ogólnie przyrody

Zawsze myślałam sobie, żeby nasz pierwszy, romantyczny taniec uświetnić wyświetlanymi gdzieś na ścianie wspólnymi zdjęciami ( takie dyskretne tło dla tego co się dzieje na parkiecie ) I w tym przypadku mogłyby to być zdjęcia z naszej sesji narzeczeńskiej, wykonane właśnie w Zakopanem, dzięki czemu tekst piosenki nie byłby całkiem od czapy

I teraz pytanie do Was: jak Wy, jako goście na weselu odebrałybyście taki taniec ? Ciekawy pomysł, czy raczej niepotrzebna pokazówa, kicz itp.. Trochę obawiam się komentarzy, ale proszę o jak najszczersze opinie. Mam wiele pomysłów, lecz czasem moja wyobraźnia mnie ponosi, dlatego jestem otwarta na każdą krytykę

Wklejam link do piosenki:
https://www.youtube.com/watch?v=BTgwFijRCk0
Ciekawy pomysł Najważniejsze, że Wam się podoba, bo gusta są różne i znajdzie się niejedna osoba, której się to nie spodoba. Ale moim zdaniem nie ma w tym nic obciachowego.

Nie boisz się, że pokaz zdjęć odciągnie uwagę gości od Waszego tańca?
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 19:27   #3
kate771
Raczkowanie
 
Avatar kate771
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 44
GG do kate771
Dot.: nietypowa piosenka na pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
Ciekawy pomysł Najważniejsze, że Wam się podoba, bo gusta są różne i znajdzie się niejedna osoba, której się to nie spodoba. Ale moim zdaniem nie ma w tym nic obciachowego.

Nie boisz się, że pokaz zdjęć odciągnie uwagę gości od Waszego tańca?
Dzięki za opinie Na pewno pokaz zdjęć trochę odciągnie uwagę od naszego tańca, za co mój narzeczony byłby pewnie wdzięczny Nasz układ nie będzie raczej bardzo skomplikowany więc jeśli dla kogoś nasze bujanie nie będzie zbyt ciekawe, zawsze będzie mógł gdzie indziej skupić uwagę Poza tym chcę, aby te zdjęcia przewijały się bardzo wolno i stanowiły tylko dodatek do całości.
kate771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 19:51   #4
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: nietypowa piosenka na pierwszy taniec :)

Świetny pomysł, nie wiedziałam że "miłość w zakopanym" to taka ładna, rommantyczna piosenka, zdjęcia w tle to też fajny pomysł
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 11:16   #5
nuvka94
Raczkowanie
 
Avatar nuvka94
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 192
Dot.: nietypowa piosenka na pierwszy taniec :)

Negowałabym pomysł ten zdjęć gdyby nie to że sesja jest w Zakopanem i piosenka jest o Zakopanem. Na pewno to coś wyrożniającego pierwszy taniec więc czemu nie
nuvka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 15:19   #6
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: nietypowa piosenka na pierwszy taniec :)

A ja osobiście myślę, że jak do wesela jeszcze mnóstwo czasu to ten hit stanie się przeżytkiem na miarę Despacito czy innego Perfectu Sheeran'a i wszyscy tym będą
Ale no jak to jest w imię tego "klipu" zdjęć z Zakopanego to może jakoś ujdzie
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 15:25   #7
Hanka1234_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 11
Dot.: nietypowa piosenka na pierwszy taniec :)

Swietny pomysł , na pewno goście będą bardzo zadowoleni
Hanka1234_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-30, 21:44   #8
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: nietypowa piosenka na pierwszy taniec :)

A mnie się wydaje, że gościom wszystko jedno jaka będzie piosenka. Zresztą, tak jak pisze kopnienta, do Twojego wesela ta piosenka będzie przeżytkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

My mieliśmy piosenkę "brzydala" na pierwszy taniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 10:23   #9
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: nietypowa piosenka na pierwszy taniec :)

Starałabym się nie wybuchnąć śmiechem
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 22:18   #10
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: nietypowa piosenka na pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Starałabym się nie wybuchnąć śmiechem
Jakiś czas temu wracając z pracy czekałam na zielone światło na przejściu, gdy stare auto przejechało ulicą z koksem w środku a ta piosenka leciała na tyle głośno, że mimo zamkniętych okien (nie było zimnego łokietka ) na pewno było ją słychać nawet kilka osiedli dalej. Gdy gdziekolwiek ją usłyszę, to przypomina mi się ta scena, więc moja reakcja też sprowadziłaby się do próby nie wybuchnięcia śmiechem.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 15:21   #11
taka_cholercia
Raczkowanie
 
Avatar taka_cholercia
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 333
Dot.: nietypowa piosenka na pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Starałabym się nie wybuchnąć śmiechem
Ja też Takie liryczne wykonanie jest ładne, tylko jak na tak znaną piosenkę troszkę mnie bawi Ale przecież ślub to nie stypa! I jak wam się podoba to pewnie że tańczcie To wasz dzień!
__________________
“I'm suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog when it doesn't like a person.”
taka_cholercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-03, 17:14   #12
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: nietypowa piosenka na pierwszy taniec :)

Wykonanie piosenki nie jest złe, ale ja pomimo wszystko wybrałabym coś mniej oklepanego No, ale ważne żeby Wam się podobało Pokazówką to nie będzie.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 09:37   #13
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: nietypowa piosenka na pierwszy taniec :)

z pewnością będzie to nietuzinkowy perwszy taniec
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 15:20   #14
SchwarzOhneZucker
Raczkowanie
 
Avatar SchwarzOhneZucker
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 116
Dot.: nietypowa piosenka na pierwszy taniec :)

Moim zdaniem wybór piosenki należy do Was, a to, że komuś może się nie spodobać, bo na przykład ma inny gust muzyczny - lepiej się tym nie przejmować. To jest Wasz dzień i najważniejsze, abyście Wy się dobrze bawili I żebyście mieli piękne wspomnienia
SchwarzOhneZucker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-11 15:20:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.