Pro Edukacja Katowice - opinie - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-02, 08:48   #301
rokiowca
Przyczajenie
 
Avatar rokiowca
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Jak byłam w pt po wyniki to w sekretariacie mówili, że wrzucą to dzisiaj. Czyli mieli to dodać w pt. Zobaczę na stronie czy coś faktycznie wrzucili.
rokiowca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:09   #302
Anetta012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

No wlasnie jest cos ale pisze tylko kiedy sa zjazdy, dla pierwszych semestrow pisze ze opiekunka do dziecka jest 20 wrzesnia, a przeciez ten kierunek jest stacjonarny wiec tez nie rozumiem..
Anetta012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 14:18   #303
Paula_ad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 68
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

I się okazuje, że wszystkim się spieszy do szkoły Stare powiedzenie mówi, że szkoła nie zając nie ucieknie- to tak troszku z przymrużeniem oka dziewczyny. Myślę, że jak będę plany to szkoła poinformuje o tym . Ja na razie cieszę się wolnością od nauki i nie martwię, że się nie dowiem kiedy co rusza Zimne piwko i parasolki póki nie pada
__________________
Paula
Paula_ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 15:18   #304
malami19_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Cześć dziewczyny ja wczoraj zapisałam się do proedukacji na luty ciekawe jak będzie.
Może jest tu ktoś kto zapisał się do szkoły na kosmetykę ?
malami19_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 17:37   #305
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

A jest tu ktoś po florystyce? Warto, zajęcia są ciekawe, trzeba mieć do tego jakieś wyjątkowe umiejętności? Wysłam zgłoszenie, chociaż nie liczyłam na to, że kierunek ruszy (tak w innych szkołach mówili, mało chętnych) a tu niespodzianka

Drugi kierunek jaki za mną chodzi to fototechnik. Jest tu kto?
Ciekawa jestem ile wynosi czesne i czy warto...Czy ktoś niezupełnie zielony w tym temacie nauczy się czegoś nowego? Sprzęt pewnie musiałabym mieć swój?
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 12:36   #306
Laoise92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Cześć Dziewczyny,

czy któraś z was miała doświadczenie z kierunkiem: grafik komputerowy multimediów? Można się tam czegoś konkretnego nauczyć? Czy nauczyciele dają wartościowe wskazówki? Sporo osób uczęszcza na ten kierunek?))))
Laoise92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 23:28   #307
rokiowca
Przyczajenie
 
Avatar rokiowca
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Ja chodziłam tutaj do fototechnik ale tylko rok, bo wcześniej byłam w profesji. Sprzęt jakiś tam mieli ale lepiej było ze swojego aparatu korzystać. Duży plus dla proedukacji, ze lampy i inne rzeczy raczej działały. No tylko stół bezcieniowy ktoś stopił. o_O
rokiowca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 22:35   #308
AsiA_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 201
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Cytat:
Napisane przez malami19_86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja wczoraj zapisałam się do proedukacji na luty ciekawe jak będzie.
Może jest tu ktoś kto zapisał się do szkoły na kosmetykę ?
Ja już skończyłam, ale jak będziesz mieć jakieś pytania odnośnie egzaminów, zajęć, nauczycieli, to pisz

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
A jest tu ktoś po florystyce? Warto, zajęcia są ciekawe, trzeba mieć do tego jakieś wyjątkowe umiejętności? Wysłam zgłoszenie, chociaż nie liczyłam na to, że kierunek ruszy (tak w innych szkołach mówili, mało chętnych) a tu niespodzianka

Drugi kierunek jaki za mną chodzi to fototechnik. Jest tu kto?
Ciekawa jestem ile wynosi czesne i czy warto...Czy ktoś niezupełnie zielony w tym temacie nauczy się czegoś nowego? Sprzęt pewnie musiałabym mieć swój?
Chodziłam tam na kosmetykę i pracownia foto jest obok pracowni kosmetycznej. Z tego co widziałam, to mieli tam cały sprzęt, chyba tylko aparaty przynosili swoje. Na florystyke przywożą rano przed zajęciami te wszystkie kwiatki i ozdobniki, chyba też nie musisz mieć nic swojego.
AsiA_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 09:24   #309
Laoise92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Heeej,

czy jest tu ktoś, kto wybiera się na technika usług kosmetycznych w tym roku?

Mam też kilka pytań:
Czy znacie jakieś osoby, ktore skonczyły tego technika w proedukacji i pracują w zawodzie?
Jak oceniacie poziom prowadzących zajęcia?
Jakie umiejętności nabyłyście kończąc ten kierunek?
Jak ze zdawalnością egzaminu zawodowego? (patrzyłam na oke, ale wyniki są do 2013 roku tylko i wtedy było ok, ale może coś się zmieniło).
Co uważacie za najbardziej przyjemne a co najmniej po zajęciach w tej szkole?
Czy ciężko było pogodzić naukę, pracę i praktyki?
Czy gdybyście ponownie mialy isc na technika usług kosmetycznych w Kato to znowu wybrałybyście proedukacje?

Zalezy mi na opiniach roznych osob. Wszędzie widzę pozytywy, ale negatywy na pewno też jakieś istnieją.
Laoise92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 13:43   #310
AsiA_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 201
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Cytat:
Napisane przez Laoise92 Pokaż wiadomość
Heeej,

czy jest tu ktoś, kto wybiera się na technika usług kosmetycznych w tym roku?

Mam też kilka pytań:
Czy znacie jakieś osoby, ktore skonczyły tego technika w proedukacji i pracują w zawodzie?
Jak oceniacie poziom prowadzących zajęcia?
Jakie umiejętności nabyłyście kończąc ten kierunek?
Jak ze zdawalnością egzaminu zawodowego? (patrzyłam na oke, ale wyniki są do 2013 roku tylko i wtedy było ok, ale może coś się zmieniło).
Co uważacie za najbardziej przyjemne a co najmniej po zajęciach w tej szkole?
Czy ciężko było pogodzić naukę, pracę i praktyki?
Czy gdybyście ponownie mialy isc na technika usług kosmetycznych w Kato to znowu wybrałybyście proedukacje?

Zalezy mi na opiniach roznych osob. Wszędzie widzę pozytywy, ale negatywy na pewno też jakieś istnieją.
Ja najlepiej wspominam Panią Agnieszkę z pracowni kosmetycznej, miałyśmy z nią wszystkie zajęcia praktyczne, bardzo wykwalifikowana, zna się na tym co robi. W zawodzie nie pracuje, poszłam do szkoły żeby dla siebie samej coś się nauczyć. Jak bym miała jeszcze raz wybierać to na pewno wybrałabym tą samą szkołę, zresztą już od zeszłego roku wybieram się do nich na masaż, tylko brakuje mi czasu :-(
AsiA_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 09:05   #311
Paula_ad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 68
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Cytat:
Napisane przez AsiA_555 Pokaż wiadomość
Ja najlepiej wspominam Panią Agnieszkę z pracowni kosmetycznej, miałyśmy z nią wszystkie zajęcia praktyczne, bardzo wykwalifikowana, zna się na tym co robi. W zawodzie nie pracuje, poszłam do szkoły żeby dla siebie samej coś się nauczyć. Jak bym miała jeszcze raz wybierać to na pewno wybrałabym tą samą szkołę, zresztą już od zeszłego roku wybieram się do nich na masaż, tylko brakuje mi czasu :-(
A masz już jakąś wiedzę chociaż teoretyczną na temat masażu? Pytam dlatego, że ja też myślałam, żeby iść na masaż ale bardziej na kurs niż do szkoły. Niestety nie mam na razie żadnej wiedzy na ten temat i obawiam się, że sobie nie poradzę . A zapisałaś się już? Masz jakiś wykaz książek o masażu czy coś takiego?
__________________
Paula
Paula_ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 14:57   #312
AsiA_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 201
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Cytat:
Napisane przez Paula_ad Pokaż wiadomość
A masz już jakąś wiedzę chociaż teoretyczną na temat masażu? Pytam dlatego, że ja też myślałam, żeby iść na masaż ale bardziej na kurs niż do szkoły. Niestety nie mam na razie żadnej wiedzy na ten temat i obawiam się, że sobie nie poradzę . A zapisałaś się już? Masz jakiś wykaz książek o masażu czy coś takiego?
Wiedzy to nie mam praktycznie żadnej, ale od tego szkoła, żeby mnie nauczyli ;-)
Jak pytałam w sekretariacie, to mówili, że wszystkie materiały daje nauczyciel. Nie wiem, czy się już zorientowałaś, ale na tym masażu to zajęcia są co tydzień, a nie co dwa jak na kosmetyce i jest jeszcze więcej zajęć praktycznych. Zapisałam się w końcu, ale znowu nie wiem, czy uda mi się chodzić, bo zajęcia w weekendy, a wtedy przedszkole nieczynne i dzieci nie mam z kim zostawić :-(
AsiA_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 16:46   #313
Reni_27
Przyczajenie
 
Avatar Reni_27
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 25
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Cześć dziewczynki. Wiecie coś na temat Specjalista Dietetyk? Zapisałam się od października, ale jeszcze nie wiem kiedy pierwszy zjazd i czy ktoś już z Was skończył ten kierunek, jest to ciekawe prowadzone?
Reni_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 12:14   #314
skylark91
Raczkowanie
 
Avatar skylark91
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 57
GG do skylark91
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

.
__________________
"Nie ho­duj w so­bie więcej, niż możesz połknąć: miłości, uniesień czy nienawiści."

Charles Bukowski


Edytowane przez skylark91
Czas edycji: 2015-10-25 o 12:56
skylark91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 09:12   #315
Paula_ad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 68
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Ja na razie odpuszczam sobie szkołę, ale śledzę stronę proedukacji tę z kursami. Kiedyś byłam u nich na darmowym kursie z masażu relaksacyjnego- jakaś taka promocja była przy zapisie chyba. Rzecz w tym, że tych kursów mają od groma i można się dogadać co do terminów. Teraz szukam jakiegoś angielskiego na poziomie średnim- i powoli ustalamy szczegóły
__________________
Paula
Paula_ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 20:41   #316
Muinic_e
Przyczajenie
 
Avatar Muinic_e
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 23
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Hej

Mam takie pytanie.

Bo na stronie proedukacji piszę że jest technik weterynarii w naborze LUTY 2014. A później doczytuję się że nabór na ten kierunek jest tylko raz w roku...

Także nie rozumiem czy już teraz można zapisać się na wrzesień poprostu, czy w końcu uruchamiają ten kierunek od tego semestru? Czy ktoś coś wie?
Zapisałaś się na tę weterynarię?
Muinic_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 11:31   #317
Muinic_e
Przyczajenie
 
Avatar Muinic_e
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 23
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Jest na forum może osoba,która chodzi obecnie na kierunek technik weterynarii do proedukacji,bądź też chce się zapisać?
Muinic_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 17:58   #318
poziomeczka08
poziomeczka08
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 12
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Cytat:
Napisane przez Reni_27 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki. Wiecie coś na temat Specjalista Dietetyk? Zapisałam się od października, ale jeszcze nie wiem kiedy pierwszy zjazd i czy ktoś już z Was skończył ten kierunek, jest to ciekawe prowadzone?

Hej.. widzę że nikt Ci nie odpowiedział i nie pomógł i teraz już rychło w czas Ale może Ty mi pomożesz jeśli zapisałaś się do tej szkoły na kierunek Specjalista Dietetyk. Więc mam pytanka...
1. Jak Ci się podoba kierunek? Ciężko jest
2. Ile wynoszą Cię opłaty?
Jakbyś mogła to proszę o pomoc Pozdrowionka!
poziomeczka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 19:07   #319
landrynka944
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

cześć! czy ktoś wybiera sie od lutego na kosmetyczkę?
landrynka944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-03, 09:10   #320
Karolu81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Cześć

Czy są tu dziewczyny, które uczyły się na rocznym wizażu ? -> http://www.proedukacja.edu.pl/wizaz

Planuje po wakacjach wybrać się na ten kierunek ale potrzebuje jeszcze kilka informacji / obiektywnej opinii - jak liczna jest grupa, kto prowadzi zajęcia, jakie konkretnie są przedmioty - czy tylko te wypisane na ich www czy jednak jest jeszcze coś dodatkowego ?

Ktoś/coś podpowie ?

pozdrawiam

Karola
Karolu81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 21:51   #321
skydelan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Pro Edukacja Katowice - opinie

Ktoś coś na pro edukację do kato, na technika weterynarii na 2018 ? :"D Ktoś już zdawał, byłabym wdzięczna za mniej większy, opis czy było fajnie ,warto, drogo / darmo ? I jacy nauczyciele, czy chociaż fajni ? :"D
skydelan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-02 22:51:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.