Makijaże ślubne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże > Stylizacje

Notka

Stylizacje Miejsce, w których znajdziesz pełne stylizacje i aranżacje Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania swoich stylizacji i kreowania trendów.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-06, 13:09   #1
daisy45
Przyczajenie
 
Avatar daisy45
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5

Makijaże ślubne


Makijaże ślubne.

Nie widzę podobnego wątku, więc zakładam.
Ja swój makijaż wykonałam samodzielnie. Chciałam, żeby było dziewczęco i naturalnie. Myślę, że wyszło całkiem nieźle Same oceńcie.

Pokażcie jak wy wyglądałyście w ten Wielki Dzień! Niezależnie od tego czy było to wasze dzieło czy makijażystki. Pokażcie jakie jesteście piękne!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2657.jpg (20,6 KB, 255 załadowań)
daisy45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 13:35   #2
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Makijaże ślubne

Bardzo ładny makijaż. Taki dziewczęcy i "świeży". Ja swoim makijażem będę mogła pochwalić się dopiero za ok 10 miesięcy
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 14:35   #3
Jus_Tyna
Raczkowanie
 
Avatar Jus_Tyna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraina spełniania swoich ambicji
Wiadomości: 177
Dot.: Makijaże ślubne

zgadzam się z poprzedniczką. naturalność przede wszystkim !!
__________________
Dziecko może nauczyć DOROSŁYCH trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym i domagać się
ze wszystkich sił tego czego się pragnie…

Paulo Coelho


Lepiej nie klikaj <<<tutaj!>>> grozi uzależnieniem
Jus_Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 19:50   #4
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Makijaże ślubne

bardzo ladnie
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 15:40   #5
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Makijaże ślubne

slicznie
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 15:09   #6
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Makijaże ślubne

to ja sobie pozwolę wstawić swój
również delikatny, nie uznaję ciężkich i bardzo ciemnych makijaży ślubnych, jakoś mi się nie komponują z białym welonem
Robiony przez kosmetyczkę, jakoś się bałam w ten ważny dzień sama eksperymentować
DSC_6477.jpgDSC_6465.jpg
__________________


Edytowane przez kinia8900
Czas edycji: 2013-11-12 o 20:12
kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 19:32   #7
daisy45
Przyczajenie
 
Avatar daisy45
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Makijaże ślubne

Czyli delikatne makijaże rządzą
daisy45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 20:51   #8
diosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Makijaże ślubne

Zwykle najlepsze są delikatne. Suknia jest już taką ozdobą panny młodej, że nie ma co przesadzać z makijażem
__________________
www.diosa.com.pl
FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA
diosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 19:01   #9
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Makijaże ślubne

Świetnie że postawiłaś na naturalność dla ciebie to wyszło bardzo korzystnie
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 21:01   #10
martynka_ka
Przyczajenie
 
Avatar martynka_ka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 23
Dot.: Makijaże ślubne

A ja ostatnio ćwiczyłam makijaż Victoria's Secret, uważam że idealnie nadaje się jako ślubny make up.

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (89,7 KB, 187 załadowań)
martynka_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 16:57   #11
Maianthemum
Rozeznanie
 
Avatar Maianthemum
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 717
Dot.: Makijaże ślubne

Cytat:
Napisane przez daisy45 Pokaż wiadomość
Makijaże ślubne.

Nie widzę podobnego wątku, więc zakładam.
Ja swój makijaż wykonałam samodzielnie. Chciałam, żeby było dziewczęco i naturalnie. Myślę, że wyszło całkiem nieźle Same oceńcie.

Pokażcie jak wy wyglądałyście w ten Wielki Dzień! Niezależnie od tego czy było to wasze dzieło czy makijażystki. Pokażcie jakie jesteście piękne!
Ładny makijaż podkreślone policzki, rozświetlony wewnętrzny kącik oka Często się o modelarzu twarzy zapomina

Chociaż ja miałam mocniej oko podkreślone, bardzo podoba mi się Twoja wersja makijażu
__________________
Wizaż i kosmetyki - Face Up to Make Up - FanPage


Maianthemum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 17:00   #12
Wazka93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 893
Dot.: Makijaże ślubne

Mnie również najbardziej podobają się takie delikatnie ślubne makijaże, jednak widziałam też takie z odrobiną niezbyt rzucającego się koloru (dopasowanego do elementu przy sukience panny młodej) i również świetnie się sprawdzał, według mnie
__________________
Zapraszam do mojego bloga
http://codziennamoda.blogspot.com/
Wazka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 17:44   #13
tieve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: Makijaże ślubne

Wow, biorąc pod uwagę, że w takich nerwach malowałaś się sama to wyszło naprawdę super!
tieve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 11:15   #14
Kinia67
Raczkowanie
 
Avatar Kinia67
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 184
Dot.: Makijaże ślubne

Bardzo ładne te Wasze makijaże... Ja nie wiem, czy odważyłabym się zrobić sama taki makijaż.
__________________
BeautyBook.pl - największa w Polsce wyszukiwarka salonów kosmetycznych, która skupia społeczność zainteresowaną tematyką Beauty.
Kinia67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 13:01   #15
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Makijaże ślubne

Cytat:
Napisane przez Kinia67 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne te Wasze makijaże... Ja nie wiem, czy odważyłabym się zrobić sama taki makijaż.
ja też nie
na pewno nie na taką okazje, jak własny ślub
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 16:25   #16
tulinska12
Przyczajenie
 
Avatar tulinska12
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Makijaże ślubne

Naprawdę ładny makijaż i ładnie w nim wyglądasz Mi się podoba! Ja sama kiedyś malowałam się na jakieś ważne uroczystości ale na ślub to bym chyba nie chciała i nie umiała. Ręce ze stresu to by chyba jakiś obraz wymalowały
tulinska12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 18:31   #17
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: Makijaże ślubne

mni edo ślubu malowała kosmetyczka, a ze na codzien mało się maluję, to wtedy jeszcze mój narzeczony, był w szoku jak mnie zosbacyzł, niestety nie pozytywnym :/ stwierdził, ze makijaż strasznie mnie postarzył.. no ale mi tam się podobał
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 13:39   #18
Anette30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 58
Dot.: Makijaże ślubne

Cytat:
Napisane przez kasiakluch Pokaż wiadomość
mni edo ślubu malowała kosmetyczka, a ze na codzien mało się maluję, to wtedy jeszcze mój narzeczony, był w szoku jak mnie zosbacyzł, niestety nie pozytywnym :/ stwierdził, ze makijaż strasznie mnie postarzył.. no ale mi tam się podobał
Wiesz to również i mój odwieczny problem :p podobać się sobie czy swojemu mężczyźnie
Anette30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 09:27   #19
zakochana06
Raczkowanie
 
Avatar zakochana06
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: DOL
Wiadomości: 35
Dot.: Makijaże ślubne

I sobie, jemu. Naturalnie, dziewczęco i świeżo.

Wiosennie, choćby była zima!
zakochana06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 21:13   #20
tynka1988pce
Przyczajenie
 
Avatar tynka1988pce
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: Makijaże ślubne

Na jednym z portali ślubnych czytałam, że makijaż ślubny jest najtrudniejszy bo musi łączyć w sobie makijaż dzienny, wieczorowy i fotograficzny. Jeśli checie poczytać coś więcej na temat rzeczy o których należy wiedzieć zachęcam do strony Izy xxx

Można znaleźć tam kilka inspiracji m.in. Naturalny look, Wyraziste usta, Pastele itp.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-31 o 23:51 Powód: Link.
tynka1988pce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:59   #21
pastelowa_sukienka
Przyczajenie
 
Avatar pastelowa_sukienka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaże ślubne

racja, że makijaż ślubny jest dość trudnym makijażem, ale uważam, że nie ma co też panikować i spokojnie można go samodzielnie wykonać. Warto wcześniej trochę poczytać na ten temat, wykonać kilka prób i będzie ok
pastelowa_sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 09:56   #22
orzelekm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Makijaże ślubne

Dziewczyny kosmetyczka nie zawsze wie co wyeksponować i jak oczko, jak ostatnio byłem na weselu, to aż mi żal tej dziewczyny, bo młoda jest naprawdę ładną dziewczyna, a wyglądała okropnie, staro...
orzelekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 10:31   #23
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: Makijaże ślubne

ładny swiezy makijaz, chociaż oko jeszcze lekko bym podreslila
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 22:24   #24
DetUsepmeetE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Senegal
Wiadomości: 2
Wyślij wiadomość przez ICQ do DetUsepmeetE GG do DetUsepmeetE Send a message via Skype™ to DetUsepmeetE
AIFF Zu WAV

Speicherplatz spielt keine Rolle,es sollte nur keine Verschlechterung des Klangs geben. Ton von unterschiedlichen Geräten und Eingängen der Soundkarte aufnehmen; Audio in eines der verfügbaren Formate speichern, wie MP3, WAV, WMA; die Anzahl der Kanäle (Mono oder Stereo) für die Ausgabedateien kostenloser aiff in wav konverter angeben; ein Eingabegerät wählen; das Niveau des Eingangssignals einstellen; die Aufnahmen verwalten: Ton abspielen, Dateiinformation sehen, bestimmte Operationen mit Dateien ausführen und externe Anwendungen zum Bearbeiten und Umwandeln der Audiodateien verwenden. ALAC bietet ist vor allem bei Apple-Fans beliebt, wobei es für FLAC Plugins und Programme für Apple gibt. Auch hier greifen wir zuerst zum Menü Medien - Konvertieren / Speichern” (Strg-R). Die Makro-Regler des Drum-Racks werden sinnvollen Parametern der Simpler-Instrumente zugewiesen, wobei die Einstellungen im gewählten Slicing-Preset zum Tragen kommen. Interessanterweise führt eine Konvertierung von Hochauflösenden nativen FLACS (wie sie von Linn data angeboten werden) in WAV zu keiner Änderung - ausser dass 3 mal mehr Speicherplatz verbraucht wird. Während sich bei den Freeware Tools sowohl Funktionsumfang wie auch Benutzerfreundlichkeit stark unterscheiden, kann man bei den Shareware Tools klar erkennen, dass einige doch noch ein paar mehr Further Options haben. NUR im iTunes GEKAUFTE SONGS können nicht mehr in AIFF konvertiert werden - die sind GESCHÜTZT! AIFF MP3 Converter vous permet ce convertir vos fichiers AIFF au format MP3 et WAV. Wie beim Konvertiere-Melodie-Befehl können Sie die Transienten-Marker im Audio-Clip vor der Konvertierung anpassen, um zu bestimmen, wohin die Noten im konvertierten MIDI-Clip hingesetzt werden. Die Formate, mit denen iTunes arbeitet, beinhalten: MP3, AIFF, AAC, MPEG4, and WAV. PS: Jeder der einen Unterschied zwischen Apple Lossless und AIFF/WAV hört hat definitiv einen Gehörschaden. Mit Direct Audio Converter und CD Ripper kann man die ganze Musiksammlung zum anderen Format konvertieren und dabei die Ordnerstruktur beibehalten. L'outil de conversion accepte toute combinaison de codecs d'entrée de kind AAC, M4A, OGG et WAV puis produit des fichiers de sortie de type aiff2wav AAC, M4A, MP3 ou WAV. Kostenlose Programme von Drittanbietern, die sowohl unter Home windows- als auch Mac OS X exotische Umwandlungswünsche erfüllen, retten den Tag. Beim Umwandeln und Abspielen werden die gängigen Formate für Audiodateien unterstützt: u.a. AAC, FLAC, WMA, MP3, AIFF, OGG Vorbis. Mit MP3 WAV Converter, hat die Fähigkeit, um eine Datei in einige Audio Formate mit nur einer Umwandlung zu konvertieren. Allerdings kann es zu einer Verminderung der Qualität kommen, wenn Sie Dateien in ein komprimiertes Format konvertieren. Zu WAV- oder MP3-Dateien beispielsweise wird ein separates Cuesheet als Datei erstellt, während dieses bei FLAC direkt in den Audiodateien abgespeichert wird. Statt Alternativen zu finden, werden wir wohl eher dem Aussterben der iPod-Dinosaurier zusehen müssen. Der Gewinn für die verbleibeden Frequenzen führt zu viel mehr Präzision als noch bei mp3. Sie können einige Audio Dateien in eine Datei vermischen und jedes mögliches Phase umwandlung aiff in wav von einem Video/Audio in MP3/WAV konvertieren.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Due to the benefit of use of this converter you may edit audio recordsdata in next to no time. Le website Languages online propose différents petits logiciels gratuits qui vous permettent d'élaborer très facilement différents varieties d'exercices: des mémories, des jeux d'affiliation url= -/fr/how-to-convert-aiff-recordsdata aiff zum wav konverter-to-mp3 aiff en mp3 ripper/url, des tetris, des exercices de remise en ordre de phrase, des QCM (pour ces derniers, mieux vaut choisir Scorching Potatoes, plus souple),.. Plusieurs exercices de notre site sont réalisés à l'aide de ces exerciseurs. Mit diesem Audio Converter können Sie auch noch verschiedene Musikstücke mixen, Klangeffekte hinzufügen, die Abspielgeschwindigkeit ändern, eine Frequenzanalyse durchführen, Metadaten (ID3 Tags) editieren uvm. Wenn du einen Mac hast, musst du dir über FLAC eigentlich gar keine Gedanken machen. Dabei handelt es sich um ein Verfahren, bei dem digital gespeicherte Audiosignale komprimiert werden (auch Datenkompression genannt) - mit dem Ziel, auf diese Weise Speicherplatz zu sparen. Truesound beschreibt hier einen Erklärungsversuch der auf der RIP Software Ebene zu suchen ist. FLAC und ALAC sind (verlustfreie) datenkomprimierte Formate, WAV und AIFF sind nicht datenkomprimiert. Für die Speicherung von HiRes-Sound-Aufnahmen werden heutzutage ausschließlich verlustlose Datei-Formate wie z. B. AIFF, ALAC, FLAC, DSD und WAV verwendet. Für professionelle Mastering-Ergebnisse benötigen wir von Ihnen WAV (PC) oder AIFF (Mac) Dateien mit einer Bitauflösung/ Samplingrate von mindestens sixteen Bit/ 44,1 kHz oder besser. Das Instrument ist vielseitig genug, um einen guten Eindruck zu liefern, kann aber auch beliebig durch ein anderes Instrument ersetzt werden. Ebenso wie Apple Lossless Compression nutzt FLAC eine verlustfreie Komprimierung, die zwar Größe der gespeicherten Musikdatei reduziert, dann aber bei der Wiedergabedas das Datenpaket der ursprünglichen Musikdatei Bit für Bit wieder herstellt. Additionally erstmal die Dateien künstlich aufblähen, soll heißen in AIFF oder WAV konvertieren (forty eight kHz, sixteen Bit). Der MP3 WAV Converter ist auf Spanisch erhältlich, sobald Sie ihn installiert umwandlung aiff zu wav haben. Mit mp3splt kann man Dateien in den Format MP3 oder Ogg/Vorbis schneiden, ohne sie neu kodieren zu müssen. AIFF muss mit einem weiteren Nachteil auskommen: Nicht alle Streamer unterstützen derzeit dieses Tonformat. Der AIFF Container wurde von Apple ursprünglich für unkomprimiertes PCM entwickelt. Mit der M4A Converter für Mac können Sie unerwünschte Audio-Teil trimmen und schneiden und umwandeln nur der gewünschte Teil der durch Einstellen der Trimmung Startzeit und die Endzeit. Das Audio Interchange File Format (AIFF) ist ein Dateiformat (Containerformat) zum Speichern von Audiodaten. Ist ja auch kein Wunder, da MP3 seit dem Launch des Itunes Stores das Format der letzen 10 Jahre wahr. Klangunterschiede sollten also nur durch sekundäre Mechanismen enstehen können - die aber nichts ursächlich mit der Art wie die Daten zustande kamen zu tun haben (ganz wichtige Erkenntnis). Sie können diese Software konvertiere aiff in wav program zum Kopieren der Materialien benutzen, wenn das Urheberrecht bei Ihnen liegt oder Sie eine Kopiergenehmigung vom Urheberrechtsinhaber erhalten haben.
DetUsepmeetE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 10:52   #26
alabbss73
Przyczajenie
 
Avatar alabbss73
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 11
Dot.: Makijaże ślubne

Ja również miałam złe doświadczenia z kosmetyczką. Mój pierwszy próbny makijaż zmyłam po 5 minutach od jego wykonania! Czułam sie okropnie jak w masce. To nie byłam ja. No ale szukałam dlej. W kńcu trafiłam do młodej utalentowanej dziewczyny, która na prawdę mnie wysłuchała. I to był strzał w dziesiątke. Makijaż był naturalny podkreślał oczy. Miałam pieknie wykonturowaną twarz i czułam się najpiękniesza na świecie. Najważniejsze że wyglądałam naturalnie i pięknie!
Podsumowując uważam, że trzeba szukać odpowiedniej osoby.
alabbss73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Stylizacje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-07 11:52:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.