Neauty Minerals - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-08, 10:12   #151
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
No i jest świąteczna promocja Od dziś, do 14 grudnia wszystkie pełnowymiarowe produkty za 36,90... Miałam poczekać, aż zużyję próbki, bo mam ich 4g, ale promocja kusi

A co do krycia, to mi pasuje, choć rzeczywiście można odnieść wrażenie, że podkład jest delikatnie transparentny. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, ale większych zaczerwienień nie kryje, dlatego przydałby się w ofercie fajny, kremowy korektor
To jest cena
Pewnie się skuszę, bo u mnie sprawuje się naprawdę dobrze
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 14:56   #152
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
No i jest świąteczna promocja Od dziś, do 14 grudnia wszystkie pełnowymiarowe produkty za 36,90... Miałam poczekać, aż zużyję próbki, bo mam ich 4g, ale promocja kusi

A co do krycia, to mi pasuje, choć rzeczywiście można odnieść wrażenie, że podkład jest delikatnie transparentny. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, ale większych zaczerwienień nie kryje, dlatego przydałby się w ofercie fajny, kremowy korektor

mi właśnie kolor golden pale bardzo ładnie "tonuje" ogólne zaczerwienienia-ale nie wypryski ale korektorem bym nie pogardziła jestem mega zadowolona z trwałości, łatwego nakładania przy natychmiastowym stopieniu ze skórą i tego jak podkład prezentuje się na buzi. Po kwasach mam bardzo gładką i odbijającą światło skórę a Neauty dają właśnie takie satynowo połyskujące wykończenie i wygląda to u mnie bardzo ładnie. Kryjący Annabelle to przy tym szpachla warząca się po 3h, Neauty w ogóle mi się nie warzą choć krycie faktycznie nie powala
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 10:51   #153
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Neauty Minerals

Jestem już po testowanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Evet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 19:29   #154
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Evet Pokaż wiadomość
Jestem już po testowanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Próbowałam napisać post z telefonu jadąc w autobusie, oto skutki

Jestem po kilkudniowym testowaniu neauty, zamówiłam wszystkie 3 kolory na poziomie light medium. Po teście paskowym wiedziałam tylko tyle, że odpowiada mi poziom, kolorem różniły się niewiele. Dopiero po pomalowaniu całej twarzy widać różnice.
Na mojej skórze neutral wybija lekko beżoworóżowy kolor, olive są szarobeżowe, dopiero golden mi podpasował ale to było do przewidzenia. Z innych minerałów używałam Medium Olive Lucy Minerals ( o tej porze roku rozbielane Snow) oryginal i light formuła; Light Medium Golden Lumiere VV, (neutral cashmire); z Meow kolor Abbysynian ale poziom pomiędzy 2 a 3.
Krycie średnie ale dla mnie wystarczające, co najważniejsze nie błyszcze się Potestuję jeszcze trochę i może nawet zamówię biga
Evet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 22:40   #155
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Neauty Minerals

Jest mi smuutno, że neauty tak na mnie wyglądają. Musiałam sprzedać siostrze za marne grosze, bo pewnie będę potrzebować próbki annabelle ;/ Pełnowymiarowego nie jestem w stanie kupić, bo nie ma mojego odcienia, dlatego mocno liczyłam na neauty bo ma jaśniutkie odcienie
Jednak minerał minerałowi wcale nierówny To fatalne krycie, podkreślanie każdej wypukłości.. Jutro rano zrobię sobie zdjęcie z nałożonym AM i zrobię takie zestawienie, bo zdjęcia policzków w neauty wyszły paskudne.
Zazdroszczę, że wam pasuje.. Znowu jestem w 4. literach z wyborem podkładu ;/
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 19:45   #156
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Neauty Minerals

czy ktoś z Warszawy zamawia biga i chce podzielić się kosztami wysyłki?
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 17:12   #157
Evitka1986
Przyczajenie
 
Avatar Evitka1986
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez radelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała minerały ze strony www.neauty.pl? W necie nic o nich nie pisze i nie wiem, czy warto zamawiać próbki...
Witaj,

Bardzo fajne podkłady. Warte wypróbowania. Sama je testowałam. Pisałam o nich tutaj.
http://www.bezowijaniawbawelne.pl/20...owosciach.html
Evitka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 20:39   #158
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Neauty Minerals

Ja używam Neauty przy każdym wyjściu i jestem zadowolona, sprawdzają się Jednak skłaniam się ku goldenom, myślałam, że golden light za żółty i za ciemny, ale bardzo ładnie wygląda na skórze, nie odcina się widocznie a twarz przynajmniej nie jest mega blada. Jak zużyję wszystkie próbki, to na pewno zamówię pełne opakowanie

P.S. Przez ten Neauty przestałam używać ulubionego do tej pory Pharmacerisa, a nie dawno kupiłam, kolor Ivory za ciemny dla mnie. Gdyby któraś chciała, piszcie.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 14:35   #159
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Evitka1986 Pokaż wiadomość
Witaj,

Bardzo fajne podkłady. Warte wypróbowania. Sama je testowałam. Pisałam o nich tutaj.
http://www.bezowijaniawbawelne.pl/20...owosciach.html
Dzięki, już sama przetestowałam i też jestem na tak!
radelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 12:16   #160
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Neauty Minerals

Do mnie wczoraj przyszly próbki. Zamowilam po 3 najjasniejsze z gamy Golden i Natural.
Dzisiaj mam na twarzy Natural Pale i na poczatku myslalam, ze jest git, ale jak teraz patrzę w lusterko to jest za jasny i chyba zbyt "trupi". Wiec jutro sprobuje z golden fair i tak po kolei bede sobie po próbkach skakała.
Zamowilam tez bazę pod podklad i puder rozswietlajacy, ale to potestuje dopiero jak sprawdzę "same" podklady (przypudrowane pudrem bambusowym z jedwabiem z BU).
Swoja droga, podklad nalozylam dzisiaj jajem (glamsponge) i nie wiem czy pedzel nie bylby lepszy, ale nie mam kabuki...
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 18:55   #161
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Do mnie wczoraj przyszly próbki. Zamowilam po 3 najjasniejsze z gamy Golden i Natural.
Dzisiaj mam na twarzy Natural Pale i na poczatku myslalam, ze jest git, ale jak teraz patrzę w lusterko to jest za jasny i chyba zbyt "trupi". Wiec jutro sprobuje z golden fair i tak po kolei bede sobie po próbkach skakała.
Zamowilam tez bazę pod podklad i puder rozswietlajacy, ale to potestuje dopiero jak sprawdzę "same" podklady (przypudrowane pudrem bambusowym z jedwabiem z BU).
Swoja droga, podklad nalozylam dzisiaj jajem (glamsponge) i nie wiem czy pedzel nie bylby lepszy, ale nie mam kabuki...
Jak już, to proponuję flat top, kabuki daje chyba trochę gorsze krycie. Biorąc pod uwagę delikatne krycie podkładu, myślę, że flat top się tu lepiej sprawdza, u mnie jest ok
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 20:22   #162
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Jak już, to proponuję flat top, kabuki daje chyba trochę gorsze krycie. Biorąc pod uwagę delikatne krycie podkładu, myślę, że flat top się tu lepiej sprawdza, u mnie jest ok
U siebie mam: EcoTools Buffing Brush, Real Techniques Expert Face Brush oraz pędzel duofiber GlamBRUSH T1. Zamierzam je po kolei sprawdzac Kiedys nakladalam podklad mineralny (Lily Lolo) tym z EcoTools i bylam bardzo zadowolona A moze sie przekonam do jajka, kto wie. Bo generalnie... Ty piszesz, ze podklad ma krycie delikatne, a mi jajkiem udalo sie osiagnac srednie, jedną warstwą.
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 20:56   #163
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
U siebie mam: EcoTools Buffing Brush, Real Techniques Expert Face Brush oraz pędzel duofiber GlamBRUSH T1. Zamierzam je po kolei sprawdzac Kiedys nakladalam podklad mineralny (Lily Lolo) tym z EcoTools i bylam bardzo zadowolona A moze sie przekonam do jajka, kto wie. Bo generalnie... Ty piszesz, ze podklad ma krycie delikatne, a mi jajkiem udalo sie osiagnac srednie, jedną warstwą.
No to niezły efekt, jak na jedną warstwę, ale pewnie musiałaś dużo proszku zużyć? Ja normalnie nakładam 2 cienkie warstwy i mam średnie krycie.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 21:13   #164
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
No to niezły efekt, jak na jedną warstwę, ale pewnie musiałaś dużo proszku zużyć? Ja normalnie nakładam 2 cienkie warstwy i mam średnie krycie.
No wlasnie dosc malo. Sypnelam troszkę z probki, nie ukrywam ze podziadowałam , z zamiarem, ze w razie czego dosypię. Nie potrzebowałam. Co prawda pod oczami mialam korektor, ale na brode (duzo przebarwien po syfkach) nic nie kladlam. No nic, zobaczymy z czasem jakie wnioski wyciągnę po próbkach i czy dobiorę sobie sensownie kolor, no i czy zdecyduję się na pełnowymiarowe opakowanie
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 13:21   #165
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Neauty Minerals

Zamówiłam Neauty pełnowymiarowy w odcieniu Golden Fair. Golden Light też był dobry (one sie praktycznie nie różnią jasnością) ale jednak twarz wygladała korzystniej w Golden Fair.
Piękny odcień, idelany dla mnie, złoty bez zadnych oliwek/beży/pomarańczy i innych. Nie jest tak kremowy jak Annabelle czy Ecolore ale nie suchy jak Amilie czy Meow.
Krycie na moje potrzeby jest za małe. Mam sporo śladów po trądziku, naczynka, bez korektora i tak ani rusz nawet przy Pixie. Za to ślicznie wyrównuje koloryt, całkiem nieźle się trzyma, nie zapycha.
Postuluję zatem o wersję kryjącą
Chyba jeszcze jest na nie promo -15%, dostałam gartis w postaci próbki pudru rozświetlającego ale nawet jej nie otwieram bo to nie dla mojej cery.
Ktoś tu pisał o drobinkach w podkładzie, są ale bardzo subtelne, na twarzy nic nie widać, nic się nie błyszczy.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 19:07   #166
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Nakładam ostatnio Neauty gąbeczką od podkładu Shiseido Sun Protect i jestem nawet bardziej zadowolona niż z flat topaprzede wszystkim zużywam mniej produktu a mam odrobinkę większe krycie także polecam wypróbować ten sposób, nie wiem tylko czy taka lateksowa gąbeczka by się sprawdziła.
Dziewczyny które próbowały golden pale i golden fair- napiszcie proszę czy jest duży przeskok jasności między tymi kolorami? Wiem że golden fair jest bardziej żółty ale o ile tonów ciemniejszy mniej więcej?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 20:16   #167
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Nakładam ostatnio Neauty gąbeczką od podkładu Shiseido Sun Protect i jestem nawet bardziej zadowolona niż z flat topaprzede wszystkim zużywam mniej produktu a mam odrobinkę większe krycie także polecam wypróbować ten sposób, nie wiem tylko czy taka lateksowa gąbeczka by się sprawdziła.
Dziewczyny które próbowały golden pale i golden fair- napiszcie proszę czy jest duży przeskok jasności między tymi kolorami? Wiem że golden fair jest bardziej żółty ale o ile tonów ciemniejszy mniej więcej?
Jest duża różnica, tutaj widać dobrze http://joanna-interestingdetails.blo...-minerals.html
Gdzieś czytałam, że zamierzeniem producenta były małe różnice między odcieniami, żeby nie trzeba było ich mieszać. No cóż, ja właśnie mieszam golden pale i golden fair, bo akurat tutaj jest duży przeskok. Nie ma szans, żeby jednej osobie "mniej więcej" pasowały oba te odcienie, tak jak piszą dziewczyny np. o fair i light. Dopiero kolejne odcienie faktycznie wydają się bardzo zbliżone do siebie. Na zdjęciach na tym blogu wygląda, że w neutralach już nie ma takiego przeskoku. W goldenach spokojnie możnaby zrobić jeszcze jeden odcień między pale i fair (z czego bym się bardzo ucieszyła), a pewnie dałoby się i dwa upchnąć
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 13:29   #168
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Jest duża różnica, tutaj widać dobrze http://joanna-interestingdetails.blo...-minerals.html
Gdzieś czytałam, że zamierzeniem producenta były małe różnice między odcieniami, żeby nie trzeba było ich mieszać. No cóż, ja właśnie mieszam golden pale i golden fair, bo akurat tutaj jest duży przeskok. Nie ma szans, żeby jednej osobie "mniej więcej" pasowały oba te odcienie, tak jak piszą dziewczyny np. o fair i light. Dopiero kolejne odcienie faktycznie wydają się bardzo zbliżone do siebie. Na zdjęciach na tym blogu wygląda, że w neutralach już nie ma takiego przeskoku. W goldenach spokojnie możnaby zrobić jeszcze jeden odcień między pale i fair (z czego bym się bardzo ucieszyła), a pewnie dałoby się i dwa upchnąć
dziękuję za odpowiedź
ja na lato potrzebowałabym czegoś o maksymalnie ton ciemniejszego i nieco bardziej żółtego od golden pale więc jednak fair będzie za ciemny
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 08:02   #169
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Neauty Minerals

Czy któraś z was ma porównanie i może podpowiedzieć jaki poziom jasności odpowiada Sesame z Amilie?
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 17:43   #170
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

drugi/trzeci odcień z kolei (fair/light)
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 21:05   #171
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Neauty Minerals

mi się wydaje, że medium light
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 21:36   #172
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ma porównanie i może podpowiedzieć jaki poziom jasności odpowiada Sesame z Amilie?
Mam Sesame z Amilie oraz Neauty Light Medium i Medium Gold. Ten pierwszy jakby odrobinę za jasny (ale tez może być), ten drugi akurat.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 07:02   #173
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Neauty Minerals

Dzięki teraz jeszcze bardziej nie wiem w co celować xD sesame jest na zimę akurat, ale minimalnie się opale i już będzie za jasny, dlatego chciałam coś odrobinkę ciemniejszego. Na pewno wezmę light medium i medium i teraz nie wiem czy brać też ciemniejszy?
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 15:28   #174
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Neauty Minerals

Hej, czy któraś z was jest może posiadaczką skóry suchej i może mi powiedzieć jak Neauty sprawdzają się na twarzy rosi: Czy są kremowe, czy podkreślają suche skórki?
Aktualnie używam starej formuły Amilie ale nie wiem co się stało że zaczęła mi robić z twarzy sahare :x A bardzo się z nią lubiłam ale to chyba czas na zmianę... Rozważam Neauty i nową, rozswietlajaca formułę Amilie..... I mam zagwozdke. Pomożecie?

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 09:36   #175
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny, czy jeśli:

AM Golden Fairest jest dla mnie sporo za ciemny
Pixie - w Dune wyglądam jak wysmarowana żółtkiem, a Almond Milk jest zbyt ziemisty, przykurzony (przy tym z kolei mam szyję mega żółtą);
Amilie - Golden Fair jest na mnie pomarańczowy, Olive Fair to jakbym się mąką obsypała, Pine Nut też nie taki, już nie pamiętam dlaczego.
Ze wszystkich tych firm próbowałam więcej odcieni, ale inne w ogóle nie warte komentarza

to jest sens zamawiać próbki Neauty? Wiadomo, że wezmę kilka różnych odcieni, ale żeby nie było, że w ogóle szkoda próbować...
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 21:04   #176
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jeśli:

AM Golden Fairest jest dla mnie sporo za ciemny
Pixie - w Dune wyglądam jak wysmarowana żółtkiem, a Almond Milk jest zbyt ziemisty, przykurzony (przy tym z kolei mam szyję mega żółtą);
Amilie - Golden Fair jest na mnie pomarańczowy, Olive Fair to jakbym się mąką obsypała, Pine Nut też nie taki, już nie pamiętam dlaczego.
Ze wszystkich tych firm próbowałam więcej odcieni, ale inne w ogóle nie warte komentarza

to jest sens zamawiać próbki Neauty? Wiadomo, że wezmę kilka różnych odcieni, ale żeby nie było, że w ogóle szkoda próbować...
Dla mnie golden fairest też był sporo za ciemny. Mieszam go z kapką korektora light i jest ok ;p Dla mnie było nie warto zamawiać ze względu na formułę.. Odcienie są w porządku, ale moje próbki tylko siedzą i ich nie używam Bo nic nie kryją. Anabelki używam
Odcienie które wybrałam są ok, jasne, neutralne
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 17:06   #177
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Neauty Minerals

Firma wypuściła cienie do powiek, 20 kolorów. Teraz w cenie 10,90zł w promocji do konca marca.
Fajne, teraz czekam na formule kryjącą podkładów, oby szybko się pojawiła.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 11:44   #178
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

Ja na korektory jeszcze liczę i będzie idealnie
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 12:08   #179
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Neauty Minerals

Ja to bym chciała jeszcze róże

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 18:35   #180
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Firma wypuściła cienie do powiek, 20 kolorów. Teraz w cenie 10,90zł w promocji do konca marca.
Fajne, teraz czekam na formule kryjącą podkładów, oby szybko się pojawiła.
A zapowiadali że planują inne formuły?
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.