Poleć mi podręcznik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-01, 12:00   #1
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452

Poleć mi podręcznik


Witam,
Szukam jakiejś dobrej książki, która pomogłaby mi przygotować się do egzaminu CAE. Na rynku jest tego wszystkiego tyle, że sama już nie wiem. Podobno najlepsze książki wydaje Cambridge, ale z tego co widziałam on mają w ofercie kilka książek które wydawałyby się być dla mnie dobre więc znowu jestem w kropce. Co polecacie? Proszę o sprawdzone pozycje. Tak poza tym to potrzebuję, jeszcze jakiejś dobrej książki do gramatyki. Liczę na waszą pomoc
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 12:36   #2
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Poleć mi podręcznik

Virginia Evans, Michael Vince.
i niesmiertelny Thomson&Martinet
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 12:26   #3
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Poleć mi podręcznik

co do gramatyki to wysylam linki do jakis tam ksiegarni bo widac okladki

http://www.gigant.pl/html/index.asp?...667A6D2&lng=pl tu sa rozdzialy teoretyczne a pozniej cwiczenia praktyczne, na koncu odpowiedzi

http://www.gigant.pl/html/index.asp?...667A6D2&lng=pl tu jest tez mnostwo slownictwa i wyrazen

http://www.bookcity.pl/5207/Practical_English_Usage to ksiazka z czysta teoria, bez cwiczen raczej jako zrodlo odpowiedzi na pytania ktorych w innych miejscach sie nei znajdzie, niekoniecznie jesli chodzi o przygotowanie do egzaminow ale to taka "Biblia" z odpowiedziami (moze na przyszlosc sie przyda )

No i tak jak wyzej- Vince advanced
http://merlin.pl/A-Practical-English.../1,568451.html ale pryznajmniej w starej edycji byly 2 wersje to ta trudniejsza, zadania na gramatyke i klucz, jedno po drugim drobnym drukiem na przewalkowanie, i btw, warto wiedziec, ze ksiazke te napisaly dwie kobiety

co do testow samych to generalnie co wpadnie w reke, jak avia napisala virginia evans na przyklad. cambridge robi fajne i przejrzyste ale malo ich w jednej ksiazce dlatego moim skromnym zdaniem to najlepiej wypozyczac sobie z jakiejs biblioteki jesli masz pod reka bo jakbys miala kupowac to zbankrutujesz a tak mozna zrobic testy, porobic notatki z tego czego sie nie wiedzialo i pedem do biblioteki po nastepna ksiazke no. mam nadzieje ze sie przydalam

powodzenia! trzmam kciuki!
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 21:02   #4
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Poleć mi podręcznik

Bardzo dziękuję, na pewno zwrócę uwagę na te pozycje
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 21:42   #5
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Poleć mi podręcznik

no to sa ksiazki uzywane na uczelniach, wszelakiego typu anglistykach, takie klasyki takze polecam!
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.