Pędzle - zbiorczy - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 10 19,61%
dobre 15 29,41%
średnie 9 17,65%
słabe 10 19,61%
fatalne 7 13,73%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-07, 07:38   #2401
uluubione
Raczkowanie
 
Avatar uluubione
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 60
GG do uluubione
Lancrone, Maestro, Hakuro

Hej, jestem osobą początkującą w robieniu bardziej skomplikowanego makijażu i chciałabym się zaopatrzyć w wyżej wymienione pędzle, na początek powinny wystarczyć.
Wolałabym jednak je na początek zobaczyć, a nie kupować w ciemno stąd moje pytanie: w których sklepach stacjonarnych można dostać te pędzle? Jestem z Krakowa, może jest tu taki sklep tylko ja nie potrafię go znaleźć
Pozdrawiam
uluubione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 14:06   #2402
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Lancrone, Maestro, Hakuro

Cytat:
Napisane przez uluubione Pokaż wiadomość
Hej, jestem osobą początkującą w robieniu bardziej skomplikowanego makijażu i chciałabym się zaopatrzyć w wyżej wymienione pędzle, na początek powinny wystarczyć.
Wolałabym jednak je na początek zobaczyć, a nie kupować w ciemno stąd moje pytanie: w których sklepach stacjonarnych można dostać te pędzle? Jestem z Krakowa, może jest tu taki sklep tylko ja nie potrafię go znaleźć
Pozdrawiam
Te pędzle są dostępne właściwie tylko on line.
Maestro możesz jeszcze dorwać na targach albo wybrane egzemplarze w drogerii mademoiselle w Niepołomicach.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 15:17   #2403
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lancrone, Maestro, Hakuro

Cytat:
Napisane przez uluubione Pokaż wiadomość
Hej, jestem osobą początkującą w robieniu bardziej skomplikowanego makijażu i chciałabym się zaopatrzyć w wyżej wymienione pędzle, na początek powinny wystarczyć.
Wolałabym jednak je na początek zobaczyć, a nie kupować w ciemno stąd moje pytanie: w których sklepach stacjonarnych można dostać te pędzle? Jestem z Krakowa, może jest tu taki sklep tylko ja nie potrafię go znaleźć
Pozdrawiam
Te pędzle to raczej tylko on-line niestety Zamów sobie po prostu po jednym egzemplarzu z każdej firmy i zobaczysz
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 15:26   #2404
uluubione
Raczkowanie
 
Avatar uluubione
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 60
GG do uluubione
Dot.: Lancrone, Maestro, Hakuro

ok, dziekuję za informacje
uluubione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 20:47   #2405
helpxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 10
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Witam, planuję zakup pędzli na własny amatorski użytek, początkowo chciałam kupić tylko kilka niezbędnych i zainteresowałam się firmą Hakuro, ale nie jestem pewna czy chcę tyle wydać. Rozejrzałam się na ceneo i znalazłam pędzle Delfa, które są dostępne niestety tylko w dość dużych zestawach.
Spodobał mi się ten zestaw, ale nie potrzebuję aż tylu pędzli i bez sensu tyle płacić jeśli nie będę z większości korzystać. Wtedy znalazłam ten, tańszy zestaw tej samej firmy, ale wszystkie pędzle są syntetyczne.
Nie znam się na tym i zawsze wydawało mi się, że syntetyczne pędzle nadają się tylko do podkładów i korektorów, a do sypkich kosmetyków tylko naturalne.
Czy pędzle Delfa są warte czegokolwiek? Opinie są w miarę dobre ale wolę spytać. Czy warto kupować zestaw syntetycznych pędzli czy lepiej kupić droższy/rozejrzeć się za czymś innym?
helpxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 07:53   #2406
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle

Wyprałam już wszystkie moje Glamy i żaden nie zmienił kształtu. Używam codziennie i nic złego się nie dzieje
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 08:37   #2407
makijaze_agi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Pędzle i kufer. - zbiorczy

Witam.
Ja moge polecic pedzle od Hani. Glam Brushes, Hakuro, Maestro. Jesli ktos jest zainteresowany, polecam kufer profesjonalny dla wizazysty:[ciach link do aukcji]
Zobacz tez inne propozycje kosmetykow itp
Pozdrawiam:rolleyes :

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2014-06-12 o 08:57 Powód: reklama aukcji
makijaze_agi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 18:49   #2408
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Pędzle i kufer. - zbiorczy

Hej Dziewczyny!
Jaki pędzel do konturowania mogłybyście polecić?
Posiadam pędzel Hakuro H50S i to jest chyba mój najlepszy pędzel. Zauważyłam też, że bardziej odpowiada mi syntetyczne włosie.
Z Hakuro jest H15 i H14, tylko który z nich?
Czy jeszcze macie jakieś propozycje?

Pozdrawiam
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 15:43   #2409
Aezz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Hej dziewczny. Napisałem w wątku o Hakuro ale również napiszę tutaj

Szukam jakiegoś zestawu na prezent dla dziewczyny. Trochę poczytałem tu i tam i chyba jednymi z częściej polecanymi markami to MAC, Hakuro, Inglot. Jeszcze coś dziewczyny polecacie?

Co sądzicie o tym zesatwie?

http://allegro.pl/hakuro-bazowy-zest...303412396.html

Nie jest jakiś drogi a pędzelków jest już sporo. Niestety MAC nie posiada zestawów a tak sam z siebie chyba nie złożę sensownego zestawu - chyba, że ktoś mnie nakieruje jakie powinne być podstawowe pędzle i do czego

Z tego co się już doczytałem na pewno jest potrzebny ten duży do podkładu, też duży do pudru, ścięty do różu itd. Natomiast z tymi małymi do oczu, powiek itd to już się nie łapie bo jest tego za dużo
Aezz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:57   #2410
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aezz Pokaż wiadomość
Hej dziewczny. Napisałem w wątku o Hakuro ale również napiszę tutaj

Szukam jakiegoś zestawu na prezent dla dziewczyny. Trochę poczytałem tu i tam i chyba jednymi z częściej polecanymi markami to MAC, Hakuro, Inglot. Jeszcze coś dziewczyny polecacie?

Co sądzicie o tym zesatwie?

http://allegro.pl/hakuro-bazowy-zest...303412396.html

Nie jest jakiś drogi a pędzelków jest już sporo. Niestety MAC nie posiada zestawów a tak sam z siebie chyba nie złożę sensownego zestawu - chyba, że ktoś mnie nakieruje jakie powinne być podstawowe pędzle i do czego

Z tego co się już doczytałem na pewno jest potrzebny ten duży do podkładu, też duży do pudru, ścięty do różu itd. Natomiast z tymi małymi do oczu, powiek itd to już się nie łapie bo jest tego za dużo
Hakuro to pędzle bardzo dobrej jakości, dziewczyna na pewno będzie zadowolona - pytanie, czy akurat te pędzle są jej potrzebne... Moim zdaniem kupowanie gotowego zestawu jest bez sensu (choć sama często tak robię ), ten jest taki naprawdę podstawowy - na początek wystarczy, ale raczej trzeba będzie go poszerzyć.


*

Dziewczyny, jak sprawdzają się u was pędzle GlamBrush? Mam cały zestaw i szczerze jestem z nich średnio zadowolona. Pięknie wyglądają i mają przyjemne włosie, pędzelek mini-kabuki i O5 to moje hity, ale nie wszystkie są tak ładnie zrobione - z większości ciągle wypadają jakieś włoski, sterczą i się rozczapierzają
Za tę cenę są i tak super, i pewnie będę kupować kolejne nowe modele, ale daleko im do ideału...
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 19:39   #2411
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aezz Pokaż wiadomość
Hej dziewczny. Napisałem w wątku o Hakuro ale również napiszę tutaj

Szukam jakiegoś zestawu na prezent dla dziewczyny. Trochę poczytałem tu i tam i chyba jednymi z częściej polecanymi markami to MAC, Hakuro, Inglot. Jeszcze coś dziewczyny polecacie?

Co sądzicie o tym zesatwie?

http://allegro.pl/hakuro-bazowy-zest...303412396.html

Nie jest jakiś drogi a pędzelków jest już sporo. Niestety MAC nie posiada zestawów a tak sam z siebie chyba nie złożę sensownego zestawu - chyba, że ktoś mnie nakieruje jakie powinne być podstawowe pędzle i do czego

Z tego co się już doczytałem na pewno jest potrzebny ten duży do podkładu, też duży do pudru, ścięty do różu itd. Natomiast z tymi małymi do oczu, powiek itd to już się nie łapie bo jest tego za dużo
Całkiem fajny zestaw jeśli dziewczyna zaczyna i zbiera swoją kolekcję. Trudno tak coś doradzić kiedy nie wiadomo co już ma . Jeśli chcesz żeby miała niespodziankę to fajny prezent. Mógłbyś też ją zabrać do MACa żeby coś sama wybrała ale uprzedzam, że tam cena waha się średnio od 100 do 200 i wyżej za jeden pędzel

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość



Dziewczyny, jak sprawdzają się u was pędzle GlamBrush? Mam cały zestaw i szczerze jestem z nich średnio zadowolona. Pięknie wyglądają i mają przyjemne włosie, pędzelek mini-kabuki i O5 to moje hity, ale nie wszystkie są tak ładnie zrobione - z większości ciągle wypadają jakieś włoski, sterczą i się rozczapierzają
Za tę cenę są i tak super, i pewnie będę kupować kolejne nowe modele, ale daleko im do ideału...
Ja nie mam całego zestawu, wzięłam kilka dla mnie najciekawszych. Chyba ze 2 włoski wypadły mi przy pierwszym praniu dużego skunksa, z innymi jest w porządku. Maltretuję je i często piorę żeby zobaczyć jak się będą zachowywały ale póki co nie narzekam Najbardziej spodobała mi się "gumka" syntetyczna do korektora, oba skunksy i chyba O2 ten do oczu z podwójnym włosiem.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 10:34   #2412
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Dziewczyny potrzebuję pędzla do bronzera w kremie. Znalazłam pędzel z MAC nr 163 ale nie chce mi się tyle wydawać na pędzel i szukam czegoś tańszego. Macie jakieś propozycje?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 11:08   #2413
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję pędzla do bronzera w kremie. Znalazłam pędzel z MAC nr 163 ale nie chce mi się tyle wydawać na pędzel i szukam czegoś tańszego. Macie jakieś propozycje?
....
poszukaj wsród pędzli Eco Tools...jest tam taki duży,okrągły z białego włosia...dziewczyny go używają własnie do takich celów
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 14:19   #2414
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
poszukaj wsród pędzli Eco Tools...jest tam taki duży,okrągły z białego włosia...dziewczyny go używają własnie do takich celów
Wiem który to ale nie takiego szukam, szukam coś na wzór tego z MAC. W ostatnim filmie Hania digitalgirl wspomniała, że niedługo ma się pojawić pędzel T17 o ile się nie mylę podobny do tego z MAC. Jak nic nie znajdę to poczekam na ten pędzel.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 13:12   #2415
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję pędzla do bronzera w kremie. Znalazłam pędzel z MAC nr 163 ale nie chce mi się tyle wydawać na pędzel i szukam czegoś tańszego. Macie jakieś propozycje?
Z tańszych tego typu podobny jest ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37641,itahake.html
Mam ale raczej do kremowych rzeczy nie spisuje się dobrze, w ogóle jest zbyt giętki, długo się z nim oswajałam, używam raczej do konturowania kości policzkowych, nosa, skroni prasowanymi produktami.
Ciekawy jest ten MAC 163 jak znajdziesz jakiś odpowiednik daj znać
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 13:22   #2416
doti102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Hakuro to pędzle bardzo dobrej jakości, dziewczyna na pewno będzie zadowolona - pytanie, czy akurat te pędzle są jej potrzebne... Moim zdaniem kupowanie gotowego zestawu jest bez sensu (choć sama często tak robię ), ten jest taki naprawdę podstawowy - na początek wystarczy, ale raczej trzeba będzie go poszerzyć.
Cały zestaw będzie super! Może na początku wszystkie pędzle nie będą potrzebne, ale z czasem się przydadzą Też polecam pędzle Hakuro, mam ich kilka i są super. Nie gubią włosia i są łatwe w pielęgnacji. No i nie mają tak bardzo zawyżonej ceny
doti102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:13   #2417
cuukiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śl.
Wiadomości: 2
Dot.: Pędzle - zbiorczy

hej, mam w planach kupno jakiegoś zestawu pędzli. Dużo maluję więc chciałam w końcu zainwestowac w coś lepszego niż moje pożal się boże pędzelki i kupic coś naprawdę dobrego, oczywiście w granicach przyzwoitości więc żadne Hakuhodo nie wchodzi w grę. Myślałam od dłuższego czasu o Hakuro, potem Hania wypuściła GlamBrush ale opinie trochę mnie odstraszyły (to delikatne mycie, rozczapierzanie się, odżywki i wgl) ale ostatnio zupełnie oczarowała mnie firma Zoeva.. i teraz mam naprawdę mega dylemat i mętlik w głowie. Co byście poradziły komuś już powiedzmy wprawionemu w ten fach? Dodam, że myślę by zajmowac się tym kiedyś całkiem na poważnie
cuukiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:15   #2418
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cuukiii Pokaż wiadomość
hej, mam w planach kupno jakiegoś zestawu pędzli. Dużo maluję więc chciałam w końcu zainwestowac w coś lepszego niż moje pożal się boże pędzelki i kupic coś naprawdę dobrego, oczywiście w granicach przyzwoitości więc żadne Hakuhodo nie wchodzi w grę. Myślałam od dłuższego czasu o Hakuro, potem Hania wypuściła GlamBrush ale opinie trochę mnie odstraszyły (to delikatne mycie, rozczapierzanie się, odżywki i wgl) ale ostatnio zupełnie oczarowała mnie firma Zoeva.. i teraz mam naprawdę mega dylemat i mętlik w głowie. Co byście poradziły komuś już powiedzmy wprawionemu w ten fach? Dodam, że myślę by zajmowac się tym kiedyś całkiem na poważnie
....
Zoeva zdecydowanie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:39   #2419
cuukiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śl.
Wiadomości: 2
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
Zoeva zdecydowanie.
a miał ktoś GlamBrush Hani? jak wrażenia?
cuukiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 17:27   #2420
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Potrzebuję jednego języczka do podkładu. Co, gdzie najkorzystniej kupić z uwzględnieniem czasu dostawy i kosztów paczki?Nie mam ochoty czekac tygodniami na realizację. Jakieś pomysły?
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 22:47   #2421
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Potrzebuję jednego języczka do podkładu. Co, gdzie najkorzystniej kupić z uwzględnieniem czasu dostawy i kosztów paczki?Nie mam ochoty czekac tygodniami na realizację. Jakieś pomysły?
Zależy gdzie mieszkasz; może akurat w twoim mieście sklep internetowy ma swoja siedzibę, wiele z nich posiada opcję odbioru osobistego. Poza tym w większości sieciówkowych drogerii powinnaś takie znaleźć,choćby od ecotoolsa
To dośc standardowy model, nie powinno być większych problemów z namierzeniem go.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 11:43   #2422
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Zależy gdzie mieszkasz; może akurat w twoim mieście sklep internetowy ma swoja siedzibę, wiele z nich posiada opcję odbioru osobistego. Poza tym w większości sieciówkowych drogerii powinnaś takie znaleźć,choćby od ecotoolsa
To dośc standardowy model, nie powinno być większych problemów z namierzeniem go.
Dzięki, akurat ecotools jest w promocji, myślałam o czymś innym
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 22:58   #2423
sweetbite
Przyczajenie
 
Avatar sweetbite
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: Pędzle - zbiorczy

A ja mam pytanie, czy znacie jakiś pędzel (najlepiej z Hakuro), który byłby odpowiednikiem RT Buffing Brush? Wiem, że Glambrush t2 jest niby jego odpowiednikiem, ale szukam czegoś bardziej sprawdzonej marki...
sweetbite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 09:05   #2424
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Wiesz co, ja bym wzięla ten Glam Brush jeśli martwisz się tylko o jakość bo syntetyki są naprawdę dobre. Mam t2 i niczego nie mogę mu zarzucić... Z Hakuro to nic nie kojarzę podobnego.
Zestaw Core Collection z kodem FIRSTORDER na lookfantastic da Ci 20 % zniżki więc za 4 pędzle ok. 80 zł byś zapłaciła.
Nic innego mi nie przychodzi do głowy
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 19:05   #2425
sweetbite
Przyczajenie
 
Avatar sweetbite
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: Pędzle - zbiorczy

No właśnie chyba tak zrobię, bo już się czaję jakiś czas na te pędzle Hani, bo są naprawdę korzystne cenowo, ale tak jak się napaliłam początkowo na więcej sztuk, to po przeczytaniu opinii, że się kozy rozczapirzają po praniu, to stwierdziłam, że kupię dwa syntetyki do korektora i tylko jedną kozę O4 na wypróbowanie, natomiast T2 nie ma teraz na magazynie, więc chyba po prostu poczekam. Poza tym mają być nowe modele w sierpniu i też ich jestem ciekawa.
Chciałam się rozejrzeć jeszcze za czymś innym, ale nic interesującego i taniego nie widzę. Osobiście mam już dwa pędzle do nakładania podkładu, flat top i long handled kabuki z Sunshade Minerals, ale nie wiem czy to wina pędzli, czy czego, ale jakoś nie przekonują mnie "w akcji". Piją dużo podkładu i nie ma jakiegoś efektu wow, jak nałożę nimi podkład.
Co do tego zestawu Core to zastanawiałam się nad nim, ale już widzę, że możliwe, że dwóch pędzlów z niego nie będę używać, więc wolę pojedynczo dokupić, to co faktycznie potrzebuję. Chociaż nie powiem, gdybym zobaczyła w TK Maxxie, to bym pewnie wzięła, ponoć bywają po 70 zł ten zestaw Core i do oczu fioletowy, i nawet ten duo fibre. Jedna blogerka przedwczoraj dała post, że kupiła u siebie w Bielsku Białej w TK Maxxie właśnie, u mnie w Poznaniu jednak w obu TK Maxxach ich nie mają

Edytowane przez sweetbite
Czas edycji: 2014-07-16 o 19:12
sweetbite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 09:58   #2426
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Mam kilka pędzelków od Hani, piorę praktycznie co kilka dni czy raz w tygodniu, bo odstawiłam inne i testuję Glam i nic złego się z nimi nie stało. Te z kozy nabrały objętości ale jak pisałam z wszystkimi pędzlami z naturalnym włosiem tak się dzieje, MACi też zrobiły mi się jakby gęstsze.
Też czekam na nowe modele, ciekawe czy jakieś nietypowe się pojawią?
Chyba nie znam żadnego podobnego do Buffing RT, nie mam go ale wydaje się puchaty i sprężysty. Do podkładu najbardziej pasuje mi Hakuro H51 ale to co innego, jest zbity, nie wchłania dużo produktu i szybko i sprawnie nakłada podkład.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 18:24   #2427
sweetbite
Przyczajenie
 
Avatar sweetbite
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Ja się waham ciągle jeszcze jaki pędzel do podkładu by mi najbardziej odpowiadał, i dużo teraz się zasugerowałam, że Buffing Brush RT jest ulubionym pędzel Hani. Teraz jednak się tak przyglądam i nie wiem, czy nie ma za długiego i zbyt rozłożystego w pracy włosia, może faktycznie coś bardziej zbitego by mi bardziej odpowiadało. Z tych dwóch Sunshade Minerals, które mam, ten flat top do rozprowadzania podkładu odpowiada mi jednak bardziej, więc kuleczki odpadają. Też się przyglądałam różnym pędzlom Hakuro, teraz, po prześledzeniu tego wątku, też biorę pod uwagę F54 Lancrone, bo ogólnie jeszcze kilka innych do oczu mi wpadło w oko z tej firmy. Widzę, że są tanie, i mają dobre opinie, a seria Sunshade, którą wypuścili, też jest całkiem niezła jakościowo. Co mnie tylko wkurza, to to, że strasznie długo schną - dziś umyłam flat topa, minęło 8 godzin, a on nadal mokry, to normalne??? Ile schną pędzle Hakuro do podkładu?
Z ostatnich filmików Hani wynika, że będą co najmniej dwa nowe syntetyki do podkładu, już się nie mogę doczekać. Podoba mi się, że wprowadza modele, których czasem inne firmy nie mają- np. ten O2 skunks. Taki widziałam tylko w tym zestawie RT Duo Fibre. Do bronzera też ma być jeden skośny nowy i taki prostokątny na kształt któregoś z Narsa. Cieszę się, bo jakoś dotychczasowe modele tj to duże jajo i ten mniejszy do konturowania jakoś nie przemawiają do mnie.

Edytowane przez sweetbite
Czas edycji: 2014-07-17 o 18:33
sweetbite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 08:42   #2428
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Pędzle - zbiorczy

dziewczyny, czym na szybko umyć pędzel, nieraz mam tak ze malując sie chcialabym użyc dwóch róznych kolorów do jednego pędzla ale nie wiem czym go na szybko wyczyścic
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 10:19   #2429
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
dziewczyny, czym na szybko umyć pędzel, nieraz mam tak ze malując sie chcialabym użyc dwóch róznych kolorów do jednego pędzla ale nie wiem czym go na szybko wyczyścic
Spray do czyszczenia/odkażania pędzli i wytrzeć np w mikrofibrę lub ręcznik papierowy
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:36   #2430
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
dziewczyny, czym na szybko umyć pędzel, nieraz mam tak ze malując sie chcialabym użyc dwóch róznych kolorów do jednego pędzla ale nie wiem czym go na szybko wyczyścic
Ja polecam do ekspresowego mycia pędzli płyn MAC
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 22:59:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.