Proszę o duchowe wsparcie i pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-24, 19:36   #1
ewa_32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
GG do ewa_32

Proszę o duchowe wsparcie i pomoc


Cześć.
Mam na imię Ewa i jestem tu nowa.Trafiłam na to forum zupełnie przypadkiem szukając natchnienia....tak, tak...NATCHNIENIA... coś ciężko mi idzie...Ale może od początku..

Od niedawna pracuję z dziećmi na świetlicach wiejskich, mam być ( bo jeszcze absolutnie nie mogę sie tak nazwać!!) instruktorem ds kultury-koordynatorem pracy świetlic wiejskich. Mój problem polega na tym, że tak do końca to nie wiem, na czym moja praca ma polegać, bo jeszcze nikt nie dał mi żadnych wytycznych...wiem tylko tyle, iż powinnam podsuwać młodym ludziom pomysły do robienia czegoś z niczego...niestety jestem w tym temacie zielona jak trawa na wiosnę....mam dwie lewe ręce, które muszą szybko się wiele nauczyć.
Przeglądałam to wspaniałe forum i jestem pod olbrzymim wrażeniem Waszych prac, pomysłów, twórczości, kreatywności.....to co tu oglądam jest po prostu WSPANIAŁE!!!!!!
Nie wiem jak to robicie..??? ale bardzo bardzo chciałabym sie dowiedzieć i spróbować nauczyć, by móc przekazać te super pomysły znudzonym dzieciakom na świetlicach i przekonać Panie świetlicowe, że warto jest COŚ ciekawego robić z młodymi ludźmi, by nie tylko wlepiali ślepia w monitory komputerów, czy pili piwo pod sklepem...
Proszę, pomóżcie mi Kobietki....pomóżcie znaleźć tanie pomysły( bo z kasą na świetlice jest ciężko...nikt nie chce dawać, ale każdy chce widzieć efekty pracy z dziećmi)...
Będę wdzięczna za każde rozjaśnienie umysłu....pamiętajcie, że do tej pory nie zajmowałam się tworzeniem sztuki...jestem geografem z zawodu a ostatnie trzy lata pracowałam jako wychowawca w całodobowej placówce opiekuńczo-wychowawczej, z bardzo trudnymi dziećmi..mój umysł zatrzymał sie na pewnym etapie.....
Wierzę w to, że tutaj, dzięki WAM, dostanę olśnienia i będę wiedziała co mam robić. Z góry wielki dzięki za Wasze odpowiedzi. Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was...
ewa_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:23   #2
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Proszę o duchowe wsparcie i pomoc

Witaj! Nie wiem co Ci innego podradzić jak przejrzenie forum. Jest u góry przypięty wątek z linkami do inspirujących stron i tam na pewno znajdziesz mnustwo info. Jest wątek o dekoracjach jesiennych, Bożonarodzeniowych, masie solnej, ramkach, książkach z życzeniami i wiele wiele innych. Od samego oglądanie nachodzi ochota żeby spróbować.

Pozdrawiam
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 21:20   #3
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Proszę o duchowe wsparcie i pomoc

Cytat:
Napisane przez ewa_32 Pokaż wiadomość
Cześć.
Mam na imię Ewa i jestem tu nowa.Trafiłam na to forum zupełnie przypadkiem szukając natchnienia....tak, tak...NATCHNIENIA... coś ciężko mi idzie...Ale może od początku..

Od niedawna pracuję z dziećmi na świetlicach wiejskich, mam być ( bo jeszcze absolutnie nie mogę sie tak nazwać!!) instruktorem ds kultury-koordynatorem pracy świetlic wiejskich. Mój problem polega na tym, że tak do końca to nie wiem, na czym moja praca ma polegać, bo jeszcze nikt nie dał mi żadnych wytycznych...wiem tylko tyle, iż powinnam podsuwać młodym ludziom pomysły do robienia czegoś z niczego...niestety jestem w tym temacie zielona jak trawa na wiosnę....mam dwie lewe ręce, które muszą szybko się wiele nauczyć.
Przeglądałam to wspaniałe forum i jestem pod olbrzymim wrażeniem Waszych prac, pomysłów, twórczości, kreatywności.....to co tu oglądam jest po prostu WSPANIAŁE!!!!!!
Nie wiem jak to robicie..??? ale bardzo bardzo chciałabym sie dowiedzieć i spróbować nauczyć, by móc przekazać te super pomysły znudzonym dzieciakom na świetlicach i przekonać Panie świetlicowe, że warto jest COŚ ciekawego robić z młodymi ludźmi, by nie tylko wlepiali ślepia w monitory komputerów, czy pili piwo pod sklepem...
Proszę, pomóżcie mi Kobietki....pomóżcie znaleźć tanie pomysły( bo z kasą na świetlice jest ciężko...nikt nie chce dawać, ale każdy chce widzieć efekty pracy z dziećmi)...
Będę wdzięczna za każde rozjaśnienie umysłu....pamiętajcie, że do tej pory nie zajmowałam się tworzeniem sztuki...jestem geografem z zawodu a ostatnie trzy lata pracowałam jako wychowawca w całodobowej placówce opiekuńczo-wychowawczej, z bardzo trudnymi dziećmi..mój umysł zatrzymał sie na pewnym etapie.....
Wierzę w to, że tutaj, dzięki WAM, dostanę olśnienia i będę wiedziała co mam robić. Z góry wielki dzięki za Wasze odpowiedzi. Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was...
Byłam wolontariuszką w świetlicy środowiskowej ... więc co nieco wiem o tym zwłaszcza w kwestii finansowej chociaż w średnim mieście nie wygląda to tak źle ...
Masa solna to dobra zabawa dla młodszych dzieciaczków ... wiele materiałów nie trzeba tanie a zabawa przednia ...
Ale bardziej można by było wykorzystać materiały ogólnodostępne ... czyli co natura dała zbierać kasztany itd. teraz dobry okres na to i robić dekoracje
Można zbierać rolki po papierze toaletowym i z tego cuda robić (dekoracje- troszke papieru i wuola)
Można zbierać jakieś guziki itd. i np. zrobić taką kronikę świetlicy ładnie dekorować zdjęcia z wycieczek...
Zabawy ruchowe, tańce integracyjne, zabawy integracyjne
Pomysłów wiele poprzeglądaj forum
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 21:41   #4
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Proszę o duchowe wsparcie i pomoc

Cytat:
Napisane przez malijka Pokaż wiadomość
Pomysłów wiele poprzeglądaj forum
Aż chciało by się powiedzieś, że całe forum promieniuje inspiracjami, gdzie tylko nie zajrzysz to coś można podłapać.
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 22:06   #5
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Proszę o duchowe wsparcie i pomoc

No pewnie w końcu każda z nas próbuje robić coś z niczego żeby ciąć koszty
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 07:15   #6
ewa_32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
GG do ewa_32
Dot.: Proszę o duchowe wsparcie i pomoc

Kobietki jesteście niesamowite, dziękuję . Wiem, że najlepiej przeglądać forum i zbierać pomysły, ale tak jakoś mi raźniej teraz, gdy nie jestem anonimowym gościem. Chciałabym się tutaj troszkę zadomowić i wiedzieć, iż mogę z Wami przegadać każdy pomysł.


Nirshya.dwbh i Malijka dzięki Wam poczułam się silniejsza...może jednak dam sobie radę w tej pracy. Pozdrawiam Was serdecznie
ewa_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 08:03   #7
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Proszę o duchowe wsparcie i pomoc

Nie ma za co
Na pewno dasz sobie radę a satysfakcja gwarantowana
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.