Wizazanki, potrzebuję porady! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-23, 08:14   #1
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664

Wizazanki, potrzebuję porady!


a wiec podszkoliłam się w załączaniu zdjęc więc Was teraz Kochane pognębie.Chciałabym bardzo abyście mi doradziły.Mam 20 lat,wysoka jestem 178 cm,ale uwielbiam chodzic na szpilkach dodatkowo
waga moja też nie piórkowa...
jak byłam młodsza przed farbowaniem włosy miałam koloru blond,teraz odrosty są szaro-mysieobecnie platyna z pasemkami czarnymi.
oczu kolor jest różny czasem zielony ale bardziej niebieski.Opalam się na brąz nigdy na czerwono,cere mam naczynkową deikatną suchą.
chciałabym się zmienić koniecznie.
Stwórzcie mnie nową,podajcie jakim typem kolorystycznym jestem jak powinnam się ubierac jakiego koloru ciuszki nosić i co jaważniejsze jak się malowac!
Czekam na wasze opdowiedzi i liczę na rady
przez przypadk ten sam wątek załączyłam na forum plotkowym,ale wolałabym jakbyście tu dawały wszelkie porady.Z góry bardzo dziękuje.!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 08:15   #2
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..

siup jeszcze kilka fotek
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 08:16   #3
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..

__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 08:17   #4
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..

__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 08:22   #5
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..

__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 09:27   #6
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..


dziewczyny wiem wiem że wartownikami nie jesteście ale naprawde licze na wasza pomoc bo nie wiem co ze soba zrobić,chciałabym miec napewno włosy za łopatki a one jak otępniałe wcale nie rosną ,a i chciałabym dostac jakieś wskazówki jakie pudry fluidy do mojej buźki będą najlepsze
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 10:27   #7
Jabluszko
Raczkowanie
 
Avatar Jabluszko
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 190
Re: wizażystki ...pomocy..

Jak na moje oko masz dosyć podłużną buzię i spory nosek dlatego radziłabym nie rezygnować z grzywki a nawet pogrubić ją lekko (to zaokrągli buzię, odwróci uwagę od noska i odmłodzi).
Poza tym myślę, że powinnaś używać innych kolorów cieni do powiek. W tych jaśniutkich Twoje oczy giną, wydają się takie mdłe, rozmyte. Może poeksperymentuj z brązami, grafitem, delikatną kreską na górnej powiece. Poczytaj też o "sztuczkach" powiększających oczy.
Na usta polecam jasne, perłowe błyszczyki.
Aha, jeszcze ciemniejszy puder - możesz nim zamaskować długą, wąską brodę, a różem troszkę ożywić buźkę.
Pozdrawiam.
Jabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-23, 10:31   #8
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: wizażystki ...pomocy..

[b] Witaj Nimfetko! Podsumowujac - ladna z ciebie dziewczyna, i Bog wie jakich metamorfoz nie musisz przeprowadzac, bo juz jest dobrze!
Ale ulepszyc zawsze sie mozna, juz my cos o tym wiemy - kobiety, prawda?
Z tego co piszesz, i ze zdjec moim zdaniem jestes LATEM.
Radzilabym Ci poeksperymentowac z makijazem oka, kolorkami. Nie rob go zbyt ciemnego, bo to daje zbyt agresywny wyglad, przytlumia, zamyka twoje jasne oko. (No, moze tylko wtedy gdy chcesz uchodzic za agresywna...)
Sprobuj pobawiac sie np. rozem, fioletem, brzoskwiniowym mozesz sobie sprawic np. zielona kredke i rysowac kreske na dolnej powiece - sprawi to, ze twoje oczy wydadza sie bardziej zielone, morskie. Jesli chcesz zrobic ciemniejszy makijaz oka uzywaj raczej szarosci, nie czerni.
Wklejam Ci pare makijazy dla takich oczu jak Twoje.
Mozesz tez nauczyc sie korygowac rysy twej buzki za pomoca ciemniejszego i jasniejszego podkladu - calosc przypudruj pudrem transparentnym. Zatuszuj troszke brode, boki twarzy. Mozesz tez "ukrocic" nosek (ja mam ten sam problem, jesli chcesz zajrzyj na moj watek "Jam FEMME_BANALE...." tam ptzeprowadzilam korekte mej mordki).
Z podkladow polecam Ci jakis jednoczesnie nawilzajacy jak i matujacy - piszesz ze masz sucha skore ze sklonnoscia do rozszerzonych naczynek). Ja uwielbiam podklad DOUBLE AGENT Heleny Rubinstein - nie wysusza skory, dobrze kryje.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 11:18   #9
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..

Jabluszko napisał(a):
> Jak na moje oko masz dosyć podłużną buzię i spory nosek dlatego radziłabym nie rezygnować z grzywki a nawet pogrubić ją lekko (to zaokrągli buzię, odwróci uwagę od noska i odmłodzi).
hmm a ja ostatnio zaczesuje ją do góry podnosze,niektórzy mówią ze mi świetnie,niestety nie mam takiego zdjęcia,a szkoda więc już nie wiem co robić...
a co do kolorków włosów Jabłuszko masz jakiś pomysł?
> Poza tym myślę, że powinnaś używać innych kolorów cieni do powiek. W tych jaśniutkich Twoje oczy giną, wydają się takie mdłe, rozmyte. Może poeksperymentuj z brązami, grafitem, delikatną kreską na górnej powiece. Poczytaj też o "sztuczkach" powiększających oczy.
aa tak kresek używam ale za bardzo mi nie wychodza choć wiem,że trzeba się wprawić
> Na usta polecam jasne, perłowe błyszczyki.
to własnie jest
> Aha, jeszcze ciemniejszy puder - możesz nim zamaskować długą, wąską brodę, a różem troszkę ożywić buźkę.
a masz może coś konkretnego na myśli?? nie używam pudrów a zaczełabym z chcęcią mam fluid z IOreny Eris ale mam taki problem,ze on jakoś dziwnie wsiąka i za pare chwil jakby go nie było
> Pozdrawiam.
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 11:24   #10
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..

FEMME_BANALE napisał(a):
> [b] Witaj Nimfetko! Podsumowujac - ladna z ciebie dziewczyna, i Bog wie jakich metamorfoz nie musisz przeprowadzac, bo juz jest dobrze!
wielkie buźka dla ciebie,miło usłyszeć to od Kobiety,jest to drogocenniejszy komplement niż usłyszany z ust mężczyzny!
> Ale ulepszyc zawsze sie mozna, juz my cos o tym wiemy - kobiety, prawda?
hehe..no cóż..kobieta być lalalala
> Z tego co piszesz, i ze zdjec moim zdaniem jestes LATEM.
> Radzilabym Ci poeksperymentowac z makijazem oka, kolorkami. Nie rob go zbyt ciemnego, bo to daje zbyt agresywny wyglad, przytlumia, zamyka twoje jasne oko. (No, moze tylko wtedy gdy chcesz uchodzic za agresywna...)
> Sprobuj pobawiac sie np. rozem, fioletem, brzoskwiniowym mozesz sobie sprawic np. zielona kredke i rysowac kreske na dolnej powiece - sprawi to, ze twoje oczy wydadza sie bardziej zielone, morskie. Jesli chcesz zrobic ciemniejszy makijaz oka uzywaj raczej szarosci, nie czerni.
na szczęscie eksperymentuje z kolorkami i nie uciekam się tylko do ciemnych kolorów jednakże takie tylko mam zdjęcia
> Wklejam Ci pare makijazy dla takich oczu jak Twoje.
Dziękuje bardzo zerkam i popróbuje,zawsze można się nauczyć!
> Mozesz tez nauczyc sie korygowac rysy twej buzki za pomoca ciemniejszego i jasniejszego podkladu - calosc przypudruj pudrem transparentnym.
bardzo bym chciała umieć ale możesz napisac polecic puder transparentny nie za drogi,ale aby był dobry?
będę ci bardzo wdzęczna
> Zatuszuj troszke brode, boki twarzy. Mozesz tez "ukrocic" nosek (ja mam ten sam problem, jesli chcesz zajrzyj na moj watek "Jam FEMME_BANALE...." tam ptzeprowadzilam korekte mej mordki).Ale czym zatuszowac w jaki sposób?
> Z podkladow polecam Ci jakis jednoczesnie nawilzajacy jak i matujacy - piszesz ze masz sucha skore ze sklonnoscia do rozszerzonych naczynek). Ja uwielbiam podklad DOUBLE AGENT Heleny Rubinstein - nie wysusza skory, dobrze kryje.
hmm a ile on mniej więcej kosztuje bo z nazwiska tej Pani wynika ze jest z wyższej półki,a może znasz coś godnego polecenia z niższej?
Będe bardzo wdzięczna za odpowiedzi i bardzo dziękuje za rady jakie udzieliłaś mi teraz!
I mam pytanko orientujesz się może jakie kolorki ubrań i w czym bedzie mi fajnie?
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 11:53   #11
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-23, 12:14   #12
TakaJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 273
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

nimfeto ja może troszke o czym inny co miałąs na włosach na tej imprezie że Ci tak się błyszczały, mieniły??

A tak wogóle to ładna i zadbana z Ciebie dziewczyna

TakaJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 13:00   #13
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

oo dziękuje za komplement ciesze się,że tak myślisz.A na włoskach miałam nic innego jak brokat w sprayu
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 13:48   #14
Jabluszko
Raczkowanie
 
Avatar Jabluszko
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 190
Re: wizażystki ...pomocy..

nimfetka napisał(a):
> hmm a ja ostatnio zaczesuje ją do góry podnosze,niektórzy mówią ze mi świetnie,niestety nie mam takiego zdjęcia,a szkoda więc już nie wiem co robić...
Hmmm... Wiesz co ja myślę, że w wyglądzie bardzo ważne też jest jak Ty sama się z czymś czujesz. Nawet gdyby 1000 osób mówiło Ci, że świetnie Ci bez grzywki/z grzywką, to i tak najważniejsze jest to, w której fryzurce Ty sama się sobie podobasz, w której czujesz się dobrze.
> a co do kolorków włosów Jabłuszko masz jakiś pomysł?
Muszę powiedzieć, że ten który masz baaaardzo mi się podoba . Gdybym kiedykolwiek sama zdecydowała się na blond, to byłby to właśnie taki platynowy odcień.

> aa tak kresek używam ale za bardzo mi nie wychodza choć wiem,że trzeba się wprawić
Nie przejmuj się z tymi kreskami bardzo wiele osób ma problemy, ale praktyka czyni mistrza.

> a masz może coś konkretnego na myśli?? nie używam pudrów a zaczełabym z chcęcią mam fluid z IOreny Eris ale mam taki problem,ze on jakoś dziwnie wsiąka i za pare chwil jakby go nie było

Z fluidów używałam kiedyś L'Oreal'a Air Wear był bardzo dobry, ale teraz chyba go wycofali, więc nie mogę polecić Ci żadnego konkretnego.
Co do pudrów, to ja używam sypkiego, rozświetlającego firmy Hean, ale ten do maskowania Twojej bródki nie będzie najlepszy, bo może ją jeszcze uwydatnić. Może poszukaj w KWC jakiegoś matującego. Odrobina takiego ciemniejszego niż karnacja pudru na czubku brody powinna ją optycznie skrócić.
Jabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 17:46   #15
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

proszę a wrecz błagam.....
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 18:13   #16
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

ojej,dopiero teraz zauważyłam Twój wątek przepraszam -jestem paskudna ,ale mam wytłumaczenie w postaci zapalenia oskrzeli
Zgadzam się z przedmówczyniami-jesteś latem.Pasują do Ciebie delikatne kolory,zgaszone pastele..ale ja Cię widzę w mocniejszym podkreśleniu oka-przydymionym.Jakiś grafit,szary czy tez nawet czerń.Super to wydobędzie Twoje jasne tęczówki.W jasnych cieniach ,jak dla mnie,wyglądasz już mniej ciekawie...Nie będę pisać o modelowaniu twarzy,bo dziewczyny już wyjasniły,co powinnaś zrobić-skrócic optycznie brodę i nos.
Poza tym jesteś bardzo ładną kobietą i wyglądasz na osobą żywą ,ruchliwą i zdecydowaną...zaś Twoje rysy tez nie są subtelne,tylko wyraziste,dlatego jakoś nie widzę Cię w delikatnych kolorkach Lata.Do Twojego temperamentu pasują bardziej zdecydowane i mocniejsze kolory-tak sądzę
Wyjątkowo przypadłaś mi do gustu na tych dwóch fotkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0019.JPG (46,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0033.JPG (59,8 KB, 5 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 18:49   #17
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

wklejam kilka makijaży-w wersjach:delikatnej i mocniejszej.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 18:54   #18
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

Aga BJ napisał(a):
> ojej,dopiero teraz zauważyłam Twój wątek przepraszam -jestem paskudna ,ale mam wytłumaczenie w postaci zapalenia oskrzeli
zdrówka zyczę z całego serducha!
> Zgadzam się z przedmówczyniami-jesteś latem.Pasują do Ciebie delikatne kolory,zgaszone pastele..ale ja Cię widzę w mocniejszym podkreśleniu oka-przydymionym.Jakiś grafit,szary czy tez nawet czerń.Super to wydobędzie Twoje jasne tęczówki.W jasnych cieniach ,jak dla mnie,wyglądasz już mniej ciekawie...
a może jakieś fotki przydymionego oka?

>Nie będę pisać o modelowaniu twarzy,bo dziewczyny już wyjasniły,co powinnaś zrobić-skrócic optycznie brodę i nos.
czyli na nos i brodę nanieść ciemniejszy puder...tak??
> Poza tym jesteś bardzo ładną kobietą i wyglądasz na osobą żywą ,ruchliwą i zdecydowaną...
hehe oj taka własnie jestem....gdzie jestem to tak jakby przeszedł wielki (C)huragan
>Twoje rysy tez nie są subtelne,tylko wyraziste,dlatego jakoś nie widzę Cię w delikatnych kolorkach Lata.Do Twojego temperamentu pasują bardziej zdecydowane i mocniejsze kolory-tak sądzę
a mozesz Kochana Ago napisac jakie to mocniejsze kolorki i czy chodzi tu o ubrania czy może o makijaż?
> Wyjątkowo przypadłaś mi do gustu na tych dwóch fotkach
miło to słyszeć
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 19:03   #19
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

o jejku jejku
nie wiem jak to robisz ale własnie trafiłas Ago w to co ja lubię.Oczywiście róże i te inne sprawy wchodza w gre ale...ciemny grafit no i czarny który zakupie sobie w przyszłości (chyba inglota) to jest to!
ale mam pytanko zazwyczaj maluję się bardzo jasnym cieniem w kąciku oka idąc dalej już z ciemnym cieniem.
No i błyszczyk do buźki jaki?
mam wiśniowy,różowy i kilka szmineczek na rady czekam a potrfel na wydanie pieniążków
mam nadzieje ze już wkrótce wkleje fotki z różnymi moimi makijażami!
o i chodzi mi szczeólnie w jakich kolorkach ciuszków byłoby mi fajnie...
aa i ..hmm bardzo długo toczę batalie o szcupła sylwetkę wiem ze tego nie widać wina hormonów brałam je od 15 do 17 roku zycia ale trzeba było.I co byście powiedziały jakbym miała z 10 kg mniej?
za odpowiedzi jeszcze raz dziękuje!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-23, 19:07   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

załączam kolory i w makijażu i strojach-ale pamiętaj,to moje subiektywne zdanie,inni mogą się z tym nie zgodzić.Po prostu Twoja osoba zupełnie nie pasuje mi do subtelnego wizerunku lata,bardziej Cię widzę w kolorach typu mieszanego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif lato-zima.gif (16,9 KB, 0 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 19:12   #21
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

może po prostu czujesz jaki mam temperament?
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 19:18   #22
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

hihi pewnie tak.
Jak Cię zobaczyłam,od razu pomyślałam,że w pastelach będziesz "dziwnie" wyglądać i Twoja uroda zblednie ,poszarzeje.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 19:26   #23
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

nie dośc że jesteś zmeczona chorobą to jeszcze ja cie dręcze ale...
jak myślisz czy kolor moich włosów jest odpowiedni?teraz mam takie jak na balu zdjęcie wyżej ale chciałam mieć włosy całe platynowe jak róża w barze i może jakieś solarium się by przydało lub dobry saoopalacz?
Przepraszam za moje czasem może przesadnie smieszne pytania ale jak mam kogoś do pomocy lubię wykorzystac go do maximum
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 19:29   #24
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

nimfetka napisał(a):
> o jejku jejku
> nie wiem jak to robisz ale własnie trafiłas Ago w to co ja lubię.Oczywiście róże i te inne sprawy wchodza w gre ale...ciemny grafit no i czarny który zakupie sobie w przyszłości (chyba inglota) to jest to!

jak najbardziej to jest to

> ale mam pytanko zazwyczaj maluję się bardzo jasnym cieniem w kąciku oka idąc dalej już z ciemnym cieniem.
tak,warto rozjaśnić kacik,by oczy nie wyglądały na zmęczone.
> No i błyszczyk do buźki jaki?
> mam wiśniowy,różowy i kilka szmineczek na rady czekam a potrfel na wydanie pieniążków

przejrzysty róz ,ale nie taki słodki cukierkowy,kolorek arbuza i malinki....

> mam nadzieje ze już wkrótce wkleje fotki z różnymi moimi makijażami!

ja tez mam nadzieję
> o i chodzi mi szczeólnie w jakich kolorkach ciuszków byłoby mi fajnie...
chłodnych ,raczej jasnych,ale nie rozmytych i przygaszonych.W swoim poście wkleiłam paletkę.

> aa i ..hmm bardzo długo toczę batalie o szcupła sylwetkę wiem ze tego nie widać wina hormonów brałam je od 15 do 17 roku zycia ale trzeba było.I co byście powiedziały jakbym miała z 10 kg mniej?

Oszalałaś??Nie chudnij-masz bossską sylwetkę
> za odpowiedzi jeszcze raz dziękuje!
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 19:35   #25
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

nimfetka napisał(a):
> nie dośc że jesteś zmeczona chorobą to jeszcze ja cie dręcze ale...
nie dręczysz zapominam o chorobie jak mam coś do zrobienia
> jak myślisz czy kolor moich włosów jest odpowiedni?teraz mam takie jak na balu zdjęcie wyżej ale chciałam mieć włosy całe platynowe jak róża w barze i może jakieś solarium się by przydało lub dobry saoopalacz?

pasuje do Ciebie taki platynowo-srebrzytsy,Jest śliczny i nie wygląda sztucznie ,zwłaszcza na tej fotce,co spodobała mi się strasznie.
> Przepraszam za moje czasem może przesadnie smieszne pytania ale jak mam kogoś do pomocy lubię wykorzystac go do maximum
wykorzystuj
>
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 08:06   #26
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: wizażystki ...pomocy..i Ty Ago BJ podpowiedz mi prosze..

zastanawiam sie czy zrezygnowac z grzywki i zaczesywac ją podkręconą do góry o tak własnie czekam na rady
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.