róż do policzków? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-09, 19:46   #1
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598

róż do policzków?


zawsze bałam się tego kosmetyku, bo nieraz widywałam kobietki z takimi śmiesznymi plamkami na policzkach a nie chciałam tak wyglądać. ale ostatnio jakoś mam ochotę sobie sprawić taki malutki wiosenny prezencik w postaci różu. tylko jest pewien problem- nie umiem go nakładać. próbowałam dobrać sobie kolor i to już mniej więcej mam opanowane. ale za nic nie potrafie sobiego nałożyć w takim kształcie żeby mi pasował. nie posiadam zdjęcia więc proszę jeśli znacie to podeślijcie mi linki do filmików jak to robić lub jakichś stronek na których krok po kroczku jest coś dla początkujących w tej materii. dodam, że moja twarz nie jest okrągła ani trójkątna tylko taka owalno-prostokątna. kości policzkowe mam raczej wystające i jestem blondynką o jasnożółtawej cerze.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 09:53   #2
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: róż do policzków?

raczej nie znam żadnych stronek, ale z pewnością jak byś bardziej sie przylozyla i poszukala w yszukiwarkach to napewno bys cos znalazla tylko wydaje mi sie ze jestes chyba leniuszkiem hehe :P ale do rzeczy jak pozniej bede miala chwilke wolnego czasu to cos poszukam.
A jezeli chodzi o Twoja buzie to ja tez mam taki owal twarzy i nam prawie nie jest potrzebny roz, nurtuje mnie jednak ten prostokatny wyraz twarzy, szkoda ze nia masz fotki, ale coz. Zasada jest jedna cos co jest wypukle to napewno musimy to przyciemnic, wiec proponowalabym Ci jakis delikatny odcien bezu ktory bedzie ciemniejszy od karnacji Twojej cery, podkladu i pudru <puder nie wiem jakiego uzywasz ale na te wypukle partie twarzy nie nakladaj rozswietlajacego>, ale nie bedzie wygladal zbyt nienaturalnie musisz poszukac odpowiedniej barwy. najlepszym, sposobem malowania rozem na naszych twarzach jest taki trik : usmiechnij sie bardzo serdecznie pod koscmi policzkowymi pociagnij tym bezowym pudrem a na policzkach bardzo delikatnie pociagnij pionowa kreske rozem ktory wczesniej wybralas, a o co chodzi w tym ze masz twarz owalno-prostokatna?? tzn. ze zuchwa jest taka bardziej "rozlozysta" jak gdyby szersza?? daj znac to Ci jeszcze cos pomoge
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 10:22   #3
kasiasie
Raczkowanie
 
Avatar kasiasie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Re: róż do policzków?

Zajrzyj tutaj http://www.chanel.com/fb/um.php?la=e...%3d%3d~product aaa... i spraw sobie dobry pędzel Powodzenia!
kasiasie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 22:21   #4
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Re: róż do policzków?

wlasnie dopadlam kompa poszukam to zdjecie i niedlugo je wkleje. dziekuje za pomoc.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 22:44   #5
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Re: róż do policzków?

zdjęcia niestety nie posiadam ale obejrzałam ten filmik i stwierdzam że moje rysy twarzy są bardzo podobne do rysów tej modelki. tzn nie jestem wcale taka ładna ale policzki to prawie takie same mamy. to teraz kilka prób i po krzyku, na pewno sobie poradzę. <cmok>
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.