Fryzura i makijaż ślubny Mysłowice, Katowice okolice - pilne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-24, 22:14   #31
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Fryzura i makijaż ślubny Mysłowice, Katowice okolice - pilne

Ja niestety za nic w świecie nie mogę polecić p. Oramus- być może maluje ładnie, ale organizację ma na takim poziomie, że na 2,5 tyg przed ślubem zostałam bez wizażystki... Tłumaczenie było takie - "za długo się Pani nie odzywała, więc uznałam, że jednak nie jesteśmy umówione... A poza tym to klientka powinna zabiegać o kontakt, a nie odwrotnie". No cóż, szkoda, że p. Ania nie wysiliła się nawet na krótkiego sms'a z zapytaniem czy jesteśmy umówione czy nie... Dodam, że makijaż miał być wykonywany mnie i 2 innym osobom, a p. Ania pisała w mailach, że w takim razie rezerwuje cały dzień dla mnie... Nikomu nie życzę takich przeżyć przed weselem.
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 07:13   #32
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Fryzura i makijaż ślubny Mysłowice, Katowice okolice - pilne

Ja mogę polecić Joasię Jaźwińską, Katowice BONADEA - http://makeupslubny.pl/ - ja jestem strasznie zadowolona
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 13:48   #33
Syba4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzura i makijaż ślubny Mysłowice, Katowice okolice - pilne

Co do fryzury i koloryzacji mogę polecić pracownie:
http://pracowniafryzjerska.eu/
Syba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 12:49   #34
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Fryzura i makijaż ślubny Mysłowice, Katowice okolice - pilne

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Ja niestety za nic w świecie nie mogę polecić p. Oramus- być może maluje ładnie, ale organizację ma na takim poziomie, że na 2,5 tyg przed ślubem zostałam bez wizażystki... Tłumaczenie było takie - "za długo się Pani nie odzywała, więc uznałam, że jednak nie jesteśmy umówione... A poza tym to klientka powinna zabiegać o kontakt, a nie odwrotnie". No cóż, szkoda, że p. Ania nie wysiliła się nawet na krótkiego sms'a z zapytaniem czy jesteśmy umówione czy nie... Dodam, że makijaż miał być wykonywany mnie i 2 innym osobom, a p. Ania pisała w mailach, że w takim razie rezerwuje cały dzień dla mnie... Nikomu nie życzę takich przeżyć przed weselem.
oj nie ładnie nie ładnie, aż dziwne że ludzie potrafią tak robić, przecież działa to tylko na ich niekorzyść
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 18:05   #35
Monaana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzura i makijaż ślubny Mysłowice, Katowice okolice - pilne

Cześć Wam. Jestem tu nowa Potrzebowała bym Waszej pomocy. W nie długim czasie biorę ślub i stąd moje pytanie... Mam bardzo rzadkie, cienkie włosy, dlatego zastanawiam się nad dopinką, może któraś zna jakiegoś sprawdzonego fryzjera, salon fryzjerski na Śląsku który robi takie dopinki i przy jej pomocy stworzyłby mi jakąś fryzure? Byłabym wdzięczna za info;-)
Monaana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-15 19:05:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.