Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-17, 14:40   #1111
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez agata_ Pokaż wiadomość
a swego czasu mialam zamiar wybrac sie do kosmetyczki na oczyszczanie ale podobno to trzeba chodzic co jakis czas a nie mam tyle kasy

Tak zazwyczaj mówią kosmetyczki:"Na oczyszczanie trzeba chodzić regularnie, to wtedy stan cery się poprawia". Może tyczy się to zaskórników, ale wyprysków na pewno nie. Kosmetyczka nie zlikwiduje przyczyny wyprysków, działa tylko doraźnie.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 09:28   #1112
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Acne derm Ile taki specyfik kosztuje, gdzie go mozna dostać, z jakimi kosmetykami i czy to naprawde działa NA STARE PASKUDNE WAGRY??!!
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 09:52   #1113
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
Acne derm Ile taki specyfik kosztuje, gdzie go mozna dostać, z jakimi kosmetykami i czy to naprawde działa NA STARE PASKUDNE WAGRY??!!
Może tak wyszukiwarka
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 18:20   #1114
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
zaskorniki :(

mam problem z tradzikiem..uzywam zelu do mycia twarzy z nastolatek...potem nakladam krem z nastolatek...i na to puderr...i chyba od tego mam wiekszy tradzik...niestety wyciskam krostki i domyslacie sie pewnie jak to wyglada...ale martwi mnie jedna rzecz...od jakiegos czasu mam mnostwo zaskornikow...malych czarnych propeczek ;/ mam je na czole, czasami zdarza sie na skroniach, nosie, czasami na policzkach, pod nosem i na brodzie znacie jakies sposoby na pozbycie sie tych zaskorników? prosze o pomoc !!
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 19:47   #1115
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: zaskorniki :(

Te zaskórniki [czerne kropeczki] to pewnie wągry i teraz kierunek -> wyszukiwarka
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 19:55   #1116
kawucha
Przyczajenie
 
Avatar kawucha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
GG do kawucha
Dot.: zaskorniki :(

tez miałam ten problem, do tej pory mam problemy z cerą, a mam 25 lat, ale te brzydkie, czarne zaskorniki zlikwidowałam używając Acneroxid 5, bardzo skuteczny krem, kupisz go w aptece za 20zł. Na początku podrażni ci skóre, bedzie zaczerwieniona i troche szczypac, ale wystrczy jakis dobry krem nawilzajacy. Ja juz male efekty zobacyzlam po 2 zastosowaniach, uzywam do dzis
pozdrawiam
kawucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 13:46   #1117
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Exclamation Dot.: Zaskórniki domowe sposoby na nie !!!!

Dziewczeta!
Ja powoli pozbywam sie zaskornikow (nawet tych z nosa!!!) dzieki tonikowi z 5% kwasu migdalowego i hydromanilu- pisalam juz o nim w jednym z watkow. Przepis mozna znalezc na Mazidlach.
Stosuje go juz prawie miesiac, na szczescie obylo sie bez wysypu, chociaz co jakis czas pojawiaja sie na twarzy drobne wypryski, ktore, na sczescie, sam tonik szybko (u mnie w ciagu 2 dni) zasusza Jestem z jego dzialania naprawde zadowolona!
Jgo dzialanie mozna opisac tak: delikatnie, ale przy czestym stosowaniu, systematycznie zluszcza skore, przez co niektore zaskorniki staja sie coraz bardziej wypukle, a nastepnie- przy delikatnym potarciu lub po prostu wyciagnieciu ich- wypadaja
Nie spodziewajcie sie jednak natychmiastowych efektow, kuracja- jak sama przypuszczam- moze potrwac nawet kilka miesiecy. Pozniej bedzie mozna stosowac go z mniejszc czestotliwoscia, np. co 4-5 dni.
Zycze powodzenia w walce z zaskornikami !
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 19:11   #1118
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zaskórniki domowe sposoby na nie !!!!

tonik z kwasami bha, maseczka aspirynowa, tonik pichtowy , polecam domowe kosmetyki , sonda tam wiele przepisow fajnych
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 13:07   #1119
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Zaskórniki domowe sposoby na nie !!!!

Cytat:
Napisane przez nom_de... Pokaż wiadomość
Dziewczeta!
Ja powoli pozbywam sie zaskornikow (nawet tych z nosa!!!) dzieki tonikowi z 5% kwasu migdalowego i hydromanilu- pisalam juz o nim w jednym z watkow. Przepis mozna znalezc na Mazidlach.
Stosuje go juz prawie miesiac, na szczescie obylo sie bez wysypu, chociaz co jakis czas pojawiaja sie na twarzy drobne wypryski, ktore, na sczescie, sam tonik szybko (u mnie w ciagu 2 dni) zasusza Jestem z jego dzialania naprawde zadowolona!
Jgo dzialanie mozna opisac tak: delikatnie, ale przy czestym stosowaniu, systematycznie zluszcza skore, przez co niektore zaskorniki staja sie coraz bardziej wypukle, a nastepnie- przy delikatnym potarciu lub po prostu wyciagnieciu ich- wypadaja
Nie spodziewajcie sie jednak natychmiastowych efektow, kuracja- jak sama przypuszczam- moze potrwac nawet kilka miesiecy. Pozniej bedzie mozna stosowac go z mniejszc czestotliwoscia, np. co 4-5 dni.
Zycze powodzenia w walce z zaskornikami !
a ja bardzo ladnie poprosze Cie o przepis na ten tonik
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 13:55   #1120
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Zaskórniki domowe sposoby na nie !!!!

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ Pokaż wiadomość
a ja bardzo ladnie poprosze Cie o przepis na ten tonik
i ja również
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 19:52   #1121
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zaskórniki domowe sposoby na nie !!!!

przepis jest na www.mazidla.com
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-22, 19:55   #1122
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: zaskorniki :(

poiolecam wątek na poczatku forum utworzony przeze mnie :schorznei askorne, krmey nei tylko na zime, kosmetyki bez sls

na zaskorniki kwasy bha
kwas azelainowy
nadtlenek benzoilu
isotretinoina
adapalen


domowe maseczki ale to dodatek , samo nie zlikwieduje


noo i nie zawsze jest moliwwa calkowita eliminacja zaskornikow zwlaszcza jesli rozszerzone pory sa genetyczne
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 20:18   #1123
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

jeszcze do niedawna mialam piekna cere, zero problemow jak marzenie. W wakacje zrobily mi sie zaskorniki jak powiedziala mi znajoma kosmetyczka- zaskorniki zamkniete. Nie wyciskalam -po prostu zaczely same wychodzic jako bolesne kropki wypelnione woda, mam je tylko na brodzi wyglada to paskudnie.
Nie chce isc na oczyszczanie bo wiem ze na jednym razie sie to nie skonczy, i pory beda coraz bardziej widoczne.Staram sie dokladnie wybierac preparaty do pielegnacji twarzy-raczej apteka.Czasem maseczka z glinki pomaga, uspokaja cere i nie wyskakuja te potworki na brodzie.
Ostatnio zrobilam kilka razy maseczke aspirynowa ale to chyba jeszcze bardziej podraznilo cala sprawe kolo zaskornikow zrobily sie takie czerwone plamki (filtrow uzywam).Blagam poradzcie cos, nie chce mojej twrzy drastycznie traktowac kwasami bo w glebi "duszy" nie zasluguje sobie ona na to, boje sie,ze moze pogorszyc sie jej ogolny stan. Tak wiec wolalabym nie rozbudzac zlego wilka
Moze mikrodermabrazja u kosmetyczki zamiast klasyczne oczyszczanie,
HELP blagam!!!!!
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:38   #1124
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Dziewczyny, a czy któraś z was brała Diane na cere? ja od 4 miesięcy biorę yasmin i zaczęły mi się pojawiać małe pryszcze, a wągry wogole nie znikneły, co jest bardzo dziwne. Myśle, zeby sie na te dine przerzucić. Komus pomogło na wągry?
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 16:06   #1125
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

zeby Ci pomoglo musisz brac co najmniej 7 mies a i tak mozesz nie widzec efektow jesli beda to na tak długa jak bedziesz brac pig, to sie sprawdza w przypadku tradzika , ale od hormonow jelsi przyczyna jest cos innego nijak Ci pomoze , dlatego zawsze polecam robic badania czy tona hormony, pasozyta w skorze czy inny stan zapalny wew organizmu
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 17:26   #1126
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

nie nie, nie zrozumiałaś mnie. Ja nie biore hormonów na cere, zabezpieczam sie nimi. A wyczytałam w ulotce, że yasmin bardzo dobrze działa na cere,a u mnie jest zupełnie inaczej. Zaczeły mi wychodzić pryszcze. Dlatego pytam, czy któras z was brała Diane ( bo czytałam, że świetnie działa na cere) i dzięki niej pozbyła się wągrów. Bo tabletki tak czy siak będę brać więc może zmienić na inne.
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 18:19   #1127
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Nie bierz Diany, ta tabletka to bomba hormonalna- mozna brać max pół roku- po odstawieniu wszystko wraca, sporo dziewczyn mocno po niej tyje.
Nie warto.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 13:30   #1128
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

ja pisze Rzastin , zmioen na inne , po co sie nimi frasowac
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 00:13   #1129
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez MDMa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z was brała Diane na cere? ja od 4 miesięcy biorę yasmin i zaczęły mi się pojawiać małe pryszcze, a wągry wogole nie znikneły, co jest bardzo dziwne. Myśle, zeby sie na te dine przerzucić. Komus pomogło na wągry?
Brałam Diane prze 13 miesięcy i nie pomogła prawie nic.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-27, 13:19   #1130
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

moim zdaniem jest w stanie pomoc jelsi ktos ma problemy tradzikowe wyswolane zabirzeniami hormonalnymi, ale jesli nei to nie ma sensu brac
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 18:58   #1131
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

hm a ja tak pomyslalam o tmy peelingu gommage..jakiej firmy i w jakiej cenie moge to dostac?bo narazie nic o tmy nie wiem


a co do mazidel.com... chcialabym sobie zakupic pare rzeczy,ale wiecie boje sie ze zrobie sobie krzywde :| mam isc z kartka do dermatologa? cz moze zalazyc osobny watek o mojej cerze i co dobrac z tej stronki...?

Edytowane przez Mary_Q
Czas edycji: 2006-11-30 o 19:02 Powód: chcialam cos dopisac :)
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 12:00   #1132
sami14
Przyczajenie
 
Avatar sami14
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 21
GG do sami14
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Mam takie pytanko, czym się różnią rozszerzone pory od wągrów???
sami14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 12:28   #1133
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez sami14 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko, czym się różnią rozszerzone pory od wągrów???
Rozszerzone pory to takie drobne "dziurki" na skórze twarzy, jakby ktoś ponakłuwał skórę igiełką. A wągry to takie czarne "kropki" siedzące w porach.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 18:15   #1134
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Ginia ma racje
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 23:23   #1135
zuczyczkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

dziewczyny pomozcie...juz nie wiem, co mam robic- na udach i w okolicy bikini robia mi sie od dluzszego czasu ropne krosty, ktorech jesli nei wycisne, to sie ciagle odnawiaja,a jesli nawet bardzo deliktanie wycisne, to pozostaja mi blizny,a ponzije straszne przebarwienia... smarowalam juz wiloma rzeczami-i jak sie tworza i jak jzu zostaje blizna, ale czasem blizny pozostaje wyplukle..jest to dla mnie straszne i przez to juz od dluzszego zcasu nie pokazuje sie na basenie, bo po prostu mnie to krepuje.a plaza co roku to tez na poczatku katorga zamiast przyjemnosci. Oczywiscie slonce mi pomaga, ale co sie latem troche 'wylkuruje' to pozniej znowu to powraca w innych miejsach, a jakby miala na tyle czesto chodzic na solarium zeby ich unikac, to chyba bylabym chodzacym pomaranczkiem! Prosze Was bardzo o pomoc
zuczyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 09:24   #1136
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

no to ja poczytałm tu troszke, ale od natłoku informacji zgłupiałam Wiadom już niedługo święta więc wypadałoby kupić coś TŻ i pomyślałam o kosmetykch. Jego skóra na czole jest normalana, czysta za to policzki są mocno zanieczyszczone, pełno na nich małych zaskórniaków czasami robią sie także duże gule, ma trochę przebarwień i dziurki po starych syfkach, na nosie dużo wągrów. O skóre na chwilę obecną nie dba wogóle (tylko mydło tak tak wiem że trudno w to uwierzyć) kiedyś był u dermatologa ale ta pani wszystkim przepisuje to samo więc nic mu to nie pomogło, był również u kosmetyczki na mechanicznym oczyszczani, po pierwszym razie efekt był świetny a po drugim gorzej niż przed zabiegiem. I w sumie to nie wiem co mam mu kupić do jego skóry, bo trzeba będzie całego zestwu, ale jest tego tyle, że już zgupiałam. Skóra Tż nie jest ani tłusta ani sucha w sumie to normalna, brak skłonności do alergi i naczynek. Myślałam o effaklar k ale nie wiem co jeszcze do tego ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 18:11   #1137
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zuczyczkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny pomozcie...juz nie wiem, co mam robic- na udach i w okolicy bikini robia mi sie od dluzszego czasu ropne krosty, ktorech jesli nei wycisne, to sie ciagle odnawiaja,a jesli nawet bardzo deliktanie wycisne, to pozostaja mi blizny,a ponzije straszne przebarwienia... smarowalam juz wiloma rzeczami-i jak sie tworza i jak jzu zostaje blizna, ale czasem blizny pozostaje wyplukle..jest to dla mnie straszne i przez to juz od dluzszego zcasu nie pokazuje sie na basenie, bo po prostu mnie to krepuje.a plaza co roku to tez na poczatku katorga zamiast przyjemnosci. Oczywiscie slonce mi pomaga, ale co sie latem troche 'wylkuruje' to pozniej znowu to powraca w innych miejsach, a jakby miala na tyle czesto chodzic na solarium zeby ich unikac, to chyba bylabym chodzacym pomaranczkiem! Prosze Was bardzo o pomoc
Kup może sobie w aptece krem Brevoxyl. Kosztuje jakieś 20 zł. Złuszcza naskórek, mi dużo pomógł, miałam taki sam problem jak Ty.
A do depilacji używasz gorącego wosku lub depilatora?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 20:54   #1138
zuczyczkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Bardzo dzieukuje Do depilacji nei stosuje ani tego ani tego- jedynie pinseta lub wosk w plastrach, ktory sie rozgrzewa przez potarcie.
zuczyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 21:49   #1139
schiz
Raczkowanie
 
Avatar schiz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 187
GG do schiz
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Rany dziewczyny.... ja mam straszne wągry i zaskórniki :/
Mimo że codziennie nałogowo wyciskam je przed lustrem to i tak moja twarz nie może sie ich pozbyć. Są bardzo głębokie, na nosie jest ich najwięcej. Żadne peelingi mi nie pomagają, a niesety na kosmetyczke mnie nie stać.
Pierwsze zaskórniki miałam już w zerówce! to nieprawdopodobne, a jednak.
Jestem ogólnie drobna i mam bardzo cienką i delikatną skórę na twarzy. Nie jest sprężysta przez co zaskórniki robią się w zastraszającym tempie. A ja mam dopiero 18 lat. To, że w jakiś sposób pozbywam się tych najbardziej widocznych bardzo mi pomaga, ale mam już tego dość. Z daleka moja skóra wygląda normalnie, ale w przybliżeniu jest okropna. Nie używam żadnych pudrów, oczyszczam twarz rano i wieczorem.
Znacie jakieś dobre kosmetyki.... nie-peelingi ?
schiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 15:40   #1140
kardasówna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Question zaskórniki- czy sa domowe sposoby czy tylko kosmetyczka?

hejka! juz dłuzszy czas zaczynaja mnie draznic moje zaskórniki (czarne tyciutkie plamki na twarzy) zwłaszcza na nosie ... czy sa jakies domowe sposoby zeby znikły... robie co jakis czas pilingi ale to nic nie daje...help!
kardasówna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-25 13:23:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.