tatuaż na wewn. stronie nadgarstka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-13, 13:27   #1
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563

tatuaż na wewn. stronie nadgarstka?


Hej dziewczyny. Nie wiem czy umieściłam wątek w dobrym dziale za co z góry przepraszam. Ale mam pytanie i chciałabym szczerych odpowiedzi...a więc: Mam zamiar zrobić sobie tatuaż na wewnętrznej stronie nadgarstka, będzie to czarny, mały, tatuaż, a mianowicie słowo "Love" i teraz pytanie, Czy któraś z Was ma w tym miejscu tatuaż i najważniejsze czy to boli? Bo wiem, że skóra w tym miejscu jest cienka i baardzo delikatna, ale ogólnie czy ból da się wytrzymać?
Dziękuję Wam z góry za odpowiedzi.

Edytowane przez Raszida_21
Czas edycji: 2012-07-13 o 13:29
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 21:59   #2
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: tatuaż na wewn. stronie nadgarstka?

halo halo? Nikt mi nie odpowie?
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 18:59   #3
MissWeroniqa
Przyczajenie
 
Avatar MissWeroniqa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: tatuaż na wewn. stronie nadgarstka?

Tak taki tatuaż boli. Sama nie mam tatuaży, ale słyszałam kilka opinii ludzi którzy robili "dziarę" w tym miejscu. Oczywiście to wszystko zależy od twojej wrażliwości na ból, więc nie da się mierzyć wszystkich jedną miarą. Chociaż przed zrobieniem sobie takiego tatuażu to ja bym się porządnie zastanowiła, bo może będziesz chciała iść do pracy gdzie jest rygorystyczny "dress code" i nie można mieć tatuaży [nawet małych!] w widocznych miejscach.
__________________
W wakacje biorę się za siebie
MissWeroniqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 12:56   #4
kamila_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: tatuaż na wewn. stronie nadgarstka?

nie. nie boli... sama posiadam parę tatuazy i ten byl jednym z najmniej bolesnych.... jednak moim zdaniem nie powienien byc zbyt duzy bo to poprostu nieladnie wyglada... co do obiekcji ze jest niezgodny z "dresscodem" to chyba wiadomo ze osoba ktora sie na niego decyduje zdaje sobie z tego sprawe i pytanie nie brzmialo CZY ma go zrobic i z czym bedzie to kolidowalo tylko czy jego ZROBIENIE boli.
kamila_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 15:06   #5
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: tatuaż na wewn. stronie nadgarstka?

Cytat:
Napisane przez kamila_16 Pokaż wiadomość
nie. nie boli... sama posiadam parę tatuazy i ten byl jednym z najmniej bolesnych.... jednak moim zdaniem nie powienien byc zbyt duzy bo to poprostu nieladnie wyglada... co do obiekcji ze jest niezgodny z "dresscodem" to chyba wiadomo ze osoba ktora sie na niego decyduje zdaje sobie z tego sprawe i pytanie nie brzmialo CZY ma go zrobic i z czym bedzie to kolidowalo tylko czy jego ZROBIENIE boli.
dziękuję za odpowiedz Ja się trochę zlękłam bo dużo osób mówi, że tam na nadgarstku żyły idą i że tatuaż w tym miejscu jest niebezpieczny..I już sama nie wiem czy go zrobić w końcu czy nie... Ale Twoja odpowiedź mnie do tego zmobilizowała
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 14:28   #6
kamila_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: tatuaż na wewn. stronie nadgarstka?

nie ma za co ;* owszem jest tam delikatna skóra ale po 1. tatuaże które są robione w tym miejscu z reguły są małe więc skóra nie ma czasu się zmęczyć ( kazdy kto robil wie o co chodzi )
po 2. taki tatuaz naprawde jest latwo zaslonic ja na co dzien pracuje w tzw. korporacji wiec ubior wyglada nastepujaco: spodnica do kolan, rajstopy, zamkniete buty, bluzka juz dowolnie oczywiscie bez szalenstw natomiast tatuaz czesto " chowam" pod zegarek lub bransoletke i naprawde nikt nie ma z tym problemu natomiast prawdziwe zdziwko wszyscy zaliczyli na wyjezdzie integracyjnym ) ale to juz inna historia


Tak wiec polecam zrobienie tatuazu jezeli jestes pewna tylko w zaufanym studio i pamietaj ze na 1 sie nie skonczy
kamila_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 16:27   #7
Raszida_21
Rozeznanie
 
Avatar Raszida_21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 563
Dot.: tatuaż na wewn. stronie nadgarstka?

Cytat:
Napisane przez kamila_16 Pokaż wiadomość
nie ma za co ;* owszem jest tam delikatna skóra ale po 1. tatuaże które są robione w tym miejscu z reguły są małe więc skóra nie ma czasu się zmęczyć ( kazdy kto robil wie o co chodzi )
po 2. taki tatuaz naprawde jest latwo zaslonic ja na co dzien pracuje w tzw. korporacji wiec ubior wyglada nastepujaco: spodnica do kolan, rajstopy, zamkniete buty, bluzka juz dowolnie oczywiscie bez szalenstw natomiast tatuaz czesto " chowam" pod zegarek lub bransoletke i naprawde nikt nie ma z tym problemu natomiast prawdziwe zdziwko wszyscy zaliczyli na wyjezdzie integracyjnym ) ale to juz inna historia


Tak wiec polecam zrobienie tatuazu jezeli jestes pewna tylko w zaufanym studio i pamietaj ze na 1 sie nie skonczy
Ojj ja chcę tylko jeden i to właśnie malutki na nadgarstku :P więc wiem już teraz, że ja poprzestanę tylko na tym jednym :P
Raszida_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.