Czy mogę się podobać? Zmiana? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-12, 08:00   #31
renata_h86
Raczkowanie
 
Avatar renata_h86
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 171
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Ja tu nie widzę żadnych powodów do zmian.Dorzuć jakąś aktywność fizyczną,jeśli takowej jeszcze nie uprawiasz.To od razu po prawi Ci się samopoczucie.Jest dobrze.
renata_h86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 13:46   #32
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

więcej pewności siebie oczywiście że możesz się podobać, najważniejsze co jest we wnętrzu i czy Ty się czujesz dobrze z tym jak wygląasz
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 11:41   #33
Jolikx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Według mnie wyglądasz dobrze. Faktycznie zacznij ćwiczyć i od razu zwiększy Ci się samoocena i pewność siebie. Sama tak zrobiłam rok temu i teraz czuje się zdecydowanie lepiej psychicznie niż wcześniej
Jolikx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 19:24   #34
sylawalera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Wyglądasz bardzo dobrze, ale jak pisza poprzedniczki sportu nigdy za dużo. A zatem zacznij ćwiczyć, na pewno poczujesz się zaraz lepiej. Wyjdzie Ci to na zdrowie.
sylawalera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 20:36   #35
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Dziękuję. Od dwóch tygodni ćwiczę na razie na rowerku stacjonarnym czekam na wiosnę i rower
Wiecie, każdy ma jakieś kompleksy
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 22:05   #36
Jolikx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Oczywiście, że każdy ma kompleksy, ale to czyni nas wyjątkowymi, bo świat idealny byłby nudny
Powoli robi się już na tyle przyjemnie na dworze, że można zaczynać się wynurzać. Ja już byłam na rowerze w ostatni weekend więc Ciebie również zachęcam do wyciągnięcia rowerku z piwnicy ^^
Jolikx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 11:11   #37
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Dobrze wyglądasz
Ładny masz też swój naturalny kolor włosów i pasuje Ci, więc jakbyś chciała to mogłabyś do niego wrócić.
Dobra jest też ta fryzura z pierwszego postu - ja bym tylko przedziałek zrobiła troszkę bardziej po środku - tak jak masz na 3 zdjęciu to ja bym kilka pasm grzywki przełożyła na lewą stronę
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-16, 12:30   #38
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Podoba mi się połączenie niebieskie oczy+ciemne włosy faktycznie, tez mi Anven przypominasz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 20:09   #39
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Dobrze wyglądasz
Ładny masz też swój naturalny kolor włosów i pasuje Ci, więc jakbyś chciała to mogłabyś do niego wrócić.
Dobra jest też ta fryzura z pierwszego postu - ja bym tylko przedziałek zrobiła troszkę bardziej po środku - tak jak masz na 3 zdjęciu to ja bym kilka pasm grzywki przełożyła na lewą stronę

na wszystkich zdjeciach mam naturalny kolor, to chyba kwestia jakosci zdjecia kiedy wychodzi róznie

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

MUSZĘ sprostować, że na każdym zdjęciu mam naturalny kolor oprócz tego z grzywką i w czarnych włosach (bluzka we wzorki), teraz przejrzałam wątek i widzę że jedno jest w sztucznym kolorze, ale to sprzed 2 lat

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

A co do podobieństwa mojego do Anven... no nie jestem pewna, ona jest ładna i ma trochę inny typ urody chyba....
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 11:41   #40
jhet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Czarne włosy i grzywka bardzo cię postarzają moim zdaniem. Pięknie ci w dłuższych, brązowych, naturalnych włosach. Brwi na jednej fotce są wyraźniejsze, przyciemniłaś je czymś, i bardzo ładnie wyglądają. W ogóle na ostatniej fotce wyglądasz bardzo ładnie, nic bym nie zmieniała

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Co do ćwiczeń - powinnaś trochę schudnąć, bo tusza nikomu nie służy w żaden sposób, ani na wygląd, ani na zdrowie. Najlepszą metodą są ponoć interwały. Można je robić na bieżni, na rowerze, na czymkolwiek. Fajne w nich jest to, że robi się je rzadko (2-3 razy w tygodniu, częściej nie wolno, bo nie będą działały) i krótko (15-20 minut). Więc jak się nie ma dość silnej woli albo czasu to jest to genialne rozwiązanie Plus oczywiście dieta - zmniejszenie ilości pokarmu i poprawienie jakości. Powodzenia
jhet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 09:20   #41
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Cytat:
Napisane przez jhet Pokaż wiadomość
Czarne włosy i grzywka bardzo cię postarzają moim zdaniem. Pięknie ci w dłuższych, brązowych, naturalnych włosach. Brwi na jednej fotce są wyraźniejsze, przyciemniłaś je czymś, i bardzo ładnie wyglądają. W ogóle na ostatniej fotce wyglądasz bardzo ładnie, nic bym nie zmieniała

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Co do ćwiczeń - powinnaś trochę schudnąć, bo tusza nikomu nie służy w żaden sposób, ani na wygląd, ani na zdrowie. Najlepszą metodą są ponoć interwały. Można je robić na bieżni, na rowerze, na czymkolwiek. Fajne w nich jest to, że robi się je rzadko (2-3 razy w tygodniu, częściej nie wolno, bo nie będą działały) i krótko (15-20 minut). Więc jak się nie ma dość silnej woli albo czasu to jest to genialne rozwiązanie Plus oczywiście dieta - zmniejszenie ilości pokarmu i poprawienie jakości. Powodzenia
Zdjęcie z czarnymi włosami z grzywką jest sprzed 3 lat i już daaawno tak nie wyglądam, podałam je tylko jako przykłąd jak kiedyś było...
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 13:22   #42
karlokolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 45
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Na wszystkich zdjęciach wyglądasz bardzo sympatycznie Nie ma sie do czego przyczepić Wspominasz o rowerku - jak Ci idzie? Są efekty?
karlokolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 10:51   #43
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Cytat:
Napisane przez karlokolo Pokaż wiadomość
Na wszystkich zdjęciach wyglądasz bardzo sympatycznie Nie ma sie do czego przyczepić Wspominasz o rowerku - jak Ci idzie? Są efekty?
Bardzo lubię jazdę na rowerze, efekty jak na razie - 3 kg ale jezdze sporo i na stacjo i na tym tradycyjnym. Dziękuję za miłe słowa
jeszcze a propos roweru: bardzo wzmacnia ogólną kondycję
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 12:24   #44
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Bardzo mi się podobają zdjęcia, oprócz tego sprzed 3 lat. Teraz wyglądasz młodziej i bardziej świeżo.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 14:18   #45
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Fajnie wyglądasz, masz śliczne pełne usta, niebieskie duże oczy i to warto podkreślać. Ładnie Ci w jasnym brązie i bez grzywki ewentualnie bardzo długa na bok. A z brwiami to możesz poradzić się jakieś kosmetyczki, są jakieś odżywki lub też pernamentne ale to musi być profesjonalny salon bo w większości to brwi i tak wychodzą sztucznie.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 20:37   #46
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Czy mogę się podobać? Zmiana?

Masz bardzo miłą i sympatyczną buzię, i jestem pewna że możesz się podobać. Faceci mają różne gusta
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-13 21:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.