Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-05, 20:41   #301
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Re: Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez leelee Pokaż wiadomość

Jeszcze prosiłabym którąś z "chemiczek" o podpowiedz ile potrzebuje kwasu i ile spirytusu, aby wyszło mi 40% stężenie. Oczywiście bede to uzywała na plecy i łydki, bo na twarz to sie raczej nie odwaze

Z moich wyliczeń wyszło 1 ml kwasu plus 1,54 ml spirytusu-na plecy taka porcja jest za mała,więc np. sobie to proporcjonalnie powiększ, pomnóż przez 2-3
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 21:12   #302
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Re: Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Ja w ubiegłym tygodniu w środę zastosowałam peeling migdałowy 30% (kwas i woda). Po nałożeniu wytrzymałam może dwie minuty, kwas tak mocno szczypał. Zmyłam twarz wodą z mydłem, jednak przestraszyłam się nieco ponieważ skóra jeszcze po paru minutach od zmycia kwasu nadal piekła. Wylałam na twarz sporą ilość wody Avene - pomogło.
Najbardziej palącym miejscem była broda i tam też następnego dnia skóra przybrała ciemniejszy kolor - przestraszyłam się, że zamiast pozbyć się przebarwień tylko pogorszyłam sobie stan cery.
Po dwóch dniach skóra w przyciemnionych miescach zaczeła się mocno łuszczyć, w pozostałych zresztą też ale mniej intensywnie - zaczęly odstawać drobne płatki skóry ( jak po oparzeniu słonecznym) cera zrobiła się lekko ściągnięta, chropowata.

Skóra złuszczyła się najszybciej właśnie na tej brodzie, policzki i czoło złuszczają się do dziś - po 6 dniach od peelingu, i coś czuje, że to jeszcze trochę potrwa.

Myślę już o kolejnym złuszczaniu - ale zastsuję słabszą wersję peelingu tym razem żeby niepotrzebnie nie ryzykować - troszkę strachu się przy tych eksperymentach najadłam. Całe szczęście, że mam pewne doświadczenie z peelingami kwasami robionym przez dermatologa bo bez tego to bym się z tego stresu tylko postarzała a nie wypiękniała
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 19:57   #303
Aguśka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 72
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

witam pewnie powiecie ze jestem jakas nienormalna:P ale ostatanio jak robilam peeling zrobilam chyba 50%. dalam 2ml kwasu i 4ml wody( bo poprzednim razem po 20% nic nawet nie zauwazylam.) i musze powiedziec ze wcale az tak bardzo mnie nie pieklo potrzymalam 10min i w jednym miejscu zauwazylam tylko troszke zbielenie skory gdzie mialam krostke zmylam mydelkiem i na noc nalozylam gruba warste kremu nawilzającego. troche rano sie balam ze sie obudze z czerwona buzia ale wlasnie ku mojemu zdziwieniu nie .buzka byla rozjasniona i wygladzona. i potem przez 4 dni wkoncu sie zaczelam luszczyc i jest okj przebarwienia troszke mniejsze . w niedziele bedzie kolejny ale chyba zrobie tym razem 40%
Aguśka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 20:46   #304
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Aguśka, mocna kobita jesteś poprostu, i tyle
Jaki krem nawilżający nakładałaś?

Ja dziś dostałam przesyłkę z kapsułkami GAL - mam dwa rodzaje: Allergal i Koenzym Q10 + do pazurów i innych rzęs.
Dopadło mnie łuszczenie po toniku 5% i atredermowaniu, więc ochoczo nałożyłam Allergal (olejek jakis taki fajny, ładnie pachnący zamknięty w kapsułce twist off) i póki co jest fajnie. Składu nie przepisuje, bo jest w KWC.
Doniosę jakie efekta

Edit: Allergal nie ma w KWC - idę dodać
jest Q10 http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9925
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 21:28   #305
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Re: Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez maniaa Pokaż wiadomość
Ja w ubiegłym tygodniu w środę zastosowałam peeling migdałowy 30% (kwas i woda). Po nałożeniu wytrzymałam może dwie minuty, kwas tak mocno szczypał. Zmyłam twarz wodą z mydłem, jednak przestraszyłam się nieco ponieważ skóra jeszcze po paru minutach od zmycia kwasu nadal piekła. Wylałam na twarz sporą ilość wody Avene - pomogło.
Po umyciu twarzy mydłem ja jeszcze dodatkowo przecieram ją sodą oczyszczoną, dopiero wtedy przestaje piec.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 21:47   #306
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Re: Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Zauważyłam, że wcale nie używacie po peelingu lanoliny. Czyzby nie było to takie ważne? W sumie ja nie zawsze tego używam, bo jest strasznie tłuste.

Jaki dobry krem nawilżający polecacie oprócz tej lanoliny? Do tej pory używałam Calmy, ale troszke mnie podrażniała...
leelee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 22:12   #307
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Re: Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Nie odważyłabym się nałożyc niczego innego niż lanolina.
Mam na myśli "tę pierwszą noc" po peelingu.
Swoją drogą - przez lanolinę się zazwyczaj nie wysypiam, bo przeszkadza mi cholerstwo okropnie. No i plami jak diabli mimo prewencji poszewkowej
W następne dni już nie używam lanoliny, nie cierpię jej.
Próbowałam wielu rzeczy: olejku Hipp, Calmy, HOL, maceratów z mazideł (z pestek czarnej porzeczki fajny - gdyby nie ten zjełczaly zapaszek!).
W sumie nie mam faworyta.
I w tym kontekście pisałam wyżej o kapsułkach GAL, moim zdaniem na popeelingowe popołudnia i wieczory w domowym zaciszu będą dobre.
Obadam w każdym razie.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-06, 22:14   #308
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Re: Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Ja uzywam, w sumie przez pierwsze 3 dni po peelingu uzywam tylko lanoliny, wszystko inne mnie podrażnia. Dodaję do niej trochę masci Tribiotic.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 23:42   #309
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Re: Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Hmm na pierwszą noc też używam lanoliny... Potem juz sporadycznie. Wolalabym coś innego, bo ta lanolina jest tak strasznie "klejąca". W sumie to tak bardzo nie potrzebuje tego nawilżenia, bo ten peeling na mnie nie dziala
Jak używałam atre to nawet kilka razy dziennie musialam sie czymś smarować, bo tak bardzo mnie wysuszało...

Zła jestem na ten peeling... spodziewalam sie czegos innego
leelee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 08:42   #310
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

a moze byc po tmy nanobase lub lipobase?a ta wylinka co sie powtarza ciagle w tym watku to chodzi o schodzenie skorki tak?:P wlasnie tego troche nnie rozumiem,pomimo tego ze ta skora ma zejsc to i tak ja nawilzacie mocno i natluszczacie tak? kurcze bo ja jak tak czytam to oczekuje cudu na nosku ze cale zaskorniki mi wyjda tak jak jednej wizazance :P ale zobaczymy hehe
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 09:19   #311
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Nano - czy lipobase nie próbowałam. Zawsze ograniczam się do używania kremu sutkowego Rossmanna z lanoliną. Jest bardziej komfortowy niż olej lanolinowy. Lepi się, ale wg mnie jest najlepszy, włosy spinam w kucyk, na głowę opaska, wtedy włosy nie fruwają i nie przyklejają się do twarzy. Wylinka to złuszczania naskórka
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 09:22   #312
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Mary, racja - wylinka to obłażenie ze skory.
Jakbym nie nawilżała złażącej skóry, to chyba by facjata popękała
Też się zastanawiam ile warstw naskórka musi z człowieka zejść, coby efekt był zadowalający.
Ech, coś czuję, że do uśmiechniętej śmierci będę się maziać kwasami i retinoidami.
Swoją drogą ja w okresie linienia popełniam "przestępstwo".
Nakładam na buzię jakiś tłuszcz i kolistymi ruchami rąk (oczywiście wymytych mydlem antybakteryjnym) pomagam tej skórze odejść precz. Robię też peelingi enzymatyczne (najczęściej z ananasa, rzadziej z tubki).
Trochę to skraca czas obłażenia.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 10:03   #313
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

dzieki za odp
bo ja tak wlasnie mysle czy sprobowac w koncu ten peeling migdalowy czy sie wykosztowac i kupic ten tonik zluszcajacy do cery bardzo wrazliwej i sychej z clinique i effeclear lrp ,ale pewnie zanim sie na cokolowiek zdecyduje to minie z miesiac hehe
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 10:08   #314
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Aniu M, wydaj mi sie ze to nie takie przestepstwo. Pamietam jak Basia na biochemii pisala o pomaganiu sobie peelingami enzymatycznymi, lekkim "sciaganiu" zlazacych skorek przy pomocy pensety. Wiec to chyba nie takie straszne, co ?
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 10:28   #315
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

a ja mama jeszce jendo pytanko co do toniku z kwasem mygdalowym nie wiem co wybrac hydromanil czy kwas hialuronowy?
aha i jeszce jedno czy zrobic sobie wersje z konserwantem czy nie?

Edytowane przez Mary_Q
Czas edycji: 2006-12-07 o 10:30 Powód: musze cos dopisac
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 10:29   #316
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

No wiesz Kasiu, niby sprzeniewierzam się hasłu: "Ręce precz od gęby"

Mary, ja robię z hydromanilem lub hialuronem, dla mnie nie ma jakiejś specjalnej różnicy, ale Marianna gdzieś pisała, że większej liczbie dziewczyn służy bardziej hydromanil.
Musisz się przekonać na własnej skórze
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 10:38   #317
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Aniu M, wydaj mi sie ze to nie takie przestepstwo. Pamietam jak Basia na biochemii pisala o pomaganiu sobie peelingami enzymatycznymi, lekkim "sciaganiu" zlazacych skorek przy pomocy pensety. Wiec to chyba nie takie straszne, co ?
Kasiu to się odnosiło do skórek, które odchodzą po stosowaniu retinoidów. Skóra która złazi po peelingach to inny kaliber, jak jej będziesz pomagać to mogą w niektórych miejscach powstać blizny i przebarwienia.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 11:13   #318
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
kurcze bo ja jak tak czytam to oczekuje cudu na nosku ze cale zaskorniki mi wyjda tak jak jednej wizazance :P ale zobaczymy hehe
Ja używam toniku BHA i peeling migdałowy zrobiłam na razie raz, ale zaskórników nigdy do końca się nie pozbyłam. Myślę, że nie można liczyć na cud Ale są o wiele mniej widoczne, oczyszczone (kiedyś jak przejechalam palcem po nosie bywało że zostawał na nim biały łój fuj ble, w ogóle były takie wystające jeśli nie zrobiłam zwykłego peelingu) Teraz nie ma o czymś takim mowy.
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 17:09   #319
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Re: Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kasiu to się odnosiło do skórek, które odchodzą po stosowaniu retinoidów. Skóra która złazi po peelingach to inny kaliber, jak jej będziesz pomagać to mogą w niektórych miejscach powstać blizny i przebarwienia.
Nie jestem specjalistką, ale wydaje mi się, że jeśli robi się jak Ania, tzn, jak rozumiem, delikatnie masuje zmiękczając jednocześnie skórę olejkiem, to nic złego się nie stanie... Ale jeśli będzie się zrywać kawałki skóry na sucho, to nie ma co się spodziewać, że nic się nie stanie.

leelee - melduję, że zrobiłam ostatnio mocniejszy peeling. Podziałał - to było ok. 30% w wodzie, bez alkoholu (ale nie jestem pewna, mogło być trochę mniej lub więcej, bo byłam w wannie i robiłam to na oko). Nałożyłam trochę, po chwili drugą warstwę, bo mi tego sporo zostało po peelingowaniu dekoltu (tam nie podziałało wcale!). Jak skóra wyschła zaczęło niemilosiernie szczypać. Wytrzymałam ponad 5 minut i zmyłam wodą z sodą oczyszczoną. Potem na to olej z orzechów laskowych (nie mam lanoliny). Peeling zrobiłam w środę wieczorem, niestety linienie zaczęło się dopiero w niedzielę! No ale dzisiaj już jest dobrze Może to placebo, ale zaskórniki są coraz bledsze
Cierpliwości, próbuj, ale nie zwiększaj stężenia nagle, tylko powoli, w końcu może zaczniesz się łuszczyć...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 21:04   #320
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
a mogłabyś przepisać skład? czy on zawiera jakiś Tinosorb?
Podaję skład Screen-Sensilium z linii Pharmaceris A:
aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, titanium dioxid, c12-15 alkyl benzoate, butyl methoxydibenzoylmethane, glycerin, cetyl alcohol, propylene glycol, potassium cetyl phosphate, dimethicone, caprylic/capric triglyceride, methyl gluceth-20, sheabutter, hexadecenepvp/ copolymer, aluminum hydroxide, tocopheryl acetate, poliacrylamide, dimethicone/methicone copolymer, xantan gum, c13-14 isoparaffin, triethanolamine, laureth-7, glycyrrhetinic acid, methylparaben , diazolidinyl urea, phenoxyethanol, ethylparaben, butylparaben, propylparaben

ufff....
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 21:22   #321
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
witam pewnie powiecie ze jestem jakas nienormalna:P ale ostatanio jak robilam peeling zrobilam chyba 50%. dalam 2ml kwasu i 4ml wody( bo poprzednim razem po 20% nic nawet nie zauwazylam.) i musze powiedziec ze wcale az tak bardzo mnie nie pieklo potrzymalam 10min i
Aguśka17 ja mam to samo- po 20% peelingu nic, zero jakiegokolwiek łuszczenia.. więc zrobiłam wersję 30% z alkoholem i szczerze powiem, że ja jakaś gruboskórna jestem, bo peeling mnie tylko leciutko, a wręcz minimalnie szczypał, ale bardziej wydaje mi się, że to moja podświadomość tak kazała mi myśleć. Mam nadzieję, że tym razem będzie wylinka, bo czekam na nią strasznie
Twarzyczkę oczywiście nasmarowałam czymś tłustym tzn. linomagiem i wtedy się aż tak nie lepi
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 21:39   #322
Aguśka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 72
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

a ja nalożyłam na noc gruba warstwe kremu proderma firmy profarm oczywiscie znalazlam go na KWC
Aguśka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 09:08   #323
jaka_kaya
Raczkowanie
 
Avatar jaka_kaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 61
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Zachęcona wątkiem postanowiłam obkupic się na mazidłach w składniki
Jak to jest: dosypuje się kwas do wody, czy woda do kwasu? Bo coś kojarze z chemii że jakoś się łączyło ....
Niedawno, bo we środę zrobiłam ten peeling u dermatolog za 150 zł
i nic mi nie wspominała abym używała jakieś kremy z filtrami? Dopiero wchodząc na ten wątek się czegoś takiego dowiaduje...No iżał za cztery litery ściska, że wydałam na zabieg tyle kasy, ale cóż następne zabiegi wykonam sama w domu, czym oczywiście zaoszczędzę
jaka_kaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 11:09   #324
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez jaka_kaya Pokaż wiadomość
Zachęcona wątkiem postanowiłam obkupic się na mazidłach w składniki
Jak to jest: dosypuje się kwas do wody, czy woda do kwasu? Bo coś kojarze z chemii że jakoś się łączyło ....
Niedawno, bo we środę zrobiłam ten peeling u dermatolog za 150 zł
i nic mi nie wspominała abym używała jakieś kremy z filtrami? Dopiero wchodząc na ten wątek się czegoś takiego dowiaduje...No iżał za cztery litery ściska, że wydałam na zabieg tyle kasy, ale cóż następne zabiegi wykonam sama w domu, czym oczywiście zaoszczędzę
Wg słynnego wierszyka kwas do wody,ale wg przepisów w mazidłach to różnie Te kwasy w połączeniu z wodą nie tworzą mieszanki wybuchowej
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 11:13   #325
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

pamiętaj chemiku młody wlewaj zawsze kwas do wody
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 13:35   #326
jaka_kaya
Raczkowanie
 
Avatar jaka_kaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 61
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
pamiętaj chemiku młody wlewaj zawsze kwas do wody
Dzięki za przypomnienie
Jestem co prawda historykiem, nie chemikiem, więc wybaczcie
Obiecuje, że będę się dokształcać
jaka_kaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 15:59   #327
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

dziewczyny mam problem tzn. ja się w ogóle nie łuszcze
owszem skóra jest troszkę jaśniejsza, małe czerwone krostki zniknęły, ale jha chciałabym złuszczyć przebarwienie na moim policzku może coś doradzicie??
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 16:35   #328
jaka_kaya
Raczkowanie
 
Avatar jaka_kaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 61
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Jeszcze jedno konkretne pytanie:
W jakim naczyniu przyrządzacie owy peeling migdałowy (jakie tworzywo nadaje się do tego najbardziej:szkło, plastik)? Macie do tego profesjonalną zlewkę?
Zamiawiam się własnie nad zamówieniem i obmyślam juz jak to będę przyrządzac
jaka_kaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 17:23   #329
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez jaka_kaya Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno konkretne pytanie:
W jakim naczyniu przyrządzacie owy peeling migdałowy (jakie tworzywo nadaje się do tego najbardziej:szkło, plastik)? Macie do tego profesjonalną zlewkę?
Zamiawiam się własnie nad zamówieniem i obmyślam juz jak to będę przyrządzac

Szkoło Ja mam kolekcję kieliszków od wódki
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 21:57   #330
jaka_kaya
Raczkowanie
 
Avatar jaka_kaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 61
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Czy zawsze przed zastosowaniem peelingu migdałowego trzeba najpierw potraktować twarz 5% tonikiem migdałowym? Czy można po prostu przemyć twarz zwykłym tonikiem (byle jakim ze sklepu)?
jaka_kaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.