antyperspiranty pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-28, 14:29   #1
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694

antyperspiranty pomocy


pomozcie prosze...( juz nie wiem co mam zrobic z poceniem sie... uzywalam juz nivea dry lady speed stick adidas itp itd... i nic nie pomaga... nie chodzi mi o brzydki zapach ale o te paskudne plamy pod pachami...( nawet kiedy sie wyakapie posmaruje antyperspirantem to za chwile juz pojawiaja sie te plamy... nie musze nic robic zadnego wysilku ani nic... ( wybralam sie juz nawetdoapteki ale no wlasnie.. tu problem... farmaceutka polecala mi antyperspirat vichy deodorant peau trs sensible ou epilee effacacite 24h haute tolerance ale jest jeden problem on jest w kulce a ja uzywajac normalnych antyperspirantow tzn tych co wyzej wymienilam zawsze po kulce jeszcze gorzej sie pocilam... sama kulka zostawiala mokre pod pachami i za chwile do tego dochodzil jeszcze pot... wiec plamy murowane... i nie wiem czymoze ktoras z was ma albo miala taki sam problem i czy moglaby mi cos poradzic... bo nie wiem czy kupowac ten vichy w kulce czy nie wyrzuce 30zl w bloto bo i tak sie bede pocila... pliss o odpowiedzi tylko nie chce stosowac zadnego ETIAXIL-u ani jego odpowienikow (jak narazie bo uwazam to juz za ostatecznosc) wiec czekam na odpowiedzi... ogolnie jakie polecilysbyscie antyperspiranty no i co myslicie o tych z vichy... buziaki
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 15:38   #2
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: antyperspiranty pomocy

halooooo pomozcie...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 16:05   #3
pyska69
Raczkowanie
 
Avatar pyska69
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 112
GG do pyska69
Dot.: antyperspiranty pomocy

Od niedawna stosuje Vichy! Jest superowy Prawie nie pachnie, ale jest bardzo skuteczny A Etiaxilu nie polecam!
__________________
Kochaj, Szalej, Nie pytaj co dalej
pyska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 16:07   #4
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: antyperspiranty pomocy

bylo juz wiele postow na ten temat, moze poszukasz w wyszukiwarce? z pewnoscia bedziesz miala duuuzo do czytania. Ja osobiscie polecam Etiaxil! Po co sie meczyc? a on dziala!
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 16:11   #5
pyska69
Raczkowanie
 
Avatar pyska69
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 112
GG do pyska69
Dot.: antyperspiranty pomocy

Gunetka ma racje- duzo postow na ten temat jest. Ale co do Etiaxilu to ja nie polecam Jest niebezpieczny , poniewaz zatyka wezly chlonne co czesto prowadzi do nowotworów wezloz chlonnych Sama go uzywalam - skutkowal, ale teraz boje sie czy nie zachoruje na cos groznego. Lepiej zainwestowac w dobry antyperspirant. Koniecznie bezalkoholowy na bazie naturalnych skladniokow
__________________
Kochaj, Szalej, Nie pytaj co dalej
pyska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 16:15   #6
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: antyperspiranty pomocy

antidral polecam
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 16:22   #7
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: antyperspiranty pomocy

wiem wiem ze jest duzo watkow na temat antyperspirantow przeczytalam wiekszosc ale w zadnym nie znalalam konkretniejszej wypowiedzi na temat np antyperspirantu vichy... pyska a wczesniej zanim zaczelas stosowac vichy bardzo sie pocilas no tzn chodzi o te "cudowne" plamy pod paszkami... ehh nie chce stosowac naraziew takich mocnych srodkow jak etiaxil... tak jak napisalam chcialabym abyscie napisaly mi jakich antyperspirantow wy uzywacie jak sie pocilyscie i w ogole... bo Etiaxil uwazam za ostateczne rozwiazanie a chce sprobowac antyperspirantu i dlatego napisalam tego posta zebyscie mi moze doradzily jaki... dzieki za wszytskie posty i czekam na kolejne...
buziole
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-28, 18:27   #8
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: antyperspiranty pomocy

up...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 23:26   #9
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: antyperspiranty pomocy

a nie znalazlas nic pomocnego na KWC?
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 12:57   #10
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: antyperspiranty pomocy

szczerze to nie... tzn znalalam to co wiem... a chcialabym sie dowiedziec czegos od kogos kto uzywa np tego antyperspirantu w kulce vichy... czy wczesniej z takich sklepowych anty mogl uzywac w kulce czy bardzo sie pocil itd itp.. poprostu chcialabvym wiedziec czy warto kupic ten antyper... i czy nie wydam 30 zl w bloto bo mi nic nie pomoze (najbardziewj obawiam sie tego ze jest on w kulce a ja wiem ze po anty sklepowych zawsze pocilam sie tak samo... bo nie dosc ze ta kulka mokra to za chwile coraz wieksze plamy pod paszkami...eh... pomozcie napiszcie jeszcze jakies posty odnosnie tematu... pliss z gory dzieki
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 13:09   #11
studentka
Rozeznanie
 
Avatar studentka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mOje mIastO To Biały100k :)
Wiadomości: 740
GG do studentka
Dot.: antyperspiranty pomocy

Też mam problem z poceniem się,mimo że używałam już wielu antyperpirantów to i tak nie pomagało.Teraz mam Lady speed stick,dla mnie jest nawet dobry ale to i tak nie zmienia faktu ze przestane sie pocić.To jest noramlne że kaażdy się poci(mniej czy bardziej)i uważam że nawet najlepszy antyperspirant czy dezodorant do końca nie rozwiąże tego problemu.Trzeba sie do tego przyzwyczaić...POZDRÓFKA: )
studentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-30, 15:30   #12
oczkoblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: katowice/olkusz
Wiadomości: 21
GG do oczkoblue
Dot.: antyperspiranty pomocy

wyszukaj w gogle jest duzo wyboruale wybierz taki zeby skora oddychala poniewaz antyperspiranty zatykaja czestopozdrawiam i zycze trafnego wyboru
__________________
hello Lubię Cię ogromnie,
nie zapomnij o mnie.
oczkoblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 09:27   #13
słodko_gorzka
Raczkowanie
 
Avatar słodko_gorzka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
Dot.: antyperspiranty pomocy

Ja używałam różnych antyperspirantów takich z drogeri i niestety żaden mi nie pomógł. Tak jak Ty pociłam się bez powodu Dzięki Wizażowi odkrylam Antidral i od tej pory nie mam kompleksów, moge zakładać co chce i nareszcie mama uczucie czystości i świerzości
Napisałaś że odpowiedniki ETIAXIL-u Cię nie interesują, póki co ja niestety nie znam nic lepszego niż ANTIDRAL co przynosiło by tak spektakularne efekty.
Więc jeśli nie znajdziesz nic bezpieczniejszego to ja polecam właśnie Antidrala, tez obawiam się jakiś skutków ubocznych ale gdyby nie on to wkrótce zauważyłabym pewnie jakieś skutki uboczne na własnej psychice bo mnie te plamy baaaaardzo dołowały
Pozdrawiam
__________________
Nie interesuje mnie długość życia. Interesuje mnie sztuka życia.

Honoré de Balzac
słodko_gorzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 16:11   #14
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: antyperspiranty pomocy

no mnie tez juz strasznie doluja bo jak tu siedzac np w jakims towarzystwie podniesc reke do gory a tam... no wlasnie te straszne plamy... ( jezeli jeszcze ktos ma jakies spostrzezenia do mojego postu do prosze piszcie... buziaki
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 16:41   #15
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: antyperspiranty pomocy

ja uzywam Rexony naprawde jest skuteczna, ale kiedys uzywalam Antidralu i teraz nie mam problemów z ''mokrymi pachami''
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 16:13   #16
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: antyperspiranty pomocy

Jeśli nie pocisz sie dramatycznie (bo ja np pocę się dramatycznie), to możę krem dermedic. Miałam dezodorant w kulce (ale składu nie pamiętam i nie wiem, czy to produkują jeszcze) i dawał jakiś tam efekt, choć dla mnie za słaby. Podobno skuteczniejszy jest jednak krem. Nie polecam natomiast czegoś takiego jak spirial - kompletnie nic nie daje.
Na pocenie się z metod naturalnych działa też szałwia i pokrzywa podobno - można to pic i kąpać się w tym (nie sprawdzałam, ale mam to w planie juz w tym tygodniu przetestować). Szałwię pić nie dłużej niż 2 tygodnie i robić miesięczną przerwę. Podobno działa, jak sprawdzę na własnej skórze, to sie pochwalę
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 18:57   #17
tabasko1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: antyperspiranty pomocy

Dziewczyny pomóżcie proszę, w sobotę mam wesele, a ma być upał.Czego użyć żeby nie mieć takich okropnych plam pod pachami na ubraniu,teraz
używam REXONY i nic to nie pomaga a nie chce spaskudzić swojego wyglądu i samopoczucia
tabasko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:01   #18
NAasia91
Raczkowanie
 
Avatar NAasia91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: antyperspiranty pomocy

.

Edytowane przez NAasia91
Czas edycji: 2014-07-29 o 10:24
NAasia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:17   #19
nutella25
Raczkowanie
 
Avatar nutella25
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 60
Dot.: antyperspiranty pomocy

MI pomaga dove , możesz spróbować
nutella25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.