Pomoc! Zielona w modzie i ubioru sylwetki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-16, 10:34   #1
aneczka505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22

Pomoc! Zielona w modzie i ubioru sylwetki


Witam drogie kobiety Piszę, bo mam problem. Otóż kompletnie nie znam się na modzie i kompletnie nie wiem jak się ubrać do swojej figury, której nie cierpię wręcz. Mam okrągłą buzię ( nie mam tzw. 'pućków' ). Mam szczupłe, wręcz chude ramiona, można zauważyć kości. Cholernie mały biust miseczka A na B ( obw. biustu : ok 88 cm). Talia ledwo widoczna. Zniosę to choć jak się patrzę na te piękne kobiety z biustem i okrągłym kształcie to mam ochotę zrobić sobie operacje plastyczną. Przejdę teraz do bioder. Nieproporcjonalne jak dla mnie. Kupuję spodnie i spódnice w rozmiarze 40. w bikini nie wyglądam dobrze bo spore mam te biodra i tylek też. Smiesznie sie czuje bo bluzki kupuję w rozmiarze S, czasami XS ale spodnie to L XL. ;/ mam 176 cm wzrostu i ważę ok 60 kg. i oto moje pytanie: jak mam się ubierać by ukryć te wielkie biodra ;/ i pokazać talię? Jestem młodą osobą, koncze dopiero liceum więc nie chcę wyglądać jakoś krzykliwie i przy tym staro. Pomoże mi ktoś? będę wdzieczna
aneczka505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 13:41   #2
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Pomoc! Zielona w modzie i ubioru sylwetki

Na metamorfozach chyba trzeba wkleić fotę.

Ja ważę obecnie 58 kg przy 165cm i nie jestem gruba, noszę rozmiar M (czasem zdarzy się L w przypadku mniejszych rozmiarówek), więc nie wiem jak bardzo GRUBA jesteś skoro ważysz 60 przy 175... Nie zaniżasz sobie wagi? Albo przesadzasz z tymi sporymi biodrami i tyłkiem.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 15:26   #3
aneczka505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Pomoc! Zielona w modzie i ubioru sylwetki

nie, wagi nie zaniżam. Ważę się systematycznie co 2-3 tyg. waga waha się od 59,9 do 60.5 - zazwyczaj przed okresem się waga podnosi. hm.. skoro mówisz żeby wkleić zdjęcie.. ? czemu nie, jeśli to pomoże pozdrawiam
aneczka505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 15:55   #4
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Pomoc! Zielona w modzie i ubioru sylwetki

Cytat:
Napisane przez aneczka505 Pokaż wiadomość
Witam drogie kobiety Piszę, bo mam problem. Otóż kompletnie nie znam się na modzie i kompletnie nie wiem jak się ubrać do swojej figury, której nie cierpię wręcz. Mam okrągłą buzię ( nie mam tzw. 'pućków' ). Mam szczupłe, wręcz chude ramiona, można zauważyć kości. Cholernie mały biust miseczka A na B ( obw. biustu : ok 88 cm). Talia ledwo widoczna. Zniosę to choć jak się patrzę na te piękne kobiety z biustem i okrągłym kształcie to mam ochotę zrobić sobie operacje plastyczną. Przejdę teraz do bioder. Nieproporcjonalne jak dla mnie. Kupuję spodnie i spódnice w rozmiarze 40. w bikini nie wyglądam dobrze bo spore mam te biodra i tylek też. Smiesznie sie czuje bo bluzki kupuję w rozmiarze S, czasami XS ale spodnie to L XL. ;/ mam 176 cm wzrostu i ważę ok 60 kg. i oto moje pytanie: jak mam się ubierać by ukryć te wielkie biodra ;/ i pokazać talię? Jestem młodą osobą, koncze dopiero liceum więc nie chcę wyglądać jakoś krzykliwie i przy tym staro. Pomoże mi ktoś? będę wdzieczna
ehhh przesadzasz...Twoja figura w cale nie jest zla uwierz mi, ze wiekszy biust to czasem tez wiekszy problem.jestes wysoka to Twoj atut. a jesli uwazasz ze jestes chuda w ramionach, biuscie to mozna to ukryc- ubieraj sie na cebulke-takie warstwy troche Cie optycznie pogrubia.Jesli chodzi o biodra to odwroc od nich uwage-np.dluzszymi tunikami sa teraz modne i pozwalaja ukryc niedoskonalosci- mozesz sobie na nie pozwolic,bo przy Twoim wzroscie z pewnoscia masz dlugie nogi- do tunik jakies rurki, najlepiej ciemne i bedzie ok
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 17:06   #5
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Pomoc! Zielona w modzie i ubioru sylwetki

Wszyscy się tak upierają na te rurki. Rurki noś tylko pod warunkiem, że masz szczupłe, długie, proste nogi

4. Wklejaj swoje zdjęcie już w pierwszym poście Zdjęcie powinno być wyraźne, zrobione przodem, z dobrym oświetleniem i w powiększeniu, by ułatwić doradzenie makijażu i fryzury. Wątki bez zamieszczonych zdjęć będą usuwane.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 17:41   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Pomoc! Zielona w modzie i ubioru sylwetki

primo - rzuc zdjecie sylwetki
secundo - na pewno masz miseczke A/B? moze masz zle dobrany stanik?
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 17:44   #7
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Pomoc! Zielona w modzie i ubioru sylwetki

Wklei swojej sylwetki zdjecie

Twoim atutem jest szczupła góra oraz wzrost natomiast do ukrycia masz biodra, a nogi? czy są zgrabne, szczupłe?
jeżeli tak to ja bym postawiła na sukienki -taie, któe podkreślą szczupłe ręcę i nogi, natomiast w biodrach będą luźniejsze.
Na góre możesz wybierać jaśniejsze kolory, rzeczy w jakieś wzorki, natomiast dół powinien być ciemny.
Staraj sie ubierać tak, żeby w oczy rzucała się góra sylwetki, a nie biodra.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.