ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 14:00   #61
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Ja to wogóle słyszałam, że zazwyczaj żaden lekarz raczej przy porodzie nie jest, że najważniejsza jest właśnie położna i najlepiej mieć taką, która jakby co to przyjedzie na poród a lekarz to jak się mu zapłaci to przyjedzie no chyba, że bedzie miał dyżur. Znajoma rodziła w 2 w Sosnowcu i tam rola lekarza należała do tego żeby ją pozszywał po porodzie i tyle.
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 14:17   #62
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
Ja to wogóle słyszałam, że zazwyczaj żaden lekarz raczej przy porodzie nie jest, że najważniejsza jest właśnie położna i najlepiej mieć taką, która jakby co to przyjedzie na poród a lekarz to jak się mu zapłaci to przyjedzie no chyba, że bedzie miał dyżur. Znajoma rodziła w 2 w Sosnowcu i tam rola lekarza należała do tego żeby ją pozszywał po porodzie i tyle.
i tak też miała koleżanka która rodziła w lipcu 2009 w Dąbrowie Górniczej na Mydlicach. Lekarz jedynie na zszycie przyszedł, a położną była mama naszej wspólnej koleżanki dlatego tez myślałam czy by tam nie rodzic ale raczej nie bo tam nie ma możliwości skorzystania z zewnątrz oponowego znieczulenia przy porodzie naturalnym. A wolałabym mieć taką możliwość,że gdybym nie dawała już rady to mi ktoś w ten sposób pomoże.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 14:28   #63
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Toscie sie baby rozgadaly
widze ze na tapecie jest temat porodu.......ja mialam polozna super ale sam porod to masakra -opisany w karcie wypisowej jako ciezki ......skonczylo sie vaccum i tym ze mala miala zlamany obojczyk

na szczescie szybko sie zagoilo i mala wywija raczka we wszystkie strony

c.d.n......lece sprzatactrzeba korzystac jak dziecko spi
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 14:48   #64
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny...
przeglądając forum, szukając wątku o śląskich mamuśkach stwierdzam, że takiego nie znalazłam. I może fajnie by było taki założyć. Zarówno dla mam oczekujących, jak i tych, które już mają swoje maleństwa (bądź też już nie takie maleństwa) przy sobie.

Przed ślubem mieszkałam w Mysłowicach, obecnie z mężem mieszkamy w Jaworznie. W chwili obecnej spodziewamy się drugiego dziecka, termin na sierpień. Natomiast starsza córka w grudniu skończyła 2 latka.

Fajnie by było nawiązać kontakt z dziewczynami ze Śląska. Poplotkować, powymieniać się informacjami, co gdzie i jak. Gdzie warto. A może i kiedyś zorganizować jakieś spotkanie Czy ktoś się jeszcze na to pisze?

ŚLĄSKIE MAMUŚKI:
1. BASSIENKAW (Basia 1985r) - Jaworzno - mama Łucji (18.12.2007) - w oczekiwaniu na 2 dziecko (sierpień 2010)
2. KROPKA75 (1975r)- Gliwice - w oczekiwaniu na synusia (maj 2010)
3. PAPETERIA (1982) - Tychy - w oczekiwaniu na dzieciątko (lipiec 2010)
4. LAZUROWA (Marta 1986)- Chorzów - w oczekiwaniu na dzieciątko (sierpień 2010)
5. Carol77 (Karolina 1977) - Mysłowice - mama Oli (1998r) - w oczekiwaniu na 2 dziecko (syn lipiec 2010)
6. Siala_Bala (Karina 1986) - Będzin - w oczekiwaniu na dzieciątko (lipiec 2010)
7. Misiulka1 (Dorota 1981) - Dąbrowa Górnicza - w oczekiwaniu na dzieciątko (lipiec 2010)
8. Czekoladka21 (Ania 1982r) - Wodzisław Śląski - mama Weronisi (2009)
9. SugarbabyLove (Sabina 1989)- Zabrze (obecnie Niemcy) - w oczekiwaniu na dzieciątko (luty 2010)
moge sie dopisac?
marta 25 lat tychy.. jestem rozdarta miedzy wrzesniem a sierpniem.. tzn data z om jest na 6 wrzesien i dlatego mozecie mnie spotkac na wrzesniowych.. ale tak sie pokomplikowalo ze mialam okres bedac w ciazy i z usg wychodzi 16 sierpien.. wiec lipcowe-sierpniowe mamusie tez podczytuje...



Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
Siala_Bala tak to są te schody koło Sztygarki. Co do szpitala to ja jeżdzę do lekarza na ochojec w Katowicach na Łubinową tam mam lekarza do którego chodzę już pare lat jak przyjmował jeszcze w przychodni i na NFZ teraz niestety tylko prywatnie i tam raczej bede rodziała. Ale z tego co słyszałam to każdy może tam rodzić bo mają podpisaną umowę z NFZ i muszą wszystkie rodzące przjmować dobrze jest tylko przed porodem udać sie na wizytę do któregoś z lekarzy który tam pracuje. A ty już wybrałaś szpital?
ja chodze narazie do lekarza w tychach i jestem z niego bardzo zadowolna ale tyski szpital calkiwicie mi nieodpowiada i chce rodzic na lubinowej... musze sie przeniesc tam do lekarza ale poki co niepotrafie oderwac sie od mojego ktory tak super poprowadzil moje "poczatkowe przygody", dlatego tez jestem ciekawa jak wyglada samo rodzenie..
przyjacioka tam rodzila i jest zachwycona.. i tez lyszalam ze podobno jakas cegielke trzeba kupic i umowic sie na wczesniejsze wizyte do lekarza...

bede wdzieczna jak zapytacie lekarza bo niewiem czy rezygnowac z mojego czy isc tam na sam porod..


jeszcze raz wszytkich witam
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 14:53   #65
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
moge sie dopisac?
marta 25 lat tychy.. jestem rozdarta miedzy wrzesniem a sierpniem.. tzn data z om jest na 6 wrzesien i dlatego mozecie mnie spotkac na wrzesniowych.. ale tak sie pokomplikowalo ze mialam okres bedac w ciazy i z usg wychodzi 16 sierpien.. wiec lipcowe-sierpniowe mamusie tez podczytuje...




ja chodze narazie do lekarza w tychach i jestem z niego bardzo zadowolna ale tyski szpital calkiwicie mi nieodpowiada i chce rodzic na lubinowej... musze sie przeniesc tam do lekarza ale poki co niepotrafie oderwac sie od mojego ktory tak super poprowadzil moje "poczatkowe przygody", dlatego tez jestem ciekawa jak wyglada samo rodzenie..
przyjacioka tam rodzila i jest zachwycona.. i tez lyszalam ze podobno jakas cegielke trzeba kupic i umowic sie na wczesniejsze wizyte do lekarza...

bede wdzieczna jak zapytacie lekarza bo niewiem czy rezygnowac z mojego czy isc tam na sam porod..


jeszcze raz wszytkich witam
a jakiego masz lekarza?
ja do mojego chodze 6 lat i jestem zadowolona no i chyba bede rodzic w tyskim on tez tam pracuje
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 15:09   #66
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Martusia dodałam Cię do listy... czyli w sumie to jestes mama sierpniowa? Termin mamy mniej wiecej podobny
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 15:42   #67
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
a jakiego masz lekarza?
ja do mojego chodze 6 lat i jestem zadowolona no i chyba bede rodzic w tyskim on tez tam pracuje
ja chodze prywatnie do gwary i jestem zadowolona... wybralam go z przypadku bo to byl jedyny lekarz ktory w poniedzialek po swietach przyjal mnie bez kolejki - test wyszedl pozytywnie ale ja zaczelam plamic i bardzo sie wystraszylam - a zaden z innych lekarzy albo nieprzyjmowal albo trzeba bylo czkeac albo poprostu nie bo nie.... a on powiedzial ze zaczyna od 13 wiec jak przyjade wczesniej to mnie przyjmie.. i jestem bardzo zadowolona.. ale w tyskim rodzic nie chce... dlatego tak sie waham czy zmienic teraz czy na sam porod jechac na lubinowa


Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Martusia dodałam Cię do listy... czyli w sumie to jestes mama sierpniowa? Termin mamy mniej wiecej podobny
tak jestem spierpniowa po wszytkich perypetich.. aczkolwiek 29 ide na przesiewowe na przeziornosc faldu i powiedzial ze to bedzie 12 tydz wiec ustali taka najdokladniejsza date.. wiec mimo ze w karcie jest wrzesien jestem sierpniowka
dziekuje za wpisanie na liste


ahaaa i wlasnie zauwazylam jestem 84 rocznik.. wiec teoretycznie mam 26 lat przepraszam za zamieszanie ale urodzilam sie w grudniu dlatego tak ciazko jest mi sie dalej przestawic ze po pol miesiaa mam rok wiecej
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2010-01-22 o 15:45
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 16:09   #68
Carol77
Zakorzenienie
 
Avatar Carol77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ♥ Mysłowice ♥
Wiadomości: 3 739
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
No chyba tak... niestety
teraz to mi smak na tortille przyszedl,ale jutro bede robic

a moze ma ktos fajny przepis na muffinki jakies pyszne? cytrynowe, albo mocno czekoladowe
Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
tez myślałam o położnej prywatnej, takiej która by była miła i trwała przy mnie wspierając a nie burcząc jak na mięso.
Tylko nie wiem czy w każdym szpitalu można tak się z jakąś dogadać żeby przyszła na dyżur jak będę rodzić albo żeby wywołała wtedy jak będzie czas dobry i akurat jej dyżur. I ciekawe czyja jeszcze zgoda byłaby potrzebna czy wystarczy z nią samą się dogadać. I ile by sobie za to liczyła wiem, że moja kuzynka tak rodziła ale nie wiem gdzie i za ile :/
Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
Ja to wogóle słyszałam, że zazwyczaj żaden lekarz raczej przy porodzie nie jest, że najważniejsza jest właśnie położna i najlepiej mieć taką, która jakby co to przyjedzie na poród a lekarz to jak się mu zapłaci to przyjedzie no chyba, że bedzie miał dyżur. Znajoma rodziła w 2 w Sosnowcu i tam rola lekarza należała do tego żeby ją pozszywał po porodzie i tyle.
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Toscie sie baby rozgadaly
widze ze na tapecie jest temat porodu.......ja mialam polozna super ale sam porod to masakra -opisany w karcie wypisowej jako ciezki ......skonczylo sie vaccum i tym ze mala miala zlamany obojczyk

na szczescie szybko sie zagoilo i mala wywija raczka we wszystkie strony

c.d.n......lece sprzatactrzeba korzystac jak dziecko spi
Basieńko ja mam na swojej stronie przeróżne przepisy, a do każdego rodzaju muffinek możesz dodać 100g czekolady roztopionej w kąpieli wodnej i gotowe, tylko podsyp więcej mąki a to link do mojej stronki, z resztą jest też na dole w miom opisie www.kejk.net

Siala no wlaśnie ja tez bym chciała taką położną, musze sie dowiedziec jak to wyglada n aŁubinowej.
Co do porodu, to ja poprzedni miałam koszmarny, 12 h męczarni, przebicie pęcherza płodowego, nacięcie bez bólu partego i szycie jak zwiarzaka. Powiedziałam już, ze za chiny nie dam się naciąc, już mi mięśni nie potną, wolę popękać, przynajmniej tylko skóra pęknie.

Czekoladka kurcze straszne, biedne maleństwo!!!! Kurde to masakra jakaś

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
ja chodze prywatnie do gwary i jestem zadowolona... wybralam go z przypadku bo to byl jedyny lekarz ktory w poniedzialek po swietach przyjal mnie bez kolejki - test wyszedl pozytywnie ale ja zaczelam plamic i bardzo sie wystraszylam - a zaden z innych lekarzy albo nieprzyjmowal albo trzeba bylo czkeac albo poprostu nie bo nie.... a on powiedzial ze zaczyna od 13 wiec jak przyjade wczesniej to mnie przyjmie.. i jestem bardzo zadowolona.. ale w tyskim rodzic nie chce... dlatego tak sie waham czy zmienic teraz czy na sam porod jechac na lubinowa



tak jestem spierpniowa po wszytkich perypetich.. aczkolwiek 29 ide na przesiewowe na przeziornosc faldu i powiedzial ze to bedzie 12 tydz wiec ustali taka najdokladniejsza date.. wiec mimo ze w karcie jest wrzesien jestem sierpniowka
dziekuje za wpisanie na liste



ahaaa i wlasnie zauwazylam jestem 84 rocznik.. wiec teoretycznie mam 26 lat przepraszam za zamieszanie ale urodzilam sie w grudniu dlatego tak ciazko jest mi sie dalej przestawic ze po pol miesiaa mam rok wiecej

Witaj Martusiu

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Martucha przepiękne zdjęcia, weszłam sobie w link w Twoim podpisie kobieto jaka Ty masz cudną urodę, a włosy , kolor jest zarąbisty to naturalny??
__________________


Olusia
Filipek

Adaś


A baby is born with a need to be loved - and never outgrows it.

Carol77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:52   #69
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Carol77 po pierwsze witaj po drugie e tam... taka ja normalna nie no fakt zdjecia sa cudowne... fotograf sie spisal i mamy genialna slubna pamiatke.. ale moja uroda... podobno taka irlandzka.. nie wiem ja zawsze bylam zakapleksiona moze przez zeby i swoja chudość... ale maz skutecznie mnie od tego odwiodl i teraz znosze sie w lustrze ale komplementy dalej mnie pesza;D
aaaa wlosy... nie niestety choc charakterem rudy pasuje mi w milonie procent to sa fryzjerowe mam fryzjera faceta ktory od prawie 3 lat czaruje mi na glowie piekna rudosc juz sie niemoge docekac nstepnej wizyty jeszcze 1.5 tyg.. aaaa naturalnie - jak bylam mala bylam lekko zlotawo ruda a potem zrobilo sie mysio... choc zlote refleksy od slonca bywaly.. dlatego tak lubie swoje prawie "naturalne" rude
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:55   #70
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
ja chodze prywatnie do gwary i jestem zadowolona... wybralam go z przypadku bo to byl jedyny lekarz ktory w poniedzialek po swietach przyjal mnie bez kolejki - test wyszedl pozytywnie ale ja zaczelam plamic i bardzo sie wystraszylam - a zaden z innych lekarzy albo nieprzyjmowal albo trzeba bylo czkeac albo poprostu nie bo nie.... a on powiedzial ze zaczyna od 13 wiec jak przyjade wczesniej to mnie przyjmie.. i jestem bardzo zadowolona.. ale w tyskim rodzic nie chce... dlatego tak sie waham czy zmienic teraz czy na sam porod jechac na lubinowa



tak jestem spierpniowa po wszytkich perypetich.. aczkolwiek 29 ide na przesiewowe na przeziornosc faldu i powiedzial ze to bedzie 12 tydz wiec ustali taka najdokladniejsza date.. wiec mimo ze w karcie jest wrzesien jestem sierpniowka
dziekuje za wpisanie na liste


ahaaa i wlasnie zauwazylam jestem 84 rocznik.. wiec teoretycznie mam 26 lat przepraszam za zamieszanie ale urodzilam sie w grudniu dlatego tak ciazko jest mi sie dalej przestawic ze po pol miesiaa mam rok wiecej
ja do Witycha chodze i tez jestem zadowolona.Wiesz tez plamilam a wlasciwie zaczelo sie krwawieniem od 6tc lezalam plackiem ponad miesiac .Mialam odklejona kosmowke.Teraz 15tc 4dni juz moge chodzic nie plamie ale nadal sie boje...
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:08   #71
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
ja do Witycha chodze i tez jestem zadowolona.Wiesz tez plamilam a wlasciwie zaczelo sie krwawieniem od 6tc lezalam plackiem ponad miesiac .Mialam odklejona kosmowke.Teraz 15tc 4dni juz moge chodzic nie plamie ale nadal sie boje...
ja tez plamilam.... za kazdym razem jak mial byc okres.. w grudniu i styczniu i tez mialam lezec na szczescie to tylko niezwiazane plamienie (ot taka ma natura) i z dzieckiem ok nic tam zlego sie niedzialo wiec lezalam tydzien i teraz znowu tydzien... wiec toche wiem jak sie martwisz... bo mimo ze u nas nic sie nie odklejalo to bylam bardzo wystraszona
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 18:26   #72
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

A ja wrocilam wlasnie do domu, jak odebrlam Łucje wybrałyśmy się jeszcze do aldika, bo miały być te formy do muffinek, ale ślad po nich zaginąl, wiec muffinek dziś nie będzie. Zjadłam obiadek, teraz troche odpoczywam... i będę zaraz robić placuszki tortilla na jutro. I zastanawiałam się nad pieguskamai... ale zobacze jak mi się będzie chciało narobię Wam smaka a jak
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:35   #73
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
A ja wrocilam wlasnie do domu, jak odebrlam Łucje wybrałyśmy się jeszcze do aldika, bo miały być te formy do muffinek, ale ślad po nich zaginąl, wiec muffinek dziś nie będzie. Zjadłam obiadek, teraz troche odpoczywam... i będę zaraz robić placuszki tortilla na jutro. I zastanawiałam się nad pieguskamai... ale zobacze jak mi się będzie chciało narobię Wam smaka a jak
wiekszosc z was tu ciazówki ........a ja na diecie wiec nie kus
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:51   #74
Carol77
Zakorzenienie
 
Avatar Carol77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ♥ Mysłowice ♥
Wiadomości: 3 739
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
Carol77 po pierwsze witaj po drugie e tam... taka ja normalna nie no fakt zdjecia sa cudowne... fotograf sie spisal i mamy genialna slubna pamiatke.. ale moja uroda... podobno taka irlandzka.. nie wiem ja zawsze bylam zakapleksiona moze przez zeby i swoja chudość... ale maz skutecznie mnie od tego odwiodl i teraz znosze sie w lustrze ale komplementy dalej mnie pesza;D
aaaa wlosy... nie niestety choc charakterem rudy pasuje mi w milonie procent to sa fryzjerowe mam fryzjera faceta ktory od prawie 3 lat czaruje mi na glowie piekna rudosc juz sie niemoge docekac nstepnej wizyty jeszcze 1.5 tyg.. aaaa naturalnie - jak bylam mala bylam lekko zlotawo ruda a potem zrobilo sie mysio... choc zlote refleksy od slonca bywaly.. dlatego tak lubie swoje prawie "naturalne" rude
Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
ja do Witycha chodze i tez jestem zadowolona.Wiesz tez plamilam a wlasciwie zaczelo sie krwawieniem od 6tc lezalam plackiem ponad miesiac .Mialam odklejona kosmowke.Teraz 15tc 4dni juz moge chodzic nie plamie ale nadal sie boje...
Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
ja tez plamilam.... za kazdym razem jak mial byc okres.. w grudniu i styczniu i tez mialam lezec na szczescie to tylko niezwiazane plamienie (ot taka ma natura) i z dzieckiem ok nic tam zlego sie niedzialo wiec lezalam tydzien i teraz znowu tydzien... wiec toche wiem jak sie martwisz... bo mimo ze u nas nic sie nie odklejalo to bylam bardzo wystraszona
Martucha no proszę Cię, jakie kompleksy kochana!!!!!!!! Jesteś śliczna kobietą i nie wolno Ci inaczej myśleć!!!

Widzę, że nie jestem jedyna z tymi plamieniami...tylko,ze ja się ich nie pozbęde chyba do porodui też za kazdą wizytą w wc prawie płaczę ze strachu no chyba, ze stanie się cud i polip zniknie...nawet nie wiecie ile bym za to dała...
__________________


Olusia
Filipek

Adaś


A baby is born with a need to be loved - and never outgrows it.

Carol77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:59   #75
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

No jestem, ale zimno brrrr, u mnie -10,5 jutro ma być jeszcze zimniej. No ale już dzisiaj nigdzie nie wychodzę więc siedzę w domku i się grzeje. a byłam u kosmetyczki się zrelaksować i sobie zrobić. Tyle u niej siedziałam, że mnie aż od tego siedzenia tyłek rozbolał.
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 19:07   #76
lazurowa
Wtajemniczenie
 
Avatar lazurowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lazurowe Wybrzeże :P
Wiadomości: 2 026
GG do lazurowa
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
No jestem, ale zimno brrrr, u mnie -10,5 jutro ma być jeszcze zimniej. No ale już dzisiaj nigdzie nie wychodzę więc siedzę w domku i się grzeje. a byłam u kosmetyczki się zrelaksować i sobie zrobić. Tyle u niej siedziałam, że mnie aż od tego siedzenia tyłek rozbolał.
Ale Ci zazdroszczę tego wypadu do kosmetyczki.
Ja od kilku dni taka "rozmemłana" chodzę.
Dwa dni miałam gorączkę 39 i byłam prawie nieprzytomna.
Chyba to mnie tak wymęczyło, że nie mam teraz na nic sił.
Jestem na L4.
Męczy mnie duszący kaszel i wstrętny katar.
Najbardziej jednak męczy mnie świadomość, że musiałam wziąć antybiotyk i że to może zaszkodzić dziecku.
Konsultowałam to z moim ginekologiem i powiedział, że przy takiej infekcji gardła nie mam wyjścia. Ważne żebym się szybko wyleczyła.
Potem mam przyjść do niego i wszystko skontroluje.
__________________
Miłość ma nowe owocowe imię- Jagoda
lazurowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 19:22   #77
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Lazurowa bardzo ci współczuję choróbska, ale nic się nie martw tymi antybiotykam bo napewno lekarz wypisał ci odpowiednie dla kobiet w ciąży. Moja koleżanka z pracy jak była w 4 miesiącu ciąży też brała antybiotyk bo była bardzo przeziębiona i wszystko było dobrze. Najważniejsze teraz to, żebyś dużo wypoczywała i się grzała razem z dzidzi.

czekoladka21 a to gdzie taki straszny ten poród miałaś???
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 20:18   #78
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

a ja tez slązaczka ale mieszkam w de...termin mam na 4.08...wikoria, rocznik 88, pierwszy synek ma roczek i nazywa sie Szymon

Edytowane przez muminek88
Czas edycji: 2010-01-23 o 12:11
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:14   #79
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Dziecko wykapane juz zasypia a mamusia na wizaż

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość

czekoladka21 a to gdzie taki straszny ten poród miałaś???
rodzilam w Raciborzu.....
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 21:20   #80
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez Carol77 Pokaż wiadomość
Martucha no proszę Cię, jakie kompleksy kochana!!!!!!!! Jesteś śliczna kobietą i nie wolno Ci inaczej myśleć!!!
no dziekuje ehss



Cytat:
Napisane przez lazurowa Pokaż wiadomość
Ale Ci zazdroszczę tego wypadu do kosmetyczki.
Ja od kilku dni taka "rozmemłana" chodzę.
Dwa dni miałam gorączkę 39 i byłam prawie nieprzytomna.
Chyba to mnie tak wymęczyło, że nie mam teraz na nic sił.
Jestem na L4.
Męczy mnie duszący kaszel i wstrętny katar.
Najbardziej jednak męczy mnie świadomość, że musiałam wziąć antybiotyk i że to może zaszkodzić dziecku.
Konsultowałam to z moim ginekologiem i powiedział, że przy takiej infekcji gardła nie mam wyjścia. Ważne żebym się szybko wyleczyła.
Potem mam przyjść do niego i wszystko skontroluje.
wspolczuje ci... kuruj sie..
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 22:01   #81
katia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 98
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
U nas na wątku mamuś lipcowo-sierpniowych prócz siebie odnotowałam jak narazie 3 mamuśki ze Śląska, Tychy, Będzin i Żary jak dobrze pamiętam, ale ta ostatnia często bywa w Katowicach u rodziców... więc też całkiem fajnie.
buuu... nie zauważył mnie nikt???a Ja też mam w dowodzie woj Śląskie i jestem mamusią sierpniową 2010 Ale wybaczam Ci Basiu przeoczenie ponieważ rzadko na wątku się udzielam.Może nie jestem z typowego ŚLĄSKA jak większość z Was ale zawsze przecież Częstochowa nie tak daleko od Katowic
Mam na imię Kasia rocznik 85 i od początku czuję, że raczej będzie synek
Buziaczek dla wszystkich Ślązaczek

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

a tak nawiązując do wypieków...ma może któraś z Was sposób na biszkopt??? ale taki aby wyrósł a nie osiągnął wysokość 1 góra 2 cm
katia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 23:36   #82
Carol77
Zakorzenienie
 
Avatar Carol77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ♥ Mysłowice ♥
Wiadomości: 3 739
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez katia_ Pokaż wiadomość
buuu... nie zauważył mnie nikt???a Ja też mam w dowodzie woj Śląskie i jestem mamusią sierpniową 2010 Ale wybaczam Ci Basiu przeoczenie ponieważ rzadko na wątku się udzielam.Może nie jestem z typowego ŚLĄSKA jak większość z Was ale zawsze przecież Częstochowa nie tak daleko od Katowic
Mam na imię Kasia rocznik 85 i od początku czuję, że raczej będzie synek
Buziaczek dla wszystkich Ślązaczek

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

a tak nawiązując do wypieków...ma może któraś z Was sposób na biszkopt??? ale taki aby wyrósł a nie osiągnął wysokość 1 góra 2 cm

Witaj

Miło, że dołączasz do nas!!! Tutaj masz mój przepis na biszkopt, akurat w tym przepisie powstał z niego lekki torcik

http://www.kejk.net/?tort-budyniowo-truskawkowy,56

Miłego wieczorku!!
__________________


Olusia
Filipek

Adaś


A baby is born with a need to be loved - and never outgrows it.

Carol77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 09:14   #83
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Dzień dobry, przyszłam się przywitać 30letnia Zagłębianka-Będzinianka Wedle wszelkich oznak Agatka pojawi się na Ziemi w maju 2010.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
Siala_Bala tak to są te schody koło Sztygarki. Co do szpitala to ja jeżdzę do lekarza na ochojec w Katowicach na Łubinową tam mam lekarza do którego chodzę już pare lat jak przyjmował jeszcze w przychodni i na NFZ teraz niestety tylko prywatnie i tam raczej bede rodziała. Ale z tego co słyszałam to każdy może tam rodzić bo mają podpisaną umowę z NFZ i muszą wszystkie rodzące przjmować dobrze jest tylko przed porodem udać sie na wizytę do któregoś z lekarzy który tam pracuje. A ty już wybrałaś szpital?
Też na Łubinowej chcę rodzić, chodzę do dra Słonicza Fajny facet
A te długaśne schody koło Sztygarki to robił mój były facet
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 09:22   #84
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Witaj szajajaba oraz katia - super, że nas coraz więcej i coraz wiecej zagłębianek.

szajajaba więc jak narazie to będziesz pierwszą rodzącą na Łubinowej z naszego forum - będziemy czekać twojej relacji i wrażeń ze szpitala ale to jeszcze za troszkę czasu.
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 09:24   #85
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;16652626]Dzień dobry, przyszłam się przywitać 30letnia Zagłębianka-Będzinianka Wedle wszelkich oznak Agatka pojawi się na Ziemi w maju 2010.
[/QUOTE]

Hej, miło Cię widzieć
My się już poznałyśmy, jeśli pamiętasz.

Nie zapytałam wtedy z jakiej części B-na jesteś.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2010-01-23 o 09:26
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 09:38   #86
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Pamiętam A jestem z centrum, a Ty?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 10:12   #87
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;16652897]Pamiętam A jestem z centrum, a Ty?[/QUOTE]

A ja sama góra czyli Syberka
To do Ciebie na sankach dojadę jak sie dobrze bujnę
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 10:34   #88
marlenka0505
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 110
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Witam wprawdzie z trochej innej strony Śląska, no ale może się zadomowię u Was.
Marlena z Jastrzębia Zdroju jeszcze 29 lat (do maja) rocznik 80, mama 5 letniej Oliwii w oczekiwaniu na drugiego Szkraba tp 25 lipiec 2010.
__________________
Oliwia 30.11.2004 Nasza Modelka
Wojtuś 03.08.2010 Mistrz w sikaniu na odległość
marlenka0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 11:29   #89
Carol77
Zakorzenienie
 
Avatar Carol77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ♥ Mysłowice ♥
Wiadomości: 3 739
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Witajcie kobietki

Moja kochana Marlenka przyszła jak się ciesze

Witam również Szajabaję
Ale nam się grono powiększaświetnie!

Miłego dzionka !!!
__________________


Olusia
Filipek

Adaś


A baby is born with a need to be loved - and never outgrows it.

Carol77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 12:11   #90
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: ŚLĄSKIE MAMUŚKI!!! W oczekiwaniu na maleństwo oraz mamuśki z krwi i kości :)

Cytat:
Napisane przez katia_ Pokaż wiadomość
buuu... nie zauważył mnie nikt???a Ja też mam w dowodzie woj Śląskie i jestem mamusią sierpniową 2010 Ale wybaczam Ci Basiu przeoczenie ponieważ rzadko na wątku się udzielam.Może nie jestem z typowego ŚLĄSKA jak większość z Was ale zawsze przecież Częstochowa nie tak daleko od Katowic
Mam na imię Kasia rocznik 85 i od początku czuję, że raczej będzie synek
Buziaczek dla wszystkich Ślązaczek

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

a tak nawiązując do wypieków...ma może któraś z Was sposób na biszkopt??? ale taki aby wyrósł a nie osiągnął wysokość 1 góra 2 cm
witaj

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;16652626]Dzień dobry, przyszłam się przywitać 30letnia Zagłębianka-Będzinianka Wedle wszelkich oznak Agatka pojawi się na Ziemi w maju 2010.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------



Też na Łubinowej chcę rodzić, chodzę do dra Słonicza Fajny facet
A te długaśne schody koło Sztygarki to robił mój były facet [/QUOTE]
hej kolejna z lubinowej

Cytat:
Napisane przez marlenka0505 Pokaż wiadomość
Witam wprawdzie z trochej innej strony Śląska, no ale może się zadomowię u Was.
Marlena z Jastrzębia Zdroju jeszcze 29 lat (do maja) rocznik 80, mama 5 letniej Oliwii w oczekiwaniu na drugiego Szkraba tp 25 lipiec 2010.
witaj jest nas coraz wiecej

milego dnia
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 11:48:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.