Akademiki Kielce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 14:51   #1
SerceKapusty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 73

Akademiki Kielce


Bardzo mnie interesuje czy UJK ma dużo akademików i czy ciężko dostać w jednym z nich miejsce mieszkając ~ 50 km od Kielc.
SerceKapusty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 16:18   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Akademiki Kielce

Cytat:
Napisane przez SerceKapusty Pokaż wiadomość
Bardzo mnie interesuje czy UJK ma dużo akademików i czy ciężko dostać w jednym z nich miejsce mieszkając ~ 50 km od Kielc.
wystarczyło google zapytać. mają 4 akademiki.
Dom Studenta ODYSEJA, w którym są 272 miejsca w segmentach, w pokojach 2 - osobowych ( segment obejmuje: 2 pokoje, węzeł sanitarny i aneks kuchenny), w tym 2 pokoje przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich.
Kontakt: ul Śląska 11A , tel.0 41 349 73 58, kierownik mgr Beata Jędrocha, tel.fax 0 41 349 73 61

Dom Studenta FAMA, w którym jest 280 miejsc w pokojach 2 i 3 osobowych w segmentach po 4 pokoje + węzeł sanitarny (2 pokoje 2 - osobowe i 2 pokoje 3 - osobowe).
Kontakt: ul. Śląska 13, tel. 0 41 349 73 56, kierownik mgr Renata Buras, tel.fax 0 41 349 73 57

Łącznik, w którym jest 145 miejsc w segmentach, w pokojach 2- osobowych ( segment obejmuje: 2 pokoje, węzeł sanitarny i aneks kuchenny)
Kontakt: ul. Śląska 15, tel.041 349 73 63, mgr Renata Buras;

Dom Studenta MELODIA w którym jest 192 miejsca w pokojach 1 i 2 osobowych ale w segmentach po 2 pokoje + węzeł sanitarny.
Kontakt: ul. Śląska 15, tel. 041 349 73 51, kierownik mgr Halina Kowalska

a tu masz dokładnie warunki, jakie trzeba spełniać żeby dostać miejsce(przed pl jest spacja, usuń ją po skopiowaniu do paska)


poczułam się jak wyszukiwarka
http://www.ujk.edu. pl/Domy_studenta.html
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 09:29   #3
SerceKapusty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 73
Dot.: Akademiki Kielce

Dzięki, ale chodzi mi bardziej o to ile chętnych przypada na jedno miejsce. Są uczelnie gdzie w październiku są w akademikach jeszcze wolne miejsca, są i takie gdzie dostanie miejsca graniczy z cudem. Ciekawi mnie jak to jest na UJK, czy będe zmuszony szukać mieszkania, a nawet nikogo nie znam z tego miasta
SerceKapusty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 10:12   #4
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Akademiki Kielce

najlepiej jak byś zapytał w dziekanacie albo studentów UJK(np. na jakichś dniach otwartych).
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 23:55   #5
kajcymon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 414
Dot.: Akademiki Kielce

To może ja pomogę bo się orientuję trochę, co prawda moja wiedza jest sprzed 4 lat ale jak ja się starałam o akademik na ujk to najlepiej było mieć dwadzieścioro rodzeństwa i mieszkać conajmniej w Szczecinie generalnie bardzo ciężko się dostać ale cieszę się że mi się nie udało bo koleżanki które tam zamieszkiwały nie były zbyt zadowolone.
Nie wiem czy nie byłoby Ci lepiej zastanowić się nad wynajęciem mieszkania czy pokoju cena jest podobna nawet czasem korzystniejsza i warunki lepsze.
A i z tego co wiem na akademiki Politechniki jest łatwo się dostać, lokalizacja bardzo dobra ceny też w miarę tylko z warunkami już gorzej chociaż ostatnio coś tam odnawiali
__________________
Wymiana
kajcymon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.