Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 16:37   #4981
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 451
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Hosenko dostałam sweterki są super ale żółty leży i nie będę w nim chodzić, wpada w musztarę, nie lubię takiego koloru jednak
A z których brałaś żołty?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 16:53   #4982
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
TŻ mówił mi dzisiaj, ze ma taką lampę do naświetlania w domu, ale że zdecydowałam się dzisiaj spać u siebie, to dopiero pewnie jutro namówię go na naświetlanie. Ile to powinno trwać? Okłady z rozgrzanej soli też brzmią ciekawie, ale chyba sporo z tym zabawy,
Nie pamiętam ile się naświetlało tą lampą, bo na te zabiegi chodziłam ze 3-4 lata temu. Wiem, że musiałam ściągać biżuterię z okolic twarzy i że najpierw naświetlano mi jeden bok, potem drugi. Nie wiem, może z 10min każdy Poszukaj na necie, może znajdziesz jakieś rady.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Wróciłam z kina bogatsza o nowe buty z Ryłko, peeling enzymatyczny Eris z nowej serii oraz 2 masci do stóp Gehwola
A od kiedy to w kinie sprzedają buty i kosmetyki

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zużyłam przez nikogo w domu nie lubiany peeling Daxa marcepanowy
Dobrej nocki
A próbowałaś już tego czekoladowo-kokosowego ode mnie? Mam nadzieję, że Ci lepiej przypasuje, przynajmniej zapachem.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kosmetycznie przybyły mi 2 paletki z Avonu: Moccha Latte i Purple Haze. Wzięłam je do przetestowania i ewentualnego zwrotu. Byłam nastawiona na zwrot, bo myslałam, że kolory będą bardzo blade i nie spodobają mi się, ale okazuje się, że sa całkiem niezłe Nie wiem jak solo, ale na bazie wytrzymały od 9 do ok 23.30. Szczególnie do gustu przypadły mi Purple Haze
Kurcze, kusisz tymi paletkami. W katalogu też mi się te same kolory podobały, ale po pierwsze brązy zbytnio przypominają mi Choco-latte Clinique, a po drugie też się bałam, że kiepścizna. A Ty mówisz, że wcale nie, noooo... Będę nad nimi myśleć

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Edycja: przyszły 2 sweterki Te z 4 guzikami i paskiem od ulexus
Pokaż fotki, bo ja na razie jeszcze tam nie zamawiałam, ale może pod koniec miesiąca się zbiorę, bo chcę jeszcze na pewno czerwień i musztardkę z tych zwykłych, a i z tych jakiś kolorek mogłabym wziąć.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka;14697481
I kupiłam torebkę :jupi: Przywieźli też inną która bardzo mi się spodobała [URL
http://bellugio.pl/index.php?page=shop.produ ct_details&flypage=shop.f lypage&product_id=1061&ca tegory_id=&manufacturer_i d=2&option=com_virtuemart &Itemid=1[/URL] ale była mniejsza więc może kiedyś też ją sobie kupię, tylko wolałabym w innym kolorze a ba razie była także tylko szara jak ta co kupiłam.
Widziałam wczoraj u mnie te torebki, ale większość była po 80zł, te mniejsze po 60zł. Te małe raportówki też mi się bardzo podobały, szczególnie w granacie

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Czy na zimę pasuje nosić jasną torebkę? Na przykład taką jak kawa z mlekiem albo ciut jaśniejszą? Bo nie mam torebki na zimę, a z czarnych nic nie mogę znleść podoba mi się kilka z etorebki, ale wszystkie są do ręki albo z paskiem, a chciałabym jakąś zwykłą na ramię. Znalazłam taką co mi się podoba, ale nie ma czarnej.
Pasuje, jeśli tylko pasuje Ci do reszty stroju czy dodatków. Mi na zimę nie pasują tylko takie typowo letnie kolorowe torebki, ale jasna, czemu nie. Sama zamierzam paradować w szarej (czekam na etorebkową Emilkę), czerwonej, czarnej, a może i turkusowej nawet czasem, bo to taki ciemniejszy odcień.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No to pochorowałam Jutro mamy w firmie kontrolę, super Zostaje mi nafaszerowanie się lekarstwami i szybkie wykurowanie przez noc.
Chyba przez te 3 ostatnie tygodnie pracy, które nam zostały nie dane mi będzie odpocząć.
Bidulka Najgorsze jest takie chorowanie i chodzenie do pracy, bo to się wtedy wlecze i wlecze. Sama tak rok temu z zatokami chodziłam, bo oczywiście za mało nas było w pracy, żebym sobie mogła pozwolić na tydzień wolnego, zwłaszcza, że wtedy byłam na zleceniu i żadne zwolnienie czy urlop mi się nie należało.
A koniecznie musisz być dzień w dzień przez te najbliższe 3tyg.? Może po kontroli szefowa pozwoli Ci na dzień-dwa wolnego?

*****************
Miałam iść dziś na fitness, ale taka zimnica, że mi się nie chce z domu ruszać. Chyba dla rozgrzewki posprzątam pokój, bo w sumie przydało by się.
W ogóle jakiś taki kiepski mam ten dzisiejszy dzień, rano mi się za długo pospało, więc od razu miałam mały poślizg, no ale udało mi się załatwić, co chciałam w urzędzie. Potem kupiłam sobie fajne rajstopy i fajny, jak mi się wydawało szaliczek, ale potem się okazało, że ma dziurę. Wracać mi się tam nie chciało, stwierdziłam, że za 8zł to jakoś przeżyję i naprawię sama, ale w domu zauważyłam, że jeszcze w 2 miesjcach ma podejrzane przterarcia A teraz był TŻ i tylko mnie wkurzył
Wrrr, idę sprzątać.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:25   #4983
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mnie w czwartek nie będzie, mam zwolnienie do końca tygodnia
Oj, kuruj się Przeziębiona czy coś poważniejszego?

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Karolina a ja je widziałam na takiej specjalnej półce Palmolive, tam gdzie są kosmetyki, ale na regale wcześniej niż wszystkie żele (nie w alejce promocyjnej).
Spokojnie mogę poczekać do czwartku
Nosku mam nadzieję, że nie wątpisz w to, że obleciałam kilka razy alejkę z kosmetykami?
Nawet TŻta przegoniłam No nic, jeszcze trafią one w moje łapki

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
No cooo papka ma zajefajny zielony kolor, mam nadzieję, że nas nie wyrzucą z knajpy za to
A ja jestem tak z doskoku, jakoś ostatnio nie mam weny na pisanie. Męczy mnie psychicznie brak pracy, więc przyszedł mi do głowy szalony pomysł ale na razie nic więcej nie mówię coby nie zapeszyć jak się uda to się na pewno wam pochwalę.
No to mnie teraz zaciekawiłaś Czekam w takim razie i 3mam
A pracą aż tak się nie przejmuj, aż tak dawno się nie broniłaś,masz prawo mieć chwilę wolnego, na pewno szybko znajdziesz coś fajnego, no a przynajmniej w miarę dobrze płatnego

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad nimi na chwilkę, ale w końcu zdecydowałam, że po zużyciu obecnych szamponów kupię rumiankowy Farmony.
Szkoda, że nie ma cen przy tych szamponach, często te nowe serie wprowadzane przez Naturę są dość drogie
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:28   #4984
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Mag Nie denerwuj się
Co do mojego chorowania - ja mam umowę o dzieło, więc mogę po prostu zadzwonić rano, że jestem chora i olać pracę No, ale jak ma być ta kontrola to wolę jednak przyjść. Postanowiłam jednak, że jutro dłużej sobie pośpię i pojadę późniejszym busem. I tak codziennie jestem pół godziny przed czasem, więc jak raz się spóźnię 15 minut to tragedii nie będzie.


Muszę się jeszcze pożalić, bo zauważyłam, że od ok. 2-3 tygodni strasznie wypadają mi włosy Wystarczy, że przejadę palcami po nich a 1-2 włosy mi zostają w ręce, nie mówię już o tym ile znajduję w łazience po ich umyciu.
Łykam cynk i piję pokrzywę, ale poprawy jakoś nie widzę. Mam tylko nadzieję, że to wypadanie jest związane np. ze zmianami pogody i po pokrzywie odrosną mi nowe zdrowe włoski, bo póki co jak mam spięte w kucyk to widzę jak bardzo jest marniutki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:33   #4985
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Muszę się jeszcze pożalić, bo zauważyłam, że od ok. 2-3 tygodni strasznie wypadają mi włosy Wystarczy, że przejadę palcami po nich a 1-2 włosy mi zostają w ręce, nie mówię już o tym ile znajduję w łazience po ich umyciu. Łykam cynk i piję pokrzywę, ale poprawy jakoś nie widzę. Mam tylko nadzieję, że to wypadanie jest związane np. ze zmianami pogody i po pokrzywie odrosną mi nowe zdrowe włoski, bo póki co jak mam spięte w kucyk to widzę jak bardzo jest marniutki
No to możemy podać sobie ręce niestety Mi też zaczęły ostatnio strasznie wypadać włosy, na dodatek b. się plączą
Mam nadzieję, że jak powrócę do regularnego łykania skrzypu i trochę o nie zadbam maskami to będzie odrobinę lepiej, bo zaczynam się na poważnie niepokoić
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:45   #4986
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
helo!
jak tak widzę Wasze liczby żeli w zapasach, to coraz bardziej mnie kusi, żeby kupić kilka nowych, bo przy moim jednym w użytku i jednym zapasowym chyba mogę sobie pozwolić...??
no jasne ja bym się nawet nie zastanawiała 2 sztuki to b.b. mało
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dorwałam wczoraj grejfrutowy żel Palmolive, wzięłam dla siebie i współlokatorki po jednym, bo niestety ten z granatem stał jeden i w dodatku otwarty nie wiadomo od jak dawna
ja kupowałam w Carrefourze w Arkadii było ich całkiem sporo
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja się piszę jeśli jestZT czy B?

Warszawianki jak u Was z czasem?
nie wiem, czy się wyrobię..
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mnie w czwartek nie będzie, mam zwolnienie do końca tygodnia
zdrowiej szybko oczywiście tego samego życzę Isie

kosmetycznie zaszalałam szminką KissKiss Baby - Rosy Nude jest cudowna, już ją uwielbiam po części to zasługa zachwytów Lizzie ()
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2009-10-13 o 18:47
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:46   #4987
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No to możemy podać sobie ręce niestety Mi też zaczęły ostatnio strasznie wypadać włosy, na dodatek b. się plączą
Mam nadzieję, że jak powrócę do regularnego łykania skrzypu i trochę o nie zadbam maskami to będzie odrobinę lepiej, bo zaczynam się na poważnie niepokoić
Miejmy nadzieję, że to przejściowe i nasze włoski odzyskają formę. Na mnie skrzyp nie działa, ale regularne picie pokrzywy zawsze pomagało i mam nadzieję, że tym razem też mi pomoże Na razie zaobserwowałam, że cera mi się oczyszcza i brwi oraz włoski na nogach mi szybko odrastają po depilacji, tak więc działa.
Z masek mam tylko Wax + odżywkę Dove granatową. Niedawno kupiłam też szampony Barwy i Joanny z rzepą, więc mam zamiar dać moim włosom porządnego wzmacniającego kopa.

Ninuś
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 18:49   #4988
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Witam Was

Ja też jestem z doskoku, ostatnio przez nawał pracy nie bardzo mam czas na to , co bym chciała... Ale udalo mi się ruszyć z moją mgr, co prawda mam dopiero ledwo ponad 3 strony, i jeszcze 3,5 tygodnia do oddania pierwszego rodziału, ale strasznie się cieszę, że w końcu to ruszyłam Najgorsze jest ruszyć, powoli się rozkręcam i nie wydaje mi się to już takie straszne

W ramach wolnego popołudnia byłam dziś na pedicure,odebrałam z pozty Insta-Dri SH z poczty (Zaraz będę testować ), i upatrzyłam torbę w Aldi
Poza tym dorosłam chyba do puszczenia w świat kilku malowideł, które leżą nieużywane ... No i mam sporo resztek, końcówek. Zaniedbałam się też ostatnio w balsamowaniu, co niestety widać na mojej skórze, szczególnie teraz, kiedy zrobiło się chłodno

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Nina, zazdroszcze szminki ! Musisz przynieść na któreś spotkanie i się pochwalić
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:02   #4989
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Dobry wieczór

Od wczoraj leże rozłożona w wyrze tak to jest jak sie nie doleczy choroby i w zimnie biega sie w odkrytych butach

Tak czytam o tym ile macie żeli to ja z chyba nałogowa nie jestem bo mam tylko palmolive nie dawno otwartego chyba mazidłami do ust to nadrabiam

A co do żeli to ostatnio każdy wysusza mi skóre.. Znacie jakis dobry który nie wysusza? Chyba kupie znowu z AA dla diabetyków.
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:05   #4990
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej, witam Was dziś ledwo żywa. Bez kitu, jutro chyba biorę wolne, bo coraz gorzej się czuję Jeszcze ta pogoda...na szczęście póki co śnieg nie pada, ale nie zdziwię się jeśli w ciągu dnia zacznie.

Ja sobie wczoraj kupiłam herbatkę zieloną z opuncją. Co prawda to ekspresówka, ale smaczna. Dobra nawet bez cukru, bo staram się nie słodzić i jak na razie idzie mi całkiem nieźle

rzyrafko jem właśnie na śniadanko te LU GO wielozbożowe (dorwałam wczoraj razem z Milką z nadzieniem puddingowym), faktycznie dobre
Kuruj się
Ja kupiłam tetley brzoskwiniowo-waniliową chociaz zwykel waniliowych herbatek nei toleruję, ale jest całkiem niezła

Dobre, dobre a ze starszych to lubię czekoladowe i te z rodzynkami
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Mam ciśnienie na jakiś kosmetyk

Edit:
Hosenko dostałam sweterki są super ale żółty leży i nie będę w nim chodzić, wpada w musztarę, nie lubię takiego koloru jednak
Ja też mam ciśnienie, zwłaszcza na coś kolorowego- niechże już wróci ta moja siostra bo mi blokuje kasę

Jaki rozmiar tego sweterka?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
EDIT: Już niedługo będzie kolejna część wątku
Jak ten czas leci
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Obejrzałam gazetkę z Natury i Rossmana, nic mnie nie skusiło.
Znów jakieś nowe są? ech
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mnie w czwartek nie będzie, mam zwolnienie do końca tygodnia
zdrówka życzę!!
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A próbowałaś już tego czekoladowo-kokosowego ode mnie? Mam nadzieję, że Ci lepiej przypasuje, przynajmniej zapachem.

Widziałam wczoraj u mnie te torebki, ale większość była po 80zł, te mniejsze po 60zł. Te małe raportówki też mi się bardzo podobały, szczególnie w granacie

A teraz był TŻ i tylko mnie wkurzył
nie próbowałam jeszcze, ale już niedługo

W jakimś sklepie firmowym są u Ciebie? Muszę się przejśc dokładniej po obu kleparzach i poszukać bo w sumie ta wczorajsza to moaj jedyna torebka nadająca się gdziekolwiek- poprzednia to już taki wycieruch tylko na imprezy do zniszczenia...

Kopnąć go w

Zużyłam już 2 próbki z 4 otwartych po wczorajszym sortowaniu, a dziś otworzę kolejne 2 (jkaies koncentraty na uda i pośladki więc może też pójda w całości) I z tych co mam zużyć do końca roku to zostanie mi już tylko 6 . Poszedł też szampon do farbowanych Fr.

Odbyłam spotkani e zdziekanem, niestety "w trosce o moje dobro" nie pozwolił mi zrobić awansem kilku przedmiotów z 5 roku a specjalnei wybrałam takei najmniej ważne, które trwaja np miesiąc. Trzeba będzie załatwić to na lewo, ciekawe jak mi pójdzie z gościem od prawa

Aha Hosenko w porę sobie przypomniałam o ptzetestowaniu lakieru Wicked będąc w COKu- niestety piękny to on jest tylko w butelce na paznokciu grubą warstwą wychodzi jakiś brąz lekko drobinkowy ale prawie niewidocznie. Szkoda.
Mag podaj nazwę tego OPI czarno-czerwonego bo mnie teraz wzięło na taki kolor
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:43   #4991
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Hello
Wymarzłam dziś strasznie :/
Na dworze jakiś sajgon, wiatr, deszcz, masakra.

Dziewczyny żółty sweterek to ten:
http://allegro.pl/item766030577_modn...my_kolory.html
rozmiar uniwersalny, jak któraś chętna to mogę na coś wymienić
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 19:51   #4992
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Niedaleko Ciebie, ale widocznie na tyle daleko żeby u mnie lało.
Wiem że niedaleko, dlatego tak zapytałam. Poza tym zaraz po moim wpisie u mnie też zaczęło lać.

Wystraszyłam się prognoz pogody i zmieniłam opony na zimówki. Jeszcze tylko jakiś "zimowy" żel pod prysznic i balsam by się przydały.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:06   #4993
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
no jasne ja bym się nawet nie zastanawiała 2 sztuki to b.b. mało
ja kupowałam w Carrefourze w Arkadii było ich całkiem sporo
nie wiem, czy się wyrobię..
zdrowiej szybko oczywiście tego samego życzę Isie

kosmetycznie zaszalałam szminką KissKiss Baby - Rosy Nude jest cudowna, już ją uwielbiam po części to zasługa zachwytów Lizzie ()
Nina, wiedziałam że się skusisz w końcu ale przyznaj, piękna jest

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Witam Was

Ja też jestem z doskoku, ostatnio przez nawał pracy nie bardzo mam czas na to , co bym chciała... Ale udalo mi się ruszyć z moją mgr, co prawda mam dopiero ledwo ponad 3 strony, i jeszcze 3,5 tygodnia do oddania pierwszego rodziału, ale strasznie się cieszę, że w końcu to ruszyłam Najgorsze jest ruszyć, powoli się rozkręcam i nie wydaje mi się to już takie straszne

W ramach wolnego popołudnia byłam dziś na pedicure,odebrałam z pozty Insta-Dri SH z poczty (Zaraz będę testować ), i upatrzyłam torbę w Aldi
Poza tym dorosłam chyba do puszczenia w świat kilku malowideł, które leżą nieużywane ... No i mam sporo resztek, końcówek. Zaniedbałam się też ostatnio w balsamowaniu, co niestety widać na mojej skórze, szczególnie teraz, kiedy zrobiło się chłodno

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Nina, zazdroszcze szminki ! Musisz przynieść na któreś spotkanie i się pochwalić
Madzia Gratuluję ruszenia z pracą, teraz już pójdzie jak z górki, rzeczywiście, najgorsze jest zacząć. Będziesz na czwartkowym spotkaniu?


W ogóle to się przeraziłam, że jutro tylko 2 stopnie i śnieg ma padać dziś już strasznie przemarzłam, chyba pora wyciągnąć z szafy ciepłe kozaki i zimowy płaszcz Ale nie pamiętam już kiedy ostatnio padał śnieg w październiku...
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:17   #4994
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Oj, kuruj się Przeziębiona czy coś poważniejszego?
Zatoki + antybiotyki no ale siedzę w ciepłym domku, piję litrami herbatę i nadrabiam zaległości książkowe jej zapomniałam jak to jest mieć trochę więcej czasu i czytać tonami książki.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kosmetycznie zaszalałam szminką KissKiss Baby - Rosy Nude jest cudowna, już ją uwielbiam po części to zasługa zachwytów Lizzie ()


U mnie odwykowo i wykończeniowo zużyłam trochę pielęgnacji, mam sporo końcówek i wykończę trochę kolorówki!!! Cienie (4!!!!!!!!!!!!) oraz kilka błyszczyków
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 21:02   #4995
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Całuję po przerwie

Dziewczyny, powiedzcie że nie zrobiłam głupio że zrujnowałam się na Meteoryty Motylki... Nie widziałam ich na żywo a na zdjęciach prezentowały się niesamowicie i przepięknie...

Kupiłam też kilka innych, wyjątkowo udanych rzeczy, ale napiszę w bardziej wolnej chwili
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 21:31   #4996
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość


Madzia Gratuluję ruszenia z pracą, teraz już pójdzie jak z górki, rzeczywiście, najgorsze jest zacząć. Będziesz na czwartkowym spotkaniu?
Postaram się
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 22:54   #4997
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Całuję po przerwie

Dziewczyny, powiedzcie że nie zrobiłam głupio że zrujnowałam się na Meteoryty Motylki... Nie widziałam ich na żywo a na zdjęciach prezentowały się niesamowicie i przepięknie...

Kupiłam też kilka innych, wyjątkowo udanych rzeczy, ale napiszę w bardziej wolnej chwili
Witam po przerwie Motylki są piękne więc grzeszek ci odpuszczam
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 23:23   #4998
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag Nie denerwuj się
Staram się, ale pewne męskie zachowania są dla mnie niepojęte i nei umiem zareagować inaczej
Pogadaliśmy potem na gg, ale i tak on swoje, ja swoje, do żadnego porozumienia nie doszliśmy, bo obydwoje tak samo uparci i każdy obstaje przy swoim. Będzie co będzie, ja już nie mam siły rozmawiać w kółko o tym samym...

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Co do mojego chorowania - ja mam umowę o dzieło, więc mogę po prostu zadzwonić rano, że jestem chora i olać pracę No, ale jak ma być ta kontrola to wolę jednak przyjść. Postanowiłam jednak, że jutro dłużej sobie pośpię i pojadę późniejszym busem. I tak codziennie jestem pół godziny przed czasem, więc jak raz się spóźnię 15 minut to tragedii nie będzie.
No to faktycznie, lepiej żebyś była w takiej sytuacji, ale po kontroli może jednak wyrwiesz dzień wolnego i się porządnie pogrzejesz pod kołderką? Noo, chyba, że dzisiejsza noc postawi Cię na nogi

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Muszę się jeszcze pożalić, bo zauważyłam, że od ok. 2-3 tygodni strasznie wypadają mi włosy Wystarczy, że przejadę palcami po nich a 1-2 włosy mi zostają w ręce, nie mówię już o tym ile znajduję w łazience po ich umyciu. Łykam cynk i piję pokrzywę, ale poprawy jakoś nie widzę. Mam tylko nadzieję, że to wypadanie jest związane np. ze zmianami pogody i po pokrzywie odrosną mi nowe zdrowe włoski, bo póki co jak mam spięte w kucyk to widzę jak bardzo jest marniutki
To pewnie skutek przesilenia, które w tym roku jakoś szybko następuje, bo mi co prawda włosy nie lecą, ale spadek formy odczuwam i to znaczny

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
A co do żeli to ostatnio każdy wysusza mi skóre.. Znacie jakis dobry który nie wysusza? Chyba kupie znowu z AA dla diabetyków.
A YR Ci nie pasują? Ja wielbię te z serii Jardins du Monde, a w zimie zwłaszcza te kremowe - kakao, kawa

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tetley brzoskwiniowo-waniliową chociaz zwykel waniliowych herbatek nei toleruję, ale jest całkiem niezła
A ja mam ciśnienie na jakąś dobrą herbatkę, tylko kompletnie nie wiem jaką Po Twoich zielonych naszło mnie na takowe i wykończyłam połówkę tej z opuncją, która stała kilka mies. i czekała niewiadomo na co. Nagle mi posmakowała Potem wróciłam do czerwonej, ale na razie funduje mi sensacje żołądkowe więc muszę stopniowo ją sobie dawkować. Najchętniej kupiłabym jakiegoś sypańca w herbaciarni, ale do tej jedynej, która jest u mnie jakoś nie mam zaufania. Mam wrażenie, że herbaty, które stamtąd mam są albo gorszej jakości albo z lekka zwietrzałe, bo nie mają tak wyraźnego smaku i zapachu jak te, które kupowałam z Tobą w Krk.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W jakimś sklepie firmowym są u Ciebie? Muszę się przejśc dokładniej po obu kleparzach i poszukać bo w sumie ta wczorajsza to moaj jedyna torebka nadająca się gdziekolwiek- poprzednia to już taki wycieruch tylko na imprezy do zniszczenia...
W Reporterze, ale nie sądzę, że to jakaś zasada będzie. Po prostu ten nasz Reporter wyglądał ostatnio tak, jakby miał plajtować, a tu nagle cały sklep zasypali torebkami.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kopnąć go w
Przydałoby się, ale na odległość się nie da
Swoją drogą czy wszyscy faceci muszą mieć jakieś swoje zabawki, które są ważniejsze niż my

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Odbyłam spotkani e zdziekanem, niestety "w trosce o moje dobro" nie pozwolił mi zrobić awansem kilku przedmiotów z 5 roku a specjalnei wybrałam takei najmniej ważne, które trwaja np miesiąc. Trzeba będzie załatwić to na lewo, ciekawe jak mi pójdzie z gościem od prawa
W sumie trudno mu się dziwić ale może faktycznie to jakoś załatwisz, jeśli tylko czujesz się na siłach. Trzymam kciuki, żeby było dobrze

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aha Hosenko w porę sobie przypomniałam o ptzetestowaniu lakieru Wicked będąc w COKu- niestety piękny to on jest tylko w butelce na paznokciu grubą warstwą wychodzi jakiś brąz lekko drobinkowy ale prawie niewidocznie. Szkoda.
Mag podaj nazwę tego OPI czarno-czerwonego bo mnie teraz wzięło na taki kolor
A widzisz, jednak OPI są niezastąpione To jest Midnight in Moscow z kolekcji rosyjskiej.

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wystraszyłam się prognoz pogody i zmieniłam opony na zimówki. Jeszcze tylko jakiś "zimowy" żel pod prysznic i balsam by się przydały.
Dobre zestawienie

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Zatoki + antybiotyki no ale siedzę w ciepłym domku, piję litrami herbatę i nadrabiam zaległości książkowe jej zapomniałam jak to jest mieć trochę więcej czasu i czytać tonami książki.
Zazdroszczę tego czasu na książki. Ja też już zapomniałam jak to jest, a parę książek leży i czeka aż ten czas znajdę. Ale zatok współczuję szczerze

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
U mnie odwykowo i wykończeniowo zużyłam trochę pielęgnacji, mam sporo końcówek i wykończę trochę kolorówki!!! Cienie (4!!!!!!!!!!!!) oraz kilka błyszczyków
Wow, jestem pod wrażeniem. Jak Ty tą kolorówkę tak szybko zużywasz?

U mnie wczoraj poszła sól do stóp, a przedwczoraj żel pod prysznic. Żeli mam jeszcze 4,5 a do moczenia stópek zostało jakieś pół płynu Avonowego. Szkoda tylko, że chłodzącego. Ale jakoś go zmęczę z gorącą wodą i potem z czystym sumieniem kupię sól Flos Leku z cynamonem
A z kolorówki powinnam niebawem zmęczyć dwa mini superbalmy.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 07:24   #4999
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

ŚNIEG! Nie deszcz ze śniegiem czy prawie niewidoczne płatki, normalnie sypiący śnieg za oknem jak w środku zimy.
Zaszywam się w łóżku i nie idę na pierwszy wykład.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 08:15   #5000
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja też jestem z doskoku, ostatnio przez nawał pracy nie bardzo mam czas na to , co bym chciała... Ale udalo mi się ruszyć z moją mgr, co prawda mam dopiero ledwo ponad 3 strony, i jeszcze 3,5 tygodnia do oddania pierwszego rodziału, ale strasznie się cieszę, że w końcu to ruszyłam Najgorsze jest ruszyć, powoli się rozkręcam i nie wydaje mi się to już takie straszne
super
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Nina, zazdroszcze szminki ! Musisz przynieść na któreś spotkanie i się pochwalić
przyniosę
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Nina, wiedziałam że się skusisz w końcu ale przyznaj, piękna jest
jest przepiękna długo się jej opierałam, ale stwierdzam, że warto ją mieć
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Zatoki + antybiotyki no ale siedzę w ciepłym domku, piję litrami herbatę i nadrabiam zaległości książkowe jej zapomniałam jak to jest mieć trochę więcej czasu i czytać tonami książki.

dobrze, że sobie wypoczywasz
a zatoki wstrętna sprawa.. ja niedługo będę musiała nosić czapkę, bo nie dam rady bez.. od razu jak jest większy mróz doskwierają mi zatoki
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ŚNIEG! Nie deszcz ze śniegiem czy prawie niewidoczne płatki, normalnie sypiący śnieg za oknem jak w środku zimy.
Zaszywam się w łóżku i nie idę na pierwszy wykład.
w Warszawie tak samo.. do tego potworny wiatr :/ nie wiem jak wyjdę z domu do tego mam dziś zajęcia do 20 zapowiada się okropny dzień
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 08:24   #5001
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ŚNIEG! Nie deszcz ze śniegiem czy prawie niewidoczne płatki, normalnie sypiący śnieg za oknem jak w środku zimy.
Zaszywam się w łóżku i nie idę na pierwszy wykład.
Ja ledwo dotarłam do pracy, po co ja głupia się dziś brałam do pracy? Mam zimowe kozaki, kurtkę ocieplaną, kaszkiet, rękawiczki i apaszkę a do tego parasol a i tak zmokłam i przemarzłam


PS. Pora na nową część wątku, która zakłada?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:04   #5002
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Aaaaa zasypało mnie nie wiem, jak w jesiennej kurtce i adidaskach dojdę na uczelnię w tą październikową śnieżycę




Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
w Warszawie tak samo.. do tego potworny wiatr :/ nie wiem jak wyjdę z domu do tego mam dziś zajęcia do 20 zapowiada się okropny dzień
Łączę s ię z Tobą w bólu, ja też do 20 dzisiaj.

Z wrażenia zdublowałam posty.
-





---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post14722574
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Edytowane przez aante_e
Czas edycji: 2009-10-14 o 08:27 Powód: dubel
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:22   #5003
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Zazdroszczę tego czasu na książki. Ja też już zapomniałam jak to jest, a parę książek leży i czeka aż ten czas znajdę. Ale zatok współczuję szczerze

Wow, jestem pod wrażeniem. Jak Ty tą kolorówkę tak szybko zużywasz?
Mam długą listę książek do przeczytania a jakie książki leżą? Co zamierzasz przeczytać?

Nie wiem sama jak ja to zużywam po prostu codziennie się maluję cienie Chanela mam już dłuuuugo, czas najwyższy żeby się skończyły jak widzę, że czegoś jest resztka to staram się tylko tego używać.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dobrze, że sobie wypoczywasz
a zatoki wstrętna sprawa.. ja niedługo będę musiała nosić czapkę, bo nie dam rady bez.. od razu jak jest większy mróz doskwierają mi zatoki
Znam ten ból, odrobina chłodu i zaczynają boleć miałam rentgen i antybiotyk chyba w marcu i teraz znowu dostałam antybiotyk. Rentgen mam zrobić po skończonej kuracji.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.